24 máj 13, 05:27:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kyou Kara Maou  (Megtekintve 45483 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #45 Dátum: 11 máj 20, 15:23:38 »

Am ha nagyon érdekel akk senki se tiltja meg hogy angolul nézd Nyelvesít
Amennyire ismerem Nikolt biztos vagyok benne, hogy mindent megtesz, hogy mihamarabb legyen felirat, meg biztos jólesik, hogy ennyire várod, és hállás vagy a munkájáért, de azért mégiscsak na elvégre a szóbelik még júniusban is tartanak, és hát ha kitudja lehet jövőre se lesz éppen hetente felirat, de türelem rózsát terem Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nekoka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #46 Dátum: 11 jún 12, 16:03:23 »

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy, ha vége van akkor a szóbelinek akkor várhatunk fordítást hetente vagy esetleg 2 hetente? És kb Júliusban várható lesz? (bocsánat, hogy én is a szokadik felirat könyörgőhöz csapódtam, csak nagyon sikerült bele esnem ebbe az animébe) Conrad és Wolfram 4ever *.* Nevet Pirul
Naplózva
Niobee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #47 Dátum: 11 jún 14, 09:32:06 »

Úgy tűnik újra fertőz a Kyou Kara Maou vírus ^^
Csak pár napja akadtam össze vele, máris komoly (elvonási) tüneteket észleltem, na de valahogy tuti túlélem.. asszem..

A csapatnak mega gratu, hisz nem kis meló fordítani, időzíteni egy hosszabb sorozatot.  bow
A parkolópályás átszervezést sajnálom... és érdeklődnék, hogy van reális esély arra, hogy ez a cuki sorozat visszatérhessen az aktív fordítások fellegvárába.

Üdv: Nio
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #48 Dátum: 11 jún 14, 14:15:37 »

Visszafog térni  mivel nem szoktunk projecteket dobálni. A fordító érettségizik. Utána minden bizonnyal folytatja mivel a szívén viseli a munkáját. Addig is légy türelemmel.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Nekoka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #49 Dátum: 11 jún 14, 17:00:05 »

Köszönöm/köszönjük ezt a hírt^^ annyira örülök hogy majd folytatjátok Mosolyog  Pirul Nevet
Naplózva
Niobee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #50 Dátum: 11 jún 15, 08:49:26 »

Köszönjük a jó híreket! További sikeres munkát a csapatnak^^
Naplózva
Katja-sama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


« Válasz #51 Dátum: 11 jún 16, 10:08:30 »

Am ha nagyon érdekel akk senki se tiltja meg hogy angolul nézd Nyelvesít
Amennyire ismerem Nikolt biztos vagyok benne, hogy mindent megtesz, hogy mihamarabb legyen felirat, meg biztos jólesik, hogy ennyire várod, és hállás vagy a munkájáért, de azért mégiscsak na elvégre a szóbelik még júniusban is tartanak, és hát ha kitudja lehet jövőre se lesz éppen hetente felirat, de türelem rózsát terem Nevet

Nos nem véletlenül várom a feliratot, ugyanis nem tudok angolul, ezért nem is tudom nézni...
Másrészt ezt én is tudom, és remélem, hogy jól fognak sikerülni a szóbelik is, de tudom milyen az, ha az ember szóbelizik, sőt azt is tudom milyen mikor szigorlatozik...

Mindenestre sok szerencsét, már nem sok van hátra, kedves Nikol! Mi itt nagyon drukkolunk, meg szurkolunk érted!
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #52 Dátum: 11 jún 16, 10:34:16 »

Kevesebb mint 10 perc keresék után találtam a neten német, spanyol, orosz és még cseh feliratot is... franciát is próbáltam keresni... az nehézkees volt... nekem, ugyanis egyszerübb lenne úgy keresni feliratot ha tudnék az adott nyleven amelyiken keresem. Viszont valamilyen idegen nyelvet csak beszélsz... ha rákeresel a feliratra olyan nyelven lehet találsz is valamit.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Katja-sama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


« Válasz #53 Dátum: 11 jún 17, 05:59:37 »

És mi van akkor, ha nem vagy nem olyan szinten, amivel érdemes lenne neki állnom animeket nézni, pláne nem egy Kyou Kara Maout, ahol azért dúl a politika, meg a magyarázatok...
Tudnám nézni angol felirattal is, valószínű elég sok mindent megértenék, de nem mindent és ez félreértésekhez vezetne, szóval szerintem jobban járok, ha megvárom a magyar feliratot.
Nicol még egyszer kitartást a szóbelihez, nekem ma van az utolsó vizsgám, remélem. Mosolyog Sok szerencsét neked is!
Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #54 Dátum: 11 jún 26, 06:48:55 »

Áhhhhhhhhh!

Gomennasai, Gomennasai, Gomennasai!

Úristen, de bánom, hogy nem néztem be ebbe a topikba az érettségi idején...
*örömboldogságtól fetreng a padlón*

~Úristen, de édes itt mindenki~

Köszönöm szépen a szurkolást! Biztos ezért sikerült jól az érettségi Nevet Arigatou~

Ami pedig a fordítást illeti... hát... NEM-MONDOK-SEMMIT Szeretet  ikszdé  Ördögi

*minden valószínűség szerint boldogság-kómás lesz egész nap*
*Majdnem felsorolta az összes Kyou Kara Maou szereplőt szivecskékkel együtt, de végül rájött, hogy nem szabad x3*
Naplózva

Katja-sama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


« Válasz #55 Dátum: 11 jún 27, 10:17:18 »

Örülünk, hogy örülsz, de cseppenthetnél valami kis infót, hogy mégis hogy állsz...
Mellesleg hatalmas nagy gratuláció az érettségidhez! Nagyon örülök, hogy minden jól ment! Nevet
Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #56 Dátum: 11 jún 27, 11:11:27 »

Köszi szépen^^ <3

Hát... talán annyit mondok, hogy szép hónap a július...^^
Naplózva

Katja-sama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


« Válasz #57 Dátum: 11 jún 27, 13:15:40 »

És milyen közel van már Mosolyog Köszönöm szépen! bow
Naplózva
Futótűz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #58 Dátum: 11 júl 05, 13:12:53 »

Szia Nikol!


Így utólag is gratula az érettségihez! Nevet

Azt szeretném megkérdezni, hogy meddig fogod fordítani ezt az animét? Láttam, hogy itt az oldalon 78 részesre írják, de az csak az első éved ugye? Ha majd befejezed ezt, fogod folytatni a következő évaddal is?  Pirul Gondolkozik
Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #59 Dátum: 11 júl 05, 18:32:14 »

Igazából 3 évad van, 3x39 rész, összesen 117. Úgyhogy már az első évadon túl vagyunk^^ És természetesen mind a 3 évadot le fogom fordítani Nevet

(és köszönöm szépen a gratulációt^^)
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!