24 máj 14, 04:38:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302833 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #180 Dátum: 13 okt 07, 20:38:49 »

Elég biztató szezon elé nézünk. Már várom. Sok anime felkerült a listámra, majd ha otthon leszek írok 1listát szerintem mit érdemes nézni.
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #181 Dátum: 13 okt 07, 21:34:38 »

Ha folytatásokat nem nézzük, amikből nekem van 4 is, akkor én eddig azt mondom, hogy Golden Time, Kyoukai no Kanata, Coppelion és a Log Horizon.

DenTrek: A Log Horizon az shounen.


Ennél eléggé ki van emelve a seinen, habár ránézésre nekem nagyon valami digimon féle shounen proxy csatás animének néz ki.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=9830
Naplózva

DenTeK
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #182 Dátum: 13 okt 07, 21:44:11 »

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=9830

Ilyen hulladékokat nem nézzek Nevet Én csak felnőttes animéket szeretem.  Kúl
Naplózva

Dobj a farkasok közé, és zárd be az ajtót én csak attól félek,hogy a farkasoknak bajuk esik, és Amikor eszedbe jut az, hogy aligátorverembe dobsz, jusson eszedbe az is, hogy kivagyok éhezve.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #183 Dátum: 13 okt 07, 22:10:56 »

Háppedig oda avvan íva, hogy fennőtes. Nevet

A Strike the Bleed se néz kis rossznak. Ez is egy ilyen szupererő harcolnak meg ilyenek, ja meg ez kis sónen.
A visszaemlékezős jelenet, nagyon úgy néz ki, mint a Fate/stay Nightból a visszaemlékezős jelenet.  

Nagi no Asakura pedig úgy néz ki egy fantasy slice of life.


Lehet kicsit sok lesz majd egy hétre tíz futó sorozat...  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 07, 22:42:10 írta Shiro » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #184 Dátum: 13 okt 09, 12:42:24 »

Kill la Kill első része acceptálva. Ez valami hihetetlenül retardált cucc!  Dáridó Lajcsival
Már azért 1 epizód alapján elmondhatom, hogy a One Piece retardáltságát súrolja. Lehet majd később túl is szárnyalja? ikszdé
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #185 Dátum: 13 okt 13, 18:08:14 »

Coppelion: Így a második rész után, hogy már tudjuk, hogy mire is számíthatunk az egyik legjobb újonnan indult animének mondanám... de miért van rossz érzésem?
Ha pl epizódikusan lesznek elmesélve a különféle emberek megmentése, illetve a mentési kudarcok, akkor egy idő után vontatott lesz... nem ez se jó meghatározás, mert szerintem akkor is jó lesz, ha végig ez lesz, csak ugye kell neki az a plusz amit keret történetnek szokás nevezni.

S talán pont ettől félek egy kicsit, hogy esetleg nem olyan lesz, mint amire számítok.
Hülyeségeket beszélek, azt se tudom mire számítsak... talán pont ezért is érdekes, hogy nem tudom, hogy ez most jó lesz e vagy rossz?  

Meg lehet nem is egész végig a városban fognak kolbászolni...


17 anime a szezonból Technikai KO s néhányba még bele se néztem.

Komolyan azt kívánom, hogy a fele legyen pocsék, mert ez így kisit sok. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 18:12:59 írta Shiro » Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #186 Dátum: 13 okt 13, 20:00:55 »

Shiro én 22-t kezdtem el/került fel a listára (  Technikai KO ), de lehet majd párat dobok, vagy majd Karácsonykor amikor amúgy is manga hiány lesz akkor elleszek velük, akkor már általában a legtöbb be szokott fejeződni.

