24 máj 15, 05:23:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 749090 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4290 Dátum: 14 nov 05, 18:50:13 »

Ez már csak így szokott lenni. Valamelyik oldalnak mindig veszítenie kell a shippereknél, sajnos ez ilyen. Hát van keveredés a "falkában" rendesen.  Hümm-hümm De ha majd kapunk rá válaszokat, és ok-okozati összefüggésegek a movie-ban a románcok kialakulásáról, akkor majd talán nyugalomra lel lelkünk, és talán a shippereké is.

Sasukéról még mindig nem tudom elképzelni, hogy lefeküdt volna valakivel is. Azt hittem (meg velem együtt még jó páran), hogy Szöcske szűzként fog meghalni.  ikszdé De mivel egész idáig megvolt ez a Hinata -> Naruto -> Sakura -> Sasuke felállás, a könyebb útra tértek a fiúk, és az "ingyen húst" választották. Még megerőltetni sem kellett magukat udvarlás szempontjából. ikszdé

Én valahogy így tudnám elképzelni:

Sakura élete szerelme Sasuke, ezért ő beleegyezés nélkül belemenne a dolgokba, ha Sasukéról van szó. Sasuke valószínűleg nem szívesen megy vissza Konohába, ezért remete életmódot folytat, mint ahogy azt megszokhattuk tőle. Viszont, mint egyedüli megmaradt Uchiha, és "Uchihista", ezért a génjeit valószínűleg nem hagyja kihalni, így Sasuke is belemegy a románcba.

NaruHina dolgot annyira nem tudom átlátni, mivel ugye nem sok utalás volt rá eddig. Ezért olyan irreális ez a páros. Bár ha Sakura elmegy Sasukéval, egyedüli olyan Hinata marad Naruto számára. És ugye a Pein-es harcnál szerelmet vallott neki Hinata, szóval, Naruto részéről valószínűleg barátságból szerelem lett.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 19:04:35 írta dreamfolow » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4291 Dátum: 14 nov 05, 19:02:07 »

NaruHina dolgot annyira nem tudom átlátni, mivel ugye nem sok utalás volt rá eddig. Ezért olyan irreális ez a páros. Bár ha Sakura elmegy Sasukéval, egyedüli olyan Hinata marad. És ugye a Pein-es harcnál szerelmet vallott neki Hinata, szóval valószínűleg, Naruto részéről valószínűleg barátságból szerelem lett.

Most nem azé de rengeteg utalás volt NaruHinára is. Nevet Csak Sakura többet szerepelt ennyi. Ezért láttak bele a fanok többet mint kéne. Nevet Kb egálban volt mindig. Hinata pedig első perctől szerelmes volt Narutoba és Naruto többször is kijelentette hogy szereti az ilyen visszahúzódó nőket. És mióta Pain harcnál szerelmet is vallott neki tudatosult is benne a dolog. Csak nem igazán volt idejük erről beszélni. Nevet Eleinte én is irreálisnak gondoltam a NaruHina párost de belegondolva a tényekbe be kellett látnom hogy kik az összeillő páros és miért. Naruto pont olyan mint az anyja, Hinata meg olyan mint Minato. Mármint természetében.
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #4292 Dátum: 14 nov 05, 19:03:35 »

 ikszdé De mivel egész idáig megvolt ez a Hinata -> Naruto -> Sakura -> Sasuke felállás, szóval valszeg a könyebb utat választották a fiúk, és az "ingyen húst" választották. Még megerőltetni sem kellett magukat udvarlás szempontjából. ikszdé

Ha így nézzük akkor Sasukénak egy egész háremnek kéne lennie,mert szinte az összes csajnak bejött .
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #4293 Dátum: 14 nov 05, 19:05:54 »

Én is tetemes összeget mertem volna feltenni arra, hogy Sasuke egyedül marad a végén, nem is olyan régen tartottam erről opuszi beszámolót egyik haveromnak ikszdé  Valljuk be egyik lánnyal sem viselkedett normálisan és igen ki lehet magyarázni, hogy nem akart több köteléket, de Sakurát pl. 3X is megpróbálta megölni. Karint pajzsnak használta. Lehet velem van a baj és bár imáááádom Szöcsit, de inkább jól alávernék mint gyereket szülnék neki. De én túlzottan emancipunci vagyok, szóval nem ítélek ilyen témában jól.

Szöcsi mondjuk gyanús volt nekem Sakura legújabb kitörésénél, reszketett, meg ránézni sem nézett konkrétan. Mélyen legbelül sejtettem. De akkor is fájjj. És igen, utálok veszteni, de le kell nyelni ezt a  békát Mosolyog

NaruHinával legfőbb baj az volt hogy Hinata vallomásával nem lett kezdve semmi. Szerencsétlen bevallotta és... ennyi. Hosszú hosszú fejezeteken keresztül semmi.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4294 Dátum: 14 nov 05, 19:10:46 »

NaruHinával legfőbb baj az volt hogy Hinata vallomásával nem lett kezdve semmi. Szerencsétlen bevallotta és... ennyi. Hosszú hosszú fejezeteken keresztül semmi.

Mégis mit kezdtek volna vele? Nevet
Ugye emlékszel hogy Narutot akkor Painnel harcolt? Nem igazán ért rá válaszolni rá meg amilyen hülye fel se fogta. Nevet
Utána meg csak úgy pörögtek az események és elkezdődött a háború és ők ketten sosem voltak egy helyen a háború kezdetéig amikor megint csak nem volt idő erre. ^^
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4295 Dátum: 14 nov 05, 19:12:38 »

mi a többi gyerek neve?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4296 Dátum: 14 nov 05, 19:13:15 »

Ahogy Kuro mondja.

