24 máj 15, 05:04:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hogy tetszik a Magyar Naruto-Kun Website?
A legjobb!!! - 260 (70.3%)
Egész jó lett - 70 (18.9%)
Tűrhető - 12 (3.2%)
Van még mit változtatni - 19 (5.1%)
Nem tetszik - 9 (2.4%)
Összes szavazó: 362

Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogy tetszik a Naruto-Kun Csoport?  (Megtekintve 118030 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #465 Dátum: 11 jan 16, 21:31:41 »

Nekem nem csak Hieiel van bajom, de róla is megvan a véleményem. És nem mondom senkinek a szemébe amit gondolok róla, mert láttam hogyan reagálnak mire, hogy milyen lehet velük vitázni, és kösz nem kérek belőle. Én is pontosan tudom miért kaptam a figyieim meg a banjaim, nem is vitatkoztam ellene, ez nem hangzott el.

A múltkor igen kiakasztott, hogy egy Acefangirl nevű felhasználót azért dobtak ki, mert úgy szólított téged, hogy Cartykám. Nem tudom ezzel miféle bűnt követett el. E

Félig-meddig laikusként szólok hozzá ehhez a mondatodhoz, tévedés joga fenntartva: álnéven jött át egy másik oldalról verni a nyálát, és tudtom szerint már volt bannolva az illető.

Akkor miért nem az van kiírva tiltási okként? Egyébként ha máshonnan jött 'verni a nyálát' akkor ez a kitiltás is csak védekezés volt, ami azt igazolja, hogy egyesek nem bírják a kritikát.

Egyébként úgy volt, hogy ezt kedden folytatjuk, szal viszlát akkor.. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 16, 21:36:00 írta Matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #466 Dátum: 11 jan 17, 10:18:30 »

Hát nekem nagyon megingott a csapat összképe a szememben.
És még mindig fent van az álláspontom.a vita során olyan dolgokat olvastam és láttam az Oldal vezetőségétől, ami nagyon nem tetszett, legfőbbképp 2 admin és a fórum rengeteg tagjának hozzáállását a dologhoz.
Miért nem lehet élviselni a Negatív Kritikát? Miért nem lehet rendes háttérinformációt szerezni a dologról ahogy Cart tette? Miért nem lehet sértegetések és Szarkazmus nélkül elintézni a dolgot? Miért nem lehet normális hangnemben a tárgyhoz hozzászólni? Miért nem lehet értelmes emberek módjára Megvitatni? .... stb
Nos, én eddig kimaradtam innen, de ezt már nem tűröm.
Miért itt magyarázol, ugyanis ezeket a kérdéseket a másik csapatnál kéne feltenned, nem itt...

Ugyanis ők jöttek ide, szitkozódtak, de normális hangnemben nem szólaltak meg.
Szerinted mire vár Cart? Esetleg gondolnod kéne erre is, nem csak vagdalkozni.

A modijainkkal meg semmi gond nincs, mivel korábban sokkal szigorúbbak voltak. Most meg rengeteg dolgot engednek nektek, igencsak le kéne döbbenned, és hálát adnod, hogy ezt megtették.
Őszintén szólva én sajnálom, hogy a vasszigort elengedték.

Egyébként te nem bírod a negatív kritikát, láttunk már tőled kemény őrjöngéseket itt a fórumon, csak mert rád lett szólva...  
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 17, 10:25:28 írta Aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #467 Dátum: 11 jan 17, 10:29:19 »

Azért komoly, ami itt zajlik, de tényleg. Főleg annak fényében, hogy másoktól meg rendre azért jönnek kritikák, hogy a moderátorok túl megengedőek, és, hogy a fórum színvonala folyamatosan esik, mert olyanok is itt maradhatnak, akiket simán ki kellett volna vágni az elején... Én, személy szerint, több ilyen embert is meghagytam, volt aki csak egy év múlva kapta meg azt a végeleges bannt, amit már a beregelésekor jócskán kiérdemelt.

