24 máj 14, 12:03:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302862 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #195 Dátum: 14 jan 05, 20:51:23 »

207. fejezet?  Ohh My God
Azt hogy csinálták, én azért annyi fantáziát nem látok a Coppelionban. Egyébként csak nekem volt az az érzésem főleg az első pár részben, hogy ezt az animét Fukusima miatt csinálták? Jó sorozat volt, de végén nagyon felhúzott.

SPOILER: Ugye legyőzik azt a két csajt akik a sorozat felétől üldözik őket, meghal jó pár ember miattuk és mégis segíteni akarnak nekik...

Valvravenek meg vége sajnos, ennyi mindent lezárni két rész alatt... Pedig még bőven lehetett volna/ lehetne még mit csinálni, mert pár kérdésre még nem kaptunk választ.

Kill la kill is nagyon epic eddig. Nevet Lassan lépni fog szerintem a Nudist Beach is. Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=9k3QySd3AjI
Itt szakadok a röhögéstől: 1:06

Amúgy az új szezonból ki mit fog nézni?

Én a Chuunibyou 2. , és a Silver Spoon 2. évadát várom elsősorban, mert szerintem mind kettő jó volt. Meg még erre vagyok nagyon kíváncsi, de remélem nem rontják el: Space☆Dandy
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #196 Dátum: 14 jan 07, 00:28:09 »

Gondoltam mivel én általában minden szezonban megnézegetem az új sorozatokat, vagyis legalább 1-2 részt mindegyikből, nyitok neki egy témát, de aztán láttam, hogy van ez, szóval...

Nos remélem lesz akinek segítségére leszek és talál pár olyan sorozatot, amiről lehet nem is hallott, vagy elkerülte a figyelmét és tetszhet neki.

Szóval akkor íme az eddigi tapasztalataim a 2014-es első szezon eddigi animéiről (az újakkal majd updatelgetem a topicot).
Azt azért jobb ha tudjátok, hogy nem kedvelem a Mecha műfajt szóval Mechákat nem nagyon fogtok a leírásaim közt találni csak hébe hóba.


--Pupipo! : Egy rövid részes kis sorozat. Elég aranyos. Lényegében egy kislányról szól, aki szellemeket lát és azok is kísértik őt, aztán egy nap talál egy kis állatkát, ami szellemeket eszik.

--ImoCho/Saikin, Imōto no Yōsu ga Chotto Okashiin Da Ga. : A szokásos középiskolás srác meg a mostohahúga alapsztori, kissé megspékelve azzal, hogy a faterja új neje meg a nő lánya csak most költöztek be (Szóval nincs semmi érzelmi kötődésük még), a húgicát meg megszálja egy szellem, aki valamiért nagyon rá van kattanva a srácra. Kissé fura sorozat, aki szereti az ilyen school life vígjátékokat az tehet vele végül is egy próbát. Egyelőre nem vagyok tőle nagyon elájulva, de egész mókás, szóval majd kiderül mi lesz belőle.

--Nobunaga the Fool : Na ezt a sorozatot nem tudom hova tenni. Lényegében az van, hogy van két bolygó, a keleti meg a nyugati, keleten a keletről ismert híres történelmi személyek élnek (pl: Arthur király, Jeane D'arc) meg gyártanak robotokat/űrhajókat stb. Nyugaton meg a Japán stb személyek, ala Nobunaga, Mitsuhide stb. Nobunagáék államát lerohanja Takeda Shingen állama robotokkal, közben meg páran segíteni mennek nekik keletről.
Hogy is mondjam, fura.................... Első ránézésre egy elviselhetőbb mechának tűnik, aki szereti a történelmis sorozatokat, meg/vagy a mechákat, azoknak hajrá. Egyelőre én is belenézek még párszor, érdekel milesz ezzel.

