24 máj 15, 19:09:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 902 903 [904] 905 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 812392 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #13545 Dátum: 13 jan 15, 00:54:57 »

Előző hozzászólást nem idézünk!

Moderátor


Üdv! Elvileg mindenki újévre várta a karaktereket, de mint te is tudod, nem jöttek újak, csak balance update volt. Fórumokon megy erről a téma, de senki nem tud semmi konkrétat. Mosolyog Ha szabad tudni, mi a neved játékban?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 07:24:56 írta Aes Sedai » Naplózva

<Mesterem: heo>
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #13546 Dátum: 13 márc 16, 22:57:48 »

Újra belekóstolgatok ebbe a játékba.

Mivel csodák csodájára megvolt a régi accom, így csak nézegettem, hogy mégis miféle küldetések hiányoznak.

Sakurával kellene nyernem zsinórban négyszer. Egy kicsit macerás.
1. elfelejtettem javarészt a karakterek képességeit.
2. csellengő-nindzsa szinten nem egy olyan ellenféllel találkozom, akiknek olyan karaktere van, ami nekem nincs
3. gondolom voltak némi változások a karaktereket illetően.

Eddig ami leginkább bevállt, az a Sakura-Temari-Tayuya trió. Vagy lehet, mondjam inkább, hogy Temari-Tayuya páros.

Mert igazából nem is azt néztem, hogy melyik két karakter lenne jó Sakura mellé, hanem, hogy melyik két karakter tudna jól együtt dolgozni.

Egyébként vicces volt úgy nyerni, hogy egy árva genjutsu csakra sem érkezett.

Az meg kissé bosszantó, hogy egy enyhe szaggatás miatt nm tudod lenyomni a gombokat.   smirksweat

Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13547 Dátum: 13 márc 19, 22:11:28 »

Én is játszogatom még a játékkal, habár már nem igazán érdekel a ratio. 2 accot szeretnék összehozni, oda viszont emberek kellenének, és a HGC(a klán amiben vagyok) megint inaktív lett. Tehát ha lenne mondjuk úgy 5 ember, quickben kiswappolhatnánk egymásnak a karikat, vagy valami. Sakura mellé talán Rin meg Chouji ami jó, legalább is nekem régen eléggé adogatta.
Naplózva

DaeMon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1



« Válasz #13548 Dátum: 13 márc 30, 14:25:08 »

én most a Naruto (S) Kin Kiba triót használom eddig bejott mert 4 ból 4 győyelem szóval érdemes használni vagy legalább kipróbálni ezt az összeállitást.
Sakura-val tudna valaki mondani nekem egy jó csapatot?
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 30, 14:53:54 írta DaeMon » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13549 Dátum: 13 ápr 14, 22:17:33 »

Én most éppen Zaji küldijével szenvedek, de a row nem sikerülget. Pár swap jól jönne, csak ember nem nagyon van rá. Ki tudja, lehet jövő hétvégén felmegyek Jinchre megint...Nevet Egyébként nagyon tervezem az Aka szintet, mert ahogy láttam, sok olyan is feljutott, hála az új xp rendszernek, akiknek fogalmuk nem volt régen arról, milyen nehéz felmenni a topra.
Naplózva

KankuroHUN
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12



« Válasz #13550 Dátum: 13 ápr 20, 15:51:11 »

Sziasztok!
Most kezdtem újra a játékot, 23-as szintű anbu voltam, de nagyon leromlott a statisztikám, és resteltem. A kérdésem: Tudna valaki egy ütőképes csapatot, hogy felhúzzam magam Jouninra? Nem az összes kari van meg ami egy Anbunak lehetett volna, de sokat segítene, ha tudnátok mondani pár összeállítást, mert már régi álmom volt, hogy jounin legyek végre. Mosolyog
Naplózva


Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13551 Dátum: 13 ápr 21, 14:50:05 »

Én most a Gai(S), Shika (S), Utakata triót próbálgatom, és mint az aláírásomban látható, elég szépen haladok ahhoz képest, hogy tegnap este kezdtem ladderezni, és hogy a ratio sem érdekel. Nevet Egyébként meg, kiléptem a HCG-ből, mivel inaktív volt, és nem mert az emberekkel volt bajom. Most az Ancient Gods-ban vagyok, de kellene egy olyan clan, ahol segítenek kiswappolni kiskarikat, szóval, ki tudja, meddig boldogítom őket.
Naplózva

KankuroHUN
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12



« Válasz #13552 Dátum: 13 ápr 22, 15:21:27 »

Értem. Én most Lee (s), Utakata, Ino triót próbálgatom, amíg ezzel haladok nincs gáz, de ha nagyon úgy tűnik, hogy váltanom kell, akkor biztosan kipróbálom a te javaslatodat is. A klán amiben vagy az magyar? Már régóta érdekelne egy aktív(abb) magyar klán. Ja, és köszi a segítséget!:)

EDIT: Ja láttam a klánt kérdés visszavonva!
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 22, 17:07:52 írta KankuroHUN » Naplózva


Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #13553 Dátum: 13 ápr 25, 15:24:42 »

Én most kezdtem a játékot,tudnátok javasolni 1 jó kezdő csapatot?
Sasuke-Ino-Kankuro csapattal nyomtam,most Sasuke-Rin-Obito csapattal játszok,jelenlegi ellenfeleim: Edo Tensei Hanzo(S),Jiraiya (S),Maki(S),mindig kidob nekem ilyen teameket,előtte Utakata-Fuu-Torune csapat volt,stb.nem nagyon tudok mit kezdeni velük Nevet
Naplózva
KankuroHUN
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12



