24 máj 11, 23:38:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 792 793 [794] 795 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1736995 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11895 Dátum: 15 ápr 23, 18:30:39 »

Karin kb 16 a Shippudenben szóval 4-5 év van kb köztük. Az nem olyan rengeteg, de arra biztosan nem elég, hogy ezek nagytöbbsége nullázódjon.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11896 Dátum: 15 ápr 23, 20:13:28 »

Azért ne csak azt nézzük, hogy kire hasonlít.(attól függetlenül, hogy Kishi úgy rajzolja a gyerekeket, hogy már kiskorukban úgy néznek ki mint mikor felnőttek lsznek)
Sarada tuti Sasu kölyke, amiből az következik, hogy SEMMI köze nincs Karinhoz, mivel Sasut soha, még egy pillanatig sem érdekelte kedves Uzumaki barátunk! Pojén
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #11897 Dátum: 15 ápr 23, 20:19:37 »

Karin már depresszióban van, nem kell hogy Sarada lása. Szerintem sem az valódi Anyja.
Végre vissza tér megszokott anti-hős Sasuke.
Sarada történet szálában megtudhatjuk mi történt Sasukéval, így lehet hogy az is hogy mi tötént Orochimaruval és Kabuto.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11898 Dátum: 15 ápr 23, 20:29:05 »


...de azért nagyjából egy 12 éves gyerekről beszélgetünk, ilyenkor azért ritkán alakul ki a felnőtt arcvonása, Karin meg már az volt, legalábbis addigra kialakult.
Az viszont biztos hogy Kishi tudja hogy mit csinál. Tobival is megszivatott mindenkit. Először voltak olyan jellemvonásai amik Obitora emlékeztettek, majd úgy volt hogy ő Madara, aztán mégis Obito volt.
Sarada szándékosan néz ki úgy ahogy kinéz. Vannak benne Karinra emlékeztető elemek és Sakuràra emlékeztetők is. Így megoszlanak a vélemények, Sarada pontos származásáról, ez kiváncsivá teszi az embereket ami Kishinek jó az olvasottság szempontjából.
Jól keveri a lapjait. Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11899 Dátum: 15 ápr 23, 20:33:15 »

^
Igen Kb erről van szó.
Amúgy a manga max Augusztusig fog menni szóval max 14-15 fejezet lesz, mert jövőhéten ugye a golden week miatt nincs WSJ.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11900 Dátum: 15 ápr 23, 20:33:23 »

Sarada tuti Sasu kölyke, amiből az következik, hogy SEMMI köze nincs Karinhoz, mivel Sasut soha, még egy pillanatig sem érdekelte kedves Uzumaki barátunk! Pojén
Mert aztán Sakura nagyon érdekelhette őt
Amúgy meg ha Sarada Sasuke + Karintól lenne, akkor Uchiha meg Uzumaki  is vér folyna az ereiben, ami tök cool lenne.
Mondjuk azt sajnálom, hogy egy Uchiha lány sem maradt, mert így már 100%-ban nem fognak tudni fen maradni. :'(


Ures, te milyen fordítót használsz ? Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11901 Dátum: 15 ápr 23, 21:02:30 »

Először is: VÉGRE...olyan jó volt olvasni újra Narutot  Pirul Lehetett volna bármilyen szar is, szerintem azt is tudtam volna élvezni. De hál'Istennek nem lett az. Sőt. Nevet
Nagyon tetszett!! A gyerekek baromi szimpatikusak lettek, pedig a 700. fejezetben nem tartottam többnek őket a szüleik klónjainál (külsőre persze az a többség, de számomra ez másodlagos), éppen ezért volt kellemes meglepetés Chouji lánya, Sai fia/lánya, ( ikszdé) aki szerintem valahol Sai és Ino között van, Boruto, aki csak a csíntevéseiben hasonlít az apjára, és persze Sarada, aki messze a legérdekesebb és legkomplexebb női karaktere Kishinek (ha belegondolunk, hogy mindezt 2 fejezet alatt érte el Kishi, míg Sakuránál pl. volt erre 700 része...hát na.).
A rész hangulata, karakterei, története, mind-mind nagyon bejöttek. Ahogy az apák edzették a fiaikat (és Sarada érzései ezzel kapcsolatban), látni a felnőtt karaktereket, egymáshoz való viszonyukat (jó érzés volt hallani azt a hangnemet, ahogyan Narutoról beszéltek Mosolyog ), áh, élveztem.
És Sakura... szép volt Nevet Nem hiszem el, de szép volt. Mármint külsőre. (Amúgy Sarada nem magas egy kicsit a korához képest?)

A Sasuke körül lévő rejtély meg...szinte kizárt, hogy Karin lenne Sarada anyja, valami más van a háttérben, de azért Sasuke megint megcsinálta... bármilyen fontos küldetés (mi lehet neki olyan fontos, ami miatt elhagyja a lányát, és olyan nehéz, összetett, hogy ennyi ideig tartson neki?), a család az család.
Meg vagyok győződve, hogy ez a Karin szál csak egy morzsa a fanoknak, de talán lesz valami szerepe (ahogy mondtátok, talán a Taka és Orochimaru, esetleg Kabuto sorsa (bár szerintem ő visszament az árvaházba, és kész).
Az érdekel most a legjobban, hogy Sasuke visszatérése mit fog magával hozni a faluba (bár Sarada már várost emlegetett...). Visszajön, a lánya várja, és aztán Borutot fogja edzeni? Tipikus Sasuke  ikszdé
Szóval várom, az biztos.

