24 máj 10, 14:59:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: D.Gray-man  (Megtekintve 75569 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #45 Dátum: 09 aug 18, 09:11:56 »

néhány fejezet kihagyás nagyon sok a DGM-ben érthetőség szempontjából :"D

a két fejezet alapján érdekesen alakulnak a dolgok ikszdé SPOILER //sok Tyki volt és végre Lavi is visszatért *.*  bár az nem tetszik hogy ez a legutóbb újjáéledt Noah pont Kandához ment... veszélyesnek tűnik >.>// SPOILER VÉGE
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #46 Dátum: 09 aug 18, 18:43:36 »

Visszaolvastam, és vagy vak vagyok, vagy nem figyeltem eléggé.
Egy PM-mel dobjon meg vki, mer nagyon tetszene szerintem ez az anim.
Honnan lehet letölteni vidit?
És akkor feliratot is, vagy ha az AA-s jó, akk nem szóltam Nevet
De maga a vidi kellene.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 18, 18:44:33 írta Max » Naplózva

Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #47 Dátum: 09 aug 19, 21:13:14 »

Most, h elkezdődött újra a manga rem h az animések sem lesznek restek, és folytatják ott ahol abba hagyták!!
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #48 Dátum: 09 okt 08, 00:07:26 »

Senpai - Úgy legyen!
Kár, hogy mostanság senki nem jár erre...  Johhny Depi Nem csak a manga miatt várom a novembert, azért is, mert akkor talán itt is beindul a társalgás! Mosolyog
Egyébként a december is jó lesz, már nagyon parázok a szinkrontól - főleg Allen miatt, mert neki elég nehéz lehet megfelelő hangot találni. Először egy kicsit furcsa volt, hogy a seiyuu-ja egy nő, de elég gyorsan megszoktam. A csaj hangja nagyon megy Allen-hez, állati jól csinálja! Az mondjuk katasztrófa lenne, ha magyarul is egy nőt választanának. (OFF: Kurama is gáz volt, de szerintem ott a magyaroknak elsőre nem tűnt fel, hogy hímneműről volna szó, úgyhogy a japánhoz hasonlóan a magyar szinkronja is nő lett. OFF vége) Allen azért elég egyértelműen fiú, úgyhogy ilyen baki kizárva, de nem lehet könnyű olyan férfihangot találni, ami illik egy ilyen karakterhez. Egy mélyebb, férfiasabb hang szerintem totál agyonvágná az egészet. Gondolkozik
Sajnos attól félek, hogy mindenképpen csalódás lesz, mert az eredeti hangok hihetetlenül jól el lettek találva. Ráadásul akármilyen jó is az eredeti, a hanghordozás magyarul teljesen más kell legyen, ami kezdetben biztos fura lesz. Meg hát néhány karakter - számomra legalábbis - teljesen egybeforrt az eredeti hangjával. Az pl. utánozhatatlan amit Bak seiyuu-ja művelt, mikor SPOILER: leestek a képek, és Allen meglátta őket - főleg mivel ha jól emlékszem, ott zavarában még némi kínait is belekevert, amitől a végén már teljesen értelmezhetetlenül motyogott. Nevet SPOILER vége Na meg ott van Kanda, aki olyan gonoszul tudja morogni, hogy "Moyashi! Nevet", fura lesz, ha tökmagot, vagy mondjuk babszemet mond. Na mind1, majd kiderül, csak jó volna, ha már ott tartanánk!
Bocs, hogy kicsit hosszan tárgyaltam a témát, de eddig bárhol próbálkoztam, mindenhol behalt az egész, úgyhogy nem válaszolt senki. Szomorú Ha most is így járok, legalább "jól kibeszéltem magam"! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 08, 00:16:54 írta gyalogbagoly » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #49 Dátum: 09 okt 08, 00:17:03 »