Ha a moderátoroknak nem lenne teljhatalma (így, kis betűvel, nem tulajdonnév), akkor mire gondolsz? Minden bann előtt tartsunk népszavazást? Lesütöttszemek Ohhmyygodd, ezt te se gondolhatod komolyan. Vagy mégis? Ohh My God

Btw, ha már itt tartunk, a moderátoroknak egyáltalán nincs teljhatalma. Ha esetleg eddig nem észlelted, elárulom, az oldalon két adminisztrátor is működik, a feladatuk pedig, sok más mellett a moderátorok felügyelete is. Valamint, mi, moderátorok egymást is ellenőrizzük, én magam is kaptam már kritikát a társaimtól, és ha a helyzet úgy hozza, én se sajnálom másoktól. Csak ezt valamiért (vajon miért? Lesütöttszemek) nem nyilvánosan intézzük.

Még valami: ahhoz, hogy a moderáció működjön, gyorsaságra is szükség van. Ha valaki szabálytalankodik, a lehető leghamarabb el kell kapni, és a szabálytalanságának megfelelő büntetést kiosztani. Különben a fórum napokig tele lenne a szabálytalan hszekkel, mire végre törlésre kerülnének.  Hümm-hümm A gyorsasághoz pedig az kell, hogy a moderátor azonnal, a saját felelősségére intézkedhessen. Ha akár csak egy valakivel (pl. az egyik adminnal) is meg kéne beszélnie minden egyes lépését, soha nem jutnánk egyről a kettőre. Ha meg szavazgatnánk róla, akkor itt gyakorlatilag megszűnne mindenfajta tényleges moderálás. (Persze, tudom, hogy ezt a szavazós dolgot nem gondoltad komolyan, hiszen akkora nonszensz, hogy ehhez foghatót legfeljebb egyes pártok politikusaitól hallhat az ember, de még tőlük is ritkán. Mosolyog )

Én személy szerint sose bannoltam ok nélkül. Még akkor sem, ha esetleg egy külsősnek ez így tűnik. Mert nekem, veled ellentétben az összes olyan topic összes hozzászólását el kell olvasnom, ahol moderálok. És lehet, hogy mondjuk egy user valamelyik témában, amit te is olvasol, szimpatikusnak, esetleg értelmesnek tűnik, de attól még lehet, hogy más témákban, amiket te sose láttál, mert nem érdekelnek, bőven szabálytalankodik annyit, hogy megérdemeljen valami komolyabb büntetést.

Remélem, hogy sikerült legalább néhány dologra rávilágítanom, és nem feleslegesen koptattam az ujjaimat. Ha úgy érzed még van kérdésed, tedd fel nyugodtan, én szívesen válaszolok. Azonban bármiféle, a stílussal kapcsolatos kérdést/kijelentést ("gunyoros szarkazmus" és hasonlók), nem akarok látni, mert ahhoz, hogy egy más embernek (akárkinek), milyen az egyéni stílusa, egyszerűen semmi közöd. Ha jobban végiggondolod, ezt te magad is be fogod látni. De a moderálás technikai részleteivel kapcsolatban, a lehetőségeimhez mérten szívesen adok tájékoztatást, hiszen, még ha ez ebben a vitában számodra hihetetlennek tűnik is, de a moderátor is azért van, hogy a fórum színvonalasan, használhatóan, a szabályokat betartó fórumozók számára élvezhető módon működjön!
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 17, 10:32:40 írta Aes Sedai » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #468 Dátum: 11 jan 17, 11:54:04 »

Ha már ennyien beírtak elém... ikszdé

1. A kritikád. Magával a kritikával nem voltak gondok... a hangneme volt kicsit vad, hiszen a "...nem vagytok képesek leírni", "irritáló" és hasonló szavak láttán azt szűrtem le, hogy nem a legkedvesebb hozzászólásaid egyike. Nem kell körbenyalni a fordítót, csak érted, ha leírsz valamit, akkor add meg a módját, formaiságát a dolognak. Pont te is írtad nem rég, hogy kedvesen és normálisan...
Kedves Tapion-sama!
Köszönöm az eddigi munkáid, nagyon jók lettek, de! az alábbiakat sérelmezem: x, y, z. Szeretném megkérdezni, hogy miért így van a feliratban és miért nem úgy?
Válaszodat előre is köszönöm.

