24 máj 14, 20:56:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302966 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #375 Dátum: 14 jún 21, 18:42:15 »

Úgy fest megvan a kövi agyonhype-olt anime a SAO és SNK után Nevet Tényleg jól néz ki, nézni is fogom, de durva már most milyen hype van körülötte =D
Valaki nézi rajtam kívül a WIXOSS-t?
Egy jó ideje tervezem már, hogy belenézek. Bele is fogok azok után amit írtál.
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #376 Dátum: 14 jún 22, 01:30:47 »

Akame ga Kill! trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=iOle_TmHE_A

Örömkönnyeket hullatok. Ennyiből egyelőre gyönyörű adaptációnak tűnik, legalábbis számomra mindenképpen. Sír

Hmmm... Hát... A nyári évad amúgy is elég fosnak tűnik, szóval mindenképp megér egy 3-4 résznyi esélyt ezt is. A kérdés az, hogy érdekes lesz-e a sztori, mert csak azzal, hogy dakros, meg jajj de szenved mindenki általában nem nagyon lehet engem megvenni (néha azért van rá péda, pl: Madoka, de az is elég komoly sztorit ír le a végére).

Első ránézésre jónak tűnik, de a mangát nem olvasom, szóval majd pár hét és kiderül, de eddig várós.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 22, 01:31:31 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #377 Dátum: 14 jún 22, 14:00:24 »

Korábban írtam, hogy ez pont az a széria, ahol a sztori nem fog semmi újat mutatni. Dióhéjban, a főszereplőknek van egy közös céljuk, amiért mindent megtesznek ---> ölnek. A manga varázsa nem abban rejlik, hogy darkos és sokan szenvednek, hanem a kiszámíthatatlanságában. Amiről azt hiszed, hogy megteszi a mangaka azt nem fogja, amire pedig nem számítasz, azt megteszi.
Két végletet tudok elképzelni az animének: vagy a sztorit nem tartják majd érdekesnek és emiatt nem lesz népszerű, vagy egy SnK pótlékot fognak benne látni és felkapott lesz. Nemsokára kiderül. Hümm-hümm
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #378 Dátum: 14 jún 24, 10:08:01 »

Bokura wa Minna Kawaisou: Hát vége lett ennek az animének is. Továbbra is tartom, az egyik legjobb anime volt a szezonban Nevet sajnálom, hogy már vége is és várom a 2. évadot. Ha lesz.
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #379 Dátum: 14 jún 24, 10:40:22 »

Az a szívmelengető, komikus, de mégis rális anime volt, nekem is nagyon tetszett. Ellentétben a One week friends (Ishuukan friends)-el, amihez nagy reményeket fűztem az előzetesek alapján, de csak egy másik középszerű tucat valami lett belőle.

Érdekes... Valahogy a tavaszi szezon előzeteseihe nem volt igazán jó szemem. Az összes anime, aminek csak nevettem az előzetesein, meg a leírásain az mind jók lettek, ami meg érdekelt az meg mind vacak lett... Nevet

Persze erre kb a 2. részeknél már rájöttem erre, de azért muris.

« Utoljára szerkesztve: 14 jún 24, 10:41:03 írta Exkirion » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #380 Dátum: 14 jún 24, 11:48:16 »

One week friends

Én 1 rész után dobtam. Nem tudom miért szeretik ennyire.

Csak jót hallok róla, de szerintem nem nagy szám :S

Lehet tovább kéne néznem hátha jobb lesz, de nincs hozzá kedvem.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 24, 11:50:07 írta Lew » Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #381 Dátum: 14 jún 24, 22:56:54 »

Black Bullet 12

Jó lesz ez, Fortuna forgolódik Rentaro körül.

S trollkodni akar vele.

De meg van a Rojálflös.


« Utoljára szerkesztve: 14 jún 24, 23:06:23 írta Shiro » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #382 Dátum: 14 jún 24, 23:16:09 »

Szegény Midori =(

Kagetane meg Rentaro magában lerendezi Aldebarant.  Kúl A többiek addig elmehetnek szotyizni Nevet
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #383 Dátum: 14 jún 25, 00:01:54 »

Egy ütéssel.  Nevet és még a 0,5%-os atom bombát sem kell bevetniük.


