24 máj 13, 22:42:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302768 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #405 Dátum: 14 júl 06, 08:54:00 »

Na gondoltam belenézek ebben a Tokyo Ghoul-ba, ha már mindenki erről beszél.

6:39 nél tartok. Rize hangja ugyan az, mint Onoderáé Nevet
Zombi Onodera Nevet

HanaKana itt is?! Ohh My God Oké, most már tényleg meg kell néznem, hogy miben adta/adja a hangját 2014-ben.

Psycho-Pass 2 (Akane Tsunemori)
Durarara!! 2 (Anri Sonohara)
Bokura wa Minna Kawai-Sō (Ritsu Kawai)
Buddy Complex (Mayuka Nasu)
D-Frag! (Roka Shibasaki)
Dragonar Academy (Jessica Valentine)
Kanojo ga Flag o Oraretara (Megumu Tōzokuyama)
Mekakucity Actors (Marry Kozakura)
Nisekoi (Kosaki Onodera)
No-Rin (Minori Nakazawa)
Ryūgajō Nanana no Maizōkin (Daruku Hoshino)
Saki: The Nationals (Kuro Matsumi)
Space Dandy (Adélie)
The Irregular at Magic High School (Mayumi Saegusa)
Tokyo Ghoul (Rize Kamishiro)
Tonari no Seki-kun (Yokoi)
World Conquest Zvezda Plot (Natasha/Professor Um)
Wake Up, Girls! (Anna)

Ejha, szép kis szerepek. ^^

+1 a Jibril fan klubnak.

@-Uchiha Itachi-

A Fairy Tail(2014) az 1. rész után #10 volt. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #406 Dátum: 14 júl 06, 09:49:46 »

#10?! Wátdöfákk
Huhh,ez elég komoly,még akkor is ha egy ismert sorozatról beszélünk.Most hogy említetted,ránéztem az adatlapjára,és elég szépen menetel lefelé a listán.Mondjuk ez nem meglepő smirksweat,habár még így is #60.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #407 Dátum: 14 júl 06, 12:57:14 »

Tavaly előtt a Sao volt. Idén a Titán. Most a Ghoul.
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #408 Dátum: 14 júl 06, 13:34:33 »

Ne legyen igazam (de sajna általában igazam van az ilyenekben), de ez a Tokyo Ghoul nekem nem tűnik valami nagy számnak. Tipikusan az a fajta animének tűnik így első ránézésre, ami veri a mellét, hogy "Darkos vagyok! Darabolós vagyok! Nézzetek!" miközben igazából semmi különösről nem szól. (SAO Zombi változat más szóval)

Nehéz így szavakba önteni, de megpróbálom.
Az első részben semi érdekes nem történt. Kiderült, hogy vannak emberevő szörnyek (de eredeti...) és a főhős srác is az lesz, de de nem akar az lenni. Ennyi.
Végig néztem és az volt a reakcióm, hogy "oké és?".
Azon kívül, hogy tonnaszám folyik a vér, meg mindenki elmebeteg fejeket vág, igazából (eddig) semmi pluszt nem mutatott fel, ami megfogná az érdeklődésem.

A Shiki ugyanígy kezdődött, de ott megvolt a misztikum, meg a tényleges horror elem, vagy a Shingeki megintcsak, de ott bemutatták, hogy ez mért rossz, meg féltek, meg tragikus volt.
Itt mi volt? Skizofrén félzombi? Jeee... A rendőrök is kb "Á, már megint megettek egy halom embert.. Hát, mindegy." arról nem is beszélve, hogy a főhős baromira nem szimpatikus.

Ne értsetek félre nem hate-elek itt az animére, és nem szar szerintem vagy bármi ilyesmi, csak 10/4.8. Totál közepes eddig.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 06, 13:37:00 írta Exkirion » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #409 Dátum: 14 júl 06, 14:00:12 »

Az első rész alapján nekem sem lett nagy kedvenc. De nem írom még le, mert elvihetik jó irányba is.


Bokura wa Minna Kawai-Sō (Ritsu Kawai)

+1 a Jibril fan klubnak.

