24 máj 13, 23:15:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302769 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #330 Dátum: 14 jún 04, 18:38:51 »

No game no life 9.

Aztarohadt! De komolyan lol és wow! Ez az anime.... Ha nem lesz előbb utóbb 2. évad felrugom őket.
Ez valami zseniális volt!

A végén mondjuk egy bizonyos jelenetnél, muitán elesnek (tudni fogjátok melyikről beszélek) egy pillanatra "megijedtem", de aztán akkorát röhögtem a végkifejleten Nevet

Ha vége lesz az animénem megnézem hol tart a ligh novel és, ha normális helyen, akkor neki fogok esni. Kizárt, hogy ki tudjam várni a 2. évadot Nevet (Ha lesz egyáltalán)
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #331 Dátum: 14 jún 04, 19:29:20 »

Baka-tsukin érdemes a light novel után nézelődni. Jelenleg a 3. kötetig van teljesen lefordítva és az anime is valószínűleg odáig fogja feldolgozni. 6 kötet jelent meg eddig, az illusztrációk az összesnél elérhetők.

A végén mondjuk egy bizonyos jelenetnél, muitán elesnek (tudni fogjátok melyikről beszélek) egy pillanatra "megijedtem"
Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai. Szerencse

Azt veszem észre, hogy részről-részre azt gondolom az aktuális részről, hogy a legjobb volt az eddigiek közül. Rendkívül tetszett az elején a fekete-fehér ábrázolásmód. A Madhouse a hangulatot annyira jól tudja érzékeltetni a színekkel. Kúl

Kurami és Fi akkor bekerült Sora háremébe? ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
nemmind1
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #332 Dátum: 14 jún 04, 19:43:27 »

Elkezdtem én is a szezont(várni szoktam mig 6-7 rész megjelent és egybe nézzem meg és eldöntöm végig nézzem-e)
No game No life:Nekem nagyon tetszik a 8.rész vége nagyon bejött de mivel az üresek nem vesztenek így nem kell aggódni mert úgy is győznek ha meg még se olyan nincs mert sosem vesztenek remélem lesz 2. évad mert nagyon jó anime az eddigi látott anime lista elejére került nálam
Black Bullet és Gokukoku no Brynhildr(nem biztos hogy jól írtam):mind2 anime tetszik remélem lesz folytatás mind2 és nincs eltúlozva egyikbe se a karakterek ereje itt nincs az mint sok más animébe hogy hirtelen isteni szintre ugrannak fel a semmire és a köldökszöszétől a fél világ meghal ha meg vannak/lesznek power uppok azok nem lesznek annyira eltúlozva
a többi anime nem tetszik nekem vagy még nem kezdtem el nézni de szezon végére mindent behozzok Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #333 Dátum: 14 jún 04, 20:09:41 »

Az elején nagyon jó volt Shiro visszaemlékezése. A szín megvalósítás nekem is tetszett. Ijesztő, hogy kis apróságokból, milyen epic jeleneteket tudnak csinálni. Blank dosen't lose! és Bumm!!  Kúl Nem csalódtam Shiroban remekül megállta a helyét "egyedül". Ahogy levezette a az egészet és visszahozta a bátyját. Zseniális!

A végén mondjuk egy bizonyos jelenetnél, muitán elesnek (tudni fogjátok melyikről beszélek) egy pillanatra "megijedtem", de aztán akkorát röhögtem a végkifejleten Nevet
Én vagy fél percen keresztül nevettem rajta!  Játssza a menőt és mikor vége kisírja magát a halálfélelemtől. Like a Man! Nevet Mondjuk én is vártam a másik forgató könyvet. xD De csak a lányok párjánál jutott eszembe.

Kurami és Fi akkor bekerült Sora háremébe? ikszdé
Nagyon úgy néz ki.^^
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 20:47:58 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #334 Dátum: 14 jún 04, 21:12:58 »

Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai. Szerencse

Jézus ne is emlékeztess rá. A befejezésénél azt hittem tökön szúrom magam.

de mivel az üresek nem vesztenek így nem kell aggódni mert úgy is győznek

Oké ez igaz, de tedd a szívedre a kezed és úgy mondd, hogy az előző 8. rész végén nem azon agyaltál, hogy mi a francot veszthetett el Sora Nevet

Kurami és Fi akkor bekerült Sora háremébe? ikszdé

Hehe. Én annyira nem nevezném háremnek, mert csak Steph szerelmes belé és ő is csak azért, mert muszály volt neki Nevet
Kurami meg jelenleg birtokolja Sora emlékeit szóval kb olyan mintha a 2. húga lenne, Fi meg háááát... Ő a B hátsóközép elf Nevet
Naplózva

nemmind1
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #335 Dátum: 14 jún 04, 21:26:54 »

Exkirion én nem aggódtam sőt azon se agyaltam hogy vesztett én arra gondoltam mert elötte mondta hogy végre megjöttek de nem látunk senkit így feltehetöleg egy olyan faj az ellenfél aki tud mágiát használni és én ebből arra gondoltam valahova elvitték még a 9. részt nem látam és a kommenteket se olvastam el ami erről szólt így még semmit nem tudok az új részről de remélem kiderül végül mi miért és hogyan történt
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #336 Dátum: 14 jún 04, 23:01:02 »

Baka-tsukin érdemes a light novel után nézelődni.