Most nézem, hogy a következő rész lesz az utolsó és ez nálam egy kicsit rontja az anime értékelését.

Gondolom a háttárben az lehet, hogy nincs elég alapanyag hogy 24 részben adjanak egy teljes(ebb) történetet.

Mert így tényleg, sok minden hiányos, s úgy mond csak egy hosszú bevezetőt kaptunk.



Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #384 Dátum: 14 jún 25, 00:34:41 »

Nálam 7/10 az anime.

Nem váltja meg a világot, de mindenképp jó szórakozás Mosolyog
Naplózva


Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #385 Dátum: 14 jún 25, 14:47:04 »

Nekem az Isshuukan Friends kifejezetten tetszett. Nem a szokásos slice of life volt, a hangulata kicsit más.
A Soul Eater Not! pedig beindult. Valamiért nekem sokkal jobban tetszik mint a sima Soul Eater habár vannak olyanok akik nincsenek megbékélve vele.
Love Live 2: kifejezetten tetszik a 2. évad is, semmit nem csökkent az első évad minőségéből.
Yowamushi Pedal: már csak egy rész, kíváncsi vagyok a 2. nap végére. Ősszel második évad
A többit nem követem, megvárom, hogy végük legyen
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #386 Dátum: 14 jún 25, 17:25:42 »

Nekem az Isshuukan Friends kifejezetten tetszett. Nem a szokásos slice of life volt, a hangulata kicsit más.

A hangulata valóban egy kicsit eltérő, de ettől függetlenül kb semmi nem történt benne. A csaj ugye elfelejti a dolgokat, ami ugye pszichológiai dolog, mint kiderült, nem agyi sérülés, mégis amikor rájön miért és tisztázzák a dolgot semmit nem változik az állapota. Nem azt mondom, hogy gyógyuljon ki belőle, de valami pozitív változás logikus lenne.
Mellesleg az is, amikor rájön mi történt akkor, az is ilyen 1 percig sír sír azt "na jóvan, akkor ezt is tudjuk" módon le van rendezve.

Viszont, ami kifejezetten zavart, hogy a két főhős kb fülig egymásba van szeretve (Kaori persze nem igazán veszi észre) és ez miatt végig azt nyomatják, hogy "Jajj mi milyen jó barátok vagyunk", ami az első 4-5 részben még oké, de utána valami haladás dukálna ott is, mert kezd nagyon zavaró lenni.
Ráadásul Shougo és Saki kapcsolatának se lesz semmi különösebb konklúziója, akik a végére még jobban is kezdtek érdekelni már, mint Hase meg Fujimiya.

Gondolom az alapmű még fut azért nem nagyon derültek ezek ki, de ha nem lesz sosem 2. 3. évad, akkor ennek az animének nem sok értelme volt.

Szerintem.

EDIT

No game no Life 12 END

Ez a rész te jó isten Nevet
Ezen a képen jót vigyorogtam
http://kepfeltoltes.hu/140625/Plans_www.kepfeltoltes.hu_.png
(Tiszta Aizen ez a kettő Nevet)

Amúgy basszus az első részben, amikor elmondják a szabályokat
10. Everyone must get along and play together

A fene gondolta, hogy basszus ez az egyik legfontosabb szabály lol Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 25, 17:57:22 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #387 Dátum: 14 jún 25, 19:55:17 »

Black Bullet 12
Midori jelenete kicsit szomorú volt de nem volt annyira rég óta a sztoriban, hogy annyira megszeressük, hogy fájjon az elvesztése. Mondjuk még mindig szerethetőbb karakter volt mint a pókos kis csaj. Azért elég gyorsan találtak helyette beugrót.
Rentaro nem semmi. Élve visszajön egy öngyilkos küldetésből és még a korábbi Boss-t is beszervezi a csapatába. Nevet Aldebaran már most megadhatja magát.
Tetszett a kártyás hasonlat a csapatra.

