24 máj 10, 15:28:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Boruto mozi  (Megtekintve 100988 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #30 Dátum: 15 ápr 19, 21:12:56 »

Viszont a Manga jövőhéten elvileg már startol. Azt inkább várom mint ezt. Nyelvesít
Jövőhéten mikor várható az első fejezet?

szerk.:Szerintem a chuunin vizsgának lehet köze a történethez. Elvégre Sarada abban az arénában áll, ahol anno a chuunin vizsgán egymás ellen harcoltak. Bár nem pontosan emlékszám már, hogy az az aréna hogy nézett ki. Gondolkozik

A rivalizálás tuti hogy csak valami gyerekes baromság vagy a vizsga miatt van pont. Na meg ugye a tényeken mit sem változtat hogy Sarada lehet az egyetlen aki felérhet Borutohoz. Nevet Vagy talán picinyke Himawari ha harcol majd ő is.  Pojén

A fejezet szokás szerint Csütörtökönként várható ahogy eddig is volt. Csak most Borutot kapunk Naruto helyett. ikszdé
Persze lehet hogy tévedek és nem ezen a héten jön hanem a jövőhéten de a csütörtök az tuti hisz akkor jönnek a JUMP mangák. Csak ugye mivel ez új lehet hogy nem jön azonnal. Meglátjuk. Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #31 Dátum: 15 ápr 19, 21:22:18 »

A rivalizálás tuti hogy csak valami gyerekes baromság vagy a vizsga miatt van pont. Na meg ugye a tényeken mit sem változtat hogy Sarada lehet az egyetlen aki felérhet Borutohoz. Nevet Vagy talán picinyke Himawari ha harcol majd ő is.  Pojén
Az a vicces és egyben szomorú hogy többet látni szegény Himawarit a fanart képeken,mint az eredetiken Szomorú
Ráadásul Hinatát sem írták ki mint szereplő Szomorú ha tényleg így lesz akkor meg sem nézem.
Ha a manga a jövő héten kezdődik,akkor baromira örülök mert még azelőtt olvashatom az első részt mielőtt megbuknék a vizsgáimon Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 19, 21:23:03 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #32 Dátum: 15 ápr 19, 21:52:19 »

Az a vicces és egyben szomorú hogy többet látni szegény Himawarit a fanart képeken,mint az eredetiken Szomorú
Ráadásul Hinatát sem írták ki mint szereplő Szomorú ha tényleg így lesz akkor meg sem nézem.
Jaj ne már Nevet Akkor te sem vagy jobb a sok NaruSakus idiótától. Azért ésszel ezt az egykiemelkedőenkedvenckarakter-dolgot Capac Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #33 Dátum: 15 ápr 20, 06:32:01 »

Az a vicces és egyben szomorú hogy többet látni szegény Himawarit a fanart képeken,mint az eredetiken Szomorú
Ráadásul Hinatát sem írták ki mint szereplő Szomorú ha tényleg így lesz akkor meg sem nézem.
Jaj ne már Nevet Akkor te sem vagy jobb a sok NaruSakus idiótától. Azért ésszel ezt az egykiemelkedőenkedvenckarakter-dolgot Capac Nevet

Arrrgh, ne is említsd őket!

Ők még a MAI NAPIG gyűlölik a mangát és Kishimoto-t és már megint behallucinálták a "a manga vége és a The Last csak az Mugen Tsukuyomi, a mini-sorozat és a Boruto film lesznek az igazi NaruSaku befejezések" marhaságot, amit már a The Last filmnél is eljátszottak, majd miután látták, hogy mégsem, egyből elkedzték tömegesen lehúzni IMDB-én és JY-én a filmet, de balszerencséjükre hiába hardcore otakuk, a JY-én kívül mindenhol jobb étékelést kapott, mint a Road To Ninja, japánon belül és kívül is.

S természetesen hirtelen "olyan kritikusok" lettek, mintha hozzám meg másokhoz hasonlóan már a Part 2 óta szídták volna, holott pont ők voltak, akik sz*rtak a minőségre, csak legyen NaruSaku.

Igen, lehet, hogy az utolsó 9-10 fejezet meg a Trollkage tetszett, de ettől még nem lett nálam jobb a manga, ha sorrendbe állítanám a hosszú shonen fight mangákat, akkor még mindig nem lenne benne a Top 3-ban. Igen, tetszett a Part 1, tetszett Kisame, tetszett Pain (amíg nem támasztott fel mindenkit), de a Part 2-őt teljesen át lehetett volna írni.

