24 máj 12, 19:48:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shakugan no Shana  (Megtekintve 18178 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mokka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Dátum: 09 szep 07, 14:05:38 »

Nah ez sztem egy irtóra király anime mindenkinek ajánlanám figyelmébe!!! :DVan benne minden akció,romantika,kaland,és sok-sok poén! Nevet
A történetről:Főhősünk - Sakai Yuji - egy a sok ember közül. Az ő napja is átlagosan indult. Iskolába jár, vannak barátai, és vannak, akikkel nem jön ki jól. Egy nap hazafelé tart egyik osztálytársával, mikor egy mező veszi körül a helyet ahol vannak, és csak ő képes benne mozogni, mindenki más mozdulatlanná vált, mintha belefagytak volna az időbe. Megtámadják, de feltűnik egy lángoló hajú, vörös szemű lány, aki megmenti. A csata után elmondja Sakainak, hogy ő nem létezik többé. Ő már csak egy fáklya. Elmonja neki, hogy sok ilyen fáklya van, hogy fenntartsák az egyensúlyt. De ez csak ideiglenes. Ha a láng kialszik, akkor el fog tűnni, ahogy majd ő is. Senki nem fog rá emlékezni...

"A végtelen idő megszűnt létezni, emberek lelkei égnek el hangtalanul. Egyetlen egy sem veszi észre, hogy világuk kezd szétesni és a lángok martalékává válni."

Csak ismételni tudom magam h sztem eszméletlen jó kis anime!!! Mosolyog
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1 Dátum: 09 szep 07, 15:57:56 »

Ez a projekt még csak tervben van... Szerintem felesleges volt ide létrehozni... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 07, 16:02:00 írta Gabesz » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #2 Dátum: 09 szep 07, 16:05:17 »

Én helyeztem át ^^" Már zajlik a fordítása =)
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3 Dátum: 09 szep 07, 16:13:21 »

Akkor sorry... >.<# Kicsit alul informált vagyok...  smirksweat

Így a leírást olvasva tetszik a sztori! Gondolkozik
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 09 szep 08, 21:20:00 »

Hát szerintem ez egy elég alap anime:D nekem egyik kedvencem ezért külön öröm, hogy projekt lett:D.
Alig várom az új évadját:D.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5 Dátum: 09 szep 09, 17:37:56 »

A my animelist.com on azt irják, hogy az ovák (S) után lessz a harmadik évad, persze kitudja azok hány részesek lesznek meg mennyi uidő telik el egy egy rész között. De lehet hogy csak egy részes lesz mint az a fürdős kirándulós. xD

ui: hazamegyek melonbredet fogok csinálni ^^



« Utoljára szerkesztve: 09 szep 09, 17:39:16 írta Shiro » Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6 Dátum: 09 szep 09, 18:00:19 »

Shiro! 4 részes lesz.. írták myanimelistenXD
Valamint azt is írták, hogy az elsővel együtt kiadnak egy újabb Shanatan részt, szóval lesz itt agymenés bővenXD I love Shana^^
Azért remélem, hogy  mondjuk kijön a Shana S ás utána nem várják meg, míg végigmegy az, hanem adják a harmadik évadot... ugyanis ha itt is olyan sürűn jönnek ki az ovák, mint a hellsingben vagy a Mai Otome S.ifr... ... akkor nem fogom tudni kibírni, hanem felülök egy repülőre, kimegyek japánba, betámadom a Shana-headquaterst és ellopom onnanXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #7 Dátum: 09 szep 09, 18:02:08 »

imádom ezt az animét! szerintem nagyon jó és a rajzolása is szép. Nevet
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #8 Dátum: 09 szep 11, 03:22:38 »

Ez az anime nálam is nagy kedvenc, olyannyira hogy mindkét évadot többször megnéztem már, szóval csak osztani tudom Hiei barátom véleményét. Mosolyog

Egyébként erre az OVA sorozatra én is kíváncsi vagyok, de szerintem a Hellsinghez hasonlóan ennek a kiadását se fogják elkapkodni. :/
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #9 Dátum: 09 szep 12, 05:31:37 »

Ha valaki nem tudna angolul, be írom ide azt az egy mondatnyi ismertetőjét a Shakugan no Shana S-nek
"Friagne egy houguja által Shana és Yuji személyisége felcserélődik. Titokban próbálják megoldani a helyzetet de..."

Az a kérdéses, hogy elöbb leadják az első S-t aztán jön a 3. évad vagy megvárják míg akár 4 év alatt (lsd hellsingXD) kijön négy S aztán a harmadik... ezesetben felülnék az első japánba tartó gépre, és bevenném a studiótXD
Shana(L)

Én már sokszor megnéztemXD... A két végső csatát meg hát nagyonagyon sokszorXD
Bár szerintem a Zabrac vagy hogy hívják elleni jobb volt mint a 2. évad utolsó nagy harca. De az is jó volt
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Hiei
Vendég
« Válasz #10 Dátum: 09 szep 12, 18:41:39 »

Saber vagy valami hasonló volt a neve nem?xD de lehet keverem má a dolgokatxDD.
Viszont ugyan arra a harcra gondolunk az nekem is number one lett:D. Mikor körbe zárják a nagy pöcséttelxD.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #11 Dátum: 09 szep 12, 20:38:11 »

Csak neked, csak most, és az összes többi embernek megnéztem^^ (én voltam közelebb hozzáXD)
Destructive Blade, Sabrac... (Pusztító Penge? hmm, jól hangzik)
Ha a 3. évadban nem lessz semmi Shana x Yuji jelenet (NEEEEM AZ AMIRE GONDOLSZXD), akkor lefejelem a mangakát, és a hozzá kapcsolódó személyeketXD (az első évad végén lévő nem számít)
Carmel-san meg totál VaizardXD

---Hiei, ha úgy gondolnád, hogy azzal, hogy megnéztem mi a neve, menthetetlenül belemerültem a Shananézésbe.... JÓL GONDOLODXD
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 12, 20:47:40 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #12 Dátum: 09 szep 16, 04:21:53 »

Ehhem Ehhem, az anime alapjául szolgáló mű nem manga hanem novella és az alapján készül a manga is, szóval ha nem lesz ShanaxYuji jelenet (nem olyan) azért a novella írót kell kinyírnod Dancsa. xDD

Egyébként nálam is a Sabrac elleni harc viszi a pálmát idáig, de jó lenne már látni egy olyan fightot ahol Yuji is harcol tomogara ellen, elvégre lassan olyan erős lesz mint egy őrző és úgy isten igazából még nem harcolt senki ellen. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 04, 01:26:30 írta Csibe19 » Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #13 Dátum: 09 szep 16, 15:53:39 »

Attól függ, mit nevezel harcnak. Sabrac elötti részben az a 5személyes emberféle is tomogara volt, nem?
Azon kívül a második évad végén ott Yuji is csinált már valamit, csak nem volt látványos. ugye a második évad végén a reiji maigo kikerül Yujiból, és rengeted léterejét elvíszják Kérdéses, hogy megint egy low-level mistes lett vagy visszaállítódott éjfélkor. Ugyanis bár visszakerült belé az a  hougu, de amíkor lecsapolták, akkor nem volt benne... Ki tudja.
Amúgy, köszi mester, nem tudtam. akkor azt is megkeresemXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #14 Dátum: 09 szep 16, 16:31:04 »

Szerintem ugyanolyan táp lesz mint volt, mert elvileg onnantól, hogy a Reiji Maigo feltöltődött az életerők tengerében mindig azt a szintet állítja vissza amit ott elért Yuji. Mosolyog
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!