24 jún 03, 04:00:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Boruto mozi  (Megtekintve 101875 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #120 Dátum: 15 júl 02, 21:46:29 »

CapacRaimi http://38.media.tumblr.com/tumblr_m85e8mw00m1rqfhi2o1_250.gif Király!!! Nevet Ez tetszik. Nevet Meg van rá az esély. Nevet

Off: Viszont, ha Sasuke Boruto mestere, de még nem találta meg Kaguya seregét, hogy került vissza Konohába?
1, Naruto direkt erre hívta vissza, hogy tanítsa a fiát, 2, idő közben elvesztette a nyomokat, 3, ami szerintem a legvalószínűtlenebb, hogy tárgytalanná vált a sereg, és a movies gonoszok Kaguyától függetlenek leszenek. Persze az is lehet, Sasuke egymaga lerendezte a sereget, mikor megtalálta őket, és mint aki jól végezte dolgát ment vissza Konohába Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 21:47:17 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #121 Dátum: 15 júl 03, 06:32:56 »

Megtalálta a bajok forrását,hazament suttyomban szólni Narutonak de Boruto már ugrott is hogy tanítsa.Én erre tippelnék.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #122 Dátum: 15 júl 03, 10:41:16 »

Ja, és az ellenséget hozta magával. Nevet Nevet Nevet Szép volt Sasuke!!! Nevet  Pojén
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #123 Dátum: 15 júl 03, 13:52:51 »

Ez szuper kis fanmade kép a Boruto filmbeli Himawariról
http://img15.deviantart.net/be6d/i/2015/183/5/c/himawari_by_sunny_anju-d8zm201.jpg

Amúgy remélem a filmben látunk majd legalább egy közös családi reggelit, vagy hasonlót.
Az uchiha családból megkaptuk az adagunkat a gaidennel, szóval Uzumakiéktól is jó lenne a filmben látni legalább egy 10-15 percnyi anyagot vagy az elején vagy a végén, vagy ami mégjobb lenne, az elején és a véhén is, hogy lássuk a külömbséget.
Naplózva

BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #124 Dátum: 15 júl 03, 14:08:05 »

Nem értem miért kell erőltetni ezeket a pulcsikat... gondolok itt Hinatára, agy Himawarira. Ki lehetne találni sokkal helyesebb ruhákat is. Értem én, hogy otthoni ruha meg minden, de miután láttam Hinata ruháját a Last-ban, kicsit megnőttek az elvárásaim Nevet

Ráadásul Borutón pedig tréningruha van, bár az előzetesben felvette Naruto ruháját, ami nekem nagyon tetszik Nevet
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #125 Dátum: 15 júl 03, 14:28:38 »

Ha jól tudom még nem volt. Itt van az angol fordítása a -valamikor- korábban linket képnek(a kép is itt van) --> http://cacatuasulphureacitrinocristata.tumblr.com/post/123017497541/thank-you-hinaxnaru-for-the-link-ahem-so-here
Nem tudok japánul olvasni, szóval nem garantálom, hogy tényleg az van-e írva, de megbízhatónak tűnik.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 14:30:26 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #126 Dátum: 15 júl 03, 14:34:44 »

Nem értem miért kell erőltetni ezeket a pulcsikat... gondolok itt Hinatára, agy Himawarira. Ki lehetne találni sokkal helyesebb ruhákat is. Értem én, hogy otthoni ruha meg minden, de miután láttam Hinata ruháját a Last-ban, kicsit megnőttek az elvárásaim Nevet

Ráadásul Borutón pedig tréningruha van, bár az előzetesben felvette Naruto ruháját, ami nekem nagyon tetszik Nevet
Szerintem semmi gond nincs Hinata otthoni ruhájával.Totál szexi így is.Az meg hogy milyen volt a Last moziban...ikszdé
Azé ha megnézed Naruto meg Sakura civil ruhája is eléggé minimalista.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #127 Dátum: 15 júl 03, 21:08:20 »

Ősszel Amerikánóban is érkezik a Boruto mozi. Nevet
Bár igaz ha jól értem az Októberi dátum csak a Comic Con-ra vonatkozik más mozikban egyelőre még nem lesz.
Ausztráliában szintén idén ősz körül jön majd.

http://www.saiyanisland.com/2015/07/boruto-naruto-the-movie-coming-to-the-usa-in-october/
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #128 Dátum: 15 júl 03, 21:10:40 »

Ősszel kamos,az azt jelenti hogy kb jövő év tavaszán lesz kint DVD-n.
Nembaj megnézzük kamosan Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #129 Dátum: 15 júl 03, 21:35:15 »

Ja, vár a retek 1 évet a dvd-re. Ha lesz rendes camos én is megnézem azzal. pláne, hogy ez ezúttal nem csak interlűd, hanem rendesen a The end felirat, szóval köszi, de ha már magyarba nem jön, akkor én nem várok rá 1 évet, ha nem muszáj.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #130 Dátum: 15 júl 03, 21:46:30 »