Én ugyan csak 5 részt néztem meg a sorozatból össze-vissza de tudom mit érzel. Mosolyog Allen hangját tényleg nagyon kevesen tudnák hitelesen visszaadni. Én Penke Bencében (Konohamaru) vagy Pálmai Szabolcsban (Sasuke) reménykedem, és remélem hogy nem valami Szalay Csongort vagy Előd Botondot választanak neki. Meg volt az a hapek kinek Mugen volt a fegyvere. Neki esetleg Moser Károlyt (InuYasha) tudnám elképzelni.   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #50 Dátum: 09 okt 08, 12:49:57 »

szerintem meg szélesebb az a magyar szinkron piac mintsem hogy a túlhasznált hangokat válogassák be... felőlem kezdőknek is adhatnának esélyt... nem mintha érdekelne magyarul.... ikszdé
Nálam egy anime ott kezdődik hogy japán hang és angol felirat... mert szerencsére tudok angolul X'D
a mangában is vannak ilyen kis melléksztorik amikben a seiyuukról is szó van... szóval már csak ezért is "elválaszthatatlanok" számomra :3
gyalogbagoly amúgy én is várom már nagyon a mangát....  Pojén

látta valaki a 2010-es naptárt? 1-2 kép kivételével szörnyen béna sztem :/  legjobban aza  hónap tetszik amikor megrajzolták azt a képet mikor Lavi és Kanda kicsi, Allenenk meg Timnek hosszú a haja X'D

Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #51 Dátum: 09 okt 08, 23:47:40 »

verdict - Tényleg lehetett volna jobb is, de elmegy. A kicsi Kanda és Lavi kép nekem is tetszik, Timcanpy a kis rózsaszín masnis copfocskáival meg nagyon ééédes - tulajdonképpen neki van neme, vagy semleges, mert én eddig valamiért fiúnak hittem. Gondolkozik
Nem nagyon tudok angolul, úgyhogy jobban szeretem a magyar fordításokat, ezért mikor nem találtam meg egy részt magyarul, akkor néha lusta voltam kibogarászni, úgyhogy átugrottam. Így elölről elkezdtem a mangát, hogy mire megjelenik az új fejezet, addigra már az összeset ismerjem. Viszont mire az összeset végigrágom, megöl a kíváncsiság. Légyszi, valaki írja már le, hogy Tiedoll él-e még! Hmm?
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #52 Dátum: 09 okt 18, 14:45:43 »

Most kezdtem el nézni a D-Gray mant és nagyon jó Nevet Nevet Nevet  Pojén Viszonta  problémám az h. nem találtam magyar feliratot nem tudna vki ajánlani egy oldalt...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 18, 15:04:05 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #53 Dátum: 09 okt 21, 10:04:33 »

Alapból US fordított, de érdekes módon az AA-n vannak mind fent a feliratok...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #54 Dátum: 09 okt 29, 21:34:39 »

Egy kérdés ha jól látom Timcampy mérete kicsi amikor Allennel van viszont miért látszik nagyobbnak amikor Allen mesteréneka  fején van?
Egyébként az uraharashopnak is van magyar felirata...Csak nincs hozzá anime letöltés...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #55 Dátum: 09 okt 29, 21:38:43 »

Szerintem ő nagyon könnyen tudja változtatni a méretét, legalábbis van egy rész, amikor bekap valami nagyobbat mint ő, és csak annyi volt, hogy nagyobb lett ő maga is.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #56 Dátum: 09 okt 29, 22:14:20 »

Elkezdtem nézni(felirattal).
Naon jó, már bánom, hogy nem kezdtem bele előbb. Mosolyog
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #57 Dátum: 09 okt 30, 00:51:37 »

Ne bánd, így is hamar vége lesz...
Naplózva
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #58 Dátum: 09 okt 31, 10:38:55 »

végre újra manga *______*
a mangaka stílus néhány fejezet óta rendesen átment vörösesből lilásba O.o
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #59 Dátum: 09 okt 31, 17:37:29 »

Most néztem meg az eredeti verziót, de így alig tudtam kihámozni belőle valamit (amennyit sikerült, az meg kiakasztott). Nagyon várom a fordítást!
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!