24 máj 20, 23:14:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 72
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések a Naruto-Kun.Hu oldallal kapcsolatban  (Megtekintve 279702 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #585 Dátum: 10 szep 13, 22:39:04 »

Olyan csak adminnak/modinak van. Nekem csak Új téma gombom van. Csak a szavazós topikokban van Új szavazás gomb.
Próbálva Firefoxszal és Operával.

Nem az aggódás miatt. Írtad, hogy hova nyissam meg, de oda nem lehetett. Az piszkálja a csőrömet, hogy olyanért kaptam leszúrást, ami szerintem nem jogos. Egy fél órát vagy többet szórakoztam azzal, hogy miként lehet szavazást összehozni a One Piece-be, még Helpet is olvastam (atyám ;-) ), de a vége savazás lett a szavazás mellett...

Ezen ne aggódj áthelyeztettem a módival. Ez úton is tudatom Aesal, hogy én kértem, hogy nyisson ennek a témának egy szavazást mert jó ötlet volt és mivel az ő ötlete volt megérdemelte, hogy ő csinálja meg.
Sajnos azt nem írtam neki, hogy hova nyissa emg és rossz helyre tette mivel nincs one piece szavazás téma.

Összevonva! Legközelebb ne duplapostolj!
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 13, 23:01:03 írta Gabesz D. Sama » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #586 Dátum: 10 szep 13, 22:52:35 »

Téma lezárva, ezt az One Piece részleg be kellett volna tenni!


Igaza van Aes... Op témában nem lehet szavazást indítani. Nem az ő sara. Én is most vettem észre.
Thulya ne aggódj nem lesz ebből semmi. Viszont a dupla poszt szabálytalan:P Szerkezd a hszedet.
Az idáézet melett van. Törölni viszont már nem tudod:D.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 13, 22:53:21 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #587 Dátum: 10 szep 13, 23:03:14 »

Közben Chakra áthelyezte a szavazást! Kicsit fáziskésésben vagyok! Nem törölve lett, hanem áthelyezve! Probléma megoldódott!
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 13, 23:04:04 írta Gabesz D. Sama » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #588 Dátum: 10 szep 14, 08:24:19 »

Lezárt témát sose törlök azonnal. Max. egy két nap múlva, pont az ilyen esetek miatt. Mosolyog

Ez úton is tudatom Aesal, hogy én kértem, hogy nyisson ennek a témának egy szavazást mert jó ötlet volt és mivel az ő ötlete volt megérdemelte, hogy ő csinálja meg.

Igaza van Aes... Op témában nem lehet szavazást indítani. Nem az ő sara. Én is most vettem észre.

Akkor bocsi. Mosolyog Kitörlöm a naplómból a felesleges témát.

Vagyis nem törlöm.

Mert bele se írtam. xD

Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #589 Dátum: 10 szep 15, 18:58:33 »

Én csak engedélyt szeretnék kérni egy Itachi-avatarral kapcsolatban: az esetleg lehetséges, hogy egy másik fórumon használjam? Gondolkozik
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #590 Dátum: 10 szep 20, 21:52:00 »

én megszeretném kérdezni hogy a "jelentés egy moderátornak" funkció mit takar? (nem mertek ismeretlenül megnyomi emrt hát kitudja mit takar Nevet)
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #591 Dátum: 10 szep 20, 21:56:39 »

Az a gomb azt takarja, ami rá van írva... fórumszabályzat ellen vétő hozzászólásnál jelezheted a moderátorok felé...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #592 Dátum: 10 szep 21, 08:46:28 »

Jah az a spicligomb. xD Legalábbis én így hívom. Nevet Ha rákattolsz, utána meg kell adnod, hogy miért tartod a hszt szabálytalannak. Mi meg e-mailben erről értesítést kapunk. Mosolyog Használd bátran. Mosolyog Mi csak örülünk neki.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #593 Dátum: 10 szep 21, 12:54:32 »

Engem is azon szoktam mindig be pundcsolni... szal lehetne a neve köpd be Hiei-t te is gombXD Én 1x használtam mert 5 posztot írt a pudvás a manga témábaXD.
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #594 Dátum: 10 szep 21, 13:35:59 »

igy már értem mit jelent Nevet köszönöm a felvilágositsát. Kúl
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #595 Dátum: 10 okt 03, 20:16:33 »

Az "Itten beszéljetek rímekben, hogy ez menjen a hírekben..." című topikban ha a rím érint politikát azis törlésre kerül (nemúgy hogy a teljes csak politikáról szól hanem mondjuk egy 10 soros megnyilvánulásból 1)
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #596 Dátum: 10 okt 03, 20:25:27 »

Ez kérdés, vagy kijelentés? Csak mert nem látok semmilyen írásjelet a mondat végén. ^^
Bár kijelentésnek igaz, így ha kérdés lenne, akkor meg is van a válasz rá. Mosolyog
Naplózva
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #597 Dátum: 10 okt 04, 15:15:33 »

jaj tényleg, köszönöm szépen a kérdőjel lemaradt róla (kicsit ideges voltam)

szerk.:
Hadd kérdezzem meg, politikának mi számít?
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 04, 15:52:23 írta notarget » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #598 Dátum: 10 nov 03, 23:34:09 »

Most olvastam el az oldalon http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=659 --> ezt a linket,és arra lennék kíváncsi hogy lesz-e még bővítve valamikor további különbségekkel? Látszik mennyit változtatott Kishi a mangán,kezdetben sokkal durvábban ábrázolta a dolgokat:D

Illetve torrent trackeren hol lehet megnézni mikor töltöttem utoljára?
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 04, 00:06:08 írta Mistich » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #599 Dátum: 10 nov 22, 20:54:09 »

Ez nyilván csak apróság, de régóta foglalkoztat.
Nevezetesen a "Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése." opcióhoz, menüponthoz kapcsolódik ugyebár, ha új válasz van egy olyan témában amibe én is írtam, akkor itt jelzi azzal, hogy berakja nekem oda az adott témát.
Ez eddig szép és jó, sőt kimondottan hasznos.
Viszont, ha én elolvasom azt a bizonyos új választ és újra rákattintok erre a menüpontra, akkor nem jeleníti meg a témát mivel az már az olvasott kategóriába került.
Ez eddig szintén jó, de ha a válasz írója módosít a hozzászólásán ergo megváltozik annak tartalma, ennek ellenére sem kerül bele a "Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése." menüpontba viszont, ha rákeresek az adott témára akkor a sharingan piros, tehát tudom, hogy módosítás történt.

Az én kérdésem, hogy nem-e lehetne-e valahogyan megoldani, hogy a módosított választ is új válasznak tekintse és bekerüljön ebbe a "Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése." bizonyos menüpontba?


Remélem érthető a kérdés, ha nem kérdezzetek bátran.  Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 72
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!