24 máj 14, 15:52:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302927 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #45 Dátum: 13 jan 11, 12:04:35 »

Maoyuu Maou Yuusha: Gondoltam jó belenézek csak, hogy mégis adjak neki egy esélyt, de semmit nem vártam tőle. Kellemes csalódás volt, nagyon tetszett, tuti nézni fogom Nevet
Sukitte ii na yo: A legrosszabb anime amit valaha láttam, örülök, hogy vége, második évad nálam biztosan nem fog játszani.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #46 Dátum: 13 jan 13, 20:48:37 »

Tud valaki valami jó szezonos animét ajánlani , és ami több mint 4 perc ? Nevet
A Maoyuu Maou Yuusha-t nézem, egyenlőre jó, és várom a folytatását.

Véleményt nem is mondtam az őszi szezon animéiről , csak a Btoom!-ról .

A K project elég érdekes volt történetileg az eleje egy kicsit zavaros volt nekem , de részenként böfögték fel a kisebb infókat. Ez a harmadik (vagy második Code Geass végén nem tudom eldönteni , hogy él vagy nem) olyan animém aminek a végén meghal a főszereplő. A világa szerintem elég kiaknázatlan , sok dolgot ki lehet hozni belőle .

Code Breaker :Hát ez shounen szellem a végén ... Pover up aztán meghalsz a végén Főbossz mert ez az utolsó rész a szezonban Nevet , de eddig 5 részen keresztül vele kínlódtak , hozzá sem tudtak érni .   
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 13, 21:00:08 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #47 Dátum: 13 jan 13, 20:52:53 »

Zetsuen No Tempest - Jelenleg is fut. Mágia, kaland gyönyörű grafika, nincs tele klisékkel.
Naplózva


marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #48 Dátum: 13 jan 13, 21:02:27 »

Azt már nézem , de azért köszi .  Mosolyog
Olyanra gondoltam ami most indult , vagy indulni fog , mert az őszi animéket eléggé kiaknáztam .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #49 Dátum: 13 jan 13, 22:11:16 »

Nekem már nagyjából összeállt a téli szezon:

 - 1. rész alapján tetszetős:
  • Chihayafuru 2 (Már nagyon vártam és nem is csalódtam. Nagyon tetszett!)
  • Maoyuu Maou Yuusha (Tetszik a komoly gazdasági problémák bemutatása, plusz a poénok is jók.)
  • Boku wa Tomodachi ga Sukunai NEXT (Nem volt rossz, de azért jobbra számítottam. Mondjuk Sena kissé meglepett. Nevet )
  • Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke (supernatural fight anime, eleje kicsit hasonló a Deadman Wonderlandhez és a Code Geasshoz, de a későbbiekben - állítólag - csak az utóbbi vonal marad. Egyébként a CG tükröződik a karakterekben, rajzolásban, viselkedésben is. Szerintem érdemes esélyt adni neki.)

 - kap még esélyt mert érdekes volt:
  • Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? (3, természetfeletti képességekkel rendelkező diák átkerül egy másik világba, ahol harcolniuk kell. Érdekes fantasy fight anime, még akár tényleg jó is lehet, bár az 1. rész nem sokkal volt jobb az átlagos szintnél.)
  • Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru (A főszereplő - Eita - egy olyan középiskolás srác, akit csak a tanulás érdekel, hidegen hagyják a lányok és a szerelem. Erre 2 jó oka is van. Éppen ezért váratlanul éri, mikor az iskola ezüst hajú szépe szerelmet vall neki az osztály előtt. Na itt kezdődnek a bonyodalmak, mert nem minden az aminek látszik!)
  • Vividred Operation (legkevésbé ez fogott meg, de itt egy copyzott leírás: Egy olyan jövőben járunk, ahol tudomány már megoldotta a világ energiahiány problémáját azzal, hogy Dr. Isshiki Kenjirou megalkotta a Megtestesülés Hajtóművet, amely a műholdakon keresztül sugározva korlátlan mennyiségű energiával látja el a világ összes gépezetét. A tudós azóta visszavonultan él két unokájával, nem messze a találmányának otthont adó, mesterséges Kék Szigettől. Mikor egy ismeretlen erő támadás alá veszi a szigetet, az idősebbik testvér Akanére hárul a feladat, hogy kihasználva a nagyapja új találmányát szembeszálljon a támadókkal.)