--Nobunagun : Igen még egy Nobunagás sorozat. Újabban elég kedvelt a pali. Viszont ellenben az előzővel ez talán az egyik legérdekesebb a mostani sorozatok közül. A lényeg, hogy valamiféle szörnyek, amik erdetileg vizilények voltak támadják a földet és bizonyos történelmi személyek leszármazottjai a tőlük vett szuperképességekkel harcolnak ellenük. Ja tudom elég hülyén hagzik, de az első rész alapján kíváncsivá tett (Ami jó jel).
(BTW ha már ennyire nobunaga, mikor jön a már a Nobuna no Yabou 2?)

--Noragami : A bemutatói alapján selytettem, hogy ez egy jókis anime lesz, nem tévedtem. Ez a sorozat egy kósza istenségről Yato-ról szól, aki 5 yenes érmékért segít az embereken, vagyis inkább teljesíti a kívánságaikat. Aztán egy nap mondjuk úgy "belekever" egy lányt egy balesetbe, aki féligmeddig Youkai lesz ez miatt és akinek végül megígéri, hogy segít "helyrejönni". Az első rész alapján egy Akció, vígjáték, szellemes történet van kilátásban, ráadásul egy kifejezetten érdekes darab. Aki nem tudja idén mit nézzen ezen feltétlenül tartsa rajta a szemét.

--Seitokai Yakuindomo * : Nos, ez a az eredeti Seitokai Yakuindomo folytatása. Aki azt nem látta, nos az nézze meg. Lényegében egy halom középsulis lány és pár fiú beszélgetnek mindenféle perverz és erotikus témákról, nyakonöntve rengeteg tsukkomival. Aki szereti a japán tsukkomi humort az essen neki.

--D-Frag : Lányegében egy school life tsukkomi vígjáték. És tényleg ennyi. De annak nagyon jó. Én személy szerint követem a mangát is és nagyon jókat nevetek rajta.

--SoniAni - SUPER SONICO THE ANIMATION : 20 percnyi abszolút érdektelen és üres slice of life.....

--Space Dandy : Egy perverz yankee hajú faszi ismeretlen űrlényeket keres egy szintén perverz félhumanoid macskával és egy porszívó alakú robottal. Az egész kicsit nyugatias képregényes. Egy részt még adnák neki hátha jópofább lesz, de az első rész alapján semmi extra.

--Toaru Hikūshi e no Koiuta : Egy kicsit dantalion no shoka és FMA-es beütésű sztori. Sok minden nem derül ki az első részből, de valami ilyen repülős anime lesz ez, némi szerelemmel, kalanddal.
Ja és a főhőst Kal-El-nek hívják Nevet

--Tonari no Seki-kun : A főhős lány mellett ülő srác, minden órán más őrültséggel üti el az idejét, ahelyett, hogy odafigyelne az órára, folyton folyvást gondot okozva a lánynak és nem egyszer még őt is beszippantva a hülyeségeibe. Minden rész nagyjából csak 7 perc lesz. A mangában vannak kifejezetten vicces részek is, szóval szerintem érdemes adni neki egy esélyt.

--Mushishi Tokubetsu-hen : Erre még nem volt időm, mert 40 perc a rész, de ha olyan lesz mint az eredeti Mushishi, akkor nem is olyan fontos, mert nagyon jó kis anime lesz ez is.

és végül de nem utólsó sorban

--Witch Craft Works : Egyértelműen a legérdekesebb első rész, amit az új animék között találtam, valamint a legjobb 2014-es openingje is EDDIG ennek az animének van. Azt elég nehéz lenne leírnom, hogy pontosan miről is szólhat ez, mert én sem igazán értem még. Lényegében arról van szó, hogy vannak boszorkányok (A lehető legklasszikusabb értelemben) és a főhős srácot az egyik frakció, a torony boszorkányai valamiért meg akarják ölni, a főhős csaj meg meg akarja védeni, mondván, hogy ő a hercegnő (Mármint a srác Nevet).
Az egész ilyen iskolai életes, varázslós, romantikus, akció, dráma, harcolós dolog.
Az első rész kifejezetten szórakoztató volt, ha tehetitek feltétlenül nézzetek bele.
Kedvcsinálónak itt az Opening:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8HgLp7vAzs4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8HgLp7vAzs4</a>


------------------

Amiket egyébként várok még idén:

-Chunibyo 2
-Date a Live 2
-Nisekoi
-Jojo: Stardust crusaders
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 07, 00:44:25 írta Exkirion » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #197 Dátum: 14 jan 07, 00:57:35 »

Azt azért jobb ha tudjátok, hogy nem kedvelem a Mecha műfajt szóval Mechákat nem nagyon fogtok a leírásaim közt találni csak hébe hóba.

