24 máj 14, 05:32:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302838 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #495 Dátum: 14 szep 01, 11:19:00 »

Hát elég hirtelen jött ez a zárás. Nyilván logikus befejezni a torna végeztével, plusz a főszereplő is elérte a célját, de nekem így is félig-meddig a semmiből jött az utolsó fejezet. Szerintem bőven volt még kiaknázatlan terület a mangán belül. :/
A 3. legtöbbet eladott manga volt 2013-ban, közel 9 millió eladott példánnyal, ami brutális. Ha a mangaka nem akarta tovább húzni a népszerűsége ellenére, akkor minden tiszteletem az övé, de ekkora népszerűség mellett csak valamilyen betegség esetén nem folytatnám, ha a helyében lennék. Ki tudja, lehet már egy spin-offon dolgozik és csak az eredeti sztorit akarta lezárni.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #496 Dátum: 14 szep 01, 18:03:56 »

Hát elég hirtelen jött ez a zárás.

Ha a mangaka nem akarta tovább húzni a népszerűsége ellenére, akkor minden tiszteletem az övé,

Nekem is, pedig általában mindig kiszokták írni, hogy mikor jön az utolsó fejezet (lásd Rosario + Vampire Season II, Claymore, Ah My Goddess stb).

Kékkel kiemelt mondatodért meg örökbe fogadnálak. Nagyon rühellem azokat a mangakákat, akik egy-egy sorozatokat csak azért nyújtanak el kb 500 fejezet fölé, mert pénzt kapnak érte. "Népszerű"? "Sok pénzt kap érte"? Lehet, de ugye akkor borítékolva van a tény, hogy az már nem az a manga, amit eredetileg kitalált, hanem egy divatsorozat, amit majd a hardcore fanok vérzőszájjal "védelmezni" fognak az utolsó csepp vérükig.

S egy mangaka-nak nem szabadna csak 1 mangából megélnie, legyen bármennyire sikeres ama műve, s ha "újat" alkot, akkor kihány magából max 1-2 one shot mangát. Ezért szeretem azokat a mangakakat, akik ugyan nem túl hosszú, de sok, minőségi mangát készítenek.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #497 Dátum: 14 szep 01, 18:53:44 »

Csak sajna ezeket a mangákat nem kapják fel, mert nincs benne plot és ecchi =/

Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #498 Dátum: 14 szep 01, 18:58:06 »

Ha valaki egy érdekes, kissé ezoterikus, rendhagyó mangára vágyik és nincs sok ideje, vagy nem bánja, hogy még az elején tart a széria, akkor ezt tudom ajánlani

http://www.mangahere.co/manga/mahou_tsukai_no_yome/

Valamelyik nap futottam bele. Baromi ötletes az egész, a rajzolása is szép és van egy ilyen fura aurája, ami megfogja az embert. Kicsit ilyen FMA/Samidare feelingje van (mármint midkettőből egy kicsi). Nézzetek bele szerintem, megéri.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 01, 18:58:53 írta Exkirion » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #499 Dátum: 14 szep 02, 12:55:40 »

Belenéztem és valóban nem rossz. A rajzolás pedig szinte már Fairy Tail színvonalú.

Én is ajánlanék most egy remek mangát.

Kamisama no Iutoori

Aki szerette a Gantz-ot és groteszk fekete humorra vágyik annak ez kötelező olvasmány Nevet

A karakterek jól meg vannak írva, attól függetlenül, hogy 1-2 fejezetnél úgy se húzzák tovább, szerethetőek. Tényleg tudja őket az ember sajnálni. A játékok nagyon ötletesek.

