24 máj 16, 01:14:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cosplay - Mit, hogyan, honnan...?  (Megtekintve 83644 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
SlugPrincess
Vendég
« Válasz #45 Dátum: 07 dec 29, 00:46:41 »

korábbi kommentben olvastam a homlokvédő problémát, szerintem arra a tökéletes megoldás a dombornyomásos fémpapír (kb 500ft lehet az anyagköltség az anyag résszel együtt) ha valakit érdekel bővebben írjon privit.
És ha lesz cosplay találkozó az engem is mindenképp érdekelne - akár beöltözve is:)
Naplózva
naruto005
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 309

BANKAI!!!


« Válasz #46 Dátum: 08 jan 29, 17:13:02 »

Nem tudjátok hogyan lehetne megcsinálni Ichigo bankai-os kardját?
Naplózva
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #47 Dátum: 08 jan 29, 20:58:37 »

Hát sztem veszel egy kardot a józsefvárosi piacon és befested feketére(de úgy h rendesen kimazkolod előtte neh összefröcsköld)azt a részét ami fekete a láncot reáforrasztod és ott ahol fogod veszel fekete bőrt és szépen rátekered....
am én is akartam idém cosplayelni de sajna nem érek rá...de én ichigo rendes nagy kardjár akartam megcsinálni....rendes fémből :-[ :-[ :-[ (nem tömör hanem lemez és szépen összehegesztve lefestve)sztem kellet vna még így is gyúrnom aprilisig h meg bírjam emelni  Nevet
jah és mellesleg apum autovillamossági szerelő és van mindenhez szerszám :-[ papáim meg mind a kettő nagy fémművész(egyik lakatos a másik meg hobbiból kovácsol)
úgyhogy sztem nekem nem lenne nagy vmi megcsinálni bármit   Nevet Nevet :-[
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #48 Dátum: 08 jan 29, 21:18:39 »

megnézem azér hogytesz ívet a katanába....én amugy ebay-röl akarom megrendelni
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #49 Dátum: 08 jan 29, 23:22:02 »

ok gondolhatod hogy nem arra gondoltam h egész nap katanákat kovácsolgat...de pl. nyílhegyet meg dobócsillagot csinált már nekem :-[(10ves koromban)
csak sokmindenben tudnak segíteni és bocs neh félreértsétek itt azon van a hangsúj, hogy tudnak segíteni(bár sztem lusták és nem fognak)
nem azon h bármit megcsinálnak.... csak gondolom sokaknak nincs otthon egy rakat szerszám(flex;heggesztőtrafó stb. és ...)mind1 a lényeg a lényeg én amit tudok nem megvenni szeretnék hanem megcsinálni Nevet
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
jaina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 124

A kétely a bölcsesség kezdete!


« Válasz #50 Dátum: 08 jan 30, 11:31:33 »

megnézem azér hogytesz ívet a katanába....

Hát úgy egy kemény egy hónapos munkával...
Apám is kovács és ő 18. szülinapomra csinált nekem katanát. Csak az a baj, hogy éles, meg eredeti acél + vas...tehát minden stimmel, csak hát fegyvernek minősülő tárgy és hát nekem nincs fegyverviselési engedélyem. Meg nem hiszem, hogy csak úgy beengednének bárhova, ha esetlegesen azt cipelem a vállamon... ;D
Így én idén 100%, hogy nem öltözöm be... Szomorú
Amúgy mi az a fegyver, amit még be lehet cipelni? Úgy értem miből készülhet...mert olyan gagyi, ha csak mindenféle műanyagokból van...valahogy az nem az igazi...nekem legalábbis nem. Röviden az a kérdésem, ha apuval lecsiszoltatom az élét, akkor bevihetem a kardot?
Amúgy mással nincs probléma, az egyik szakmám varrónő tehát a ruha nem gond. De a kiegészítők beszerzése nem nagyon megy.
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 01, 21:46:04 írta jaina » Naplózva

Lehet, hogy a gyilkos galóca is finom, mégsem eszed meg...
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #51 Dátum: 08 jan 30, 12:44:15 »

Van éle vagy nincs, a buszról mindenképpen lezavar a sorőr ^^

De azért megoldható. Jól be kell csomagolni. Esetleg lehet papír vagy "művész" boltokban venni olyan hosszú hengert amiben a festők/rajzoló kartják összetekerve a nagyobb (A/3, A/2) rajzaikat. Abba elvileg (persze ha nem túl nagy a katana íve) belefél egy kard is. Vagy máshogy is be lehet csomagolni, lényeg, hogy ne látszódjék mi az. ^^

Conra bevihető "igazi" fegyver (persze itt kardokról van szó), csak a bejáratnál elveszik és csak a kosztüm-verseny vagy előadás idejére kapod vissza.
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 30, 12:45:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #52 Dátum: 08 feb 20, 01:38:04 »

Találtam Sharingan-os kontaktlencsét 320$ (kb 65000ft)  Mosolyog a MANGEKYU csak 200$
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #53 Dátum: 08 feb 20, 09:42:51 »

És Phönix olajat + fáklyát be lehetne vinni?

wolf: http://www.9mmsfx.com/lenses.html erre gondolsz?
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #54 Dátum: 08 feb 20, 09:56:11 »

És Phönix olajat + fáklyát be lehetne vinni?

wolf: http://www.9mmsfx.com/lenses.html erre gondolsz?

Jah erre gondoltam ,ugyláccik te is megtaláltad  Nevet
Közbe visszaolvastam és láttom már régebben belinkelted.
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 20, 09:58:45 írta wolf » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #55 Dátum: 08 feb 20, 15:32:53 »

R:
Lehet, most égni fogok, de mi az a főnix olaj? ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #56 Dátum: 08 feb 20, 15:41:02 »

Olyan olaj, amellyel tüzet lehet fújni ^_^
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #57 Dátum: 08 feb 20, 16:04:29 »

Aham... pedig ott is van a főnix... Nevet

Hát... elvileg, mivel felgyújthatod vele a Pecsát, így valszeg nem lehet bevinni. ^^
Max. ha a biztonságiak nem tudnak rájönni mi is az a cucc és étolajnak nézik... ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #58 Dátum: 08 feb 20, 16:09:21 »

Átáltszó színe van és nincs szaga szal simán rá lehetne fogni, hogy vizet viszek be, csak akkor utána, ha egy Katon: Goukakyu no Jutsu -t nyomnék ott, akkor már lehet szólnának érte Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #59 Dátum: 08 feb 25, 14:54:27 »

Whoaw! Szerintem megérné! Micsoda látvány lenne, és a sok elképedt arc!! Vaze:D Csempészd be Nevet
Izgi lenne utána a hajcihő is, de nopara, majd elvonjuk utána a figyelmüket, amíg elfutsz és teljesen más cuccban visszajössz, sok fórumos van, megoldjuk xD (sztem:p)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!