 - nem tetszett, nem is fogom nézni ezeket:
  • Senran Kagura (diáklány ninják harcolnak, szerintem unalmas, átlag alatti ecchi)
  • Tamako Market (ez sem az én világom, slice of life fiatal diáklányokkal és beszélő tyúkkal)
  • Bakumatsu Gijinden Roman (Lupin világa főszerepben egy férfivel - Roman - aki a gazdagoktól visszalopja a szegényeknek a begyűjtött pénzt, értékeket. Még a Lupin szintjét sem éri el, pedig az sem volt nagy szám.)
  • Cuticle Detective Inaba (na ez aztán kiverte a biztosítékot. 5 perc után kinyomtam, pedig érdekes volt a leírása. Elképesztően fárasztó és erőltetett. Szerintem nagyon rossz.)


marioV:
Az első két "tömbből" szerintem bátran belekezdhetsz bármelyikbe. Ja és ha nem néznéd (ez a többiekre is vonatkozik) akkor tessék elkezdeni a Magi-t, mert ritka jó shounen, mely gyakran megy át senienbe.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 13, 22:14:49 írta CsukiIce » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #50 Dátum: 13 jan 13, 22:24:55 »

A Magi tényleg nagyon jó. Csak az elején tér el egy kicsit a mangától de ugyanúgy jó. Bár azt be kell vallanom hogy az openingje eléggé spoileres ahhoz képest hogy hol tart most. De mondom ez csak azoknak tűn fel kik olvassák a mangát is.

Én a következő szezonból a Hetaliát várom már nagyon. Nevet

 CsukiIce
Ha ennyire érdekel akkor bátran ajánlom a mangát.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 13, 22:27:01 írta zitagirl » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #51 Dátum: 13 jan 14, 07:43:47 »

Tud valaki valami jó szezonos animét ajánlani , és ami több mint 4 perc ? Nevet
Engem is meglepett, hogy egymás után három ilyenbe futok bele...

Cuticle Detective Inaba
Nem igazán vagyok oda a detektíves történetekért, de hát kép alapján érdekesnek tűnik, adjunk 1 esélyt neki.
A főszereplő egy hajzabáló vérfarkas magánnyomozó.. ennyit sikerült kb 2 perc alatt kiszednem belőle.
Egyszerűen nekem túl van parodizálva az egész. Oké, hogy komédia, de hogy mondatonként vagy 4-5 erőltetett poént akarnak belenyomni...
Ez nálam felejtős.

Kotoura-san
Adott egy kislány boldogan él a szüleivel az iskolában barátai vannak, szóval csupa vidámság az élete.
Csakhogy képes olvasni az emberek gondolataiban. Persze először csak olyan dolgokban nyilvánul meg, hogy mit főzött anyu, vagy 100%-os nyerési rátával játssza kő papír ollót.
Egészen addig, míg ki nem mondja azt amit mások nem mernek, hogy melyik barátnőjének melyik fiú tetszik, vagy hogy apu és anyu éppen kivel lép félre...

Ez tetszik nekönk.

Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuk
Szintén nézős.
 
Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #52 Dátum: 13 jan 14, 16:00:24 »

Köszi az ajánlást ! Mosolyog

A Zettai Karen Children: The Unlimited-et elkezdtem nézni , tényleg felfedezhető benne a CG . A története tetszik , érdekes az egész . A főszereplő (a fehérhajú) stílusa nagyon bejön , remélem a végén nem hal meg .

Cuticle Detective Inaba hát egy esélyt kap , de olyan furcsa nekem az egész .

Kotoura-san : Még nem kezdtem el , de érdekesen hangzik a története .

Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru : Hát ez is megér egy esélyt a története nekem teljesen átlagos , majd meglátjuk mi sül ki a végén .