Leginkább Exkirion-nak és Bastian-nak tudnám ajánlani. Ők értékelik a nem klisés műveket =)

A rajzolás amúgy nem rossz, amolyan 10/7

Tegyetek vele 1 próbát kacsint

edit: Ugyanilyen néven 2 másik manga is fut, ne tévesszen meg =)
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 02, 13:06:39 írta Lew » Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #500 Dátum: 14 szep 02, 20:13:20 »

Szépen gyűlnek itt az ajánlások. Fel is kell írnom valahová, mert ígéretesnek tűnnek. ^^

Ha már Gantz... Oku új műve, az Inuyashiki már a 15. fejezeténél tart. Gyorsan beértem és eddig határozottan érdekes. A Gantz rajongóknak mindenképpen ajánlom. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 02, 20:14:28 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #501 Dátum: 14 szep 02, 21:35:16 »

Én is ismerem ezt a sorozatot Bastian, tényleg érdekes. Azért a kádas rész elég durva volt.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #502 Dátum: 14 szep 02, 22:24:35 »

Az valóban durva volt. Durva és egyben hátborzongató. Mintha egy thrillert nézne az ember.
Csak engem emlékeztet a Hiro nevű srác kinézete egy picit Light-ra?  
Olyan szép a rajzolás, hogy még az is kivehető volt, hogy valaki egy 4. generációs Pokémon játékkal játszik. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 02, 22:25:56 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #503 Dátum: 14 szep 03, 07:13:03 »

Igen én is pszichésen értettem, hogy durva. De a Gantzos poszterek is jó easter eggek a mangában.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #504 Dátum: 14 szep 03, 11:01:46 »

Valóban érdekes és szép a rajzolása, azonban 1 dolog nem igazán tetszik.

Még egy utolsó romlott bűnöző sem dobál meg petárdával egy öregembert, aztán veri agyon egy baseball ütővel, nemhogy tizenéves suhancok.

Már a Gantz-ban sem tetszett, hogy 1-2 dolgot azért nagyon eltúloz a mangaka.

Elhiszem én, hogy vannak kegyetlen emberek, de nem minden sarkon jön velünk szembe egy szadista, gyilkos tizenéves bagázs.

---

edit: Ishida megnéztem a Paprika-t este írok róla egy hosszabb véleményt =) Amúgy tetszett.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 03, 11:03:03 írta Lew » Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #505 Dátum: 14 szep 03, 12:23:12 »

Ha feljössz TS-re, akkor el is mondhatod majd 20óra körül! Nevet
Inuról még annyit, hogy valóban groteszk képet vázol a japán mindennapokról! De sok animében ez a Bully lifestyle van kialakítva a fiatal japán társadalomról.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #506 Dátum: 14 szep 03, 12:42:27 »

Való igaz, hogy el van túlozva, de a lényeget megragadja, miszerint a hajléktalanokat férgeknek, kártevőknek tekintik és minden áron el szeretnék őket tüntetni.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #507 Dátum: 14 szep 03, 16:09:17 »

Való igaz, hogy el van túlozva, de a lényeget megragadja, miszerint a hajléktalanokat férgeknek, kártevőknek tekintik és minden áron el szeretnék őket tüntetni.

Szerintem meg inkább a degenerálódó társadalomról van szó, ahol már a tiniknek is nagy az arcuk - lásd legújabb amerikai (mert mi más) találmány, a "knock-out game".
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #508 Dátum: 14 szep 09, 21:22:10 »

A Glasslip minősége az utóbbi néhány részben nagyot csökkent, a 10. is csak középszerű volt. Remélem a vége miatt nem lesz rossz benyomása az animének mert az eleje nagyon tetszett. A Gekkan Shoujo Nozaki-kun nagyon jó Nevet minden részt végig röhögök. A Barakamon pedig egy hozzám közel álló anime lett. Tele van vicces jelenetekkel, de van egy viszonylag komoly története, elég ösztönző tud lenni.
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #509 Dátum: 14 szep 22, 20:54:53 »

A Nozaki-kun-on én is állandóan röhögök xD Még csak a 7-osnél tartok de azt a pár részt valamelyik nap bedarálom. Nevet

Furcsállom, hogy még senki se linkelte: 2014 őszi anime felhozatal:
http://static.neregate.com/2014/09/neregate.com-Fall-2014-Anime-Chart-v3.jpg
http://anichart.net/fall
Lehet szemezgetni. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!