24 máj 17, 14:30:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 72
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések a Naruto-Kun.Hu oldallal kapcsolatban  (Megtekintve 279412 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #960 Dátum: 13 aug 19, 16:57:16 »

Köszönöm szépen!
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #961 Dátum: 13 szep 24, 06:58:07 »

A Gantz anime nálatok miért nem elérhető?
US-ről töltöttem le az részeket, de az elején ti is fel vagytok tüntetve, a naruto-kun.hu.

szerk.: csak a 7. résztől kezdve
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 05, 00:13:07 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
AnimeFanatic
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 2


Majin


« Válasz #962 Dátum: 13 okt 05, 11:26:59 »

Helló!
Hosszas keresgélés után meglepődve tapasztaltam h nincs olyan topic h "Seed Kérés" és még csak nem is tudok nyitni. Nah mindegy, ami fontosabb h vki seed-elné nekem a Dragon Ball Z movie-kat pls? Sokkal egyszerűbb volna ha már rögtön feliratos videókat szednék le, ha már nektek van. Köszi!
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #963 Dátum: 13 okt 06, 08:41:00 »

Bocsi, csak most vettem észre a kérdést.
Mert a két csapat sok-sok évvel ezelőtt összeveszett és az akkori döntésünk értelmében leirtottunk az oldalunkról minden olyan dolgot, amivel kapcsolatba hozható lenne a két oldal.

Helló!
Hosszas keresgélés után meglepődve tapasztaltam h nincs olyan topic h "Seed Kérés" és még csak nem is tudok nyitni. Nah mindegy, ami fontosabb h vki seed-elné nekem a Dragon Ball Z movie-kat pls? Sokkal egyszerűbb volna ha már rögtön feliratos videókat szednék le, ha már nektek van. Köszi!
Hétfőn elkezdem seedelni őket, - kisebb nagyobb szünetekkel - bár nem túl gyors a netem.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #964 Dátum: 13 okt 14, 10:52:05 »

Helló!
Hosszas keresgélés után meglepődve tapasztaltam h nincs olyan topic h "Seed Kérés" és még csak nem is tudok nyitni. Nah mindegy, ami fontosabb h vki seed-elné nekem a Dragon Ball Z movie-kat pls? Sokkal egyszerűbb volna ha már rögtön feliratos videókat szednék le, ha már nektek van. Köszi!

Beálltam az összessel seedelni 120 Mbittel 0-24-ben.
Jó szórakozást Nevet
Naplózva



 
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #965 Dátum: 13 nov 07, 21:59:25 »

Hülye fejjel megjegyeztettem a böngészővel az oldalon a jelszavamat, úgyhogy szépen el is felejtettem, mert egy pár évig nem kellett beírnom, csak beléptem és kész. A gond akkor kezdődött, amikor újra lett téve a win és elvesztek a mentett jelszavaim.
Az e-mail cím, amire az újat küldené a rendszer, már nem él. Mit csináljak?
Tudom, hogy a legegyszerűbb lenne újra beregisztrálni, de ha van más megoldás, akkor inkább azzal élnék. smirksweat
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #966 Dátum: 13 nov 07, 22:14:27 »

Ha profilodban megváltoztatod az emailt akkor nem arra küldi az új jelszót?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #967 Dátum: 13 nov 07, 22:26:19 »

Ha nem tud belépni, akkor hogyan változtassa meg? Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #968 Dátum: 13 nov 08, 09:22:12 »

Hülye fejjel megjegyeztettem a böngészővel az oldalon a jelszavamat, úgyhogy szépen el is felejtettem, mert egy pár évig nem kellett beírnom, csak beléptem és kész. A gond akkor kezdődött, amikor újra lett téve a win és elvesztek a mentett jelszavaim.
Az e-mail cím, amire az újat küldené a rendszer, már nem él. Mit csináljak?
Tudom, hogy a legegyszerűbb lenne újra beregisztrálni, de ha van más megoldás, akkor inkább azzal élnék. smirksweat

Itt a fórumon PÜ-ben vedd fel velem a kapcsolatot, és add meg a vonatkozó adatokat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #969 Dátum: 13 nov 13, 21:16:10 »

Indokolatlan kérdések 3 perce:

Az oldalakon látható "fejléceket" ti rajzoljátok? Konkrétan a naruto-kun-ra gondolok itt és azon belül is erre.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #970 Dátum: 13 nov 14, 18:46:22 »

Azt a fejlécet Orpheus követte el.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
nilatak88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 17



« Válasz #971 Dátum: 13 nov 25, 14:12:59 »

Helló!

Nem tudom hogy jó helyre írok-e, ha nem bocsánat. A kérdésem az hogy lehet-e ajánlani mangát amit lefordíthatnátok?
Mert én szeretném figyelmetekbe ajánlani a Trinity Blood-ot. Szerintem nem vagyok egyedül, és még sokan örömmel olvasnák.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #972 Dátum: 13 nov 25, 18:06:43 »

Ajánlani lehet. De minden attól függ, hogy a csapat is akar-e foglalkozni vele, és ha igen, akkor van-e rá szabad kapacitás. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #973 Dátum: 13 dec 27, 11:20:37 »

Én szeretném kérdezni hogy a
Seven Deadly Sins (NANATSU NO TAIZAI)
lesz e lefordítva és berakva, vagy sem?

így első blikkre remek kis manga, és nem bontaná meg a shounen hagyományt.
Nagyon dinamikus és közelít a Fairy Tail-hez Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #974 Dátum: 13 dec 27, 23:47:31 »

Kedves adminisztrátorok!

Szeretnék egy mangát a figyelmetekbe ajánlani, ami nem más lenne, mint a Nisekoi.

A manga 2011 tavaszán tűnt fel OneShot-ként a ''Weekly Shonen jump'' magazinban. 2011 októberében indult ugyanitt útjára a manga. Jelenleg 105 fejezettel rendelkezik.

Szerintem ez egy izgalmas és poénokkal teli manga. A mangaka rajzstílusa nekem külön tetszik, ahogy a különböző érzelmeket képes ábrázolni. És nem beszélve az állandó kérdésekről, amikből szinte minden fejezet végén felmerül pár bennünk olvasókban.

Kiemelném még azt is, hogy nem azt a megszokott school life, slice of life és romantikára felépített mangát kapjuk, ugyanis a történet egy bizonyos ''rejtély'' teszi még izgalmasabbá.

Remélem van valaki aki szívesen fordítaná. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 27, 23:48:51 írta Szabika » Naplózva
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 72
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!