Amúgy lehet nekem van csak piszkos fantáziám, de valahogy a gyerekek láttán külömböző 18+-os rémképek lebegnek előttem, amiket kicsit nehéz feldolgozni Nevet
Naplózva

Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #4297 Dátum: 14 nov 05, 19:14:16 »

Persze hogy nem ért rá, de két-három kockát rászánhatott volna Kishi igazán mielőtt még Karui összeverte Narutót, és akkor csendben is lenne most mindenki.

Bevallom az egészben az fáj a  legjobban hogy még évekkel ezelőtt megígértem egy csomó havernak ha SasuSaku lesz a végén, akkor meghívom őket egy műsoros ebédre. És most csöng és csöng a telefon. Ekkora kapufát lőni!!!! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 19:18:32 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4298 Dátum: 14 nov 05, 19:15:10 »

@kurama95

Ezt én azzal magyaráznám, hogy nem volt Sasuke környezetében egy olyan lány sem, aki annyira szerette volna Sasukét. (Max Karin) És valószínűleg Sasuke a női egyedek közül Sakurában bízott meg a legjobban + gyerekkori "barátja". Talán ezért válaszhatta Sakurát.

@Kuro25

Mondhatni tényleg egálban volt, de Narutonál nem látszott, hogy odalenne Hinatáért, még Hinata vallomása után sem, csak azt láttad, hogy Sakura után nyáladzik. Lehet ezért tűnik többnek. >.>

@Norgreid

Én nem értek az ilyen szerelmi dolgokhoz, de ha az ember eszméletlenül szerelmes valakibe, huzamosabb időn keresztül, azt r*hadtul nem érdekli, hogy mégis milyen, meg mi rosszat csinált. Tudod, a rózsaszín felhő szindróma. ikszdé
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4299 Dátum: 14 nov 05, 19:15:27 »

Ha azt vesszük, hogy a 3. fejezt óta Sakurának Sasukén lóg a szeme... Hát ja.

Mondhatni tényleg egálban volt, de Narutonál nem látszott, hogy odalenne Hinatáért, még Hinata vallomása után sem, csak azt láttad, hogy Sakura után nyáladzik. Lehet ezért tűnik többnek. >.>

Akik ezt mondják, azok mit olvastak az elmúlt 4-5 évben? Oké, hogy nem volt "oda érte", de Sakurát se gondolta igazán komolyan jó rég óta. Ha végignézitek a sorozatot, szinte minden komolyabb résznél, ahol Hinatának szüksége volt Narutora, ha tehette jött is Naruto megmenteni és bátorítani őt és ez visszafelé is igaz.

Ha figyelitek ezeket a találkozásokat a manga során, akkor a kezdeti érdektelenség egyre inkább kedves, barátságos, végül már japán standardokat tekintve egészen intim is lesz.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 19:19:06 írta Exkirion » Naplózva

Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #4300 Dátum: 14 nov 05, 19:17:33 »

Jaja rózsaszín felhő, oké. Feladom. Kezdek készülni arra a vacsorára ikszdé
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #4301 Dátum: 14 nov 05, 19:19:08 »

Sakura kölykének a frizurája olyasmi mint Gai-nak kiskorában. Lehet, hogy a szemöldöke nem olyan vastag, de azért na... Pojén ikszdé ikszdé Ne kiabáljunk el semmit, ki tudja, hogy kitől van az a gyerkőc.  Ördögi

Gai tolószkes, szerintetek ki ápolgatta a kórházban?  kacsint ikszdé Höhö Faceg
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4302 Dátum: 14 nov 05, 19:20:33 »

Ahogy Kuro mondja.

Amúgy lehet nekem van csak piszkos fantáziám, de valahogy a gyerekek láttán külömböző 18+-os rémképek lebegnek előttem, amiket kicsit nehéz feldolgozni Nevet

Kösz most én is ezen agyalok miattad. Nevet De ha ilyeneken agyalsz menj nézz meg pár NaruHinás DJ Mangát. Nevet

Jaja rózsaszín felhő, oké. Feladom. Kezdek készülni arra a vacsorára ikszdé

Helyes készítsd a pénztárcád. Nevet

Sakura kölykének a frizurája olyasmi mint Gai-nak kiskorában. Lehet, hogy a szemöldöke nem olyan vastag, de azért na... Pojén ikszdé ikszdé Ne kiabáljunk el semmit, ki tudja, hogy kitől van az a gyerkőc.  Ördögi

Gai tolószkes, szerintetek ki ápolgatta a kórházban?  kacsint ikszdé Höhö Faceg

Nem is hasonlít rá kicsit sem. Túl sokat gondolkodtok már inkább. Nevet
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4303 Dátum: 14 nov 05, 19:23:28 »

Sarada - Madara... Nevet:D: eléggé összecseng.. király az a mosoly. Kishi - ha tényleg lesz part 3 - akkor talán megalkothatja ez első normális női karakterét!!!! Van remény! Nevet:D:D
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4304 Dátum: 14 nov 05, 19:24:05 »

De ha ilyeneken agyalsz menj nézz meg pár NaruHinás DJ Mangát. Nevet

Kösz nem. Egyrészt semmi kedvem tökretenni a karakterek a fejemben meglévő imázsát, másrészt volt már szerencsém pár hasonló képhez és mondjuk úgy nem hitelesek sokszor sem a design-ok sem a testarányok. ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!