A magit már nézem , szerintem is nagyon jó shounen . Az az egyetlen bajom vele , hogy a mangáját nagyon gyorsan emészti fel az anime . Eddig több , mint 50 fejezet a mangában már elment . Szerintem csak 24 részes lesz , aztán majd valamikor folytatódik , de lehet belassul majd . De legalább lehet mondani rá , hogy pörgős .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #53 Dátum: 13 jan 14, 16:50:35 »

Szerintem a Balbadd arc után jön egy kis filler azt meg folytatják tovább. Én még azt olvastam hogy Aladdin múltját is jobban megakarják mutatni. Az felemészthet majd néhány részt.

 Zettai Karen Children: The Unlimited: most hallok róla először de érdekesen hangzik. Majd a síszünetben elkezdem.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #54 Dátum: 13 jan 14, 19:42:34 »

Cuticle Detective Inaba: Nekem is furcsa volt először, de miután már nem is próbálkoztam azzal, hogy komolyan vegyem nagyon szórakoztató volt xD Nevet

Én az új szezonból hiányolom az elgondolkodtató alkotásokat. Tele van shoujo-val :/ Vagy valaki tud nekem valmi drámaibbat mondani mert én nem találtam ilyesmit.
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #55 Dátum: 13 jan 14, 21:07:31 »

  • Boku wa Tomodachi ga Sukunai NEXT (Nem volt rossz, de azért jobbra számítottam. Mondjuk Sena kissé meglepett. Nevet )

Ne csináljanak már Sena-ból lezbit -.- Ezt leszámítva amúgy jónak ígérkezik Nevet Yozora ismét hozza a szokásos troll formáját és a kis apáca csaj még mindig olyan hülye mint volt Nevet
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #56 Dátum: 13 jan 21, 15:13:13 »

Sasami-san@Ganbaranai
Leírás alapján kissé elvontnak tűnt, és számítottam is rá, hogy kicsit fura lesz(elvégre Shaft)... de ez egyszerűen nézhetetlen, gyönyörű grafika ide-oda. Az első részt is csak amitt néztem már végig. Ha a későbbiekben az értelem bármi jelét is mutatja elmondás alapján, akkor sem hiszem, hogy folytatom.

Zettai Karen:
Már plakáton is ezt tűnt a legértelmesebbnek, de így az első két rész alapján sztm tényleg ez lesz a szezon (egyik) legjobbja. Érdekes történet és világ, szimpatikus karakterekkel. Toaru Majutsu no Index/Code Geass szerelemgyermeknek tűnik, grafikailag meg egy kis Steins;Gate és Shiki hatás is érződik, már csak ezek alapján sem lehetne rossz. Ráadásul Hyoubu az eddigiek alapján verné agyon a sérült Acceleratort, ahogy akarja. Nevet

Maoyuu Maou Yuusha
Előzetes alapján csak egy sima ecchinek hittem, szóval pozitívan csallódtam én is. Plusz nem a megszokott módon közelíti meg a háborút Nevet Nem hinném hogy különleges darab lesz, de azért nézős.

Kotoura-san
Nem néztem volna bele alapból, de itt sokan dícsértétek, szóval meg is néztem az első két részt. Hát nem bántam meg Nevet Másik szezon legjobbja esélyes a Zettai mellett. Jó hogy a gondolatolvasást nem ilyen tündi-bündi dolognak állítja be, meg az iskolai kiközösítést is jól mutatja be. Nézős ez is.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 22, 22:49:03 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #57 Dátum: 13 jan 29, 15:49:01 »

Valaki tud a Canaanról valamit? Esetleg második évad,vagy valami folytatás...(2009-es anime ugyebár,és nekem nagyon úgy tűnt a végét illetően hogy még lesz folytatása,örülnék neki.)
Naplózva

Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #58 Dátum: 13 feb 04, 01:00:29 »

JoJo's Bizarre Adventure-t nem nézi valaki esetleg?
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #59 Dátum: 13 feb 04, 01:30:30 »

Nem nézem de lehet bele kukkantok. Elég érdekes grafikája van. Tudnál róla lőni egy kis infót spoiler nélkül?
Naplózva


Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!