24 máj 14, 22:43:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302971 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #210 Dátum: 14 jan 13, 17:14:54 »

Figy, nem én vagyok itt az atyaúristen, szal felőlem ha karod írd le a véleményed akár az összes mostani sorozatról, ami nézel. Igazából még jó is lenne, mert 1 ember véleménye az egyoldalú, ha valami már 2-nek tetszik az már jobb statisztika mintha csak 1 nek.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #211 Dátum: 14 jan 13, 17:29:18 »

Ha nézni fogom őket rendesen, akkor majd úgyis írok róluk részről részre. Nevet Csak be akartalak előzni ezzel az egyel. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 13, 17:30:41 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #212 Dátum: 14 jan 13, 20:32:31 »

Most nézem a Coppelion 8. részét és mondom mi a wtf van, hogy itt falat zúznak és oszlopokat dobálnak?

Okés, hogy az openingben van egy harc jelenet, ahol természet feletti az erejük, de én azt hittem, hogy az csupán szimbólikus jellegű.

Az animében viszont meglepett, és egyenlőre nem tudom, hogy örüljek e neki, vagy se.

szerk:
 
Jó van, most meg villámokat szórnak.... Hmm?

Csak úgy szólok, hogy a mangában később mindenkinek lesz valami shonen skill-je (tűz támadások, teleportok, telekinetikus robbantások stb)....

Szerintem a Coppelion ott szúrta el, hogy kitalálta, hogy az eredetileg túlélők megmentésére kitalált "babák" (akik amúgy tök random szerűen bármikor meghalnak maguktól is) most már militáris küldetésekben is szerepelnek, SŐT, szuper képességeket adnak nekik! Tény, hogy logikailag is mindfuck az egész (pl miért klónoznak egy sorozatgyilkos pszichopatát 2-szer is, és miért adnak nekik szuper erőket, megengedni meg pláne nem értem, miért engedik - főleg ilyen háttérrel), de hogy ez a Coppelion egyáltalán nem jó irányba ment el, az fix.

Az alapötlet "megvalósítása" meg egy röhej! Annyira hiteles, hogy kisiskolás lányok és fiúk iskolai egyenruhában mászkálnak fel és le, hogy ha akarom sem tudom komolyan venni.

Szóval nekem marhára nem jött be, ahogyan kvázi az egész 2013 felhozatal 80%-a. Valamiért nekem a 2005-2006-os szezonos animék voltak azok, amik bejöttek.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #213 Dátum: 14 jan 15, 20:46:03 »

--Maken-ki 2 : Kicsit el vagyok vesze, hogy ez most hol is akar szerepelni a sorozatban. A cím szerint ez a 2. évad, de akkor hol vannak azok a karakterek, akik már az 1. évadban is ott voltak (Venus)? Reboot? De nem annak tűnt az első rész alapján, mert már mindenki más itt van. Ettől eltekintve tipikus Maken-ki. Bár enyhe undort kelt bennem egyes karakterek csöcsmérete (Chacha, Haru ++++++), de amennyire tudom a manga jó, egy ecchinek meg elmegy.

és végül de nem utolsó sorban (Mint az évad utolsónak kijött új animéje)

--Inari, Konkon, Koi Iroha : Bocsi de ez picit spoileres lesz. Inari egy kedves, de kissé (rendkívül) ügyetlen lány, aki gyerekkora óta imád a helyi (és a nevével megegyező) Inari templomban játszani, illetve ha szomorú, mindig ide szalad kisírni is magát. Persze, mint minden korabelinek, neki van egy nagy szerelme, aki viszont cseppet sem tűnik, úgy, hogy érdeklődne iránta, ellenkezőleg, látszólag igen jól alakulnak a dolgai egy másik lánnyal. Egy félig-meddig elcsípett félig-meddig szerelmi vallomás után kettőjük közt Inari a szokott templomba szalad, csakhogy ezúttal a helyi istenség Uta-no-mitama-no-Kami úgy dönt, hogy teljesíti egy kérését, egy korábbi jótettjéért cserébe...... Csakhogy a dolog kicsit balul sül el és Inari egy másik lány testében ragad, mivelhogy egy ember csak egy kívánságot kaphat egy istentől..... Végül is aztán Uta-sama megsajnálja őt és, hogy megoldja a helyzetet Inarinak adja az ereje egy szeletét, aminek hatására a lány szert tesz egy bizonyos különleges képességre.

Kicsit a Gingitsunéra emlékeztet ez az anime, csak több komolysággal. Még egy részt azért néznék belőle, mielőtt vakon ajánlanám, de kifejezetten jó kis sorozatnak tűnik.

-------------
2014-1 negyedévi ajánlásaim

=20 perces részek=

-Noragami
-Witch craft works
-Seitokai Yakuindomo *
-D-frag
-Chuunibyo REN
-Mikakunin de Shinkōkei
-Nisekoi
-Sekai Seifuku - Bouryaku no Zvezda
-Wizard Barristers - Benmashi Cecil

=Rövid részek=

-Pupipo!
-Tonari no Seki-kun
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 15, 21:19:40 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #214 Dátum: 14 jan 16, 13:59:36 »

Most néztem meg a Witch Craft Works első részét és, hát, érdekes. Én se értettem belőle sok mindent de ez tipikusan olyan anime, hogy először fel se fogod, hogy mi történt aztán a következő részben "Jaa már vágom! De jól kitalálták! Nevet" Szóval az első rész alapján nem lehet megítélni. Még az is lehet, hogy átmegy hárem animébe, mert már most van 6 lány a főszereplő körül, akik őt akarják. Nyelvesít  A robotnyulak miatt kicsit poénosabbnak tűnik, mint a Magical Warfare de még bármi lehet belőle.

