24 máj 14, 13:53:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302867 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #225 Dátum: 14 feb 09, 11:30:41 »

To Love-Ru Darkness 40
A Yamiban lévő sötétség végre alakot öltött. A régi ruhája valahogy sokkal jobban bejött. Azokkal a szarcakkal úgy néz ki, mint valami Succubus. Meglepően sok hasonlóság van közte és a démonosított Minerva között. Ha gonosszá akarsz változtatni valakit tegyél rá szarvakat, karmokat és kevéset takaró ruházatot. ikszdé Az igazgató a páratlan érzékeivel rögtön tudta, hogy valami Ecchis dolog folyik ott. Nevet Darkness jól lehűtötte a kedélyeit. Ezekkel a féreglyukakkal jó kis power up-ot kapott. Azért Rito isteni képességével még így sem tud mit kezdeni. Hümm-hümm Úgy nézem, hogy a Darkness teljesen kifordította Yami személyiségét. Hisz sosem mondana olyat, hogy szereti az Ecchit. Ritót sem akarta soha "tényleg" megölni. A következő fejezet is nagyon várós. Darkness vs Nana és Momo. Nemezis meg ingyen mozizik. Nevet Érdekelne egy olyan kifejlett, hogy Darkness legyőzi a hercegnőket (hisz nincs náluk a mobiljuk) és megakarná ölni Ritót, de Nemezisnek közbelépne, mert Rito az ő szolgája és harcolnának egymással. Még ott van a Mikan-Lala-Mea tényező is.  Lala kütyük nélkül is egálban volt Yamival. Mikan meg talán el tudná érni az igazi Yamit. Mea meg visszaszerezhetné az irányítást.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #226 Dátum: 14 feb 11, 16:50:32 »

Hát ezt a szezont megint csak nem nekem találták ki. Azért szerencsére 1-2 darabot találtam. Tetszik a Noragami és az Inari. A kedvencem viszont a végtelenül egyszerű, de annál aranyosabb Tonari no Seki-kun. Nevet De ez a Pupa. Ez mi szeretne lenni? Az ilyen történeteket nem kéne rövid animékbe zsúfolni mert csak egy nagy össze-visszaság lesz belőle.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #227 Dátum: 14 feb 11, 17:43:02 »

Kill la kill 17. rész: Ez már túl EPIC! Eddig Ryuko volt a kedvenc szereplőm, és Satsukit meg kicsit utáltam, de a fél perces manőverével a végén az első helyre ugrott a karaktere.

Satsukit az elején nem kedveltem, de mostanra kifejezetten megkedveltem. Mellesleg, amikor nem dúl-fúl-keménykedik hanem mondjuk csak beszélget a komornyikjával és lányként viselkedik, akkor azért megmutatkozik, hogy valójában egy nagyon szép lányról van szó, csak a gorombasága elfedi ezt is.

To Love-Ru Darkness 40
A Yamiban lévő sötétség végre alakot öltött. A régi ruhája valahogy sokkal jobban bejött. Azokkal a szarcakkal úgy néz ki, mint valami Succubus. Meglepően sok hasonlóság van közte és a démonosított Minerva között. Ha gonosszá akarsz változtatni valakit tegyél rá szarvakat, karmokat és kevéset takaró ruházatot. ikszdé Az igazgató a páratlan érzékeivel rögtön tudta, hogy valami Ecchis dolog folyik ott. Nevet Darkness jól lehűtötte a kedélyeit. Ezekkel a féreglyukakkal jó kis power up-ot kapott. Azért Rito isteni képességével még így sem tud mit kezdeni. Hümm-hümm Úgy nézem, hogy a Darkness teljesen kifordította Yami személyiségét. Hisz sosem mondana olyat, hogy szereti az Ecchit. Ritót sem akarta soha "tényleg" megölni. A következő fejezet is nagyon várós. Darkness vs Nana és Momo. Nemezis meg ingyen mozizik. Nevet Érdekelne egy olyan kifejlett, hogy Darkness legyőzi a hercegnőket (hisz nincs náluk a mobiljuk) és megakarná ölni Ritót, de Nemezisnek közbelépne, mert Rito az ő szolgája és harcolnának egymással. Még ott van a Mikan-Lala-Mea tényező is.  Lala kütyük nélkül is egálban volt Yamival. Mikan meg talán el tudná érni az igazi Yamit. Mea meg visszaszerezhetné az irányítást.