És puff, láss csodát Tapion is kedvesen fog válaszolni. Tapion több száz anime rész és több száz mangafordítás után van, rengeteg energiát és munkát ölt bele abba, hogy sokan élvezni tudják a Get Backers, MAR, Naruto manga, Naruto Shippuuden, One Piece feliratokat és úgy gondolom, hogy többet érdemel annál, hogy: "nem vagy képes leírni". Persze, utána leírtad, hogy köszi a feliratot, stb... csak ez nekem olyan, mintha valaki szándékosan pofon vágna, utána meg azt mondaná, hogy bocsi. Nevet

2. Aes kiválóan rávilágított a lényegre, körülbelül én is ezt akartam volna írni xD Úgyhogy megpróbálom megvilágítani a dolgot egy másik oldalról:
Nagyon-nagyon sok megbeszélés volt a háttérben, hogy milyen szabály hogy legyen, kinek-milyen hatalma legyen, hogy legyen jó a fórum áttekinthetőség, stb., vagy 20 csapattag fejtette ki a véleményét és abból született meg ez a mostani állapot, amely még nem teljesen végleges, biztosan lesznek még változások. Tényleg sok nézőpontból vizsgáltuk meg a dolgokat.
Ha minden egyes nagy döntésünket külön részletesen kommentálnánk itt a fórumon, hogy mit milyen okból csinálunk (beleértve a bannolásokat is), akkor ez a weboldal nem haladna sehova, hanem állnánk egy helyben és magyarázkodnánk, aminek lássuk be: Semmi értelme sincsen. Nem akarok politikai példákat hozni, mert tiltja a szabályzat, de aki otthon van a politikában érteni fogja. ^^ Na de lássuk... itt az én példám: Napok óta ebben a topicban lebzselek és magyarázom, hogy ez így van, ez azért van úgy és közben: Semmivel sem haladtam. Nevet
Mi a látogatószámot és a letöltéseket vesszük alapul, hogy valamit jól csinálunk-e vagy sem. És ennek részletezésébe nem megyek bele, mert holnapig írhatnék róla... a csapat ismeri az álláspontomat a dologgal kapcsolatban. Egyet érdemes megfigyelni: Az átlag látogatószám évről évre nő (a fórumon is). És ezt mi sikerként könyveljük el, úgy gondolom olyan súlyos probléma nincsen.

Hogy a fórum régebben jobban tetszett? Ez természetes. Mondok egy hasonló példát: Van egy utcaszéli hamburgeres, nagyon finom hamburgert készítenek családias hangulatban... és ennek hatalmas sikere van. Egy idő után úgy gondolják, hogy nyitnak egy éttermet, hogy több embert ki tudjanak szolgálni, az is sikeres lesz, majd nyitnak egy bevásárlóközpontot, hogy még több igényt tudjanak kielégíteni. A bevásárlóközpont szuper, de esetenként mégsem adja vissza a családias "utcaszéli hamburgeres" hangulatot, és ez nem a vezetés miatt van így, hanem amiatt mert népszerű lett valami és sokkal többen látogatják.

Na de a lényeg, mint írtam, a kritikákat is szívesen fogadjuk, meghallgatjuk, megvizsgáljuk több oldalról, a csapat szavaz róla és vagy úgy lesz vagy nem. Az egyértelmű hibákat persze javítjuk. Előfordulhat az is, hogy egy kritikát és az arra érkező megoldási javaslatot nem valósítjuk meg. És ez nem azért van, mert utáljuk a kritikákat, hanem mert a csapat úgy szavazott, több oldalról megvilágítottuk a kérdést és egyebek. Nevet
Ha a csapat rosszul döntene, és látunk esetleges felháborodásokat, vagy negatív visszhangot bármilyen nagyobb döntés felől, akkor a kérdést újra elővesszük és újra megszavazzuk. Jelenleg a fórummal kapcsolatban ilyen szintű felháborodást nem tapasztaltunk, csak 1-1 user panaszkodott. A több százas heti forgalmat tekintve, ez édeskevés. A feliratokkal kapcsolatban nyáron voltak panaszok pl a Shippuudennel kapcsolatban, ezeket a panaszokat megvizsgáltuk, jogosnak találtuk és léptünk az ügyben. Azóta nincs panasz.