A Kill la Kill az ami nekem eddig a legjobban tetszik, nagyon őrült, de egyben jó is. Aki belenéz, megérti. Nevet
A Coppellion is jó csak az a kérdés hogy ezt meddig tartja meg, és lesz vontatott...
Kuroko no basketball 2. évada eddig bejön, és szerintem ez tartani is fogja a színvonalat.
Magi 2. évad: Na ez az amit a legjobban vártam már fél éve, a mangát követem szóval az első két perc sem volt annyira spoiler, mert pont ott tartok. Szerintem ez is tartani fogja a színvonalt, nekem biztosan tetszeni fog. Mosolyog
Log Horizon, avagy SAO koppintás. Bár lehet koppintás, de ha jól megcsinálját és nem követik el azt a hibát/hibákat mint a SAO-nál akkor még lehet jobb is lehet. Mondjuk Kirito karaktere elsőre szimpatikusabb volt.

A többit meg most fel nem sorolom, mert tényleg rengeteg van...

Az előző évadból a legjobb a DxD New volt (ha az Attack on Titan-t nem számolom). Ez az ami állandóan megnevettet, ami igaz hogy hárem, de a világa részletesen ki van dolgozva. Egyértelműen a legjobb a saját műfajában.
Igaz hogy a főhősnek is megvan ez a tipikus shounen főhős ereje hogy a semmiből kap hihetetlen erőt, általában ez szeretet és a barátságból eredő erő, de itt ez is egy kivétel aki látta a Kokabiel, és a Vali elleni harcot az megérti mire gondolok. Nevet
Attack on titan számomra egyértelműen az év animéje, az utolsó pár másodpercben azonban a készítők nagyon felhúztak, hogy pont ott lett vége. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 20:02:16 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #187 Dátum: 13 okt 19, 21:20:11 »

Kill la Kill első 3 rész:
Amikor kijött az őszi szezon előzetes ismertetője, nem sok reményt fűztem a Kill la Kill-hez. De mikor belenéztem, kábé ez volt a reakcióm: http://www.youtube.com/watch?v=csShStGE2zs Nevet
Ekkora elmebetegséget nem láttam animében, mint a Kill la Kill-ben. Eszméletlen jó darab, nem bántam,hogy belenéztem Nevet Bár azért elég pofátlan fajta fanservice van benne, de az csak dob az egészen Mosolyog Ryuuko és Mako pedig bekerült a best női karakterek közé azonnal Nevet .

Galilei Donna:
Az évad meglepetése. Ezt vártam a legjobban, de utána úgy éreztem,hogy valami rettenet rossz lesz,és már nem akartam megnézni. Az első rész után viszont éreztem, hogy hoppá van, ez még nagyon jó lehet. Nem számítottam benne mechákra, "űrhajókra", így eléggé szíven ütött. Az vicces, hogy a főszereplő 3 lány elvileg Galileo Galilei távoli rokonai, mégis a Ferrari családnevet viselik (nem kell nekem esni, sejtem, hogy miért van ez). A legidősebb lánytesó, Hazuki jogász szövegelésein behaltam, a legkisebb lánytesó, Hozuki pedig elmehetne mérnöknek, mert egymaga tervezett és csinált egy bazinagy repülő aranyhal-mechát meg egy multifunkciós, táskává összehajtható Camping-biciklit Nevet .

Konklúzió: nézzük mindkettőt tovább! Mosolyog
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #188 Dátum: 13 okt 21, 18:15:23 »

Ebből a szezonból 2 esélyes anime volt:
1. Log horizon:
A SAO első részei miatt kezdtem el ezt is,egy kis előnyben részesítettem,mivel SAO koppintás,akkor nem lehet rossz (mármint ha az első évadról beszélünk),amúgyis egy MMORPG kategóriás animében mit lehet elrontani?De sajnos nem igazán tudok sok jót írni róla.Szerintem a SAO első két része sokkal jobb volt hangulatban ha összehasonlítjuk.A részek végén sincs meg az a csattanó,ami arra késztetne,hogy nézzem tovább.A grafikáról ne is beszéljünk.A poénokat is inkább hagyjuk.Azzal én is egyetértek,hogy Kirito sokkal szimpatikusabb.

Spoiler:
Szerintem itt vétettek egy nagyobb hibát,hogy senki sem hal meg,akkor miért érdemes egyáltalán izgulni...?