Amúgy rohadtul nem vágom miért húzzák a japánok ennyire a megjelenéseket.Nálunk nyugaton 5-6 hónap max a mozi és a dvd megjelenés között...ezeknél majdnem egy év...
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #131 Dátum: 15 júl 03, 22:48:19 »

Ősszel Amerikánóban is érkezik a Boruto mozi. Nevet
Bár igaz ha jól értem az Októberi dátum csak a Comic Con-ra vonatkozik más mozikban egyelőre még nem lesz.
Ausztráliában szintén idén ősz körül jön majd.

http://www.saiyanisland.com/2015/07/boruto-naruto-the-movie-coming-to-the-usa-in-october/

 Johhny Depi Johhny Depi Johhny Depi Szomorú vagyok... Mosolyog
Viszont itt Boruto nagyon kemény az új trailernél. Nevet Ezek szerint előbb sajátította el a rasengant, és így ötvözi a villám elemét, és lett a chidori. Lehet egyszerre szél és villám elem használója?  Gondolkozik

Ősszel kamos,az azt jelenti hogy kb jövő év tavaszán lesz kint DVD-n.
Nembaj megnézzük kamosan Nevet

Én ilyen szempontból igénytelen vagyok. Nevet A Lastot is a youtubos verzióként néztem meg, ahol a kamera folyton mozgott. Élvezhetetlen volt.... Nevet (Oh, azok a nosztalgikus idők.. Nevet) Aztán kínai szinkronhanggal néztem meg, viszont elég jó volt a fordítás. Nevet Én nem féltem magam. Ha japánban augusztusban lesz premier, akkor én itthon meg fogom nézni augusztusban. Nevet Ha arab felirattal, akkor úgy. Nevet Nevet http://s422.photobucket.com/user/K9Thefirst1/media/BRUHAHAHA_zps9de655cd.gif.html
http://33.media.tumblr.com/tumblr_m0ux8sw9zW1qaxevco1_500.gif
Nem kaptok el élve, így nincs bennem emiatt szégyenérzet. Bruhahahhaa!!!  Ördögi http://images6.fanpop.com/image/photos/35800000/GIF-Light-Yagami-s-Evil-Laugh-Death-Note-anime-35890756-320-180.gif
http://roxannemodafferi.net/RBlog/wp-content/uploads/2014/11/laughing-anime-gif.gif
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 22:55:26 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #132 Dátum: 15 júl 04, 01:05:55 »

Amúgy rohadtul nem vágom miért húzzák a japánok ennyire a megjelenéseket.Nálunk nyugaton 5-6 hónap max a mozi és a dvd megjelenés között...ezeknél majdnem egy év...

Pont azért húzzák amiért az Amcsik is. A sok warez miatt. Aki nem bír várni ugye kénytelen megnézni moziban. Meg is látszik hisz rengeteg film dupla annyit vagy még többet hoz vissza a cégeknek. Régen az amcsi mozik 2 hónap után már megjelentek kb DVD-n ma fél év majdnem. Japánoknál ugye ez még durvább. Érthető mondjuk csak hát aki nem él Japánban az megszívta mert oké hogy most a Naruto mozikat adják szerte a világban de ez nagyon ritka eset.

Ja, vár a retek 1 évet a dvd-re. Ha lesz rendes camos én is megnézem azzal. pláne, hogy ez ezúttal nem csak interlűd, hanem rendesen a The end felirat, szóval köszi, de ha már magyarba nem jön, akkor én nem várok rá 1 évet, ha nem muszáj.

Dettó! Amúgy nem vágom. Minden szar mozit leadnak magyarban de a Naruto mozikat nem. Pedig lenne rá igény bőven.
A Szél támad anime mozit is sokan megnézték pedig ha jól tudom az még szinkronos is volt. Feliratosan meg fele annyiba kerülne a licence szóval ja. Tipikus magyar hozzáállás. ^^'
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #133 Dátum: 15 júl 04, 07:11:34 »

Nem merik leadni mert Félnek attól hogy a film bevételei nen térítenék vissza a költségeket hogy itt is leadhassák.
Mondjuk egy Corvin moziban simán játszhatnák.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #134 Dátum: 15 júl 04, 09:51:20 »

Dettó! Amúgy nem vágom. Minden szar mozit leadnak magyarban de a Naruto mozikat nem. Pedig lenne rá igény bőven.
A Szél támad anime mozit is sokan megnézték pedig ha jól tudom az még szinkronos is volt. Feliratosan meg fele annyiba kerülne a licence szóval ja. Tipikus magyar hozzáállás. ^^'

Ez a tipikus magyar hozzáállás dolog akkor helyes, ha a többi európai ország leadja, és csak mi nem. Viszont tudtommal ez nem áll fenn. Meg hát a forgalmazó szemében, mivel hivatalosan itthon történet szempontjából le vagyunk maradva, nem is értenénk a történetet, ezért se gondolkoznak ilyeneken szerintem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!