Tehát a háttérben tényleg nagyon komoly és összetett munka zajlik minden téren. A csapattagok azért védik ennyire ezt a csapatot mert tudják, hogy mi munka megy azért, hogy gördülékenyen menjenek a frissítések, a moderálás jogos legyen és egyebek. Nem véletlen, hogy a csapatfórum eddig 11 alfórumból, 133 témából és 34719 üzenetből áll. Ezt se a legyek hordták össze. Nevet

Na de rátérve a Cartykám dologra. Hiei úgy gondolom nem csak emiatt tiltotta ki őt, hanem mert álnéven jött ide és ahogy cakkumpakk az egészhez hozzáállt. A multi acc pedig nem megengedett.

Szóval én a mai és esetleg holnapi napot még rászánom ezeknek a kérdéseknek a megválaszolgatására, de utána én visszamegyek dolgozni és ezerrel fejlesztjük az oldalainkat. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 17, 12:40:21 írta Cartnecker » Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #469 Dátum: 11 jan 17, 18:33:40 »

Hát nekem nagyon megingott a csapat összképe a szememben.
És még mindig fent van az álláspontom.a vita során olyan dolgokat olvastam és láttam az Oldal vezetőségétől, ami nagyon nem tetszett, legfőbbképp 2 admin és a fórum rengeteg tagjának hozzáállását a dologhoz.
Miért nem lehet élviselni a Negatív Kritikát? Miért nem lehet rendes háttérinformációt szerezni a dologról ahogy Cart tette? Miért nem lehet sértegetések és Szarkazmus nélkül elintézni a dolgot? Miért nem lehet normális hangnemben a tárgyhoz hozzászólni? Miért nem lehet értelmes emberek módjára Megvitatni? .... stb
Nos, én eddig kimaradtam innen, de ezt már nem tűröm.
Miért itt magyarázol, ugyanis ezeket a kérdéseket a másik csapatnál kéne feltenned, nem itt...

Ugyanis ők jöttek ide, szitkozódtak, de normális hangnemben nem szólaltak meg.
Szerinted mire vár Cart? Esetleg gondolnod kéne erre is, nem csak vagdalkozni.

A modijainkkal meg semmi gond nincs, mivel korábban sokkal szigorúbbak voltak. Most meg rengeteg dolgot engednek nektek, igencsak le kéne döbbenned, és hálát adnod, hogy ezt megtették.
Őszintén szólva én sajnálom, hogy a vasszigort elengedték.

Egyébként te nem bírod a negatív kritikát, láttunk már tőled kemény őrjöngéseket itt a fórumon, csak mert rád lett szólva... 


Ebben a kommentben nincs más, mint ujjal mutogatás.
Mikor láttál engem őrjöngeni, ha rám szóltak, vagy valaki kritizált? Idézd fel, mert valamiért nekem nem jut eszembe Mosolyog Én mindig szívesen veszem, ha próbálnak javítani.

Cart és Aes: Köszönöm a felvilágosításotok, és hogy normálisan tudtatok reagálni rám Mosolyog Mindent értek, és szinte az egésszel egyet is értek, ezt kivéve:

Azonban bármiféle, a stílussal kapcsolatos kérdést/kijelentést ("gunyoros szarkazmus" és hasonlók), nem akarok látni, mert ahhoz, hogy egy más embernek (akárkinek), milyen az egyéni stílusa, egyszerűen semmi közöd. Ha jobban végiggondolod, ezt te magad is be fogod látni.

