24 máj 09, 23:48:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Impel Down lakói  (Megtekintve 3253 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Dátum: 10 ápr 28, 14:52:50 »

Magellan, Iva-chan, Saldeath, Sadi-chan és Impel Down börtönének többi lakója.
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #1 Dátum: 11 ápr 24, 21:07:02 »

Magellan hasmenése megunhatatlan volt. Először azt hittem, hogy ő egy ilyen "tutyimutyi" alak, és egy kicsit se erős, de ebben nagyot tévedtem. Sadi-chan amikor "mmm"-zett, akkor én azt mindig elismételtem. :)
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 03, 22:27:34 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2 Dátum: 11 nov 25, 21:57:55 »

számomra magellán egy nagyon jól eltalált karakter. első körben csak néztem, hogy 'Jól van, ez megint csak valami idióta különc, aki le sem száll a budiról', és ez a nézet nálam elég sokáig tartotta magát: Hancock elbűvölte, és eltűrte a heyettesétől (hogy is hívják?), hogy folyton alázza. De amikor komolyra fordult a helyzet ID-ben, és a helyettese nem tudta hogy a 4., a 2., vagy az első szintre küldjön segítséget, és teljesen lesokkolódott, ő rögötn kezelésbe vett mindent. És luffyval szemben is tanújelét adta a kötelességtudtatának. Ált nem szeretem az olyan karaktereket akik a 'megkaptad a megérdelemt büntetést, kalóz!' szöveget nyomják, de nekem az ő szemszöge nagyon jól ki lett dolgozva. Amikor a helyettese visszaemlékezett rá, akkor is erősödött benne ez az érzés. :'D Remélem, még lesz szerepe. lehetne aokiji helyett admirális, végül is logia
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 11 nov 25, 22:02:28 »

Nem , nem logia mint a másikba topkba is írtuk.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4 Dátum: 11 dec 01, 20:34:34 »

oké, közben feltűnt ^^
csak szerintem fura, hogy Impel Downba az jár a legjobban aki a hivatalosan nem is létező 6. szinten van? Mer ugye első szint: szétvágank. 2. szint: kutyakaja leszel. 3.szint: éhne/szomjan halsz, plusz megsülsz. 4.szint: megsülsz, szétégsz. 5.szint: megfagysz. (5.5szint: ki tudja olyan neműként jössz-e vissza, mint ahigy oda kerültél xD)
Ehhez képest a 6. szinten nyugi van. Se túl hideg/meleg, éhen se halt ott még senki, és ott nem is nagyon viszik kínzásra az embert. A cellatársak sem buzerálnak, pont annyire nem érdekeled őket, mint ők téged.Nem tudom, hogy azért-e, mert oda olyan nagykutyák kerülnek, akikere ez úgy sem lenne hatással, és akkor spórolnak atűzifával/légkondival. És fura, mert ugye Ace tele volt sebekkel,míg Croci tök jól elvolt. Ja, meg azt sem értem, hogy a legtöbb ember rabruhában volt, míg Ace és Jinbei nem. És hogy míg a legtöbb rabnak csak össze volt bilincselelve a keze, addig Ace és Jinbei a falhoz is volt láncolva. Ez azért van, mert ők annyire veszélyesek, vagy csak pluszban ki akartak cseszi velük?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5 Dátum: 11 dec 02, 16:04:44 »

Ace azért volt sebesült, mert BB nemrég összeverte és azért nem volt rajta rabruha, mert úgyis mindjárt vitték is a vesztőhejre.
Jinbei pedig különleges vendég volt, mert csak azért zárták be, hogy jobb belátásra térjen.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6 Dátum: 11 dec 10, 19:21:18 »

Igen, de még az elején mondták, hogy minden ID-be kerülő rabot lefertőtlenítenek forró vízzel, és hogy a keménylegényeknek, mint Ace, Jinbei(!) és Crocodile a szemük sem rebbent. Szal a víz elvileg lemosta róla a BB-től szerzett csata nyomait (alvadtvér, föld, ilyesmi. És utána simán ráadhattak volna rabruhát). De láttuk, hogy eléggé csuromvér volt (a mangában), és Jinbeit is, a 'vendéget' sem kímélték, a minotaurusz jól elverte. Szerintem csak azért maradt így, mert két ilyen fontos karakter csak nem járkálhat zebrának öltözve. Crocit is gyorsan átöltöztették (persz volt olyan ruha, amit ő hord xD), mert ne keverjük már össze Buggy kretén bandájával.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 10, 21:20:49 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!