24 máj 14, 07:31:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302840 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #420 Dátum: 14 júl 06, 23:07:35 »

UI: Exkirion, ha nem nagy gond téged, mint szakértőt kérdeznélek a következő dologról: Az Akame ga Kill! minden fejezetének címében benne van, hogy Kill és utána valami. Például 1. fejezet, ami az 1. rész címe is: Kill the Darkness[Yami wo kiru(闇を斬る)].
Eredetileg is azt jelenti a cím, hogy "Öld meg a Sötétséget"? Vagyis minden cím tényleg egy felszólítás lenne?

Sajnos azért a japán nyelvtanom nem tökéletes, de ha helyes az angol fordítás, akkor igen. Bár amennyire értem azt is jelentheti, hogy "megölni a sötétséget", ami viszont nem, de lehet, hogy csak a nyelvi hiányosságaim mondatják ezt velem, szóval egy csipetnyi kétellyel fogadd a válaszom 2. felét.

Úr isten, csak nem olyan SAO évad, ami jó lesz?

Egy...jó...SAJÓ...Évad?

Ha 4 rész után is pozitívak lesznek a visszajelzések, akkor adok neki egy esélyt.

Kb én is így vagyok vele, de az első rész alapján legalább nem néz ki szarnak.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #421 Dátum: 14 júl 06, 23:29:15 »

Az első rész alapján az első évad is piszok jól indult Nevet

Akame ga Kill:

Hát nem tudom. Nem rossz-nem rossz, de egy kicsit gyorsnak éreztem a történteket. Ha a rész 1. felében mutatták volna kicsit Tatsumi ( vagy is hívják Nevet ) 2 társát, ahogy utaznak, máris jobban ütött volna a haláluk, de így ilyen semmilyen volt.
Mert hát, valljuk mindenki lesz*rta mi van velük Nevet

Meg személyes probléma, de a karakterek eddig nem igazán szimpik, kivéve talán a főszereplőt. Tetszett hogy szívbaj nélkül levágta a kiscsajt mint egy disznót =D

Nem szidni akarom, mert amúgy nem rossz, csak nem érzem azt a +-t amit ti láttok benne Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 06, 23:39:59 írta Lew » Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #422 Dátum: 14 júl 06, 23:43:43 »

Akame ga Kill:

Elolvastam a manga 1. fejezetét is, de ha jól láttam, akkor volt cenzúra. Kérlek szépen Sayo levágott lábát nem mutatták és még a mellette lévő felláncolt csávót se, akinek egy háromszög alakú darab hiányzott a hasából. Szóval volt cenzúra ott. Több vér is volt a ''disznó'' levágásánál. ikszdé

@Bastian

Menj a... ikszdé
Direkt megnéztem mi van ott. Nevet Ezt most jól el rontottad. Leüt

Én nagyon megkedveltem az Akame-t most. Tuti NGNL beütésű kedvenc lesz nekem. Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #423 Dátum: 14 júl 07, 01:01:45 »

Nem szidni akarom, mert amúgy nem rossz, csak nem érzem azt a +-t amit ti láttok benne Nevet

Én ugyanígy vagyok a Tokyo Ghoul-al.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #424 Dátum: 14 júl 07, 01:38:06 »

Gekkan shoujo Nozaki-kun:

Egyenlőre annyit mondanék, hogy elég jó egy 1. részhez. Nevet Kicsit érdekes is. Valamiért mintha erőltetve lenne, de azért én elfelejtettem azt. Egyenlőre bejön. Egy 7,5-el értékelném, tehát nem lesz rossz. Ha részről-részre jobb lesz, akkor a végére még nagyon jó is lesz. Viccek azért vannak, de ilyen érdekesek azért. Mintha erőltetett, de mégsem, mert megnevettetett. ikszdé
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #425 Dátum: 14 júl 07, 09:04:24 »

Oké, valamit most nagyon benéztem az idézetekkel, szóval marad a régi módszer. smirksweat

@Exkirion
"Sajnos azért a japán nyelvtanom nem tökéletes, de ha helyes az angol fordítás, akkor igen. Bár amennyire értem azt is jelentheti, hogy "megölni a sötétséget", ami viszont nem, de lehet, hogy csak a nyelvi hiányosságaim mondatják ezt velem, szóval egy csipetnyi kétellyel fogadd a válaszom 2. felét".