Már elnézést, de ha az oldal Moderátorai nem tudnak normálisan reagálni dolgokra, vagy bunkók vagy (Hiei esetében) Egoisták és Nárcisztikusak, az az egész oldalra és Staffra rossz fényt vethet! Te hogyan ismersz engem? Innen a fórumról. Innen tudod levenni, hogy milyen ember lehetek. Én is innen veszem le rólatok (kivéve akivel találkoztam Conon). És ha valaki engedi, hogy így ismerjék meg Őt az ne csodaálkozzon, ha rosszat mondanak róla. Úgyhogy Én sem akarok arra, ha a Csapat agjait kritizálják, hogy "Kussolj, mert nem ismered!" Ha ilyennek mutatja magát, akkor én így ismerem. És ha a Csapatban ilyen emberek vannak, akkor ne tessék csodálkozni, hogy olyan a véleményem az oldal egyes részeiről amien.

Köszönöm a válaszotokat, és továbbra is hajrá Naruto-kun!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #470 Dátum: 11 jan 17, 19:11:32 »

Előre közlöm, hogy nem olvastam el az összes, 1080 hozzászólásod, csak szemezgettem.

Íme egy kiborulásod, ami elég dúrva volt.
Tapion: A kritikám neked szólt, és gondoltam vagy elég értelmes hogy ezt úgy fogadd mint valaki aki ad azoknak a véleményére, akiknek Kedvességből, kedvtelésből adja a feliratokat. Gondoltam nem vagy elszállva magadtól, és gondolod a munkádról, hogy Tökéletes. Ugyanis bár a munkátok jó és minőségi, de akár hiszitek akár nem, semmiképpen sem tökéletes. Egy munka sem tökéletes. Gondoltam ha szólok, akkor Segítek vele, és te ezt helyesen reagálod le.
 Ehelyet mit kaptam? Első bekezdésben gúnyt és szarkazmust! Képzeld: Nem szeretem a Yu-Gi-Oh! manga-animét! Ha nem tudod miért az az avám ami, akkor NE KÖSS BELE! Ha egy értelmes kritikára az első reagálásod a téma terelése és gúnyolódás, az a legnagyobb "rajongóidat" is elkergetheti. Segítő szándékom után, mostmár igenis ideges vagyok! Ha látnás máshol is a postjaimat, akkor tudhatnád, hogy nem vagyok egy tapasztalatlan kisiskolás bunkó, aki mindenbe belepofázik. Ha én valamire kritikát írok, azt eddig is megfogadták, és szerintem van itt pár barátom a Fórumon akik tudják, hogy ha kell értelmesek a hozzászólásaim. Nem kéne Egyből gúnyolni, mert magadra vetsz rossz fényt. És én még ott szurkoltam nektek amikor azzal a bizonyos bloggal öltétek egymást. De ha már a fogyasztóiddal is így beszélsz, akkor problémáid vannak.

Ha valaki kritikát ír, azt jobb megfogadni, mert ha megtagadod, és nem tudod rendesen megmagyarázni miért, akkor szerintem nem a kritikussal van baj.

Oké, ha Tapion megbántott, de akkor sem így kellene reagálni. Főleg nem, hogy azt sérelmezed, hogy mennyire bunkón szólt hozzád. Így önmagadnak mondtál ellent.

Ami meg a moderátorok stílusát illeti. Úgy hiszem, hogy nincs hozzá jogod, hogy megszabd, ki hogyan és milyen stílusban ír a büntetett felhasználónak. Személyesen tudom, hogy először mindig értelmesen szólnak azadott felhasználóhoz, de ha a 210. türelmes figyelmeztetés sem használ, akkor jön a kitiltás a dúrvább üzenettel, mert abból tanul csak. Sajnos.

ÉS ami még a stílust illeti, itt van pár hsz tőled, amiket nem épp a "hűűű de nagyon kedvesen szólok a másik fórumozóhoz" stílussal írtál.

AZ utolsó a good eater megjelenik boxra is?
Semmi ujjat nem mutatott amugy (
MAx szebb lesz a dragon ball grafikálya, de jó formán ugyan az mint a tenckaichi budokai széria kitaposott utja, mondjuk csak a raggint balstot toltam meg a brust limitet mind2 jó, de a rb 2 ugyan az lesz több kari és enyi :S

Szebb? SZEBB?! Már bocsánat, de a Raging Blast 2 Grafikája UNDORÍTÓ! Rosszul vagyok tőle, és ezt ritkán mondom egy játékra. Én nem az a fajta ember vagyok aki a Grafika alapján ítéli meg a játékot, sőt a legtöbbnél le is szarom, de ez az Árnyékolás Undorító. Nem néz ki olyan animésen mint az első rész. Azért hasonlítsátok már össze a Screenshotokat!