A filmet elsősorban a gyerkőcök miatt várom s kíváncsi vagyok, hogy ők milyen történetet kapnának.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #34 Dátum: 15 ápr 20, 08:31:57 »

Jaj ne már Nevet Akkor te sem vagy jobb a sok NaruSakus idiótától. Azért ésszel ezt az egykiemelkedőenkedvenckarakter-dolgot Capac Nevet
Utálom a NaruSaku fanokat,pont azért amit Sergei is írt.
Viszont az hogy szegény Himawariról megfeletkeztek szerintem eléggé szemét dolog.
Hinata meg a kedvencem,és NaruHina pártiként örülnék ha benne lenne a filmben Nevet
De nen kapnék idegbajt és nem húznám le a filmet ha nem lenne benne...csak egyszerűen nem jönne be.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #35 Dátum: 15 ápr 20, 13:17:21 »

Esküszöm, megőszülök, mire kijön. ikszdé Én igazság szerint azért várom, hátha egy kicsit visszatér a Part 1-es, még nem néhol hajmeresztően elrugaszkodott érzet. Meg kíváncsi vagyok a Konoha nevezetű betondzsungelre.  Hümm-hümm

Egyébként Capac, teljesen felesleges energiát égetni az utálattal.  Nevet
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #36 Dátum: 15 ápr 20, 15:49:50 »

Hinata meg a kedvencem,és NaruHina pártiként örülnék ha benne lenne a filmben Nevet
De nen kapnék idegbajt és nem húznám le a filmet ha nem lenne benne...csak egyszerűen nem jönne be.
Igazából én azon is csodálkoztam, hogy főszereplő lett a The Last Movie-ban. ikszdé Bár miután megtudtam, hogy miért akkor már semmi kifogásom nem volt ellene. Leginkább azért volt fura, mert Hinata ritkán volt a főszerepben. Legalábbis nekem mindig úgy tűnt, hogy nincs különösebb jelentősége. smirksweat ikszdé
Biztos nem lesz annyit képernyőn, minta The Last-ban, de tuti, hogy ő is fontos karakter lesz, elvégre ő Boruto anyja.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #37 Dátum: 15 ápr 20, 16:38:55 »

Hinata meg a kedvencem,és NaruHina pártiként örülnék ha benne lenne a filmben Nevet
De nen kapnék idegbajt és nem húznám le a filmet ha nem lenne benne...csak egyszerűen nem jönne be.
Igazából én azon is csodálkoztam, hogy főszereplő lett a The Last Movie-ban. ikszdé Bár miután megtudtam, hogy miért akkor már semmi kifogásom nem volt ellene. Leginkább azért volt fura, mert Hinata ritkán volt a főszerepben. Legalábbis nekem mindig úgy tűnt, hogy nincs különösebb jelentősége. smirksweat ikszdé
Biztos nem lesz annyit képernyőn, minta The Last-ban, de tuti, hogy ő is fontos karakter lesz, elvégre ő Boruto anyja.

Ezt a "support-ból fő szereplő" twist-et már nem egyszer sütötte el Kishi, lásd Shikamaru Shippuden, ahol Shikamaru egy egész Arc-ot kapott tök egyedül.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #38 Dátum: 15 ápr 20, 23:51:19 »

Ezt a "support-ból fő szereplő" twist-et már nem egyszer sütötte el Kishi, lásd Shikamaru Shippuden, ahol Shikamaru egy egész Arc-ot kapott tök egyedül.

És ez nagyon jó dolog, pláne Shikamaru esetében mert ő az egyik legjobb karakter. Nevet

Hinata meg a kedvencem,és NaruHina pártiként örülnék ha benne lenne a filmben Nevet
De nen kapnék idegbajt és nem húznám le a filmet ha nem lenne benne...csak egyszerűen nem jönne be.

Nekem is Hinata a kedvencem már az eleje óta de sose mondanék olyat hogy csak azért mert nem ő lesz a főszereplő akkor már nem is fog tetszeni a mozi vagy az anime vagy a manga. Mert hidd el a Boruto mangában sem lesz túl sokat szem előtt. Nevet
Ez meg totál baromság hogy nem jönne be. Még nem is láttad és csak azért mert valaki nem lesz benne még lehet jó egy film. Nevet Sőt muszáj neki annak lennie. Egyébként tuti hogy benne lesz csak nem főszereplőként elvégre ő az anyja Borutonak pár mondat erejéig tuti beteszik kb mint Sasukét a The Last-ba. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 20, 23:52:23 írta Kuro25 » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #39 Dátum: 15 ápr 21, 07:14:11 »

Ezt a "support-ból fő szereplő" twist-et már nem egyszer sütötte el Kishi, lásd Shikamaru Shippuden, ahol Shikamaru egy egész Arc-ot kapott tök egyedül.