Ó, szóval más is olvassa ezt rendszeresen? Nevet
A kövi fejezet tényleg várós, de nálam ott volt a dúrva meglepi a legutóbbi fejezet végén, hogy Mea valójában Nemesis.
Őszintén, ezt a Darkness personát elég hülyeségnek tartom így. Valahogy nálam nem klikkel a karakter.
Ellenben ha valahogy fúzionálódna Yami és Darkness személyisége, akkor egy vidám, normális kiscsajt kapnánk. Azt szívesen megnézném.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #228 Dátum: 14 feb 17, 08:49:36 »

Hogy a viharba ne?! Nevet
Yami és Darkness mintha épp egymás ellentétei lennének szóval nem tudom, hogy hogyan lenne belőle normális személyiség. Akkor szeretné az Ecchit vagy nem? xD
A Mea-Nemezis dolgon én is meglepődtem. Már korábban is olvastam olyan jeleneteket, hogy dupla személyiség mert, még senki sem látta őket együtt, de én azt gondoltam, hogy ez hülyeség. Hisz volt egy jelenet a parkban, hogy beszéltek egymással és Nemezis macskafüleket csinált magának és azt látta egy kislány. Szóval képzelheted, hogy milyen hülyén éreztem magam, mikor Mea mutatja, hogy hol van Nemezis de nincs is ott. >.<# Szerinted közel már a manga vége? Hisz a címadó Darkness már ténylegesen is megjelent, viszont az előző fejezetből derült ki, hogy a Hárem Terv még közel sem tökéletes. Remélem azért még elmegy 15-20 fejezetet.^^

Eszembe jutott, hogy meg kéne nézni a Coppelion utolsó 4 részét. Elég sok érzelmes részt összehoztak a végére és akció is volt bőven.  A kedvenc jelenetem ,mikor Shion üldözi Aoi-t a hattyúcsónakban. A finálé tetszetősre sikeredett.  Gondolhattam volna, hogy a leggyengébbnek tűnő lány, aki semmi jelét nem adta annak, hogy lenne ereje, lesz a legerősebb az összes közül. Gondolom el kell kezdenem a mangát, ha tudni akarom a miéreket és a hogyanokat. Nevet Hotaru szerintem biztos nem adta be a kulcsot. Mikor utoljára láttuk még élt. A robotpók kicsit váratlan volt, de azért szép jelenet volt, mikor kilőtték. Azért az kicsit erős, hogy utolérte a vonatot, mikor Nikon életet vitt bele. Alapból 3/5-öt adnék neki, de az utolsó részek miatt feltolta magát 4/5-re,
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #229 Dátum: 14 feb 17, 10:28:59 »

Jaj a Pupát nézi valaki? A legutóbbi rész, mint valami rossz S/M hentai és 7 perc "Onii-chan'", legalább a fordítóknak nem volt sok munkájuk xD Nem tudom megérteni, hogy mi értelme pénzt kiadni ilyesmire.  Hmm? Általában szeretem a rövid animéket, de ennek már lassan nincs is semmi története. És ugyanez a helyzet a Douple Circle-el is -.- Egyszerűen béna.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #230 Dátum: 14 feb 17, 10:31:10 »

Az első rész után dobtam a pupát. Általában elég jó szemem van hozzá, hogy mit érdemes nézni, és az egy rakat szarnak tűnt.
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #231 Dátum: 14 feb 17, 11:25:44 »

Hát igazad is volt xD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #232 Dátum: 14 márc 17, 19:19:53 »

