24 máj 21, 16:28:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 55
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tsunade, Jiraiya, Orochimaru  (Megtekintve 155706 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #45 Dátum: 07 júl 03, 14:49:16 »

Ugyanmár:D A szeme már gyerekként sem állt jól:D Ezért a legjobb:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
annee
Vendég
« Válasz #46 Dátum: 07 júl 03, 14:53:20 »

http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=19

"Mikor nem választották meg a negyedik Hokagenek tovább foglalkozott a tiltott technikák kifejlesztésével. Aztán elhagyta Konohát és csatlakozott az Akatsukihoz."
Jah, itt az van, h tovább. Dehogynem, gyerekként még nem volt ilyen, nem? Az oké, h halhatatlan akart lenni, de gonosz még nem volt... Mondjuk amikor Tsunade tesója meghalt, akkor nem épp a legkedvesebben "vígasztalta".
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #47 Dátum: 07 júl 03, 15:35:08 »

Hát...gonosz még nem volt de már akkor is rengeteg sok olyan tudást szerzett ami még sok veszélyt jelenthetett Mosolyog
Naplózva
annee
Vendég
« Válasz #48 Dátum: 07 júl 03, 16:05:47 »

Jaj, én szegénykét úgy sajnáltam a szülei sírjánál :'(
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #49 Dátum: 07 júl 03, 16:09:04 »

Ja lehet h a sok fájdalom miatt lett gonosz Szomorú
Naplózva
annee
Vendég
« Válasz #50 Dátum: 07 júl 03, 16:13:03 »

Vagy azért, mert gonoszként több dolog meg van engedve, mint jóként...  De honnan lett Oronak ennyi pénze?
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #51 Dátum: 07 júl 03, 16:16:58 »

gondolom először még 1laborja volt az befutott és utána mer sok pénze lett és sok laborja Mosolyog
Naplózva
annee
Vendég
« Válasz #52 Dátum: 07 júl 03, 18:06:12 »

Úgy, h a laborja nem csak saját célokat szolgált? :o
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #53 Dátum: 07 júl 03, 18:07:01 »

nekem hérmuk közül Tsunade a kedvencem.
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #54 Dátum: 07 júl 03, 18:33:18 »

Úgy, h a laborja nem csak saját célokat szolgált? :o
Nem hanem emberek akik rosszat ártottak a hang falunak is meg olyanok akik ártottak neki vagy akik naon klasszak és azokat berakja pecséteni vagymi ???
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #55 Dátum: 07 júl 06, 17:36:58 »


 Jiraiya a kedvencem, nem lehet könnyű, h a legjobb barátja (Oro) egyben az egyik legfőbb gonosz lesz, ahhoz képest pedig elég jól viseli... kacsint Nekem a pókeres kép tetszik a legjobban, az mindent elmond róluk..... Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
annee
Vendég
« Válasz #56 Dátum: 07 júl 06, 18:45:46 »

legjobb barátja? Legjobb barátok voltak? :o Ezt nem is tudtam.. :o Nevet Nem is úgy néz ki... Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #57 Dátum: 07 júl 06, 18:51:41 »

Jiraiya a Naruto-Sasuke harc után utal erre, mikor Naruto kórházi szobájának ablakában üldögél. Még egy jelenetet is van, ahogy a perverz megpróbálja meggyőzni Orochimaru-t, hogy ne hagyja el a Levelek Közt Rejtőző Falut (egészen mint mikor Naru' próbálta meggyőzni Sasu-t).
Illetve miután Kakashi szétválasztotta a 7-es csapat kórház tetjén balhézó két tagját, mondja is Jiraiya-nak, hogy Naru' és Sasu' viszonya hasonló az ő és a kígyónyelvű viszonyához.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #58 Dátum: 07 júl 06, 18:52:56 »

Hát sok más emberrel volt igy mint pl. Jiraiya és Oro esete hogy Oro rosszfiú lett igy ők összevesztek éss már ellenSégek :Mosolyog
Cskra te mindent tudsz?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #59 Dátum: 07 júl 06, 18:58:35 »

Moderátor: Igen. Mosolyog

Nem szoktam elsiklani a részletek felett, alapos munkát végzek. kacsint

Orochimaru nem volt egy rossz gyerek. Valahol a shipp manga-ban van egy utalás (3. Hokage / Sarutobi-sensei), hogy ő is árva volt, ill nem ismerte a szüleit.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 55
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!