Válasz:
A kétely ellenére is köszönöm a válaszod. Mosolyog

@Szabika
"Elolvastam a manga 1. fejezetét is, de ha jól láttam, akkor volt cenzúra. Kérlek szépen Sayo levágott lábát nem mutatták és még a mellette lévő felláncolt csávót se, akinek egy háromszög alakú darab hiányzott a hasából. Szóval volt cenzúra ott. Több vér is volt a ''disznó'' levágásánál". ikszdé

Válasz:
Ha csak ennyit cenzúráztak, akkor az nálam még mindig azt jelenti, hogy nem volt cenzúra. A szituáció érződött anélkül is, hogy a képünkbe tolták volna a megcsonkított holttesteket. ^^""

"Menj a... ikszdé
Direkt megnéztem mi van ott. Nevet Ezt most jól el rontottad". Leüt

Válasz:
Fejtsd ki kérlek, hogy miért az én hibám, ha a nem ajánlom szöveg láttán önszántadból megkerested a képet? ikszdé
Ha belinkeltem volna leplezetlenül, akkor jogosan panaszkodhatnál. Igazi trololol pillanat lenne. Nevet

"Én nagyon megkedveltem az Akame-t most. Tuti NGNL beütésű kedvenc lesz nekem". Nevet

Válasz:
Te leszel az első, aki módosítani fogja az avatarját arra a karakterre, akinek a neve egy szójátékot takar, miszerint: Szadista vagyok. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 07, 11:55:53 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #426 Dátum: 14 júl 07, 12:31:08 »

Én ugyanígy vagyok a Tokyo Ghoul-al.

Annál én is =D Megnézem, de nem kedvenc.

Nekem eddig az Aldnoah.Zero a kedvencem a szezonból.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-06-28/fairy-tail-gets-2-new-manga-spinoffs-including-a-shojo-one/.76029

Lesz 2 Fairy Tail spin off. A Mavis-es elég jól hangzik  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 07, 16:38:22 írta Lew » Naplózva


Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #427 Dátum: 14 júl 07, 17:54:03 »

Nem ajánlom, hogy megtekintsd a 6. kötet illusztrációi közül az utolsót. Hümm-hümm
Izé... Biztos valaki trollkodok és átszerkesztette a Wikit! Pojén Mondjuk, ami először nem jön össze az majd később össze fog.

Végre elkezdtem olvasni a NGNL-t! Nevet Volume 1: Chapter 1 pipa. Jó dolog, hogy kitölti a hiányosságokat, amiket az anime hátra hagyott. Pl Meg van említve, hogy Soráék szülei meghaltak. Meg Sora megkérdi Shirót, hogy miért is akarnának vissza menni. Meg a kő-papír-ollós játék után lévő jelent. Te jó ég ikszdé Shiro perverzebb mint a bátyja.

Akame ga Kill:
Jól kezdődött:  Ho há há ho há hihihhi HÁ HÁ HÁ Nevet
Hát nem tudom. Nem rossz-nem rossz, de egy kicsit gyorsnak éreztem a történteket. Ha a rész első felében mutatták volna kicsit Tatsumi ( vagy is hívják Nevet ) 2 társát, ahogy utaznak, máris jobban ütött volna a haláluk, de így ilyen semmilyen volt.
Én is ezt éreztem. Az első jelenet olyan volt, mintha nem is az első rész lenne, hanem már vagy 5-10 rész óta benne lennénk a sztoriban.
Az OP-ja nagyon hangulatos volt. Nem tudtam benne felfedezni Spoilert, ami dicséretre méltó, ha azt nézzük, hogy az FT OP-ja ellőtte az egész sztorit. xD
Hívd meg a lady-t ebédre. Úgy érted, hogy a kocsmába piálni. Hümm-hümm Azt hiszem, hogy Gildarts ebben a városban is járt és itt hagyta Cana testvérét. Nevet Az FSZ vagyis Tatsumi (még szoknom kell a nevét) nem valami nagy IQ bajnok. Meg hívja a csajt és még az összes pénzét is odaadja neki önszántából xD. Viszont van üzleti érzéke, hogy egyből rávágta az öregnek, mikor adta azt a kis szobrot, hogy ha szükség lesz rá, akkor adjam el, ugye? xD
A vér nagyon pofásan néz ki. Meglepődtem, mikor kettészelték a nőt. A vége elég ütős volt. Kedves nemesek, ahha, persze. Azért az Tatsumi gyorsan ledarálták. Jó volt így is de nem lett volna baj, ha lett volna még 1 társa, aki csak később jött volna a képbe és meglepődött volna, hogy A Night Raid tagja. Mondjuk, ha egy nővér lenne ez az illető, akkor még jobb lenne.^^

Gekkan shoujo Nozaki-kun:
3 szó: Notice me Senpai!!  Hümm-hümm
Egy manga a manga rajzolásról. xD Persze az csak mellékes. A rész végére kicsit uncsi lett, hogy Sakura bátorsága csak egy újabb a Fan-od vagyok kijelentésre volt elég. Ott arra gondoltam, hogy elég gáz, ha az összes részben csak ez lesz de úgy néz ki, hogy jön még pár érdekes karakter.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #428 Dátum: 14 júl 07, 21:36:52 »

