24 máj 17, 02:10:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 72
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések a Naruto-Kun.Hu oldallal kapcsolatban  (Megtekintve 279387 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #690 Dátum: 11 ápr 04, 14:39:38 »

Hm... Ez egy jó kérdés. Amint lesz időm és energiám a formázásra. Ám akkor egy nagyobb adagot kaptok kacsint
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
davee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #691 Dátum: 11 ápr 05, 16:44:10 »

Az jó lesz, alig várom Nevet
Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #692 Dátum: 11 ápr 22, 18:15:54 »

Üdv mindenkinek!Előre is elnézést ha baromságot kérdezek, de sajna nem tudom a sima Naruto részekhez hol lehet feliratot találni az oldalon?Mert a letöltési fájlba se találtam, nem tudnátok segíteni?

erre én is kíváncsi vok, mert nem találtam felirat menüpontot, mint az OnePieceFan.Hu-ról. Talán a főoldalon kell lapozgatni? x.x  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 22, 18:23:45 írta Viktor-sama » Naplózva
levus95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4


« Válasz #693 Dátum: 11 máj 01, 15:20:26 »

Sziasztok! Bocsi, ha rossz helyre írok, de hírtelen nem tudtam, h hova kéne...
Szóval.. Azon gondolkodtam, h kéne csinálni mobilra (Android-op rendszer!) egy mangaolvasót, így mindig nálam/unk lehetne a legfrissebb manga...  Azt szeretném megkérdezni, h megengeditek-e, h csináljak egy olyan alkalmazást, ami a mangaolvasóból letöltené/olvasná a képeket, és ezt megjeleníti mobilon...  Így mindig mindenki megnézhetné, letölthetné a heti manga adagját mobilra Nevet:D:D.

A választ előre is köszi Nevet
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #694 Dátum: 11 máj 01, 15:55:54 »

Üdv mindenkinek!Előre is elnézést ha baromságot kérdezek, de sajna nem tudom a sima Naruto részekhez hol lehet feliratot találni az oldalon?Mert a letöltési fájlba se találtam, nem tudnátok segíteni?

Én úgy tudom, hogy a sima Naruto epizódokhoz nem készítettünk magyar feliratot.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #695 Dátum: 11 máj 08, 22:17:36 »

ma néztem meg a Naruto Moovie 2-t, és nem találtam az oldalon feliratot hozzá. lehet, hogy én vagyok a béna, de tényleg nincs fent?
csak mert ha nem lenne, tudnék linket adni, hogy én honnan szedtem le : )
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Radget
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #696 Dátum: 11 máj 20, 22:33:26 »

szasztok!

az oldalon való hírdetés céljából küldtem egy levelet a megfelelő e-mail címre, de nem érkezett válasz. Egy modi tudna segíteni?
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #697 Dátum: 11 máj 22, 11:30:16 »

Szia,

Utánanézek, lehet elkeveredett valahol a levél. Ha megvan visszajelzek a mai nap folyamán. Mosolyog
Naplózva
Radget
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #698 Dátum: 11 máj 22, 19:46:46 »

Rendben, köszönöm, ha nincs meg elküldöm még egyszer,  vagy ide is beírhatom ha nektek az nem probléma, illetve elértek msn en a szucs.gabor2@mailbox.hu-n.
Naplózva
Radget
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #699 Dátum: 11 máj 29, 20:01:55 »

Sziasztok, nem kaptam még mindig választ, és igazából elég fontos lenne, hogy megoldjuk ezt a dolgot:S
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #700 Dátum: 11 jún 03, 20:47:22 »

Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!) - A Téma Elköltözött!  - Ez a téma miért van még? ?
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #701 Dátum: 11 jún 03, 21:58:33 »

(lehet, hogy csak én vagyok megint szőke)... Mi a különbség a két rajzos topic között? Elolvastam mindkettő első hsz-ét, de így sem tiszta. Az egyiknél azt írja, hogy csak saját kezűleg készített képek mehetnek, a másiknál meg azt, hogy össze lett vonva több topic, és az összes összevont témákkal kapcsolatos dologról lehet írni, mégis 99%ban olyan rajzok jönnek a Grafikai munkák és a rajzolás-ba, amik (szerintem) nyugodtan elférnének amott is, kivéve a szinezéseket.
Bocsi, hogy ilyen piti dolgokkal lobogózok, de nem tudom eldönteni, hogy mi számít offnak az egyikben, és mi a másikban. Szomorú
Esetleg az, hogy az egyikben csak animés dolgokat lehet postolni, a másiknál meg mindegy?
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #702 Dátum: 11 jún 04, 14:51:36 »

A rajongói képekben csak olyanok vannak, amik vmilyen animéből v mangából szerezték az ihletet, de a grafikásba sztem mehet akármi. Amúgy mivel már mindkettő elég sok hsszel rendelkezik, sztem bajos lenne az egyiket a másikba olvasztani. Meg ha visszanézel, a publikálók is mások. Vannak akik csak ide v csak oda tesznek képet. Bár ez mostanság kezdett csak egybeolvadni.
Naplózva
Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #703 Dátum: 11 jún 07, 20:28:07 »

találtam az interneten egy érdekes mangát angol fordítással. mekkora az esély rá, hogy ha elküldöm a megfelelő szerkesztőnek, akkor meggondoljátok, hogy foglalkoztok-e  vele? illetve ha erre van esély, akkor kinek küldjem a linket?
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #704 Dátum: 11 jún 07, 20:36:50 »

Igen Zer0, én is erre jutottam. ^^ Csak egy kicsit furcsa volt, hogy mindenhova megy minden.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 72
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!