--Witch Craft Works : Egyértelműen a legérdekesebb első rész, amit az új animék között találtam, valamint a legjobb 2014-es openingje is EDDIG ennek az animének van.
Én úgy voltam az OP-al, hogy "Egész jó, de mi ez a sok robotnyúl? Ezek táncolnak?!" xD Az OP viszont valami borzasztó ezekkel a Chibi kínzásokkal. (Ha megnézed érteni fogod, hogy mire gondolok xD)

Ha már Magical Warfare, akkor az előzővel ellentétben, itt már többet kapunk a sztoriból és jobban meg is ismerjük a szereplőket az első részben. Egy fokkal komolyabb darabnak tűnik, mint a fent említett darab(legalábbis a sztorija). A főszereplő Takhesi is szimpatikusabb mert nem nem antiszockodik és habár ő sem érti mi történik körülötte de férfiasan viselkedik. Nem tudom, miért hasonlítottam össze őket, hisz csak a varázslat közös bennük és már vége is a hasonlóságok sorának.

Ebből a leírásból nem derült ki sok minden.^^". A lényeg, hogy mindkettő jó darabnak ígérkezik. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #215 Dátum: 14 jan 18, 13:45:34 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qmI3TnFHKPo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qmI3TnFHKPo</a>

Hatodikán indult és az első rész egész jó volt. Kicsit Last Exile és Fractale keverék. Jóféle Steampunk anime.
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #216 Dátum: 14 jan 18, 14:59:29 »

Ja ez Toaru Hikūshi e no Koiuta. Az első részt láttam, meg a másodikba belenéztem, de még nem néztem meg rendesen.
Szerintem semmi extra. Később majd tuti jobb lesz mondjuk a megérzésem szerint, meg a téma elég egyedi, csak valahgy olyan meh....

De izlések és pofonok.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #217 Dátum: 14 jan 24, 22:06:39 »

A Witch Craft Works második része után is olyan ködös a sztori, mint volt, ha nem még ködösebb. Nem tudom, hogy a  Toronyboszik gyengék, vagy Kagari túl erős, hogy egyszerre üti ki mind az 5-öt, majd utána 3 újat is. Azt viszont megtudtuk, hogy a Honokában lévő "fehér dolgot" akarják. Még pár rész és tényleg átmegy hárem animébe... ha nem hentaiba. xD

Magical Warfare fornton már jóval érthetőbb a történet. Most rengeteg kérdésre választ kaptunk és már nagyjából tudjuk az alaphelyzetet. Itt még a romantikus szálak is szépen haladnak.

Wizard Barristersben kicsit leült a sztori. Az előző rész valahogy izgalmasabb volt. Szinte az egész rész arra ment el, hogy megoldják az előző részben lévő bankrablásos ügyet oldják meg. Furcsa látni, ahogy egy mágiával operáló sorozat szépen átvált Mecha stílusba smirksweat Azért jó lenne majd itt is megtudni, hogy miként varázsolnak. Mert mintha a jók a kitűzőjükből merítenének energiát a mágiákhoz, míg a rosszak segédeszköz nélkül csinálják mindezt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #218 Dátum: 14 jan 25, 03:00:53 »

No-Rin-t nézi valaki? Nem tudnám pontosan megmondani, hogy miért de iszonyú szórakoztató kis anime Nevet Minori szerintem kedvenc marad Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #219 Dátum: 14 jan 26, 13:56:23 »

A Youtuben néztem róla 2 "trailert" az egyiken a srác valami ültetvényen dolgozik, a másikon meg egy csaj ad koncertet. Miután elolvastam az ismertetőjét, világosabb lett a kép, hogy miről is van szó. Nevet Majd belelesek, hogy milyen,mert a leírás alapján nem tűnik rossznak.

Data a Live Season 2 trailer. Nagyon várós. Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Dqb3ANEiPdw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Dqb3ANEiPdw</a>
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #220 Dátum: 14 jan 26, 16:26:50 »

Fú, az kifejezetten. Már az első édvad végi trailerből is kiderült, hogy a 2. évad zúzni fog.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #221 Dátum: 14 jan 26, 17:45:33 »

Jöhetne már >< Kezdenek Kurumi elvonási tüneteim lenni =D

http://static4.wikia.nocookie.net/__cb20130805163407/date-a-live/images/e/ec/161796-date_a_live-gun-sword-tokisaki_kurumi-weapon-zhouran.jpg
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #222 Dátum: 14 feb 06, 19:28:48 »

Várooom már áprilist *.* A Psycho pass 2 + még movie is lesz. WAAAAA  Dáridó Lajcsival
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 06, 19:30:47 írta dreamfolow » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #223 Dátum: 14 feb 07, 15:43:12 »

Mikakunin de Shinkōkei/Engaged to the Unidentified

Valaki nézi ezt rajtam kívül? Kezd elég érdekes lenni. Jól selytettem, hogy jó ki sorozat lesz ez.
A mostani részben derült ki, hogy mi a sziu Hakuyáékkal. Bár már pár rész óta gyanakodtam valami hasonlóra, azért egy kicsit sikerült meglepniük.
Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #224 Dátum: 14 feb 08, 20:08:12 »

Kill la kill 17. rész: Ez már túl EPIC! Eddig Ryuko volt a kedvenc szereplőm, és Satsukit meg kicsit utáltam, de a fél perces manőverével a végén az első helyre ugrott a karaktere. Nevet Ragyo a végén meg nagyon gonoszan néz, ilyen gonoszságot eddig kevés karakterből éreztem (pedig már jó pár animén túl vagyok).
Kíváncsi vagyok mit hoznak majd ki a végéből.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 08, 20:08:59 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!