24 máj 17, 20:11:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 72
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések a Naruto-Kun.Hu oldallal kapcsolatban  (Megtekintve 279439 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
edward0316
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #795 Dátum: 12 jan 27, 21:54:03 »

Hellósztok! nem tudom, hogy jó topikba írok-e de ez tűnt a legcélszerűbbnek. azt sem tudom hogy kérdezték-e már, szóval:
A múlt héten az FBI beszüntette a Megaupload-ot, és ezzel elérhetetlenné tette a naruto shippuuden részeit (ide azok a linkek vannak feltéve a letöltésekbe), amit most szeretnék elkezdeni elölről, mert kimaradt durván150 rész. Lehet hogy önző, és nagyon idióta vagyok(amiért nem keresek máshol utána, de nem tudom milyen verziókhoz csináltátok a feliratot.), tudom/lehet, hogy elfoglaltak vagytok, de nem tudnátok tenni valamit az ügyben? Gondolom más tagoknak is meggyűlt ezzel a baja, uh szerintem az ő nevükben is beszélek.
előre is köszi Mosolyog

(bocsesz, most visszalépve vettem észre, h a hibajelentésbe kellett volna :/ de törölni nem engedte és nem akartam telespammelni vele a fórumot)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 27, 21:57:41 írta edward0316 » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #796 Dátum: 12 jan 27, 21:56:44 »

Ezt már 100x kérdezték sőt még egy hírt is csináltak a főoldalon.
Keresd meg azt a hírt max a 2. oldalon van.
Naplózva
edward0316
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #797 Dátum: 12 jan 27, 22:00:48 »

oh értem. már látom, valahogy nem tűnt ki a többi közül a hír
ez kellemetlen...  Pirul
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #798 Dátum: 12 jan 27, 22:39:41 »

Az iránt szeretnék érdeklődni, hogy várható-e a Naruto Tensei doujinshi manga további fordítása/folytatása? Mert nekem nagyon bejön, a többi között főleg kiemelkedő Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
sharko21/faranight
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2303


« Válasz #799 Dátum: 12 jan 29, 15:31:53 »

Hát akkor passz. Tavaly néhányan megkapták a nyereményt, 3 embernek a posta elkeverte a csomagját és újra meg kellett vennünk, mert jobbnak láttam, mint hogy tovább e-mailezgessek velük értelmetlenül. Azokét küldtük ki nemrégiben. Az egyik te voltál, a másik zuio, a harmadik meg már nemtom. Úgyhogy rajtad kívül eddig mindenkinek megérkezett a cuccos.
Mindenesetre hétfőn akkor megint benézek, hogy nem-e küldték-e vissza, de ha nincs meg, akkor nem tudok mit csinálni. :/ Harmadszor meg nem akarom megvenni, mert így is enyhe deficittel jöttünk ki az egészből a posta miatt + az oldal költségvetése is véges, nem lesz pénzünk fennmaradni. xD
Nézz be te is a környéketeken lévő postára, hogy nem-e érkezett csomag a címetekre. Általában 10 munkanapig megtartják a csomagokat. Más ötletem nincs. :S

Rendben, köszönöm szépen. Harmadszorra tényleg ne vedd meg, ha nem jut el hozzám, akkor az pech...beletörődöm. Nevet
Naplózva

sharko21/faranight
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2303


« Válasz #800 Dátum: 12 feb 03, 22:07:24 »

Hóó köszönöm szépen, ma meghozta a posta a küldeményt, szóval nem veszett el másodszorra is a nyeremény. Köszönöm még egyszer Mosolyog
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #801 Dátum: 12 feb 04, 07:40:26 »

Na királyság. Nevet Tök durva, hogy 2 hétbe telt, pedig elsőbbségivel adtam fel. ikszdé
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #802 Dátum: 12 feb 04, 16:30:51 »

reklámszöveg szerint az elsőbbségi másnapra ott van...  megéri a több pénz:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #803 Dátum: 12 feb 04, 23:24:05 »

Hali! Azt szeretném kérdezni, hogy az Anime/Manga projektek listáján a (felfüggesztett)-re mit kell érteni?Tehát ideiglenesen, vagy véglegesen? Hümm-hümm Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #804 Dátum: 12 feb 05, 07:45:25 »

Ideiglenesen. ^^ Projektet soha nem dobunk, csak szüneteltetünk. Nevet
Naplózva
okumura
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 17



WWW
« Válasz #805 Dátum: 12 feb 05, 21:07:10 »

Heló
a TV műsorról nincs ujabb infó? Gondolkozik Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 21:08:12 írta okumura » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #806 Dátum: 12 feb 08, 19:01:50 »

Amint lesz, azt mindenki időben meg fogja tudni. Mosolyog
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #807 Dátum: 12 feb 08, 19:41:58 »

okumura: Légy türelmes, eddig mindig időben szóltak ha lett valami... most miért ne tennék?
Naplózva


griphon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #808 Dátum: 12 feb 12, 17:31:56 »

Üdv!
Egyre gyakrabban látogatom az oldalatokat, és nagyon tetszik. Eleinte főleg a feliratok miatt tettem, de mostanában a tartalmakat is olvasgatom. Ugyanakkor nem értem, hogy egy ilyen jó kis oldalnak (oldal-csoportnak) hogy lehet, hogy nincs saját belső fóruma, ahová nem kell külön regisztrálni.
[Az SMF fórum nem rossz választás, de sok feleslegesen bonyolult beállítás van benne, amit nem sokan használnak ki.
Szívesen felajánlom, hogy ingyen és bérmentve leprogramozok egy integrálható fórum modult a weboldalaitokhoz, amit az oldal adatbázisához igazíthattok. Persze ehhez sok előzetes egyeztetésre lenne szükség, de ha érdekel titeket, akkor keressetek meg e-mailben.]

Tekintve, hogy a PHPFusion alá fórumot telepíteni nem művészet, valamint, hogy ezt máig nem tettétek meg, úgy gondolom az ajánlatomat tekinthetitek tárgytalannak. Elnézést, hogy beleszóltam a működési metodikába.

G.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 18, 18:56:28 írta griphon » Naplózva
okumura
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 17



WWW
« Válasz #809 Dátum: 12 feb 13, 10:55:55 »

okumura: Légy türelmes, eddig mindig időben szóltak ha lett valami... most miért ne tennék?

 őő nem értem a problémádat  Gondolkozik smirksweat
a fórum arra  való hogy kérdezzünk.csevegjünk én feltettem egy értelmes normáliskérdés Cartnecker válaszolt rá és ennyi nem értem miért kellet továbbragoznod...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 72
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!