24 máj 13, 23:32:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302769 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #390 Dátum: 14 jún 26, 16:40:21 »

Nekem eszembe se jutott, hogy filler lenne az Old Deus. Tényleg az? Pedig adta az ívet rendesen, hogy Soráék neki mennek egy régi Istennek.

Most, hogy mondod tényleg csak a felirat volt elcsúszva. Nem is figyeltem, hogy 4 pont van és 4 felirat. xD

Az őszi szezon még messze van nekem. Én egyenlőre a nyáriban gondolkodok. Nevet Végignéztem a felhozatalt de csak pár ragadta meg a figyelmem. Amiket várok:
Sword Art Online II
Tokyo Ghoul
https://www.youtube.com/watch?v=1O4b5psUJJg
Akame ga Kill!
https://www.youtube.com/watch?v=iOle_TmHE_A
Gekkan Shoujo Nozaki-kun
https://www.youtube.com/watch?v=lWQQOd6L4UE

És amik nem tűnnek rossznak:
DRAMAtical Murder
https://www.youtube.com/watch?v=PLi1o7kkGm4
Ao Haru Ride
https://www.youtube.com/watch?v=U0mrFMj3wLQ
Zankyou no Terror
https://www.youtube.com/watch?v=KDtA8aYjzzM
Tokyo ESP
https://www.youtube.com/watch?v=4Gv1985x2D0
Seirei Tsukai no Blade Dance
https://www.youtube.com/watch?v=fT_ru_wU2D8

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #391 Dátum: 14 jún 26, 16:44:04 »

Ha azt mondod, hogy még a Soredemo is csak fél évados, kettéfejelem a monitrort.  smirksweat
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #392 Dátum: 14 jún 26, 19:56:37 »

Nekem eszembe se jutott, hogy filler lenne az Old Deus. Tényleg az? Pedig adta az ívet rendesen, hogy Soráék neki mennek egy régi Istennek.

Elvileg a 3. kötet Kurami és Fi beszélgetésével ér véget. Sem előtte, sem pedig a 4. kötet elején nincs semmilyen Old Deus. Következtetés ---> filler. :/
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 26, 19:58:34 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #393 Dátum: 14 jún 26, 21:06:08 »

Ha azt mondod, hogy még a Soredemo is csak fél évados, kettéfejelem a monitrort.  smirksweat

Az nem túl esélyes mert a manga kb ott tart, mint az anime. Szóval annak szerintem a kövi résszel vége lesz azt majd folytatják, ha lesz hozzá materiál.
Mindenesetre az egyik, ha nem a legjobb romantikus anime, amit valaha láttam.
Már írtam, de külön tetszik benne, hogy nem azért kezdik megszeretni egymást mert Livi mekkora király (nem szó szerint, mert úgy az), meg bátor, meg meg akarja védeni Nikét, vagy mert olyan szépeket mond, hanem mindketten emberek módjára viselkednek és odafigyelnek a másikra.

Oké ott van az a rész, amikor Livi kihalássza a kulcsot, de az Nikét pont nem érdekli, az Livi meg az öreglány közt csak a viszály.
Remélem hasonló módon folytatódik a manga is, mert öröm volt nézni minden héten.
BTW én tudom mi lesz az anime vége mert beleolvastam a mangába.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 26, 21:07:23 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #394 Dátum: 14 jún 30, 14:03:45 »