To Love-Ru Darkness 41
Belecsaptunk a lecsóba elkezdődött a harc Darkness és az ikrek között. Persze Momóék elég nagy hátrányból indultak a mobiljaik nélkül, míg Darkness erősebb mint valaha. Sőt annak a bolygónak az elpusztításával Gid szintjére emelkedett. Igaz Gid csak egy fillerben pusztította el a bolygót. Utána mondta Ritónak, hogy könnyedén elpusztíthatná a Földet de lehet, hogy csak blöffölt de most ezután nem hinném. Na mindegy.
Most választ kaptunk egy régi kérdésre, hogy mit csinált Yami mielőtt elvesztette az rövidtávú emlékeit és sebesülten beesett Mikado-senseihez.
Hiába kaptak ki Momóék egy szép kombó támadást azért mutattak. Kíváncsi vagyok, hogy miként fognak kijutni a betonból. Talán a kanálisban kötöttek ki. Nevet
 A macska roham nagy jelenet volt. Darknes aranyos volt, mikor kétségbe esett, hogy elválasztották Ritótól. Yui meg nagyon örült a cica rengetegnek. Nevet Szegény Ritó lassan tényleg meg fog fulladni. Az előző fejezetben a vízbe és Darknessbe, most meg a macskákba, Harunába és még Yui is fojtogatta xD.
 A következő részben egy nagy belépőre számítok a 3 testvértől vagy egyedül Lalától. A Nemzis-Mea beszélgetés is érdekes lesz. Mikor Nemezis átvette a teste fölött azirányítást, akkor azt mondta, hogy minden amit most tenni fog a hármójuk érdekében teszi.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #233 Dátum: 14 márc 23, 13:37:54 »

Elkezdtem nézni a Samurai Flamencot.
Egészen addig ameddig ilyen félparódia jellege volt, jól szórakoztam rajta.
De onnantól, hogy elkezdte magát komolyan venni, már unalmassá vált.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #234 Dátum: 14 márc 23, 14:42:31 »

Log Horizon 2. évad ősszel! Ye ye ye ye ye!
Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #235 Dátum: 14 márc 24, 06:45:43 »

A 2014-es szezonális animék nagyon jók Nevet már alapból sokat vártam, belenézek azon kívül néhányba és tényleg jók Nevet a tavaszi szezonban is van jó pár, de talán a Mangaka-san-t várom legjobban, jah és ha jól emlékszem jön az új KissxSis OVA. Hamarosan eljutnak az eddigi legjobb részekhez Nevet mármint a mangából onnantól tetszenek a legjobban. Nyáron Sword Art Online, hihetetlen jó lesz végre a Phantom Bulletet animében nézni. Ősszel pedig Log Horizon, viszont az utóbbi valszeg csak 12 rész lesz mert kevés az anyaguk.
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #236 Dátum: 14 márc 24, 20:20:32 »

Jön új Ova a KissxSis-hez? Érdekes. Nevet
Honnan lehet már tudni, hogy nyáron folytatják a SAO-t?

Egy kis promo a Date a Live új évadjához.
https://www.youtube.com/watch?v=wKUwDWFX4WA
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #237 Dátum: 14 márc 24, 20:36:34 »

Honnan lehet már tudni, hogy nyáron folytatják a SAO-t?
http://animecharts.bateszi.me/2014/summer
Jul 01,2014
Bár gondolom még változhat.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #238 Dátum: 14 márc 25, 11:54:36 »

Egy kis promo a Date a Live új évadjához.
https://www.youtube.com/watch?v=wKUwDWFX4WA

Én vagyok az egyetlen aki ezt jobban várja mint a Saot? Nevet
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #239 Dátum: 14 márc 25, 12:21:19 »

Várja a retek a SAO-t. Az első évadja is abszolút középszerű volt. Egynek elment, de ennyi. Van SAO fan ismerősöm, aki olvassa a novelt is és állítólag az a rész, amit a 2. évad fog feldolgozni, egy szütyok.

Én is jobban várom a Date-et. A trailerek alapján zúzósabb és darkosabb lesz, mint az 1. évad.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 12:23:47 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!