Raging Blast 1: www.gamespot.com/ps3/action/dragonballragingblast/images/0/12/
Raging Blast 2: www.gamespot.com/ps3/action/dragonballragingblast2/images/0/67/

Szerintem undorító és felháborító!

Ez egyáltalán nem olyan mint ahogy Zoli rajzolja a Hebit. Az leegyszerűsített, ez nem. Ez olyan mintha Destri rajzolta volna, mert Ő rajzolta. Egyedül az árnyékolások olyanok mint Danié! de ez a rajz nem ebbe a topicba való, rakd át a helyére!

Ez egyébként Konan és Pein képe átrajzolva/átszínezve, szal nem sok köze van a Hebi-sorozathoz.

Egy szó, mint száz, te sem vagy angyal. Nagyon sok van a te rovásodon is. ÉS nem értem a felháborodásod a stíluson, amikor te ugyan azt csinálod.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #471 Dátum: 11 jan 17, 19:28:15 »

Matten! Az oldalmegszűnéses poén óta egyre bunkóbb kommenteket írsz a fórumon! Elnézést hogy ennyire megsértettük az érzékeny lelki világodat! Te sem vagy jobb mint Hiei, hiába tartod annak magad! Ennyi! Vita lezárva!

Ja és fórumszabályzat:
A moderátorral és a moderátori döntésekkel nyilvánosan vitatkozni nem lehet, az ilyen üzenetek törlésre kerülnek.

Egyéb óhaj-sóhaj?
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #472 Dátum: 11 jan 17, 19:32:32 »

Abban a kiborulásban nem azon vagyok kiakadva, hogy kritizáltak, hanem, hogy Bunkón válaszoltak nekem amikor semmi rosszat nem mondtam.
A Raging Blastos hozzászólás saját vélemény volt, ami senki sértése felé nem irányult.
A második hsz valóban nem a legkedvesebb, de nem hiszem hogy bárkit megsértettem vele.

Tapion szándékosan sértegett. Az első hozzászólása a kritikámhoz egy szarkasztikus megjegyzés volt az akkori avataromról. Valamint akkor a többi fórumozó is felidegesített kommentjeivel. Ez a hszem nem bunkó volt, hanem sértődött. De ha mégis bunkónak gondolod: Hát nem azt hangoztatjátok, hogy úgy válaszoltok ahogy hozzátok szólnak? Ha a kritikámra gúnyolódással válaszol, ne várjon jobbat.
Ritkán vagyok kiakadva, általában derűs hangnemben írok, az 1081 hszből legalább 7-800-ban. Nézz csak körül és meglátod.

Gabesz: Engem egyáltalán nem zavart az oldalmegszűnéses poén. Az amit ideírtam ne okozzon félreértést. Semmi bajom nincs azzal amit akkor csináltatok. Ez a veszekedés a többi fansubberrel akasztott ki egy kicsit, azt ennyi.

A fórumszabályzatból idézéshez: Moderátori döntést nem kérdőjeleztem meg, egyszerűen hozászóltam a topic témájához:
"Hogy tetszik a Magyar Naruto-Kun Website?"

Sosem mondtam, hogy angyal vagyok, de.. [olvasd el kérlek az előző kommentem].

Ez ismét csak ujjal mutogatás volt, amivel ti is igazoltátok az staff kritikájában elhangzottakat. Nem hiszem, hogy úgy beszélnék folyamatosan mint az említettek.
Gabesz meg azt igazolja, hogy nem bírjátok a kritikát.
Mellesleg már lezártuk a témát azt hiszem. Ne romboljátok szét azt, amit Cart és Aes normális hsz-e felépített. Köszönöööm!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #473 Dátum: 11 jan 17, 19:45:36 »

Ne általánosíts!  kacsint Én nem vagyok se Aes, se Cart! Esetleg én nem bírom a kritikát, de a kioktatásból nem kérek!
Remélem ezt is tisztáztuk! Mosolyog
Mielőtt átmenne a vita veszekedésbe, részemről a téma lezárva!
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #474 Dátum: 11 jan 17, 19:53:00 »