Tudom, a Fate/zero-t is ott olvastam annó, meg most is ott olvasok egyet.
Jó kis oldal, ha tud valaki angolul, bár egyes fordítóknál meg lektoroknál hajlamos vagyok megkérdőjelezni ezt, de még mindig jobb, mintha a japánból szótárazgathatnák minden mondatot.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 23:02:00 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #337 Dátum: 14 jún 05, 21:54:28 »

Egész megtetszett a Gokukoku no Brynhildr olyannyira, hogy beértem a mangáját. Mosolyog
Érződik rajta, hogy az Elfen Lied alkotójának a műve. Tartok tőle, hogy filler endinget fog kapni az anime, hacsak nincs tervben egy második évad hozzá. Pontosabban, nagyon kellene neki a második évad, hogy értelmes és mangahű zárást kapjon és ne kelljen kihagyni vagy előrehozni dolgokat. Eddig csak apróbb kihagyások és módosítások voltak, de alapjaiban teljesen hű az anime a mangához. 9 rész alatt 36 fejezetet dolgozott fel, és a 101. fejezettel lehetne adni neki egy értelmes lezárást.
Nyilvánvaló, hogy 13 részben nem lehet 101 fejezetet feldolgozni, szóval adott a kérdés: filler endinget fog kapni, előrehozzák a 101. fejezetet, vagy második évad? A 101. fejezettel még nincs vége a mangának, de tekinthető egy bizonyos lezárásnak, az addig felgyülemlett dolgokat illetően.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 05, 21:55:11 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #338 Dátum: 14 jún 06, 16:52:28 »

Pedig az openingben nagyon mutogatták a Valkyria vs Neko harcot. Ha beleteszik tökön szúrom magam =D
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #339 Dátum: 14 jún 06, 18:49:49 »

A széria MAL oldalán bizony ott díszeleg Valkyria és Hatsuna is a hozzájuk tartozó szinkronhangokkal. Rossz előjel. -.-
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
nemmind1
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #340 Dátum: 14 jún 07, 10:05:49 »

No game No life 9.rész eljött ez is hogy aggódtam azért hogy győznek-e de végül csak győztek ez is nagyon jó rész volt és nálam is ugy van ez azt hiszem ez eddig a legjobb rész de a következő még jobb
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #341 Dátum: 14 jún 07, 13:12:50 »

A széria MAL oldalán bizony ott díszeleg Valkyria és Hatsuna is a hozzájuk tartozó szinkronhangokkal. Rossz előjel. -.-

Remélem csak hatásvadászok akartak lenni, mert eddig nagyon szépen követi a mangát és ezt így is kell csinálni.

Amúgy meglepődtem, hogy a mangában is van cenzúra.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #342 Dátum: 14 jún 08, 17:07:38 »

Az azért kemény, hogy egy az egyben kihagyták az egész Skadis szálat. Ebből anime original ending lesz, pont mint az Elfen Lied esetében, ahol szintén köze nem volt a mangának az animéhez =D
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #343 Dátum: 14 jún 08, 18:07:14 »

Hínnye! Leváltották a király openinget, amitől azt gondoltam, hogy biztos lesz második évad, aztán a rész haladtával fokozatosan zúzták össze eme beteges illúziómat. Obi-Wan Nanami nem mondta, hogy valószínűleg megjelenik még később és Murakami sem csinált neki sírt. Innentől kezdve nem volt kérdés számomra, hogy rossz irányba fognak menni a dolgok. Skadi arc kihagyva, a tengerparti részt gyorsan összevágták és bumm megjött Valkyria a végére. Kíváncsi vagyok milyen zárást fognak csinálni 40 fejezetnyi alapanyagból 3 rész alatt? -.-
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #344 Dátum: 14 jún 08, 20:42:41 »

Ha másra nem is, arra jó volt ez az anime, hogy belekezdjek a mangába =D

Bár már előre látom, hogy bánni fogom =D Mert ha meg merik ölni Kazumit, vagy Kana-t akkor szét fog b*szni az ideg =D

Manga Spoiler:

Neko, háááát, ő olyan semleges. Kotorit sajnáltam, de ő sem volt igazán szimpi =D
Naplózva


Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!