Nem is olvasom tovább  Durci najó csak vicceltem =D

Szépen összeszedted, meg is jött a kedvem 1-2höz =)
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #198 Dátum: 14 jan 08, 14:42:33 »


--Witch Craft Works : .........


--Hamatora : A hamatora egy urbán nyomozócsapat, akik a rendőrségtől hátramaradt ügyeket vizsgálják, vagyis olyan eseteket, amikre a rendőrség "nem ér rá" hivatalosan foglalkozni. A csapat tagjai felveszik ezekt az eseteket és bizonyos kitűzött jutalékokért (értsd pénzért) megoldják ezeket. A csavar az, hogy a Hamatora tagjai mind Minimum holderek (Minimum használók). A minimum a sztori szerint amolyan Darker than black szerű-stílusú szupererő, amit bizonyos emberek tudnak használni ha teljesítenek vagy éppen nem teljesítenek valamilyen kritériumot (pl: nincs letakarva az egyik szeme, rágózik, villanypásztort szopogat). Meg kell mondjam, hogy a nem éppen érdekes alapszitu és kezdő jelenetsor ellenére kifejezetten okos kis sorozatnak tűnik. Az első rész beli bűneset is meglehetősen körmönfont lett így 20 percben, a képességek érdekesek, a szereplők sajnos így első ránézésre annyira már nem, de bőven megéri megnézni még belőle pár részt, mert ha kicsit domborítják a karaktereket, meg lesznek több részes bűnesetek, akkor egy kifejezetten friss ízű szupererős, nyomozós történet lehet belőle.

----------------------------------------
Chu2byou/Chuunibyo REN

Na kijött az új Chunibyo évad első része. Gondolom nem csak én vártam Nevet
Röviden. Nem csalódtam Nevet
Az évad néhány hónappal az első rész után játszódik. Épp most kezdődik az új tanév, így a karakterek közül többen is úgy érzik ideje kissé változtatni magukon. Nibutani pl feketére festi a haját stb. Emellett egy költözési malőr miatt Rikka jelenleg Yuutánál lakik (illetve inkább mivel Yuuta rokonai is kiköltöztek éppen együtt laknak), ezt pedig nem nagyon szeretnék hangoztatni.
Nem mellesleg az előző évad végének köszönhetően plusz a time-skip hatására/alatt történt pár változás. Nibutani (Mori Summer) és Yuuta (Dark flame master) látszólag már kevésbé akarják egymás és a többiek előtt titkolni a régi énjüket, aminek köszönhetően egy igazi kis Chunibyou power ranger osztaggá fejlődnek a rész alatt egy közös ellenség ellen Nevet

Sneak peak: http://kepfeltoltes.hu/140108/chinibrangers_www.kepfeltoltes.hu_.png

Az új Opening egyébként nagyon találó és végre nem kap tőle az ember szemrákot, az ending most szerintem gyengébb.
Nem mellesleg valaki beköltözött Rikka régi házába. Gyanítom az openingben szereplő új karakter és egyben új klubtag lesz az. (Vagyis a többiek Kouhai-a (alsóbb osztályos))

Mindent egybevetve, a sorozat hozza a régi lökött formáját.
----------------------------------------
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 10, 02:57:38 írta Exkirion » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #199 Dátum: 14 jan 10, 01:29:12 »

