24 máj 14, 11:42:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302860 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #450 Dátum: 14 júl 20, 14:40:54 »

Tokyo ESP 1-2. rész:

Nos nem régiben néztem meg az X-Men filmeket, így lerí az animéről, hogy mekkora koppintás az egész. Az első részben egy Magnetóhoz méltó beszédet hallunk, hogy az emberiség már csak a múlt, stb...
Aztán a második részben ahol a főszereplő igazából megkapta az erejét, oda ugortunk vissza az időben. Ez így nagyon rossz kezdés, célszerű lett volna a 2.résszel nyitni az animét. Nos a képességek szintén X-Men koppintások eddig, semmi újdonság varázsa nincs benne. A második rész végén megkapjuk ezt a mindenki által ismert idézetet "A nagy erő nagy felelősséggel jár!". Na így igazából már nem is tagadja, hogy a Marveltől van az egész, csak picit át van dolgozva, megjegyzem karakterek szintjén se kell igazi egyediségekre számítani.
Dobni nem fogom dobni, azaz egyszer megnézhető anime. Közepes módon látványos...

Na most nem lenne az igazából gond, hogy esperekről (mutánsokról) van szó, mindösszesen az egész sablonos eddig. A Toaru Majutsu no Index-ben nem érzem a koppintást, ott egy viszonylag jól felépített világ van. Aztán ott van még a Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke aminél kapunk egy badass főszereplőt, tehát annyira sablonos nem lesz, és a látványvilága is zseniális. Na ehhez a kettőhöz még nem hasonlítanám inkább a Tokyo ESP-et, mert sem grafikában, sem történetben nem annyira kiemelkedő még, remélem változni fog...

Akame ga Kiru 1-2. rész:

Megjegyzem ezt az animét vártam a legjobban ebben a szezonban a Tokyo Ghoul mellett (ami a 3.részig, tehát eddig zseniálisan szerepelt).
Szóval az első részben, úgy tíz percig arra gondoltam, hogy tényleg erre vártam én annyira? Aztán a rész második felében beindultak a dolgok.
A második részről meg annyi, hogy nagyon nem akarják abba a darkos irányba elvinni sajnos a dolgot. Nos nem azt akartam, hogy kapjunk egy második Eren Jeagert, de azért valami lelki változás kellett volna véglegesen, maradt ugyan olyan naiv gyerek amilyen eredetileg volt (előző nap meg meghalt a két legjobb barátja pont, a naivitása miatt).
A legfontosabb az lenne, hogy még egy kicsit se mozduljon el az ecchi irányba az anime. Ez nem egy olyan témájú anime, hogy az legyen benne. Azért remélem, hogy valamit a végére összehoznak, még látszik hogy ez még csak olyan felvezető jellegű.

SAO II: 3.rész

Na ez volt az az anime amit én annyira nem vártam, mint amennyire mások várták. Eddig meglepően jó, ha szánnak 24 részt erre az egy ívre, akkor nagyon jó lehet. Ugye a SAO-ban a csajok csak úgy simán Kirito háremébe tartoztak egy-egy rész után, most csak töltelék szerepük van, semmit nem is tudunk róluk, csak azt hogy vannak, és féltékenyek Asunára... Nevet
Most kaptunk egy kis Shino múltat, ami lehetne egy picit több is még, hogy mi történt az eset után. Az egyébként elég paradox dolog, hogy a játékba badass, még a lehetetlenből is nyerő karakter, a valóságban meg halálosan parázik mindentől ami fegyverre emlékezteti.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #451 Dátum: 14 júl 20, 15:13:31 »

@marioV

Szerintem arra kéne várni még mikor megtörténik az első olyan dolog ha érted mire célzok. Ha az megvolt onnantól tuti nem viccelődnek az ecchivel annyit.

