24 máj 14, 04:26:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302831 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #300 Dátum: 14 ápr 30, 18:07:05 »

A Black Bullet animére eléggé panaszkodnak azok, akik a Light Novelét olvassák. Szerintük sok apróbb, de fontos történést átugrottak és rohamtempóban haladnak. A mostani harcnál valóban érezni lehetett, hogy siettek. Nagyon hamar lerendezték.
Nem olvastam a novelt, de a manga változathoz tudok viszonyítani. 16 fejezete van jelenleg, a mostani rész egyharmadánál ért véget a legutóbbi fejezet. Ha a manga hűséges a novelhez, akkor az animében tényleg kihagytak dolgokat, sietnek rendesen és a szereplőket is komorabbra veszik. Komorabb alatt pedig azt értem, hogy a komikus jeleneteket teljesen kivágták, pedig előfordult egy-kettő. Azt olvastam, hogy csak 13 részes lesz az anime. A Kinema Citrus remélem nem próbálja meg véglegesen lezárni, hanem folytatják később. Folytassanak végre valamit, aminek létezik folytatása és elkezdték. -.-

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #301 Dátum: 14 ápr 30, 18:18:28 »

Ez a no game no Life valami eszméletlen egy anime lesz a végre te jó ég!
A 4. rész.... Te(to) úr isten. (Szó szerint)

Konkrétan kirázott a hideg, amikor Sora és Shiro háborút hirdetett, a világ mind a 15 országa ellen Nevet

Epic volt =D
Naplózva


Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #302 Dátum: 14 ápr 30, 19:53:17 »

Amik most tetszenek, azok a Mangaka-san To Assisstant-san To és Bokuwa animék.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #303 Dátum: 14 máj 02, 08:10:11 »

Azt olvastam, hogy csak 13 részes lesz az anime. A Kinema Citrus remélem nem próbálja meg véglegesen lezárni, hanem folytatják később. Folytassanak végre valamit, aminek létezik folytatása és elkezdték. -.-
Kár hogy nem 22-25 részesre tervezték.Egyébként az LN már véget ért?
4.rész:Van egy olyan sejtésem,hogy ennek a végkimenetele lesz az anime end-je.
A hangulata valami elképesztő.Valaki tudja esetleg,hogy mi a címe annak az OST-nek ami a harc alatt ment?Totál olyan érzésem támadt,mint a SnK-ban lévő Mika Kobayashi-"Titan Theme"-nek az instrumental részénél.
no game no life:
Már túl vagyunk az anime 1/3-án,és már csak 8 rész maradt Szomorú
Megnéztem volna azt az alternatívát is,ahol csak Sora a király... Nevet
Néztem az értékeléseket...MAL-on pl. már most beellőzte a Shinsekai yori-t (98.),mondjuk az igaz hgy sok minden függ a végétől,de a folytatás felől szerintem már nem kell aggódni. Nevet
Ebben a szériában az openingeket nagyon eltalálták.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #304 Dátum: 14 máj 02, 16:06:23 »

Az LN elvileg még fut. Nemrég jött ki a 7. kötete, ami nem az utolsó volt. Ha már LN, akkor a Mahouka és a No Game No Life is még fut.

A No Game No Life elérte, hogy komolyan vegyen a 4. részével. Ez például nem sikerült a Kill la Killnek, de legalább jót mulattam. Nevet A sok tiltakozás(objection), az Ace Attorney referencia? Pojén
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #305 Dátum: 14 máj 02, 22:36:39 »

A pár szezonnal ezelőtt Silver Spoon-t amúgy látta valaki? Nevet

És ha már itt tartunk, a Fullmetal Alchemistból hány rész is hű a mangához, meg Brotherhood honnantól kezdi követni azt? Rég láttam már nagyon, és kéne a segítség.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #306 Dátum: 14 máj 03, 02:17:51 »

A silver spoont láttam. Nem rossz, de ne számíts egy FMA-re.
A Sima FMA ha jól emlékszem kb odáig követi a mangát, hogy elkapják a gyilkost a városban.
A Brotherhood ellenben teljesen mangahű, de a vonatos rész meg a szenes város ki van hagyva a legelejéről illetve a leges legelső rész filler.
Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #307 Dátum: 14 máj 03, 11:50:03 »

A pár szezonnal ezelőtt Silver Spoon-t amúgy látta valaki? Nevet
Természetesen, S1 és S2 is kipipálva. Nekem nagyon tetszett, a történet, humor, szereplők (szóval minden) a helyén van. Azt hiszem 9 pontot adtam mindkét évadra.
A manga is jó, kb egy az egybe olyan mint az anime. 
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #308 Dátum: 14 máj 03, 18:18:27 »

De ha jól tudom még mindig megy, nem? Mármint a manga.