Gokukoku no Brynhildr 13. rész END
Felkészültem rá, hogy összecsapott lesz, de így is nagyon fájt. >.<#
Kotori először is kénytelen volt saját magát kilőni köszönhetően a változtatásoknak. "Kilőttem magam. Teeheehee". Noexpression
Kazumi a lefejezés helyett megúszta egy félbe vágással. Murakami elég jól tűrte, hogy egy felsőtesthez kell beszélnie. -.-
Hatsuna a változtatások miatt ott maradt a csillagvizsgálóban, ezért már majdnem agybajt kaptam, amikor a rész végén mutattak két sírt. Az egyik nyilvánvalóan Kotori sírja volt, a másikra meg rávágtam, hogy Kazumi egészen az utolsó képkockákig. Nanami sírja is lehetett volna a másik, de azon is spórolt az anime, így utólag eszembe jutott, hogy Kotori-t a barátnője mellé temették.
Kana király jelenete a késsel kimerült annyiban, hogy beállt Neko elé pajzsnak. A manga egyik legjobb jelenetét tették semmissé ezzel. Természetesen, Kana ugyanazzal a hanggal beszélt, mint amikor pötyögött lebénulva.
A Hexenjagd sortüzén szabályosan fogtam a fejem. Nagyjából 20! azaz 20 másodpercen keresztül pumpálták tele ólommal Ichijiku-t. Örök optimisták voltak és azt remélték, hogy átmennek a golyók rajta és elérik Valkyria-t, vagy szimplán hülyék és nem tűnt fel nekik, hogy beállt valaki Valkyria elé? Ementáli Ichijiku így is képes volt mondani még néhány szót.
A Valkyria vs. Kuroneko pedig alulmúlt minden várakozást.
Sajnálom, hogy ilyen lett az anime vége. Igazán megérdemelt volna két szezont a normális kivitelezés érdekében.

Mekakucity Actors 12. rész END
Ha már összecsapott szériák, a Shaft eléggé trehány munkát végzett ezzel, legalábbis az alapmű ismerői ezen az állásponton vannak. Nem ismerem a Kagerou Project történetét, de tetszett az anime. Tény és való, hogy rengeteg rész kell mire valamilyen sejtése támad az embernek, hogy mi folyik itt, de ennek ellenére jól szórakoztam. Nem vagyok biztos benne, hogy mi történt a végén és magyarázatok terén is lenne bőven pótolni való. Kikapcsolódásnak mindenesetre bőven megtette.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 30, 19:33:30 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #395 Dátum: 14 júl 02, 21:06:34 »

Brynhildar End:

ha beletették volna Skadis szálat és ott lezárták volna, gond nélkül lhetett volna egy 2. évad, erre belegyömöszöltek 1 részbe, kb 10 részre való anyagot.

- A drámai halálok nem ütöttek.
- Kana megjelenése nem ütött
- Chisato halála nem volt jó
- valkyria tombolása nem volt jó
- Valkyria VS Neko szörnyű volt
- Neko öntudatra ébredése szintén hülyén lett megoldva

Így kell 7-8 pontos animéből 3 rész alatt 2-eset csinálni.

Black Bullet END:

Túlságosan el lett kapkodva. A VN ismerete nélkül is tökéletesen  lejött, hogy nagyon siettek. Nem értem miért. Behoztál Kagatanét is, de minden ok nélkül mert nem csinált semmit. Az új szereplőkért sem tudtam izgulni, mert jellmtelenek és sablonosak. Kivéve ugye kagetane de neki nem jutott szerep.

A vége meg elég idióta módon lett lezárva. Kisara meg egy pszichopata picsa.

No game no life End:

Nem kell kommentálni Nevet Aki követte tudja hogy a szezon egyik legjobbja Nevet

Mikakunin de Shinkoukei End:

2. évadot belőle azonnal Nevet Imádnivaló történet Nevet

Gáz ha ezt az endinget még én férfi létemre is aranyosnak találom? ikszdé

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Fj2hbwKV7VQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Fj2hbwKV7VQ</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 21:13:29 írta Lew » Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #396 Dátum: 14 júl 04, 12:43:58 »

Black bullet

Nekem nagyon bejött ez a tavaszi szezonból. A főszereplő sok stressznek és megpróbáltatásnak van kitéve az biztos. Az elátkozott gyermekeknek nagyon szomorú történetük van. Még mindig ott a rejtély, hogy miként kezdődött el az egész Gastrea kitörés dolog. Nekem nagyon érdekes volt az anime és a befejezése is 2. évad után áhítozik. Tendo Kisara az egyetlen, akit ténylegesen megutáltam a végére. Elkenhetné a száját Rentarou szépen.

Legjobb karakter: Tina sprout

Tina sprout-ot a népnek! Legjobb karakter. Nevet

No game no life

No ''no game no life'' no life. Ez a mottóm már. Életem 3. legeslegjobban szeretett animéje. 12 rész és ennyire megszerettem. Az egész anime logikája és kezdete felülmúlhatatlan. Kiszámíthatatlan dolgokat tesznek. Engem mindig meg tudott lepni. Még a legkönnyebb játékot is elmagyarázzák úgy, hogy csak nézek rajta egy nagyot, de tökre logikus az egész. Szépen legyőzték az eddigi ellenfeleiket. Várom a következő évadot de nagyon. Nevet

Most Old deus-t azt kihívták? Vagy most ez mi?