Csövi!
Mi ez a Blaze Driver fejléc? Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #475 Dátum: 11 jan 17, 20:04:18 »

A Blazer Drive az egyik manga projektünk, és mivel ehhez még nem volt, hát csináltam párat Nevet
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
durmolos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #476 Dátum: 11 jan 17, 22:17:01 »

Nos, hol is kezdjem^^
Igen, US egyik adminja vagyok, és az elmúlt napok történéseire szeretnék reagálni.
Tudom, hogy a két csapat közt vannak súrlódások, de hogy ezek miből fakadtak, vagy miért fajultak idáig, azzal nem vagyok tisztában.
De igazából nem is ez a gond, hanem az elmúlt héten történtek.
Igen, a fiúk kiírtak egy szavazást. A miértjét utána ki is fejtették a hozzászólások között.
Én ezzel annyiban nem értek egyet, hogy nekünk, mint US-nak semmi közünk ahhoz, hogy más oldal miként intézi az ügyeit. Ez akár tetszik nekünk, akár nem.
Úgy gondolom, mindkét félnél vannak "nehéz" esetek, és valószínűleg ezért fajult idáig a két fórumon levő beszélgetés.
Ezúton kérek elnézést csapattársaim viselkedéséért illetve modorukért. Azért is, amit itt írtak, és azért is, amit a mi oldalunkon. Bármit is csinálunk, vagy csinál más csapat, nem hiszem, hogy így kéne reagálni.
Viszont nagyon tetszett Nayori hozzáállása, melyet én is osztok, és csak annyit szeretnék kérni mindkét féltől, hogy ha hasonló módon állnátok a dolgokhoz, nem lenne semmilyen veszekedés a csapatok közt.
A Bleach mangára térve, annyit mondanék csak, hogy megnéztem, és tényleg nem valami jó alkotás. De miért is lenne az? Melyikünk első munkái hibátlanok és kifogástalanok? Szerintem bárkinek - köztük nekem is - vissza lehetne nézni a kezdeti munkáit, és akkor jót fikázhatnánk egymást. Ehelyett én azt tanácsolom, hogy aki hibát lát a másik munkájában, az inkább jelezze a készítő felé, vagy ha elég skilles hozzá, akkor segítsen.
És itt újra megköszönöm Nayorinak, aki történelmi háttértudásával segített lektorálni az egyik feliratomat.
Gyerekek, ennyi csak az egész. Meghallgatjuk, amit mondanak nekünk, és levonjuk a következtetést. Az építő kritikát.
Az a kihirdetés, amit az oldalunkon láttatok, az a "nagy vita" után került ki. A csapat úgy döntött, hogy több ilyen veszekedést nem szeretne, és hogy ne csak a saját tagjaink felé üzenjük ezt, kitettük hírbe, hogy mindenki láthassa.
Volt benne egy pont, amit is valaki kérdőre vont. Hogy nem szólunk bele más csapat munkájába, de azért előről kezdje, ha belefog valami, amit mi is csinálunk. Igen, mert így érezzük tisztességesnek. És nem csak mi. Ha olvastok AA-n Fansub etikett topikot, ott is láthatjátok, hogy sokan osztják ezt a nézetet. Tehát ez nem "egyik mondatunk üti a másikat", hanem a tisztességes fansub egyik alapja, ami nem hiszem, hogy nagy kérés bárkitől is. Ha mi belekezdünk valamibe, mi is tartani fogjunk magunkat ezekhez a pontokhoz.
Azt hiszem ennyit szerettem volna mondani.
Ha jön válasz, természetesen válaszolok rá, ha a modik engedik még Mosolyog

Ui.:
Cart', kösz a lehetőséget.
Az US-on megjelent Bleach mangás híredre pedig sajnos nem tudok érdemben válaszolni, mivel én sem láttam, amit "állítólag" kiírtak oda.