Az FMA-FMA:B tudom hogy működik, láttam olvastam, satöbbi, de epizódszámokra nem emlékszem már Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #309 Dátum: 14 máj 04, 13:53:15 »

Black Bullet 4.rész: nagyon darkos irányba próbálják elvinni a sorozatot, ami nem baj de ha Enju meghal lázadunk Nevet

Brynhildr in the Darkness 4.rész: Beindulnak az események végre =) Tudtam én hogy nem lesz ez rossz, de frászt kapok az igénytelen cenzúrától >< Várni kéne egy BD-t de érdekel a sztori :S

Knights of Sidonia 4.rész: Tudtam én hogy be fog ez indulni =) Sejtettem hogy több van benne, mint ami az első pár rész alapján lejött. Az op meg egyre jobban tetszik:

Isshuukan Friends 3.rész: Dobtam. Nem az én világom.

Kyoukai no Kanata END: A végén már kicsit sok volt a drámázás, de alapvetően tetszett. 7/10

Buddy Complex: Nem jön ben annyira hogy megnézzem végig angolul, így várok a magyar fordításra, de rossz nem lehet mert mecha Nevet
Naplózva


Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #310 Dátum: 14 máj 15, 10:34:05 »

Na most lett a szezon legjobbja számomra a No Game No Life! 5/5. Nevet Ez a játék még a sakkpárbajnál is jobb volt. bow Kezdésnek akkor legyen hidrogén bomba.  ikszdé Most volt a Bleachben egy gyerek, aki a képzeletével bármit képes volt megteremeni, átalakítani. Sorához képest ő semmi se volt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #311 Dátum: 14 máj 15, 15:54:43 »

Black bullet 6.rész:
Hmmm,új op...zene maradt,a képi anyag változott,mint a hunter x hunter-nél,de még így is szokatlan 6 rész után,nem?Amúgy not bad,de nekem az előző jobban tetszett.
Tina Enjut gyorsan kiüthette. :S
Úgy látszik,az op alapján még lesz 2 páros akit meg fogunk ismerni.

Az előző szezon nekem valahogy kimaradt,így elkezdtem bepótolni a jobbakat.Csak egyhez lenne hozzáfűzni valóm:Hamatora:
Nagyon code geass-es lett az end.Habár Kishi Seiji (Angel Beats),nálam nem lett 9 vagy 10/10-es,de ettől még kíváncsi leszek,hogy lesz-e folytatása.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #312 Dátum: 14 máj 21, 15:25:18 »

No Gme No life 06:  Kész =D Hidrogén bomba =D És melléé az a fej. Aggódtam hogy laposodni fog a történet de ez egyre jobb és jobb lesz =) 
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #313 Dátum: 14 máj 28, 23:03:14 »

No game no life 8.

Na emberek így kell háborút hírdetni! Ez a rész egyszerűn cool-ság túlcsordulásban "szenvedett".
Komolyan minden egyes pillanata aranyat ért.

A végén nagyon kíváncsi leszek, hogy mi is történt. Valószínűleg Shiron kívül mindenkinek kitörlődött az emléke, de aztán ki tudja.
A telefon miatt valahogy inkább olyan, mintha Sora sosem létezett volna.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #314 Dátum: 14 máj 29, 16:58:19 »

A No Game No Life részről részre jobb!

Kicsit keresztapás volt ez a háború hirdetés. Sora tett egy visszautasíthatatlan ajánlatot. Kúl Aztán mégis Shiro agyában volt a "lófej". Ezek szerint Sora elvesztette a játékot? Az nem lehet, mert Imanity még meg van, Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Shiro hogyan oldja meg a helyzetet.

A rész vége felé, mikor át át váltogatott fekete fehérbe kis hangtorzulással kicsit furcsa volt. De, hogy még az endingben is?! az már ijesztő! Ott tudni lehetett, hogy valami nagy baj történt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!