Ui. Akkor jövőhéten nem jön semmilyen manga, ugye?

Szerk.: Azért remélem, hogy az új világrendről is kapunk infokat majd, a többi faluról, ill. karakterről, mert azért ez most eléggé csak a legközéppontibb karakterekre öszpontosított-mondjuk nem is baj.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 23, 21:06:11 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #11902 Dátum: 15 ápr 23, 21:23:04 »

A kékhajú gyereknek nézzétek már meg az arcát meg szemét. 100% hogy valami köze van Orochimaruhoz lehet hogy valami reinkarnációja vagy akár ő maga vagy lehet hogy valami gyereket csinált magának valahogy.

Sarada meg ugyan úgy néz ki mint Karin, elég egyértelmű volt hogy az ő lánya már az előtt hogy a fotót megláthattuk... Egy telenovella lesz ebből nagyon úgy tűnik.

A többi karakter meg ctrl c ctrl v.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 23, 21:29:27 írta danomics » Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11903 Dátum: 15 ápr 23, 22:12:11 »

Sok mindent kinézek abból a srácról de hogy Orochimaru? Na neeeee  Nevet
Megvan az új kedvencem, Chouchou, hát haláli az a csaj, tetszetős.
Jól van, van itt egy-két disznóság a háttérben, látom. Majd két hét múlva kiderül. Egyébként Sarada kinézete egy az egyben mocskos húzás, mert vannak olyan pillanatok, mikor Kishi úgy rajzolja mint annó Sakurát, a végén meg tényleg megdöbbentően karinos kinézete van, vagy csak a fotó miatt?  Gondolkozik  Egyébként meg Sakura hovatartozásában nem hinném, hogy annyira kételkedni kellene, mert itt például végig az Uchihák legyezője volt a ruháján és nem hinném, hogy Sasuke olyan jótékonyan osztogatja ezt.  Hümm-hümm Bár valószínűleg ő majd szépen elmondja, amint visszatért a faluba.
Mindenesetre Sakurának gratula ikszdé Ha már a kölcsönt emlegeti, akkor nem először sikerült passzra vágnia a házat.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11904 Dátum: 15 ápr 24, 05:41:01 »

^
Igen Kb erről van szó.
Amúgy a manga max Augusztusig fog menni szóval max 14-15 fejezet lesz, mert jövőhéten ugye a golden week miatt nincs WSJ.
Pont akkor kezdi el a mangát mikor Golden Week lesz. ikszdé
Sarada tuti Sasu kölyke, amiből az következik, hogy SEMMI köze nincs Karinhoz, mivel Sasut soha, még egy pillanatig sem érdekelte kedves Uzumaki barátunk! Pojén
Mert aztán Sakura nagyon érdekelhette őt
Hát jó, ez nekem is eszembe jutott, de akkor is Sakura logikusabb mint Karin.
Papirtigriske:Mikor vágta tönkre korábban a házat? o.o
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #11905 Dátum: 15 ápr 24, 06:32:37 »

Én nagyon remélem, hogy a következő fejezetben Sasuke tisztázni fogja ezt az egészet. Biztos vagyok benne, hogy nem Karin lánya. Utálom azt látni, hogy a kedvenc szereplőm ennyit szenved ( tudod hogy sokan úgy gondolják, hogy megérdemelte).
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11906 Dátum: 15 ápr 24, 07:17:06 »

Nagyon tetszett a resz.
Észre vételeim : boruto  elég tájékozott az apja képességeit illetoen,  így nagy valószínűsége annak hogy edzette az apja kicsit,  talán ő lesz a legerosebb genin majd.  
Sarada szerintem karin lánya, nem a hasonlóság miatt hanem kishi mivel tudna legjobban érzékeltetni hogy az uchiha senju  viszalynak vége mint egy uchiha uzumaki keverékkel.  Lenne benne képességeket  illetoen potenciál.  
Azt honnan veszitek h sasuke fogja borutot edzeni? Akkor naruto-kun meg Saradat?
Naruto-kun tudna mint tanítani neki, de sasuke chirdorit valszeg csak ill kenjutsut.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 24, 07:17:41 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #11907 Dátum: 15 ápr 24, 11:43:38 »

Nem mondom hogy nem Karin lánya (szerintem egyébként az), de azért a manga okosan becsap minket. A két arc között 2 nagy hasonlóság van a haj, és a szemüveg. A szemüveg az nem külső jegy, és lehet egyéb szentimentális oka hogy ugyanolyan szemüvege van mint Karinnak, a hajnál meg vegyük figyelembe hogy fekete fehérben úgy tűnik mintha ugyanolyan lenne de Saradáé fekete mint az Uchiháké, Kariné meg vörös, ha elképzeled a két képet egymás alatt színesben és hozzáteszed, hogy Karin szeme vörös (vagy legalábbis pirosas), Saradáé meg fekete akkor máris sokkal kisebb a hasonlóság.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11908 Dátum: 15 ápr 24, 14:49:46 »

Moderátor:
A Naruto Gaiden mangával kapcsolatosan a szomszéd "Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap" c. témába írjatok.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11909 Dátum: 15 ápr 24, 21:51:49 »

Moderátor:
A Naruto Gaiden mangával kapcsolatosan a szomszéd "Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap" c. témába írjatok.


Elnézést, de valamiért nekem nem engedi, hogy oda írjak!

Egyedül "értesítést" kérhetek, de nincs se "válasz" opció sem lehetőségem, hogy valakire válaszoljak!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 792 793 [794] 795 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!