Imádtam Ricchan-ként =D

Jibril fan klub: Gyűlünk, gyűlünk Nevet Cél a világuralom Nevet

Naplózva


marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #410 Dátum: 14 júl 06, 15:24:40 »

+1 Jibril fan Nevet (természetesen csak Sora, és Shiro után)

Rail Wars 1.része jó nyitó rész volt, a vörös hajú csaj vinni fogja a sorozatot a hátán. Nevet

Tokyo Kishu (Ghoul): Ennek az elejét követtem mangában, még ennél tovább is (1.rész), igaz annyira nem sokkal. Mangában jobban hatott az a rész amikor rájött hogy nem teljesen ember már. Szerintem műfajilag nem horror, igaz véres, de maximum thriller. Félek ne legyen elrontva, ne kapjon filler lezárást majd.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #411 Dátum: 14 júl 06, 16:10:47 »

A Tokyo Ghoul engem a High School DxD-re emlékeztetett egy kicsit. A főszereplő elmegy randira egy csajjal, akiről kiderül, hogy nem ember majd a srác (majdnem) meghal a és mikor felébred már ő sem ember.
A vége tetszett, mikor "megetette" őt a csaj. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #412 Dátum: 14 júl 06, 16:14:57 »

Rail Wars 1.része jó nyitó rész volt, a vörös hajú csaj vinni fogja a sorozatot a hátán. Nevet

Akkor ebbe is belenézünk =D A grafikája szépnek tűnik. nagy vonalakban miről szól?

Most fejeztem be a Buddy Complex című mechát. Alapból szeretem a mechát és ez sem tűnt rossznak. A végén azonban bedobtak egy olyan csavart a sztoriba hogy nem 6/10 hanem megugrotta a 8/10-et. Kíváncsian várom a 2. évadot.

Aldnoah.Zero 1.rész: Ezt vártam a legjobban a szezonból és az első rész ütött. Nagyon. Kedvenc gyanús.
Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #413 Dátum: 14 júl 06, 17:20:11 »

Egy kérdés:

Szerintetek ez a kép Jibril-ről: https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQKv3Ew7afoXTFjqm1L21raTPs2-dQSilnSmAh6_u0RN3PTdFGm

Nem hasonlít erre? http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20130412152853/mirai-nikki/pl/images/c/cc/Gasai.Yuno.full.809920.jpg

Te jó ég. ikszdé Miket nem talál az ember. Nevet

Még egy kérdés:
Az Aldnoah zero mennyire robotos? Nincs jó tapasztalatom Robotos animékkel, csak azért.

Akame ga Kill-t már töltöm le, szóval hamarosan jön a vélemény.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #414 Dátum: 14 júl 06, 17:42:00 »

Rail wars.
Az első rész alapján kicsit más lett, mint vártam, de elég szórakoztató volt. Amolyan popcorn anime, amiből tanultsz ezt-azt a vonatokról Nevet
Amennyit le tudtam szűrni nem lesz sok főhős, ami mindíg jót tesz egy rövidebb animénél és csöcsi csaj tuti a főhős srác miatt állt vasutasnak Nevet
Amúgy Sakurai (a vörös csaj) tényleg a legnagyobb arc négyük közül ^^

Az opening zenéje egész pofás. Kíváncsi leszek a teljes verzióra.

EDIT

SAO 2.
Úr isten, csak nem olyan SAO évad, ami jó lesz? Az alapszitu kivételesen érdekes és kíváncsi vagyok mi a fene lesz ezzel a halállövésszel.
Az új csaj, aki a végén a mesterlövészt játsza (az openingben mutatják, hogy milyen élőben) talán a legszebb csaj karakter design eddig a sorozatban.

Az OP most is tetszetős, de azzal eddig sem volt bajom. Mondjuk fura lesz Kirito (Kiriko?) mint csaj Nevet

Na nézzük ezt az Akame ga Kiru-t.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 06, 18:32:50 írta Exkirion » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #415 Dátum: 14 júl 06, 18:36:05 »

A Yuno fej egyértelműen utalás Nevet tele van vele az egész anime, ha jól figyelsz =) Sőt még valamelyik részben Skyrim utalás is volt =D

Az a baj én imádom a mecha animéket, szóval nem tudok nem elfogult lenni, de az Aldnoah, ha nem mecha lenne, akkor is tetszene Nevet

Nem csaj az avatarja Nevet Csak nagyon lányos fiú =D Egyébként ez egy ilyen nagyon spéci avatar típus amit csak igazán pro playerek kapnak Nevet
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #416 Dátum: 14 júl 06, 18:55:08 »

Akame ga Kiru (kill)
(A vörösszemű gyilkos)

Hát ez valami hatalmas volt Nevet
Megfelelően ötvözi a humort meg a sötét feelinget, bár, amikor meghaltak a barátai, akkor elég könnyen túlesett rajta, de fogjuk rá, hogy azért mert megölte a csajt.
A végén a nagy állat csávó hangja Nevet Nevet

Jó kis anime lesz ez. Eddig ez tűnik a legígéretesebbnek az idényben meg a .... sose hittem, hogy valaha ezt mondom, de a SAO..