« Válasz #13554 Dátum: 13 ápr 27, 11:14:03 »

Az a baj, hogy nem emlékszem a kezdő csapatoma..Viszont, ha felügyeskeded magad Missing-nin-re, onnantól ajánlom neked az Utakata(s)-Kimimaro-Ino  csapatot, én ezzel mentem fel Jouninra egy pár  napja. Addigis, ha a csapatodban benne van egy Rin, Kankuro páros, az nem árthat szerintem!  Mosolyog

EDIT(Dupla post elkerülése végett):
Nem volt túl nehéz Sanninig eljutnom, egy pár óra altt meg is volt a fent említett"csoda csapatommal"Mosolyog
Már csak resetelnem kell, hogy meglegyen Asuma meg Kurenai,  Orochimaruhoz aki mindenhez kell kb.Nevet
Mert az oké, hogy Sannin vagyok, de semmilyen kari nem lesz így meg Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 29, 14:50:47 írta KankuroHUN » Naplózva


jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #13555 Dátum: 13 ápr 29, 19:47:27 »

Hali!
Nos, újra kedvet kaptam naruto-arénázni. Jounnin szinten hagytam abba, szóval most fel akarok menni sannin szintre, ha az van egyáltalán jounnin után.  ikszdé  Annyi lenne még a kérdésem, hogy mért jó ez a reszetelés? Gondolom a "statot" javítja, de ezen kívül valamire jó még?

Amúgy azt nem értem, hogy ez a játék mért halt ki... javítsatok ki, ha tévedek, de ezt azért írom, mert múltkor is csináltam a küldiket és 3-szor 4-szer egymás után ugyanazt az ellenfelet kaptam, meg ugye maga a fórum téma is kihalt, naponta 1 hozzászólás, régen pedig mindenki ezen nyomult.. régi szép idők. Azért nem értem, mert szerintem messze a legjobb internetes/stratégiás naruto játék, a ninjamanager-t is messze veri, persze ez csak az én véleményem. (Bevallom, nem játszottam a ninjamanagerrel sokat, de nem fogott meg, ezzel a játékkal ellentétben.)
Naplózva

KankuroHUN
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12



« Válasz #13556 Dátum: 13 ápr 29, 20:18:09 »

Teljesen egyet értek veled, és én sem értem, hogy miért nem játszák sokkal többen. Egyébként a resetelés (nekem) azért jön majd jól, mert ugye az Asumás küldihez Tayuya és Temari ellen nyernem kéne Shikamaruval. A probléma az az, hogy ilyen szinten ezeket már szinte sosem játszák, ellentétben Missing-nin vagy Anbu szinten sokkal több van belőlük Mosolyog .

Naplózva


Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13557 Dátum: 13 máj 02, 00:08:32 »

Na, megint csak clanváltás történt, mivel az előzőben totálisan ignoráltak. Megszereztem Zaji-t, Atsuit, és Ittant is. Ladderrel jól haladok, ha kész van minden kari, nekileselkedem az Akatsuki rangnak. EduardoGSR, múltkori kage, jelenleg 44-es Akatos mákolt ma le 1 körrel a győzelmem előtt. Pipa voltam egy kicsit.
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13558 Dátum: 13 máj 05, 12:37:58 »

Na jó... Elegem van, hogy ilyen megtörténhet... Nem tudom, hogy én vagyok-e ilyen szerencsétlen, vagy tényleg hackerek mozognak a játékon belül. Épphogy örültem tegnap este, hogy feljutottam akatsukira. 4 évembe került, hogy elérjem azt, hogy minden kari meglegyen, hogy Akatsuki lehessek. Legyőztem egy rakás Kage-t, Gercsakot, SeVel-t, meg még sorolhatnám. Éppen egy quicket mentem nem olyan rég, amikor felfigyeltem arra, hogy már egy pár perce checking opponent van, de nyerni nem nyertem... Gondoltam megnézem az emailjeimet, hogy van-e valami az accountal. Megváltoztatták az emailt, és a jelszót.... Érdekes, Eset Smart Security-t használok, tűzfallal együtt, frissítve van, meg minden, a játékban pedig a profilon belül az Email címemet elrejtettem... És kapok egy ilyet:



Ha nem tudok szerezni valami accountot N-A-ra, akkor részemről itt befejeztem. 4 Év munkáját tönkrevágja egy ilyen kis semmirekellő...

http://naruto-arena.com/profile/hundawe96/

Íme, látható, hogy mindenem el van, és el is volt rejtve. Képtelen vagyok elhinni, hogy hogy tudták feltörni. N-A Boardson írtam a supportnak, és ahogy láttam, egy másik srác is ugyanígy járt, tehát nem bennem van a hiba.

Bocsánatot kérek a hosszú postért, de ezt ki kellett írnom magamból...

Edit: Hála pár haveromnak, visszaszereztem a karit, úgy néz ki!
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 05, 18:14:52 írta Dawe » Naplózva

ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13559 Dátum: 13 máj 08, 16:18:02 »

CSáó elkezdtem újra a játékot láttom javították az xp rendszer ami tetszet + még újak a top10 kagek is láttom h gyorsabban fellehet menni,+ sok új karakter hát és nincs nagyon kedvem unlockolgatni akinek lenne kedve jinchurukire felmenni is ott quickben unlocokgatni az ide irjon ui: jounin vagyok már Nevet nem is olyan rossz stattal 72-29
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Oldalak: 1 ... 902 903 [904] 905 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!