A tokyo ghoul kezd kibontakozni és ez nem rossz, de a cenzúrát utálom amit ráraknak.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #452 Dátum: 14 júl 20, 19:07:39 »

Aki nem vágja az Akame mangáját, annak szerintem ez a legjobb magyarázat, hogy miért is parázol minden harcolós fejezetnél.

http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2014/092/a/e/1380631570282_by_n0_ob213-d7cq8hc.gif
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #453 Dátum: 14 júl 20, 19:49:32 »

@Exkirion
Az spoiler,ugye?Nem merem megnyitni. Nevet

A tokyo ghoul kezd kibontakozni és ez nem rossz, de a cenzúrát utálom amit ráraknak.
Ezzel nem vagy egyedül,én a cenzúrázatlan verziót néztem,de ott is volt egy-két dolog amit nagyon kitakartak.Egyébként ez a 3.rész is jól sikerült.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #454 Dátum: 14 júl 20, 20:02:18 »

Nem spoiler, szóval nem mangafejezet, oldal vagy ilyesmi, csak igaz.
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #455 Dátum: 14 júl 20, 20:26:05 »

Megnéztem.
Írtad is korábban hogy fognak rendesen hullani a csapatból.Ezen a képen,ha jól számolom 10-en vannak,ezek alapján nem lesz egy hosszú történet.Főleg,hogy -gondolom- joggal használnak rá ilyen komoly hasonlatot.A manga jelenlegi állása szerint hány kötetet tippelsz még neki?
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #456 Dátum: 14 júl 20, 21:36:05 »

Nem tudom, tényleg. Az 50. fejezetnél tart és még nem érzem, hogy nagyon dúrván vége szaga lenne, pláne, hogy van egy olyan plotpont (egy jóslat konkrétan), ami még várat magára, bár baromi szomorú leszek, ha bejön. Ezenkívül még a főellenségek közelében sincsenek, tekintve, hogy ötletem sincs, hogy Sdes-t (vagy Sdeath-t) hogy a francba akarják legyőzni. (Ami amúgy a legdúrvább karakter a sztoriban)
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #457 Dátum: 14 júl 20, 21:51:50 »

Sdes-t (vagy Sdeath-t)

Kérlek ne. Ez a legrosszabb név változat amit csak kaphat szegény. Inkább maradjunk a régi Esdese-nél vagy az új Esdeath-nél. Ez így tényleg rossz lenne neki, mint név.

Egyébként én is behoztam a mangáját és megmondhatom, hogy Esdeath tényleg brutális karakter. Róla csak annyit tudok mondani hogy: Mahapadma Mangapanda Nevet

Én összefostam magam sok fejezeten.

Ezek voltak a legjobbak.

szerk:
Szerintem 80 fejezete minimum lesz. Le kell rendezni a dolgokat jól és hát igen igaza van abban exklirionnak, hogy kár lenne ha az lenne ami...
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 20, 22:02:35 írta Szabika » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #458 Dátum: 14 júl 20, 22:12:30 »

Amúgy a karakter neve onnan jön, hogy "S desu" ("Szadista vagyok" szó szerint Nevet) szóval az "Sdeath" leírásnak semmi értelme. Az Esdes (e nélkül) még nem olyan rossz.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #459 Dátum: 14 júl 20, 22:22:24 »

Na igen. Viszont az írás az nem szép. Akkor lehetne Esdesu. Viszont ennek most olyan sok értelme nincs. ikszdé
Vigyázz mit mondasz róla, mert ha bekapcsol a torture chamber mód, akkor... Faceg

Akame 3. rész

Jó volt nagyon. Visszakaptuk a rajtaütés jelenetet, de másképp. Tatsumit itt nem fenyegette az életveszély, de ezt most elnézem ez alkalommal. Remélem rendesen követik és nem hagynak ki semmit majd.

Mine annyira jó <3
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #460 Dátum: 14 júl 20, 22:25:46 »

Tatsumi egyetért veled (Majd idővel Nevet) -If you know what i mean-

Akame 3

Valahogy részről részre az az érzésem, hogy az anime valamiért nem adja át a rideg hangulatát a mangának, ráadásul mintha rohanni akarnának az animével nagyon.
Na majd meglátjuk, hogy a szomorúbb részek hogy lesznek megcsinálva, de egyelőre a mangához képest csalódás nekem az anime.