--Mikakunin de Shinkōkei/Engaged to the Unidentified : Yonomori Kobeni épp a sorozat kezdetekor (egy havas téli napon) lesz 16 éves (azaz a japán törvények szerint házasodhat) és bizony ez a szülinapja igen különösen indul, ugyanis egy gyors tortázást és gyertyafújást követően igen hamar kiderül, hogy a nagyapja (aki ugyan már halott), akinek a szava törvény volt a családban már tulajdonképpen férjhezadta őt. A kijelőlt vőlegénye pedig egy lassúcska, rendkívül jellegtelen (étsd szinte észre sem lehet venni ha ott van valahol), ritkán beszélő, ugyanakkor jólelkű és valószínűleg elég jó emberismerő Mitsumine Hakuya. Ráadásul ő és a húga Mashiro, aki egyébként egy kisokos, amolyan tisztelettudó-féle felelősségteljes nagytestvért játszani akaró pukkancs (jó értelemben), a mai naptól náluk fognak lakni. (Nem pedig valahol a hegyekben, ahol még a jelzőlámpa is ismeretlen fogalom Nevet)
Meg kell mondjam kifejezetten pozitívan csalódtam, ahhoz képest, hogy mire számítottam. Van az egésznek egy ilyen megfoghatatlan bája, mint a Gingitsunének az előző szenzonban. Ha valaki úgy dönt megbízik a 3. anime kritikus szememben, akkor nyugodtan kövesse ezt. Ha tippelnem kéne ebből egyfajta romác, slice of life lesz, abból is a jobb+ fajta és biztosan lesz némi mondanivalója is később.

--Pupa : Amennyire a fórumokat olvastam, az évad egyik legjobban várt alkotása. Úgyhogy jól meg is lepődtem, hogy az első rész mindösze 4 (igen 4 !) perces. 2 Mondatban az egész: A főhős srác (Hasegawa Utsutsu) húgát Yumét hazafelé figyelmezteti egy boszorkánynak tűnő nő, hogy menjen haza mielőtt meglátja a piros pillangókat, de ő nem fogad szót. Aztán rátámad egy tentacle hentai szörny és amikor a bátyja rátalál ő is valami szörnyé "mutálódik".
Amennyire tudom az anime valami olyasmiről fog szólni, hogy Utsutsu megpróbálja majd őt visszaváltoztatni, a húsevő szörny státuszából.
Első benyomás: Meh.....

--Magical Warfare : Ahogy a címéből ki lehet találni ez egy varázslós (emellett valószínűleg, akció, románc, dráma, tragédia) anime. Mivel az első rész nem sokat mondott a történet szempontjából így csak röviden összefoglalnám mi a helyzet. Nanase Takeshi bármit megtenne, hogy ne kelljen otthon lennie, mert valamiféle múltbéli balesetért a családban magát okolja és látszólag a rokonai is őt, így még nyáron is Kendo edzésekre jár, ahová elkíséri a barátnője. (IGEN! VÉGRE! Egy anime, ahol a főhősnek ilyen is van!) Aztán egyik nap szó szerint kizuhan mellé egy lány és eszméletét veszti, ezért  a gyengélkedőre viszi. Mindenféle események követik egyást, de végül úgy alakul, hogy a kapuszon tartózkodók mind kapnak egy dózist a mágiából és a kis baráti társaság tagjai is mágusok lesznek, hasonlóan az előbb említett lányhoz Aiba Mui-hoz (aki a bátyját szeretné megmenteni) és az üldözőikhez. Ezért, hogy segítsen rajtuk Mui elvisző a csapatot a mágusok világába. (Ugyekeztem minnél kevesebb spoilert adni).
Véleményt egyenlőre nem mondanék, mert nem tudom mit akar még a sorozat kezdeni magával. Kicsit Fairy Tail beütése van az egésznek (csak nem olyan vicceskedő).

--Strange+- : Egy szerencsétlen 4 tagú csapat próbál elkapni egy tolvajt + baromásgok 4 percben.