És ez nagyon jó dolog, pláne Shikamaru esetében mert ő az egyik legjobb karakter. Nevet

Lehet, de lehetett volna helyette inkább Konoha 11 Shippuden vagy mindegyik csapat kaphatott volna még 1-1 külön arc-ot, mert valjuk be: az egész Konoha 11-ből meg Naruto haverjainak a csapataiból jó, ha egyedül a Team Asuma meg Shikamaru kaptak komoly szerepet. Team Kurenai csapat meg Team Guy csapat max asszisztálhattak egy-egy arc-ban, pedig pl Tente-re, Kiba-ra, Shino-ra, Neji-re és a maradékra ráfért volna + egy-egy arc vagy extra harc még.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #40 Dátum: 15 ápr 23, 18:02:21 »

Az új Ino-Shika-Cho csapat is beszáll a filmbe.
http://www.saiyanisland.com/2015/04/boruto-naruto-the-movie-next-ino-shika-cho-generation-designs/
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #41 Dátum: 15 máj 27, 16:44:34 »

Még egy pár info a Boruto filmről:

(Photo : Naruto) “Weekly Shonen Jump” revealed that Boruto does not want to become Hokage but wants to succeed his father, Naruto, the seventh Hokage. With that being said, it is hinted that he would approach Sasuke Uchiha about becoming his apprentice.
"Boruto is the son of the 7th Hokage Naruto who completely rejects his father. Behind this, he has feelings of wanting to surpass Naruto, who is respected as a hero. He ends up meeting his father's friend Sasuke, and requests to become... his apprentice!? The curtain on the story of the new generation written by Masashi Kishimoto rises!"
With "Boruto: Naruto the Movie" set to come out in August, more information is coming in about what the plot may be about.
"Weekly Shonen Jump" revealed that Boruto does not want to become Hokage but wants to succeed his father, Naruto, the seventh Hokage. With that being said, it is hinted that he would approach Sasuke Uchiha about becoming his apprentice.
If this is what Boruto's character will be like, then it will completely contradict Naruto in his early youth, as the latter wanted to be recognized as the greatest Hokage. Also, this will give conflict to their father-son relationship, which will make for an interesting plot for the story.
Reports also say that Naruto seems to have forgotten about his struggles as a child, thus not paying much attention to his son Boruto. The result is Boruto developing much resentment for Naruto.
Naruto: The Seventh Hokage Gaiden Chapter 4 showed that Sarada was becoming fond of Naruto, feeling "warm" comfort around him. This hints that there will probably be strife between the two families of Naruto and Sasuke's, with Sarada likely taking the side of Naruto, perhaps as an apprentice.
Orochimaru will return as the main villain. Boruto will be in a team consisting of Sarada Uchiha, a mysterious new character named Mitsuki and their master, Sasuke Uchiha. Mitsuki, whose name literally means "full moon" in Japanese, is quoted as, "An enigma shrouded in many mysteries. A boy with a composed expression... His slightly-long white hair has a waviness to it," in the Official Guestbook SHinden Fu no Sho Book.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #42 Dátum: 15 jún 01, 23:08:08 »

Szerencsétlen Orochimaru... Én mondjuk a japán hangja miatt nagyon bírom, de miért megint őőő?
Jó, mondjuk a jellem fejlődése nem volt annyira szembeötlő, mint Sasukeé, meg az is igaz, ő nem kapta meg a kérdéseire a választ. Lehet végre megláthatjuk a filmben az "ahaaaa" élményét, amivel feleszmél, és ő is felhagy a filozofálással. Nevet

Egyébként én komolyan megnézném, ahogy Sasuke a csapatmunkáról, összefogásról és a ninja világáról tanítja Borutoékat. Nevet (Tiszta Kakashi...)

Ha minden igaz, a Naruto gaident akkor fejezik be, mikor a Borutot elkezdik játszani a mozikban kint? Csak mert annak úgy lenne értelme ha az időbeniséget nézzük, és azért sok spoilert is kaphatunk a movie kapcsán...
De mondjuk én nem akadok fenn ezen, csak elgondolkoztam. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 01, 23:10:32 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #43 Dátum: 15 jún 06, 15:43:36 »

Naruto,Sasuke és Konoha vázlatok.Csak szerintem túl kerek Narutonak a feje,vagy ti is így vagytok vele? Nevet
http://www.saiyanisland.com/2015/06/boruto-naruto-the-movie-naruto-sasuke-leaf-village/
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #44 Dátum: 15 jún 06, 19:36:39 »

Naruto,Sasuke és Konoha vázlatok.Csak szerintem túl kerek Narutonak a feje,vagy ti is így vagytok vele? Nevet
http://www.saiyanisland.com/2015/06/boruto-naruto-the-movie-naruto-sasuke-leaf-village/

Elég kerek. Nevet De szerintem még pocakja is van  Pojén
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!