Edit: Még annyit, hogy Kirut miért vettétek fel Bleach oldalra. Hogy bizonyíthasson, rendben.
Viszont Kirát még mindig azzal a pár évvel ezelőtti lopással vádoljátok. Oké, megtörtént. Bocsánatot is kért, nem egyszer, nem kétszer. Viszont azt sehol sem láttam, hogy Kiru ezt tette volna. Sőt, még ő volt felháborodva, hogy a subberek mit képzelnek magukról. Egyedül Kyokai Zsoltit sajnálom, amiért belekeveredett egy ilyen ügybe és magyarázkodnia kellett.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 17, 22:22:16 írta durmolos » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #477 Dátum: 11 jan 17, 22:32:39 »

Köszönöm a válaszodat, bár csak részben válaszolja meg a sok kérdésemet. ^^

Még mindig azon a véleményen vagyok, hogy a saját csapatotok hozta saját magát olyan helyzetbe, amibe, hiszen ha nincs szavazás, akkor nincs balhé. Mosolyog

Idézet
Az a kihirdetés, amit az oldalunkon láttatok, az a "nagy vita" után került ki. A csapat úgy döntött, hogy több ilyen veszekedést nem szeretne, és hogy ne csak a saját tagjaink felé üzenjük ezt, kitettük hírbe, hogy mindenki láthassa.
Ez is egy tök jó dolog, csak olyan utalások, célozgatások vannak ebben a közleményben, amelyek úgy állítják be a dolgokat, mintha mi kezdeményeztünk volna balhékat, és teljesen egyoldalúlag világítja meg a dolgot. Úgy gondolom, közleményt lehet írni szarkazmus és célozgatás nélkül is. =)

Idézet
Volt benne egy pont, amit is valaki kérdőre vont.
Nem azt vontam kérdőre, hogy ne az első résztől kezdje egy csapat a munkát egy fordításon, azzal egyet is értek, hanem a folyamatos ellentmondásokat vontam kérdőre. ^^ De bővebben ide le van írva. ^^

Idézet
Még annyit, hogy Kirut miért vettétek fel Bleach oldalra...
Én nem jönnék Kirával, ha Kira nem jönne Kiruval. kacsint Szóval ez a dolog oda-vissza működik. Nevet Kiru pedig elnézést kért, amiatt ért véget a sztrájk, de ez az AA oldalán olvasható is. =)

A lehetőséget pedig szívesen, örülök, hogy végre kaphattunk választ a másik oldalról. ^^
Naplózva
durmolos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #478 Dátum: 11 jan 17, 22:47:10 »

A nyilatkozat, nem mondom, hogy nem rátok vonatkozott, mert hazudnék, de nem "csak" rátok. Hanem úgy általánosságban.
És azért érezheted az ellentmondásokat, mivel pont a vita után került ki és végülis ebből született nagyrészt.
De mint írtam, pont az ilyeneket akarjuk elkerülni, ezért tettük ki. Mert ott a vita hevében mindenki bele lovallta magát az anyázásba, és ahogy nektek, úgy nekünk sem kell az ilyen. Meg egyáltalán.
Viszont respektáljuk a közös projekteket. Szóval, ha van valami, amit más csapat is szeretne csinálni, mi a közösben is benne vagyunk. Lásd, CTA-val és BH-val is van közös projektünk. Mivel a csapat nagy része szereti elkerülni az ebből fakadó pocskondiázást.
És csak annyit mondanék még így a végére, hogy ha jóban nem is lesz a két csapat - bár részeimről ez sem lehetetlen - legalább tudjunk meglenni egymás mellett anélkül, hogy még egy ilyenre sor kerülne.

Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #479 Dátum: 11 jan 17, 23:02:10 »

No, akkor abban egyetértünk, hogyha az a közlemény be lesz tartva, akkor azzal mindenki csak jól jár és remélem a továbbiakban megfér majd egymás mellett a két csapat, békében, hiszen a cél közös.  ^^

Akkor azt hiszem a dolgot le is zárhatjuk. Ha esetleg bárkinek, bármilyen kommentárja van a témával kapcsolatban, kérem azt ma (hétfő) éjfélig megejteni. Köszönöm. ^^
Naplózva
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!