24 máj 15, 20:03:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto.games.la (Ultimate Naruto - Free Browser RPG)  (Megtekintve 35086 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #120 Dátum: 14 aug 13, 09:42:48 »

1 tekercset ne használj fel, mert alig növeli az esélyét a jobb petnek, kb pocsékba menne csak. Kell jó sok belőle, hogy érjen valamit. :S
Ha eléri a 20as szintet a peted, akkor kell majd evolve-lni, akkor tudod a tekercseket elhasználni egyébként, addig nem enged tekercset használni se. Mosolyog
Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #121 Dátum: 14 aug 13, 23:35:52 »

Értem... És hogyan szerezzek ilyen tekercseket? Mert egy olyan tojáshoz 250 pont kell :/
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #122 Dátum: 14 aug 14, 04:22:45 »

Tekercset Stronges Guild eventen és kuponért vagy goldért, jelenleg más módról nem tudok. Tojást vagy Evolve pontért, vagy kupon/gold párosért. Hány peted van jelenleg? Három?
Megvettem Minatot az eventek miatt, ma kerül bevetésre, kíváncsi leszek, hogy muzsikál a szöszi. ikszdé
Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #123 Dátum: 14 aug 14, 10:50:50 »

Egy sincs xD Igazából kb 2 hete szoktam vissza a játékra, mert eddig nem igen játszottam vele csak ritkábban ilyenekre még csak nem is gondoltam :/ Nyitottam Mystic gyümiről megint 30 goldot Nevet már van 100, de hogy mit kezdjek vele azt még nem tudom Szomorú Amúgy ez a Leap Rune Stone mire jó?
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 14, 11:01:59 írta Catalyst » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #124 Dátum: 14 aug 14, 11:09:00 »

Leap Stone a petek tréningjének hátralévő idejét csökkenti 30 perccel.
Gyűjtsed a goldot, majd elvered valamire, ha lesz olyan event, ahol vásárolni lehet. Nevet
Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #125 Dátum: 14 aug 14, 21:19:30 »

Értem Nevet Akkor még gyűjtögetem hátha lesz valami event, de igazából melyiknél érné meg felhasználni? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 14, 21:20:13 írta Catalyst » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #126 Dátum: 14 aug 15, 21:01:41 »

Jó kérdés. Akár félre teheted jáde pack vásárlására is, a költős eventeken mi úgyse tudunk érvényesülni igazán...  Neeem
Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #127 Dátum: 14 aug 16, 13:23:51 »

Nos ebben teljesen igazad van Nevet Most vertem el 23millát és 309 Gold Soul jött Mosolyog Kb. 8m/100:D
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #128 Dátum: 14 aug 17, 09:19:06 »

Nem tudom nálatok van-e ilyen, nézd meg majd: Hayaténél lehet venni 400 goldért (csak goldoért) lv4-es jáde packot. Ha van, akkor a goldot már tudod majd hova gyűjteni. Nevet
Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #129 Dátum: 14 aug 17, 09:35:18 »

Igen van Mosolyog Már korábban is néztem akkor most már oda gyűjtögetem, bár ahhoz még sok kell Nevet gyűjtök megint van 15-20millát azt meg is lesz Kakuzu Mosolyog
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #130 Dátum: 14 aug 17, 20:30:07 »

VÉGRE! Érdemi újítást kapott a Material Fruit. Eddig sem értettem, miért lila dobozzal szúrták ki a szemünket egy max szintű gyüminél, de végre kicserélték Common Material Chestre a jutalmat! Nevet Az utóbbi időben kénytelen voltam őket lv 1-2 leszakítani, hogy Commont kapjak, mert a lilákat nemes egyszerűséggel csak eladtam, de így már nem kell ezzel foglalkozni, mehetnek 5re a gyümik és heló.  Sheftel

Megjött az Elite Match Season eredmény, 197. helyen végeztem, a nyereményből 60 GoldSoult tudtam venni az Elite Shopban. Tartsák meg a jó szokásukat és kíméljenek engem az időigényes munkáktól.   Faceg

Én nem tudom mi van ma, de már a 2. lv5 jádebox esett a Mystic Fruitból. Igaz, csak block és dodge jön szinte, de ajándék lónak....  Nevet

Olvasgattam közben a fórumokat, és tényleg az Upgradelt Kakashival jártál volna jobban Itachi helyett. Mondjuk ez sejthető volt, de 800 GS... >.<#
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 18, 04:04:45 írta Aizen » Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #131 Dátum: 14 aug 18, 13:24:13 »

Lehet, amúgy szerón is látom, hogy van aki Upolt Kakashival van, de van aki Upolt Itachit használ még 100+on is. Bár Itachit még drágább upgradelni :/ Most hogy gyűjtögetés közben képtelen vagyok Forty-zni a cuccaimat, nem jön gyűlik a lóvé,de örülök, hogy egyáltalán jön Nevet Egyik pet már 14-es másik meg 11 Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #132 Dátum: 14 aug 18, 22:01:34 »

Itachit mi nem is tudjuk fejleszteni, mert VIP4 kell hozzá, ami pár ezer forint.... :/
Nekem ma ugrott végre az egyik petem szintet, Gai nyamvadt teknősét kaptam meg, bár nem panaszkodom, tekercs nélkül jött a zöld pet...

Igyekszem spórolni a goldot én is, de csak 56 van még, pedig Hayaténál én is meg akarom venni a packot. ikszdé

Elkezdődött végre a Tournament is, bár a shop nem igazán bővelkedik hasznos cuccokban... Sebaj, legalább van Gold Evo Scroll is, igaz piszok drágán.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 19, 04:32:15 írta Aizen » Naplózva
Catalyst
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #133 Dátum: 14 aug 20, 10:24:23 »

Értem, én most nem haladok szinte sehova :/ Nem sok kedvem van hozzá, csinálgatom de nem annyit mint 1 héttel ezelőtt Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #134 Dátum: 14 aug 22, 04:24:18 »

Megértelek, ilyen csiga tempó mellett kevés a sikerélmény, ami rontja a hozzáállást. ikszdé Kihoztam Kakashit, majd átalakítom, ha lesz rá tekercsem, addig pedig fejlesztem legalább 80-ra, hogy a jó itemeket tudja majd használni. Ráadásul a 90-es cuccokat se tudom használni, mert a 85ös Towerben szívok, mint az a bizonyos torkosborz, így pedig jobban megéri a 80as cuccokkal tolni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!