Egy másik dolog,amit nem hibának rónék fel,hanem egy tanulság,hogy fáradtan animézni tilos,még ha kikapcsolódás is a célja Nevet :
Az első rész elején az előzmény,elég szépen bezavart.Gondolkodtam is rajta,hogy mivel lehet itt a bökkenő(mivel nem értettem,hogy most mi hogyan,hiszen az előbb harcoltak,akkor meg most miért van az a szöveg,hogy "valóban így képzeltelek el"...?!Hogy rakhatták ezt össze...),a rész feléig azt hittem,hogy a cselekménye totál lineáris,és amikor láttam azt az egy részletet -ami előzmény volt-,akkor esett le...

2. Kill la kill:
Ez jobban lefárasztott mint a matek házi Nevet
Biztos nem komplett anime,az biztos...

Attack on titan számomra egyértelműen az év animéje, az utolsó pár másodpercben azonban a készítők nagyon felhúztak, hogy pont ott lett vége. Nevet

Ezzel nem vagy egyedül,ez most nagyon magasra rajta a mércét.Jah és "arról" a dologról:valamivel fent kell tartani az érdeklődést... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 21, 18:22:46 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #189 Dátum: 13 okt 26, 21:21:03 »

Nem akarok anime ajánlót csinálni ebből a topikból, de érdekelne, hogy a nyári és az őszi szezon-ból melyik animék jöttek be nektek a legjobban, vagy hol találok egy toplistát?
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #190 Dátum: 13 okt 26, 22:51:49 »

Hát toplistát nem hiszem hogy találsz, ha van ilyen arra én is kíváncsi lennék.

A Shingeki no kyojin-t ajánlom, de azt szerintem már láttad.
Magi 2.season most kezdődött el, szerintem ez jó.
Akkor a Kamisama no Inai Nichiyoubi ami nyári, nekem tetszett, de láttam már jobb befejezést is.
Kill la kill ez őszi, ezt muszáj nézni. Nevet
Ha szereted a mechákat akkor a Valvrave 2.szezonját tudom ajánlani (az 1. tavasszal volt).
A High School DxD New (szintén 2. szezon) nyári, hatalmas poénokkal. Nevet
Meg én még bírtam a Blood Lad-ot is, csak ennek gyakorlatilag semmilyen befejezése nincs (10 részes anime).
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 26, 22:56:43 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #191 Dátum: 13 okt 27, 12:45:50 »

Valvrave 2. évadát mindenképp érdemes nézni.

Log Horizon: Ez tényleg mmorpg, nem úgy mint a Sao, aminek nem sok köze volt hozzá.

A Magi 2. évada sem rossz egyenlőre.

Nagi No Asukara , Golden Time , Tokyo ravens , Coppelion , Kill Ia Kill , Galilei Donna , Outbreak Company , Pupa

Ezek meg nézhetők.
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #192 Dátum: 13 dec 16, 02:08:26 »

Most nézem a Coppelion 8. részét és mondom mi a wtf van, hogy itt falat zúznak és oszlopokat dobálnak?

Okés, hogy az openingben van egy harc jelenet, ahol természet feletti az erejük, de én azt hittem, hogy az csupán szimbólikus jellegű.

Az animében viszont meglepett, és egyenlőre nem tudom, hogy örüljek e neki, vagy se.

szerk:
 
Jó van, most meg villámokat szórnak.... Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 16, 02:21:06 írta Shiro » Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #193 Dátum: 13 dec 17, 22:06:31 »

Most néztem meg a Valvrave 10.részét, szerintem ennek bőven lesz még 3. évada is. Nagyon jól csinálják a dolgokat, olyan mint a CG csak Lelouch nincs benne.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #194 Dátum: 14 jan 05, 20:12:49 »

Én most néztem meg a 9-ik rész a Coppelionból. Egész bejövős. Nagyon szépen megvan csinálva a háttér. Ami kicsit zavaró az az első pár részben a vastag fekete kontúr vonal volt. Shiro írtad, hogy meglepett, hogy oszlopokat dobálnak az animében. Engem meg az lepett meg, hogy már 207-ik fejezetnél van a mangája. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!