Hát igen. A Tokyo Ghoul-nál jobb értékelése van az Akame ga Kill-nak. 190. helyen áll a MAL-on a Tokyo Ghoul. Alig 5-6 nap alatt érte el ezt és most esik is vissza. Na most akkor ha én ma éjjel hajnali 1 fele néztem meg az Akame ga Kill helyezését és 1000 felett volt, akkor hogy lehet már most 145? Ez még jobb lesz!
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #429 Dátum: 14 júl 07, 23:26:43 »

Csak egy gyors kérdésem lenne. Pár szezonnal ezelőtt ment a Kamisama no Inai Nichiyoubi és a Genei wo Kakeru Taiyou, egy Magi-szerű anime, amiket elkezdem nézni, de aztán leálltam az úgy az animézéssel általában és azóta semmi. Ezt a kettőt még érdemes befejezni? Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #430 Dátum: 14 júl 07, 23:45:16 »

Kamisama no Inai Nichiyoubi-t tudom a kettő közül max. ajánlani, a vége nem biztos hogy tetszeni fog, de az biztos hogy sokkalta jobb, mint a Genei...
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #431 Dátum: 14 júl 07, 23:54:16 »

Kamisama no Inai Nichiyoubi: Nem rossz de a manga jobb. Azonban a soundtrack miatt megéri végignézni Nevet
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #432 Dátum: 14 júl 08, 12:50:19 »

Köszi a válaszokat, akkor majd befejezem valamikor Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #433 Dátum: 14 júl 08, 17:52:08 »

Kíváncsi voltam rá,hogy miért kapja ezt a sok pozitív véleményt az Akame ga Kill!,így belenéztem...
...és nem bántam meg.Ez valami elképesztő. Ohh My God
Még most is emésztem a látottakat,ma még egyszer meg fogom nézni,az biztos.
Úgy látom,már szinte mindent leírtatok,így nem ragoznám sokáig:
Álomszép grafika,rohadt jó karakter design-ok,továbbá ezek a kisebb poénok,és a fejek,amik közben vannak...áhh,az alaphangulata nagyon jó!Egy percig sem unatkoztam.Alapból szeretem a középkori,fantasy,"kardozós" (vagy inkább harcművészet) és a kaland témákat.Ez az anime pedig tökéletesen ötvözi,és hihetetlen jól tálalja.Ahogy látom,nem csak nekem tűnt gyorsnak,már az első percben is akció van.^^
Eddig Akame tűnik szimpatikusnak (nahát milyen meglepő... /önirónia off/),asszem kedvenc lesz. Éssss így kell tökéletes openinget készíteni,értem én ezt a képi anyagra.Amint elindult az op a spoiler szűrőm automatikusan bekapcsolt,de én is úgy jártam,mint Tilon.
Van egy olyan érzésem,hogy ez az anime top10-es....ööö...egy francokat!Dobogós lesz. Nevet
Utoljára az SnK iránt lelkesedtem így.Bízom benne hogy a legjobbat hozzák ki belőle.
Egyébként túlságosan a SAO folytatásra koncentráltam,így nem tűnt fel ez az anime.Hasonló ez az eset az előző szezonhoz.Ott sem szándékoztam megnézni a NGNL-ot (black bullet-re összpontosítottam inkább,így csak átfutottam a többi ismertetőt),de az első 2 rész után a visszajelzésekre alapozva, vonakodva megnéztem.Eredmény:instant kedvenc.
Ha nem olvasnám ezt a témát,mikről maradnék le... smirksweat
Próbáltam rövidre fogni az ömlengésemet,asszem nagyjából sikerült! Győztes
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #434 Dátum: 14 júl 09, 02:00:56 »

Csak pusztán kíváncsiságból, volt még itt rajtam olyan vállalkozó kedvű, aki belenézett az új Sailor moon-ba?
Ha igen és a régire is emlékszik még, az is ilyen rettentő gáz volt? (Mert nekem a nosztalgia megszépítette már azt)

Komolyan mondom erősen gondolkoztam rajta, hogy a szemeimet vagy a dobhártyáimat pusztítsam el a 20 perc alatt.
Full egyedül néztem, közelbe senki, de olyan kegyetlenül gázos volt, hogy én éreztem rosszul magam a rész alatt Nevet
És ezt most nem úgy értem, hogy rossz a rajzolás vagy ilyesmi, hanem azok a szövegek, meg azok az irdatlanságig csicsás jelenetek Ááááááááááááááááá!!!!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!