Az OP-el van annyi kifogásom, hogy a zene túl lityilötyi a képekhez.

Ennek lehet belekezdek a mangájába valamikor.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 06, 18:58:38 írta Exkirion » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #417 Dátum: 14 júl 06, 20:13:10 »

Akame ga Kiru (kill):

A szezon eddigi legjobbja számomra. Nevet

Vér az van bőven az 1. részben már. Nevet A viccek átjöttek nagyon, szóval poénos és egybe illik a véres/elmebeteg gyilkolással.
Én szerintem mangában is követem a bizonyos részig hetente. Ez nagyon állati lesz ez az anime. Sao 2 hype? Biccs pliz. Ez a hype itt kérlek szépen, bár Japánba szerintem ezt várták inkább.

A megjegyzése a lovagnak az ''éjszakai razzia''-ból ( night raid nekem ezt jelenti ), hogy jobb lesz, miközben a kezében fogja a főszereplőt és a reakciója az f.szereplőnek kurva nagy. Nevet Lehet utalás a lovag karaktere felé? Faceg

10/10 eddig számomra.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #418 Dátum: 14 júl 06, 20:18:59 »

Night Raid esetleges jelentései (hülyeségek is)

Éjszakai "razzia" by Szabika
Éjszakai ostrom
Éjszakai portya
Éjszakai rajtaütés (Ezt jelenti amúgy)
Éjszakai betörés

és a végére még 1

Éjjeli bogárírtó.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #419 Dátum: 14 júl 06, 22:13:46 »

Akame ga Kill! 1. rész
A kisbabám adaptálása annyira jól sikerült. Teljesen le vagyok nyűgözve. Sír
Nincs cenzúra(a legnagyobb pozitívum), az animációk ütőképesek, akárcsak a meganimált karakterek. Köszönöm White Fox! bow
Az Opening zenéje elmegy, viszont a képi világában nem tetszik, amikor "árnyakat" öldökölnek. smirksweat
Az Ending lassú, kellemes, melankolikus szám. Kedvelem az ilyen típusú zárásokat, szóval nagyon tetszik. ^^
A karakterek szinkronhangjainak is jókat választottak. Bulat megkapta Kamina/Laxus/Oga hangját, a zöld hajú srác pedig Sora hangját a No Game No Life-ból. Kúl
A következő rész címéből ítélve 2 fejezetet fog feldolgozni. Egy havonta megjelenő mangáról beszélünk, átlagban 40-50 oldalas fejezetekkel. Nem fogunk unatkozni, ha ilyen tempóban haladnak. Az már eldőlt, hogy 2 szezonos anime lesz, szóval azon gondolkodtam, hogy hol fogják lezárni. Ha végig ilyen ütemben fognak haladni, akkor a legcélszerűbb talán az lenne, ha a 43. fejezet adaptálásával érne véget az anime. Ez a fejezet zár le egy komoly történetszálat, a következő fejezetekben pedig javában zajlana már egy új történetszál, ami tulajdonképpen még jelenleg is tart.
Örülök, hogy eddig pozitív vélemények születtek az animéről. Remélem a jövőben sem fogtok csalódni. Mosolyog
Végső értékelés: Hisoka/10 ikszdé



UI: Exkirion, ha nem nagy gond téged, mint szakértőt kérdeznélek a következő dologról: Az Akame ga Kill! minden fejezetének címében benne van, hogy Kill és utána valami. Például 1. fejezet, ami az 1. rész címe is: Kill the Darkness[Yami wo kiru(闇を斬る)].
Eredetileg is azt jelenti a cím, hogy "Öld meg a Sötétséget"? Vagyis minden cím tényleg egy felszólítás lenne?  

A végére pár idézet és válasz:

Kisara ezennel kiesett Rentaro kegyeiből. Ezzel kiesett Enju legnagyobb szerelmi riválisa. Nevet
Nem ajánlom, hogy megtekintsd a 6. kötet illusztrációi közül az utolsót. Hümm-hümm

A megjegyzése a lovagnak az ''éjszakai razzia''-ból
A Tündér Farka után maradjunk inkább abban, hogy nem fordítjuk le a céhek, csapatok, alakulatok nevét. Bár az is igaz, hogy tetszettek a fentebb leírt alternatívák. Nevet

Úr isten, csak nem olyan SAO évad, ami jó lesz?

Egy...jó...SAJÓ...Évad?



Ha 4 rész után is pozitívak lesznek a visszajelzések, akkor adok neki egy esélyt.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 06, 22:27:01 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!