--Z/X Ignition : Oké WTF i just saw? Szóval... Egyszercsak megjelentek a földön valami dimenziókapuk, amiken szörnyek/angyalok stb kezdtek átjönni, amiket a lehető legegyszerűbb néven csak "Zillions of Enemy X"-nak neveznek (Elvégre, a démon, vagy akármi msá ugyebár sokkal bonyolultabb név lenne) Z/X röviden. És most ezekért a pontokért harcolnak ezek a szörnyek meg az emberek a külömböző színekkel azonosított világok tagjaiként. Az egész lényegében Modern technológia + háború + Devil survivor + Date a live + Pokémon + komolyabb hangvétel.
Nem fogok hazúdni, egyenlőre egy nagy baromásgnak tűnik, de adok még neki 2 részt, meglátjuk.
Amúgy az alapsztori meg a storibéli szitu rohadtul nem passzol egymáshoz. Kb valami olyasmiről van szó, hogy "A szörnyek 7 nap alatt legyőzték az embereket ---- 3 évvel késöbb ----> Z/X harcok, Z/X elfogó kártya, Z/X -ek johaverságban az emberekkel"...

--Hozuki no Reitetsu : Biztos sokan közűletek láttak már olyan animét, amiben megemlítettéka  japán alvilág ilyen olyan részeit. Nos a főhősünk itt a teljes alvilág (ami meglehetősen nagy) mondhatni pedellusa Hozuki az Oni, aki vaskézzel igazgatja a meglehetősen hanyag Enma király birodalmát, de emellett nagy állatbarát és egyben az aranyhalnövény termesztő kör élő legendája Nevet
Ha valaha is érdekelt, hogy milyen lehet igazgatni az alvilágot, hát íme az útmutató. Marha eredeti az egész, és van egyfajta fekete humora, amiken jókat lehet mosolyogni. Elvégre nem épp mindennapi látvany, amikor egy sátánfejű Oni nyuszitsimogat a menyországban, vagy épp munkát keres Momotaro állatainak stb Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 11, 16:13:19 írta Exkirion » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #200 Dátum: 14 jan 10, 13:10:58 »


--Pupa :

Olvasd a mangát. nagyon brutális =D Erős gyomor kell hozzá =D
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #201 Dátum: 14 jan 10, 19:29:13 »


--Pupa :

Olvasd a mangát. nagyon brutális =D Erős gyomor kell hozzá =D

Belenéztem. Az se nagy szám. Guro némileg, de a Franken Fran-on már megedződtem. Ez mellett meg is vacsoráznák az után.

----------------------------

--Sakura trick : Lényegében egy csapat iskoláslány mindennapjainak a és butuskodásainak a története. A két főhős Takayama Haruka és Sonoda Yuu, akik alsóközép eleje óta nagyon jó barátnők, iskolakezdés után pedig, ahogy új barátokat találnak Haruka kissé féltékeny lesz és megijed, hogy megromolhat a kapcsolatuk, és mivel ezt egyikük sem szeretné valahogy arra az elhatárohásra jutnak, hogy kitalálnak valami "különlegeset", amit mással nem csinálnának, hogy oldják a problémát. Na most ha azt mondom, hogy ez egy Yuri anime akkor nem nehéz megtippelni, hogy mi is lesz ez.
Stílusát tekintve egyébként, egy slice of life, school-life comedy (A studio Deen csinálja egyébként), a yuri elem miatt viszont mindenkinek a konvencióira bíznám a véleményezést.

--My Sister Came/Onee-chan ga Kita : (Megj: Az angol cím inkább "I got and elder sister" lehetne de mindegy) Ez lényegében ugyan az mint az ImoCho/Saikin, Imōto no Yōsu ga Chotto Okashiin Da Ga amit már fentebb írtam, csak szellemek nélkül, a csajszi kissé kettyós, a főhős srác pedig max 12 (vagyis itt ő a fiatalabb). Ja és ez egy rövid anime 3 perc/rész.