Barakamon <- Ezt nézi valaki? Kifejezetten szórakoztató anime.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 20, 22:52:10 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #461 Dátum: 14 júl 21, 09:32:37 »

Akame ga Kill! 3. rész
Feldolgozott manga fejezetek: 2. fejezet(a 27. oldaltól a végéig minimális változtatással), 4. fejezet(az elejétől a végéig)

Ha az Ogre elleni harcot az előző részből áttették volna a mostani rész első felére, akkor nem kellett volna variálni a kihagyott jelenettel. Simán haladhattak volna sorrendben, na mindegy. Összességében nem éreztem különösebb problémát az epizóddal. Az angol fordítót mondjuk az "Imperial Arm" miatt megkérdőjelezem. A Teigu angolra lefordítva "Imperial Tool", ha nem tévedek. Minenak üzenem, hogy én sem jöttem még rá, hogy miért nem szokás az animékben kopogni az ajtón. Ha tippelnem kellene, akkor fanservice célokat szolgál és/vagy szimplán bunkóság. ikszdé A mangában Mine boldogabbnak látszott a fehérnemű boltban. smirksweat A tempót illetően az a bugyuta feltételezésem van, hogy a hosszú fejezetek miatt úgy érezzük, hogy sokáig játszódnak bizonyos események, holott percek telnek csak el. Ilyen szempontból nem éreztem ezt a részt gyorsnak. Az ecsetes/olajfestményes állóképek viszont nem igazán tetszenek. Nem szeretném, hogy "azt" a vágást is így ábrázolják már, ha egyáltalán eljut odáig az anime.

@Exkirion

Zseniális az a .gif kép. Az igazság tulajdonképpen. ikszdé

Múltkor már spoilerben írtam, de aki túl van a 45. fejezeten, annak itt van ez is: https://www.youtube.com/watch?v=NE7INH1xq_I
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 21, 09:34:06 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #462 Dátum: 14 júl 21, 12:04:23 »

Múltkor már spoilerben írtam, de aki túl van a 45. fejezeten, annak itt van ez is: https://www.youtube.com/watch?v=NE7INH1xq_I

Ebbe amúgy van igazság, de
SPOILER
Én a kettőjük közül igazából Tatsumit féltem. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy nem Mine van veszélyben, hanem ő. Tatsumi inkább az a fajta, aki beugrik a halálos támadás elé, csak, hogy megmentsen valakit; ezt már láthattuk is párszor.
Viszont a pap, aki megjósolta, hogy valami szar fog történni, valahogy úgy fogalmazott, hogy eddig bejöttek a látomásai, de most reméli, hogy nem fog, ami szerintem az író részéről egy megfogalmazása annak, hogy semmi sincs kőbe vésve.
Mindenesetre nekem nagyon tetszik, hogy Tatsumi és Mine együtt vannak. Én full azt hittem az elején, hogy Akaméval fog összejönni.


Amúgy ez szerintem inkább seinen, mint shounen.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #463 Dátum: 14 júl 21, 12:44:30 »

BOJLER:

Lehet ezt is említettem már korábban, de eljutottam egy olyan szintre, hogy egyszerűen nem akarok több főszereplő duót párként látni. Az esetek többségében színesebb egyéniségeknek tartom a mellékszereplőket. Az elején én is azt hittem, hogy Akaméval jön össze, de szerencsére kellemes irányba fordultak a dolgok. Semmi bajom Akaméval, csak van ez a főszereplő párok elleni antipátiám. Gyakori motívum a sors megtörése a mangákban, szóval a pap jóslata valóban nincs kőbe vésve. Kijött közben az 51. fejezetet. Most már nem tudom ki van a legnagyobb veszélyben... Mindenki? Az SnK is inkább seinen(Fú, de utálom felhozni a nevét is), mégis shounenként tartják számon. Mi ez, ha nem egy jó húzás az alkotók részéről, hogy egy picit komolyabb shounent tárjanak az olvasók elé.

Nincs valami jó slice of life ebben a szezonban? Ha nincs, akkor nézek Chaikát.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 21, 12:48:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #464 Dátum: 14 júl 21, 13:11:00 »

51. fejezet.

OMFG! Lubbock szerencsétlen. Syura esküszöm nem normális... Mondjuk ezt már tudtuk.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!