Legjobb karakter: JIBRIL!

Még egy ilyen karakter nincs. ikszdé Az az aranyos érdeklődő de kicsit nyáladzó fej nagyon aranyos volt és az egyénisége miatt nagyon megszerettem. Nevet
De komolyan. Ki nem akarna egy flügelt. Nevet

NO JIBRIL NO LIFE.



Nyári szezonos animék amikbe belekezdek:

Akame ga Kill
Tokyo Ghoul
Gekkan Shoujo Nozaki-kun
Psycho-Pass New edit version ( csak mert kell a frissítés az őszi 2. évad előtt Nevet )
Sword art online 2
Zankyou no Terror


Szerk:

Tokyo Ghoul:

Az első rész nálam nagyon jó érzéseket hagyott. A főszereplő fiú már átesik a legelső mentális leépülésén és agyalhat, hogy most mi lesz, hogy ő is átváltozott egy Ghoul-á, ami ha jól tudom vámpírt jelent Franciául. Igen. Vámpír.
Eléggé undorodtam a tudattól, hogy vámpíros animét nézek, de nekem egyáltalán nem klisés. Nem illik erre a klisés leírás. A kinézet még egyedi is. Főleg a főszereplő a félig fekete szemével, mert félig Ghoul. Nevet
Jól kezdődik és mindenképp érdekes lesz. 
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 04, 12:50:38 írta Szabika » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #397 Dátum: 14 júl 04, 12:48:42 »

Szerintem az Avatarom és aláírásom nekem is eléggé árulkodik arról, hogy ki a kedvencem a No game No Life-ból :DDD
Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #398 Dátum: 14 júl 04, 12:53:13 »

A tokyo Ghoul-ról van előző hsz-emben vélemény, ha érdekel valakit.

Hát igen. A No Jibril no life pontosan illik ránk, a Jibril fanokra. Nevet

Nem tudom milyen hosszú lesz, de az LN-t szívesen olvasnám. 6 kötete van ha jól tudom. Ebből 3 van feldolgozva talán? Következő szezon meg jöhetne most ősszel. Nevet Vagy tél akár.
A lényeg, hogy sok ellenfele lesz SoraShiro párosnak, mire Tet-et is ki tudja hívni.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 04, 12:54:01 írta Szabika » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #399 Dátum: 14 júl 04, 14:31:19 »

Tokyo Ghoul: Amennyire felhype-olták magas elvárásokkal ültem le elé. Egyenlőre nem rossz, de véleményt majd csak 4-5 rész után tudok mondani.

Viszont ha továbbra is így szét lesz cenzúrázva, valószínűleg áttérek a mangára.
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #400 Dátum: 14 júl 04, 17:09:23 »

Black Bullet 13. rész END
Valóban az lett volna a jobb, ha nem kapkodják el. A Kagetane történetszálat és a Tina történetszálat megoldhatták volna dupla annyi részből és akkor lett volna egy részletes, kidolgozott évad, ami a Gastrea háborút meghagyja egy esetleges második szezonra. Ettől eltekintve az egyik kedvencem volt a szezonból. Éljen Shouma, az igazi hős.

Soul Eater NOT! 12. rész END
Az eredeti széria iránti tiszteletből végignéztem. *Sóhaj* Nem érte meg. Ha egy anime arra élezi ki magát, hogy a főszereplőnek választania kell 2 karakter között, akkor ne a sablonos megoldás legyen a befutó, hogy mindkettőt választja mert barátok és nem tud dönteni. Kiüt Ohkubo-sensei ez nagyon gyér lett. Pozitívumként azt tudom mondani, hogy láthattuk Sid "Ilyen férfi voltam" Barett halálát. Az utolsó képsoroknál pedig zombiként is cameozott.

