24 máj 17, 17:05:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 72
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések a Naruto-Kun.Hu oldallal kapcsolatban  (Megtekintve 279422 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #390 Dátum: 09 szep 02, 14:01:50 »

Mivel szerintem nem tartozol a modik, adminok stb csoportjába, nincs jogod felülbírálni a Cart döntését.   smirksweat
Ami a személyes véleményem: elég faramuci felfogásod van a fórumozást illetően... 

Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #391 Dátum: 09 szep 02, 14:55:11 »

Miroku nekünk mindegy hogy a trollok hova írnak!^^ Töröljük a HSZ-t és kitiltjuk az illetőt...

A fórumnak meg nem az a lényege, hogy minél többet rizsáljunk legális, vagy nem legális keretek között, hanem arra, hogy elvileg hasznos információkat kéne megosztani...

Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #392 Dátum: 09 szep 02, 15:01:32 »

Idézet
az egész fórum arra jó, hogy hsz-számot növeljünk vele ..
Hát neharagudj te majdnem te is oda tartozol ^^
Ha belegondolunk te nyáron szedted fel azt az 1000 hsz-t.
Nekem a fórum azt jelenti hogy mindenki leírja saját élményét és az álláspontját arról amiről szó van
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #393 Dátum: 09 szep 02, 15:04:10 »

Miroku tényleg vedd már észre magad,egyáltalán nem arra való a fórum hogy hsz-vadászkodjunk,hanem arra hogy megosszuk egymással a dolgokat,élményeket stb. A hsz-szám egyáltalán nem fontos,ha azlenne akkor akár xeni,Chakra és Cart' aztmondhatnák hogy ők a húdehajde menők mert több mint 4000 hszük van.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #394 Dátum: 09 szep 02, 15:19:59 »

Aemy: nem bírálom felül a döntésüket, csak .. khm, ahogy a többiek fogalmaztak, elmondom a véleményemet .

Ha belegondolunk te nyáron szedted fel azt az 1000 hsz-t.
ezzel mi a baj ? hogy aktív vagyok ? vagy hogy sokat írok ?

Gabesz : kinek a pap, kinek a papné. kacsint

Viir, fura pont tőled hallani ezt a megosztjuk egymással a dolgokat részletet .. ne érts félre [bár úgyis félrefogsz ..], de a te hozzászólásaid nagyrészben a duma topicban vannak .. és hogy egy elittagot idézzek, ott általában nem értelmes dolgokról szól a beszélgetés ..

és ha már a hozzászólásoknál van a téma, merem megkérdezni, hogy hogy lehet, hogy valakinek több hozzászólása van, mint a felhasználói stasztikákban összeadott hozzászólások száma, és nem Team-tag ?
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 02, 15:23:13 írta Miroku. » Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Kaze
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974


« Válasz #395 Dátum: 09 szep 02, 15:49:15 »

Miroku Miroku... ennek nagyon sok oka lehet :\ szerintem egyre jobban érik a bannod véglegesen a forumról... mért kell ezt csinálni?
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #396 Dátum: 09 szep 02, 15:54:48 »

Szerintem hagyjuk Mosolyog Ha nem veszi észre magát anélkül is megkapja hogy szólnának neki előre. ^^"
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Kaze
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974


« Válasz #397 Dátum: 09 szep 02, 15:58:54 »

Mind1 én nem szólok többet lezártam magamban... eddig próbáltam neki segíteni hát már nem fogok...
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #398 Dátum: 09 szep 02, 17:16:52 »


Viir, fura pont tőled hallani ezt a megosztjuk egymással a dolgokat részletet .. ne érts félre [bár úgyis félrefogsz ..], de a te hozzászólásaid nagyrészben a duma topicban vannak .. és hogy egy elittagot idézzek, ott általában nem értelmes dolgokról szól a beszélgetés ..

Chakra-sama többször is mondta szerintem, hogy mivel a DT 1000 oldalanként törlődik, és akkor az onnan össszeszedett hsz-számláló is erősen lecsökken. Írásaiből itélve szerintem Viit nem a NKW isten rangra hajt, főleg, hogy azt DTből nem tudja összeszedni, mire összeszedi, úgyis visszaesik.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #399 Dátum: 09 szep 02, 17:29:25 »