--No Rin : Oké ez nem lesz egyszerű, mert kb minden spoiler. A No Rin egy vidéki farmgazdálkodási szakközépiskola, a főhős Kousaku pedig itt tanul két gyerekkori barátjával Minorival (Aki amúgy egy lány. Mellesleg a karakterdizájnja nagyon tetszik, valahogy eltalálták ezt a nem is szép, nem is csúnya, mégis vonzó küllemet neki és a személyisége is telitalálat. Jókis karakter.) és Kei-el (Fiú, az a szemüveges arkhetipus, bár kissé csavartak rajta) szive vágya pedig, hogy Tokyoba mehessen és "Trendi Farmer" legyen, hogy találkozhasson egy bizonyos "idol"-lal akiért mániákusan rajong. (És akinek rendszeresen küld "kompromitáló" zöldségeket ajándékba Nevet). Ez a bizonyos "idol" (név szerit Yuka-tan) pedig egyszercsak úgy dönt, hogy visszavonul.
Na ez volt az a pont, ahonnan félelmetes pontossággal tudtam, hogy mi következik Nevet
Mindenesetre ajánlom figyelmetekbe a sorozatot, mert egy elég érdekes koncepció. Talán a Gin no Saji a másik olyan történet ami farmos témával foglalkozik. A karakterek abszolút szerethetőek, főleg, ahogy írtam Minori lett telitalálat.

--Wake Up, Girls! - Seven Idols : És ha már Idolok, egy Idolügynögségről szól, akik egy új csapatot akarnak indítani és fogalmazzunk úgy nem lesz zökkenőmentes a dolog.
Ha valaki zenés animét keres, akkor ez egy egész jónak tűnik, annak ellenére, hogy nagyon szeretem az Idol-os témát.
Exkiriondamus jóslata az első rész alapján: "A csapatus azus utolsós részbenus a tokyos domeus-banus fogus fellépnius"
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 11, 19:15:40 írta Exkirion » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #202 Dátum: 14 jan 11, 13:00:42 »

Nagyon jó animék vannak ebben a szezonban is de a 3 legjobban várt anime az a:
-Nisekoi
-Chuunibyo REN
-Seitokai yakuindomo
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #203 Dátum: 14 jan 11, 19:23:49 »

---------------------------------------------
Nisekoi

Nos először is be kell, hogy valljam, hogy a rajzolás nem egész az, amire számítottam, bár teljesen szokható, kissé emlékeztet a bakemonogatarira, továbbá nem értem, hogy Chitoge haja részben miért rozsaszín. Ettől az epróságtól eltekintve kifejezetten hűen adaptálták a mangát, ami jó jel, szóval részemről majdnem teljesen elégedett vagyok a dologgal.

U.I: Nehogy el merjék rontani Seishiro-t Nevet

Aki nem ismeri, röviden: Raku egy maffiacsalád várományos vezetője, bár ő ezt nem igazán szeretné, helyette normális életet akar, később pedig köztisztviselőként szeretne dolgozni. Nagy hőnszerelme Onodera Kousaki, aki egy osztályba jár vele (és a dolog nem is egészen egyoldalú). Egy nap suliba menet egy fura lány átugorja a suli kerítését és telibetérdeli Raku képét Nevet Ez a lány az új diák, Kirisaki Chitoge, aki innentől kezdve alaposan felforgatja majd Raku életét. Plusz dolog Raku nyakéke, ami egy gyerekkori igéretet őriz egy lánnyal, akit raku már majdnem elfelejtett, de egy biztos, nála van a nyakék-lakat kulcsa.

Típusa szerint ez egy School life, vígjáték, szerelem stílusú sorozat.
---------------------------------------------
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 11, 21:07:13 írta Exkirion » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #204 Dátum: 14 jan 11, 19:45:38 »

---------------------------------------------
Nisekoi

Nos először is be kell, hogy valljam, hogy a rajzolás nem egész az, amire számítottam, bár teljesen szokható, kissé emlékeztet a bakemonogatarira, továbbá nem értem, hogy Chitoge haja részben miért rozsaszín. Ettől az epróságtól eltekintve kifejezetten hűen adaptálták a mangát, ami jó jel, szóval részemről majdnem teljesen elégedett vagyok a dologgal.