Elkezdtem a Bokura wa Minna Kawaisou-t. 4 rész után nagyon bejön. HanaKana ebből sem maradhatott ki. Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #401 Dátum: 14 júl 04, 18:32:20 »

Black Bullet 13.rész End
Én örültem volna, ha az Aldebarannal vívott harc tovább tartott volna. Jó lett volna látni egy Rentaro-Kategane kombót. Mondjuk, hogy nehezebb lett volna Aldebaran közelébe jutni és 2-en (vagyis 4-en) juttatták volna be a bombát.Így, hogy Shouma beáldozta magát teljesen elrontotta a dolgot. Volt összesen kb 15-20 mondata és annyi volt a szerepe.
Kisara ezennel kiesett Rentaro kegyeiből. Ezzel kiesett Enju legnagyobb szerelmi riválisa. Nevet Tinával meg osztozkodhatnak.  Nevet
Azért jó volt látni legalább egyszer, hogy valaki bosszút áll valakin.


Jibrilt mindenki szereti! Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #402 Dátum: 14 júl 04, 22:37:33 »

Na gondoltam belenézek ebben a Tokyo Ghoul-ba, ha már mindenki erről beszél.

6:39 nél tartok. Rize hangja ugyan az, mint Onoderáé Nevet
Zombi Onodera Nevet
Ráadásul nem tudom hány évesnek kéne lennie, de vagy 8-10el többnek néz ki, mint a (gondolom én) főhős srác.

EDIT

Na végeztem. Hát... So-so... Őszintén szólva remélem nem arról fog ez szólni, hogy a főhős srác ember akar maradni de nem tud, mert ennie kell és... Életben maradási ösztön vs Emberi erkölcsök, mert akkor istenverte unalmas lesz ez az anime.

EDIT 2

Belepörgettem a Glasslipbe meg a bakumatsu Rock-ba...
Gyatra egy évad lesz ez...
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 04, 23:01:22 írta Exkirion » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #403 Dátum: 14 júl 05, 00:03:24 »

A Glasslip érdekelt, mondván az olyan nagyon egyszerű, ergo biztos jó lehet.

Egy kicsit fakó. Szépek aszínei, meg az aniáció is, de mintha hiányozna belőle az a slice of lifékből megszokott életszín.

5:27 Rájöttem miért is nem tetszik a tűzijáték. Szép, de különcködik.

~9. perc. Miről szól? Kik ezek? Miért volt jó, hogy vizuális effekteket néztem? Hogyan kapcsolódik ez a karakterekhez? A tények önmagukban maximum csak elégségesek lehetnek.

~11 perc. Megvan amiről szól (ismertető ismerete alapján) Van benne minden, mégsincsen semmi.  Annyira, hogy már a művészi képkockák kezdtenek boszantani, pedig azokat általában szeressem a slice of liékben.

~13. perc. Végre elkezdődött az anime.  bow

17:58 Na azért. (de sejthető volt) gyenge Silver Spoon utánzat... de hiszen nem is ugyan az a téma.

Végére kellett egy na akkor most konfliktus, meg záráskén egy rébusz monológ.


Nem lenne ez rossz, de mire az anime megragadott valami ssssssszzzálat, addigra halálra untam magam.
Ráadásul ez a szál is, na akkor miről is szól ez tulajdonképpen?

Talán a második rész...  De ha olyan lesz, mint az Athelier Esca, nem fog tovább jutni.

Reménykedjünk benne, hogy majd a Barakamon, vagy az Ao Haru Ride ad valamit slice of life terén.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 05, 00:32:35 írta Shiro » Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #404 Dátum: 14 júl 06, 08:35:01 »

A Jibril fan klubba beszállok én is. Nevet
Lew,ava & aláírás 5/5.^^

Nem tudom milyen hosszú lesz, de az LN-t szívesen olvasnám. 6 kötete van ha jól tudom. Ebből 3 van feldolgozva talán? Következő szezon meg jöhetne most ősszel. Nevet Vagy tél akár.
Úgy kb.2 hete indult egy 6 részes special sorozat.Vélemények?Érdemes megnézni?

Tokyo Ghoul:
Az eddig látottak alapján nem mondanám horrornak (pedig annak van besorolva),inkább thriller.Annyi biztos,hogy jól indult.
Mal:1.rész után #184,minden szezonban van ilyen anime?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!