Köszönöm Dancsa Mosolyog És Miroku majd figyeld meg,hogy máshova is írok,nem csak oda.És én jópár emberrel ellentétben szeretek beszélgetni a többiekkel,és a duma azért van hogy a saját élményeinket megbeszéljük Mosolyog
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #400 Dátum: 09 szep 02, 17:50:10 »

ezzel mi a baj ? hogy aktív vagyok ? vagy hogy sokat írok ?
Viir, fura pont tőled hallani ezt a megosztjuk egymással a dolgokat részletet .. ne érts félre [bár úgyis félrefogsz ..], de a te hozzászólásaid nagyrészben a duma topicban vannak .. és hogy egy elittagot idézzek, ott általában nem értelmes dolgokról szól a beszélgetés ..
Azzal semmi hogy aktív vagy ikszdé
Am meg a dumát törlik És ha oda írsz hülyeségeket akkor úgyis olyan miond1 mert megy a süllyesztőbe szal...x"D
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #401 Dátum: 09 szep 03, 08:25:56 »

Látom érdekes dolgok voltak itt. Nevet
Leírom én is a véleményemet. Nem oltás lesz. Nevet
Az animebarkóba topic bezárása, mivel innen indult az egész, szerintem teljesen jó ötlet volt. Amúgy nincs vele bajom, bár értelmét se sokat láttam. Nem kötekedés, csak egy tanács: esetleg lehetne ott is az a rendszer, hogy 1000 oldalanként delte. xDD Akkor szerintem a hsz-vadászat gyanúja hamar elmúlna. Aki ez után is írna oda, az nem hsz vadász, és kész. Pojén Szerk.: lehetne 500 oldalanként is törlés. Mosolyog
Az meg, hogy egyébként ki mennyit ír... hát, én is aránylag sokat írok, ezért lehet én is hsz vadász vagyok. Pojén Bár az is lehet, hogy csak azért, mert szeretem a számat járatni, és mivel sok minden érdekel, ezért sok témához hozzá is szólok. Hogy a hsz-eim értelmesek e az más kérdés, van aki szerint nem, van aki szerint igen, és van aki szerint túlságosan is. Nyelvesít
Duma topic: háát oda nem nagyon szoktam írni...xDD Az amolyan zárt kör, oda külsősként szerintem teljesen felesleges írni. Ha valaki mégis megteszi, akkor vagy beoltják, vagy simán nem vesznek tudomást a létezéséről.  smirksweat Egyszerűen átugorják a hszét. Éppen ezért, én inkább tartózkodok az odaírástól. Amúgy azt nem gondolom, hogy az a topic csak a hsz vadászatról szólna, (ez már csak az 1000 oldalas törlés miatt sem lehet így) bár a valódi lényege mindezidáig rejtve maradt előlem. xDD
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 03, 08:29:33 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #402 Dátum: 09 szep 03, 10:03:31 »

Nem értem meg hogy ki a ****** érdekel hány hsz-e van a fórumon? Attól még nem lesz nagyobb ember senki hogy x ezer hszem van O_O attól még ugyanolyan bunkó lehet bárki....az a lényeg hogy fórumozz nem pedig hogy áhh lehet hogy törölni kéne a hsz számlálókat ? Gondolkozik

Aes ! Duma topic szintjén az hogy nem vesznek figyelembe teljesen igazad van Nevet Most elmondom hogy régebben regeltem más gépről  és elkezdtem dumálgatni és mivel teljesen ismeretlen voltam rám se figyeltek pár napig xD
Amúgy a lényege az hogy aktualitásokat és a mindennapi élményeket megoszthatjuk  egymás között Nevet Kicsit olyan mint a Twitter Nevet  és persze az információ áradat miatt ne várjunk eszmefutattatásokat és nagy filozófiai kinyilatkoztatásokat ! ( jaj de szépen mondtam )  szerintem teljesen jó a duma topic csak néhányan nem mernek belevágni Nevet

De ugyanigy a fórumon megtalálhatod az  "értelmiségibb" topicocat is pl a vita Nevet
A topic törlések és összerendezések jó ötletnek tünnek lehet kicsit még többet kellene törölni ...

Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #403 Dátum: 09 szep 03, 11:29:45 »

Moderátor:
Egy picik kezdünk átmenni Dumába és persze OFF-ba is. Cselekedjünk a téma címének megfelelően. ^^
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 03, 11:30:35 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tarnak
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6


« Válasz #404 Dátum: 09 okt 19, 04:20:55 »

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, nem lehetne-e egy kicsit szigorítani a Naruto manga topic szabályzatán, mivel mostanában egyre többet van az, hogy 3-4 ember ugyan arról a témáról vitatkozik oldalakon keresztül (ami nem lenne baj ,ha nem olyan dolgok lennének amik világosan benne vannak a mangában és vissza lehet keresni), én ugyan csak olvasgatni szoktam ,de szerintem ez időnként zavaró tud lenni.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 19, 04:59:46 írta tarnak » Naplózva

A manga elolvasása hozzászólás előtt nem hátrány.Mosolyog
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 72
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!