U.I: Nehogy el merjék rontani Seishiro-t Nevet

Aki nem ismeri, röviden: Raku egy maffiacsalád várományos vezetője, bár ő ezt nem igazán szeretné, helyette normális életet akar, később pedig köztisztviselőként szeretne dolgozni. Nagy hőnszerelme Onodera Kousaki, aki egy osztályba jár vele (és a dolog nem is egészen egyoldalú). Egy nap suliba menet egy fura lány átugorja a suli kerítését és telibetérdeli Raku képét Nevet Ez a lány az új diák, Kirisaki Chitoge, aki innentől kezdve alaposan felforgatja majd Raku életét. Plusz dolog Raku nyakéke, ami egy gyerekkori igéretet őriz egy lánnyal, akit raku már majdnem elfelejtett, de egy biztos, nála van a nyakék-lakat kulcsa.

Igen, én is mást vártam. Igaz, meg kellett néznem 3x hogy megszokjam a rajzolását, mert nem láttam egyetlen monotagari szériát sem és ezért furcsa volt. Nekem még furcsa volt a menetrendje. Nem jöttek úgy át a poénosabb helyzetek, de az a meglepődős se, ahol megtudják hogy egy osztályban vannak. Nagyon fura volt. Remélem jobb részek lesznek csak.

Egyébként lehet tudni hány részes lesz?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #205 Dátum: 14 jan 11, 19:56:07 »

Egyelőre nem írja, lehet, hogy futó lesz, aztán ha lesz róla hír majd szólok.

-----------------------------

--Sekai Seifuku - Bouryaku no Zvezda : Ha kezdjem ezzel: Ezt nézzétek Nevet. "A világuralom a történelem során megannyi vezető és hős álma, vagyis inkább lehetetlen és megvalósíthatatlan álma volt, amíg aztán egy kislánynak nem sikerült" - hangzik el az anime elején, miközben láthatjuk az eredményét. De hogyan jutottunk ide? Nos erről fog szólni az anime....gondolom. A főhősünk Jimon Asuta, aki amolyan utcánélő, tekintve, hogy eljött otthonról, mert nncs jóban az apjával/nagyapjával. Csakhogy 2. fokú hadiállapot lép érvénybe és Asuta az utcán ragad, ahol is találkozik egy elveszettnek tűnő kislánnyal. Ez a bizonyos kislány Hoshimiya Kate, miután Asuta segít neki felajálja neki, avgyis inkább közli vele, hogy csatlakozzon hozzá, és megosztja vele a világot, miután leigázta.
Hogy őszinte legyek enyhén Samidarés áthallása van az alapsztorinak, de tagadhatatlanul az egyik legmókásabb és legérdekfeszítőbb első rész vol ebben a szezonban.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 13, 14:46:42 írta Exkirion » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #206 Dátum: 14 jan 13, 14:50:20 »

----2. részek után----
(Még a 3.-ról majd lehet írok rövid véleményt de a többiről már tuti nem)

--ImoCho : Semmi változás, némi plusz plot, remélem a WC-s viccet nem akarják minden részben elsütni.
--Noragami : Továbbra is király. Yato keresi a fegyverét, Iki-san geít neki több kevesebb sikerrel.
--Seitokai Yakuindomo S2 : Rekeszizom mozgató mint mindig, egy rossz szavam sem lehet.
--Nobunagun : Jó rész volt. Nagy erőhöz nagy felelősség járul. Lényegében a rész is erről szólt. Az opening egy szemét.
--Nobunaga the fool : A hazaút. Igaz nem szeretem a mechákat, de ezt csak ajánlani tudom. Tiszta Code Geass feeling.
--Tonari no Seki-kun : Iszonyú vicces a rész. Igazából csak egy furcsa Shogi meccs maga ellen de nagyon jó Nevet
----------------------------------