No Game No Life 12 End.
Úgy tudtam, hogy a végén Steph fogja megnyerni a játékot! Nevet Azért a Warbeastek se bíztak teljesen meg Izunában, hogy mindent átmentettek.
A Róka Papnőt nem teljesen így képzeltem. Minek neki az a tanár szemüveg?  xD Azért az érmedobást kicsit soknak éreztem Sora részéről. Az viszont bejött, hogy ennyi bonyolult játék után végre valami egyszerűt talált ki.^^
A vége micsoda Cliffhanger már?! xD Megidézik az egyik régi Istent... Jó lesz gyakorlásnak Tet előtt. Nevet
Ez is felkerült a LN listára, amiket olvasni akarok. Ideje is lenne elkezdeni, tényleg olvasni ezeket.

@Exkirion
Az Aizenes utalásodból rögtön ez jutott eszembe xD.
http://s217.photobucket.com/user/Taikyn/media/Bleach/AizensResolutionsig.jpg.html?sort=3&o=6
Vajon a negyedik pont micsoda Sora listáján?
Gondolom a tizedik szabályt mindenki csak olyan lelkesítő végszónak gondolta. Pedig csak a leírás, hogy miképp hívhatod ki a jelenlegi istent. xD Hiába tudjuk, hogy a végső játék egy sakk lesz (amiben egyszer már le is győzték Tet-et) biztos meg lesz bolondítva minden földi jóval, szóval nem féltem.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #388 Dátum: 14 jún 25, 20:07:44 »

Vajon a negyedik pont micsoda Sora listáján?

1. Találj egy helyet, ahol lakhatsz
2. Tudj meg többet a világról
3. Szerezz egy Flugelt
4. Foglald el a keleti federációt.

Csak hülyén van berakva a felirat.
Amúgy jah ezt a LN-t én is olvasni fogom valamikor sztem.

EDIT

Hitsugi no Chaika 12.
Epic! Vivivel ami a végén történt..... Csak nem? Csak nem?!
Áááá, nem birok nem birok 3 hónapot várni rá!

EDIT2

Te szentséges atya úr isten mi lesz itt ősszel! Ki fogunk olvadni a székünkből...

-Fate/stay night 2014
-Selector spread WIXOSS (WIXOSS 2)
-Log Horizon 2
-Hitsugi no chaika 2
-Mushishi 3

« Utoljára szerkesztve: 14 jún 25, 22:16:03 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #389 Dátum: 14 jún 26, 13:27:56 »

Gokukoku no Brynhildr 12. rész
Az epizód első fele szépen követte a mangát, majd a második fele átváltott érdekesbe. Félek a záró epizódtól. smirksweat
A zárás előzetese: https://www.youtube.com/watch?v=H5QctR0qkpU

Black Bullet 12. rész
Amikor Midori azt mondta, hogy elmegy a mosdóba és sokáig fog tartani, már ott azt gondoltam, hogy csak nem öngyilkosságot fog elkövetni. A helyszín nem stimmelt, de az öngyilkosság sajnos bejött. A csapat szépen összeállt az utolsó küzdelemre. Van egy olyan érzésem, hogy nem fogják lehozni a harcot áldozat nélkül. Lesz itt még egy utolsó drámabomba. Azt a szemüveges csávót baromira rühellem. Annyira kellett a rész végére, mint szárasság idején az erdőtűz. Alapagyag éppenséggel lenne 24 részhez, de a Kinema Citrus nem az a stúdió, aki 24 részes animéket készítene. A kevés munkájuk közül, a legutóbbi három ezzel együtt csak 1 évados volt. UI: A 4. részben, amikor Kagetane átlövi Rentaro-t, az a mangában sokkal jobban üt. Ohh My God

No Game No Life 12. rész END
Megegyezhetünk abban, hogy a szezon legjobbja volt? MAL-on jelenleg a #18(!) helyen áll. Ide kellene most a Not Bad mém. Nevet
Nézegettem picit már a novelt és 20:22-től láthatunk néhány jövőbeli szereplőt. Bízok abban, hogy lesz második évad valamikor, ugyanakkor a rész végén lévő filler párbajnak nagyon 1 évadra tervezett, sorozat záró hangulata volt a "Kezdődjék a játék" végszóval. Ezt valahogyan semmisé kellene tenniük.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!