--Wizard Barristers - Benmashi Cecil : Az anime világában nyílt titok a mágia, más szóval mindennapos dolog, így persze vannak olyanok, akik bűncselekményekre használják. A sima emberek valószínűleg ezért is, de nem igazán kedvelik a mágusokat. És persze logikusan, ahol vannak mágus bűnözők ott van törvényszék és börtön is fenntartva nekik. Ez az anime egy ilyen mágusokra specializálódott ügyvédi iroda köré építi a cselekményt. A főhős egy fél kanadai lány Sudo Cecil, aki 17 évesen a valaha élt legfiatalabb "Mágus ügyvéd" és egyben mágus. Most persze gondolhatnánk, jajj már mekkora klisé és nekem is ezvolt az első,a mi eszembe jutott, amikor hallottam ezt a tini szeni dolgot, csakhogy közbek kiderül valami, ami igencsak más fényt vet a dolgokra. Cecil familiárisa egy lehelletnyit perverz beszélő béka, akinek nem más mint Cell, Oda Nobunaga, vagy a Code Geass uralkodójának hangja Norio Wakamoto adja a hangját. (Őt is láttam már egysmás szerepben de ilyenben még nem).

Ha tehetitek és van rá időtök/kedvetek kifejezetten csak ajánlani tudom. Az első rész nem volt vérkomoly, de kicsit sem nevezném komolytalannak. Valahogy a háttérben végig ott húzódik valami sötét és hátborzongató. Talán a mellékszereplők arcán meg-megjelenő sötét mosoly is dob rajta egyet.
Nézzétek.

--Tobi kontinyúd ha kijön valami

-------------
2014-1 negyedévi ajánlásaim

=20 perces részek=

-Noragami
-Witch craft works
-Seitokai Yakuindomo *
-D-frag
-Chuunibyo REN
-Mikakunin de Shinkōkei
-Nisekoi
-Sekai Seifuku - Bouryaku no Zvezda
-Wizard Barristers - Benmashi Cecil

=Rövid részek=

-Pupipo!
-Tonari no Seki-kun
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 13, 16:25:54 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #207 Dátum: 14 jan 13, 16:38:58 »

Akkor én is beszállok az ismertetőkbe egy olyannal, ami pont ma startolt el. Mosolyog

Wizard Barristers: Benmashi Cecil A történek Tokyoban foglal helyet 2018-ban. A varázslók és az emberek együtt élnek. A varázslókat akik vétettek a törvény ellen Mágikus Bíróság ítéli el. Minden varázslót kap egy kirendelt ügyvédet, akik szintén képes varázsolni. A főszereplő Sudou Cecil  is egy ilyen ügyvéd ráadásul a valaha élt legfiatalabb. Egy két lábon járó és beszélő perverz béka a házi kedvence. Cecil ma kezdi az első napját az  Ueno Butterfly Ügyvédi Irodában egy másik újonccal. Az első ügyét még a hivatalos kezdés előtt beszerzi, mikor egy bankot pár mágus próbál kirabolni de egyiküket megöli egy ott tartózkodó varázsló. A következő napja se megy könnyebben, miután meglátogatja a börtönben lévő elítélt anyját egy mágusokból álló rejtélyes csapat szemmel tartja és le is teszik nála a névjegyüket megtámadva őt és egyik munkatársát. kis erődemonstráció után a támadók elmenekülnek és ottmarad Cecil a jókora környezeti károk mellet és hirtelen a törvény másik oldalán találja magát. Nevet

Varázslós sorozatokban nem lesz hiány.^^

a Magical Warfare első részét én is megnéztem. Az is egész jónak tűnik. A mágikus világot egyáltalán nem ilyennek képzeltem el. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #208 Dátum: 14 jan 13, 16:46:45 »

Egy picit elkéstél én is épp most írtam róla véleményt Nevet De több szem többet lát Nevet Amúgy valahogy a téli szezon mindíg elég specifikus. Tavaly ilyenkor Mecha eső volt, most meg mágusok potyognak az égből Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #209 Dátum: 14 jan 13, 17:01:50 »

Pedig írás előtt meg is néztem, hogy nem írtál-e már róla. A tipikus nem látom a fától az erdőt. Nevet

Ezt nem rég találtam 2013-14 téli szezon animéi 4.0-ás verzió
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!