24 máj 14, 11:20:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zanpakutók  (Megtekintve 43729 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #75 Dátum: 12 jún 12, 00:08:51 »

Lehet hogy én hagytam ki valamit ,de fogalmam sincs ki az a Senna:O
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #76 Dátum: 12 jún 12, 06:06:25 »

A movie 1-ben asszem a lány Mosolyog
Am nekem a Thoushiroé és a Soi fon shikaia tetszik Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #77 Dátum: 12 jún 12, 12:00:56 »

Ja, abban volt.

Am szerintem Unohana kardja, Minazuki csak képes vmi támadásra is, hiszen akkor, ha Unohana shikaiban van, akkor neki nincs semmilyen fegyvere, csak a varázslatok maradnak.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #78 Dátum: 12 jún 12, 16:47:13 »

Éppen elég kellemetlen ellenfél lehet ő is már alapban is. Például arra simán lehet számolni, hogy Minazuki képes saját magát gyógyítani (ha már másokat is gyógyít) és tud repülni. A méreténél fogva pedig elég súlyos lehet egy csapása. És ez csak a shikai része. Akkor mi lesz a bankai variánsa? Tényleg nagyon szeretném látni bár sokszor pont egészen más lesz a bankai mint a shikai állapot.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #79 Dátum: 12 jún 12, 16:50:41 »

Igen, az övére én is nagyon kíváncsi vagyok. Eléggé bika lehet a "csaj", hiszen egyetlen pillantásával még Zarakit is képes volt meggyőzni.  ikszdé Az erejéből néhány közép és magas szintű Kidou-n kívül nem sokat láttunk, de elvileg most ő is megmutatja a teljes erejét.
Naplózva

AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #80 Dátum: 12 jún 12, 17:37:10 »

Én Yachiru-ra vagyok kíváncsi. Ha elég erős, vagy látványos, akkor ő lesz az új Faovorite.
Naplózva
Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #81 Dátum: 12 jún 18, 22:31:48 »

Szerintetek, ha csak a shikait nézzük, akkor Haineko vagy Senbonzakura jobb? Mivel mind2 majdnem ugyanazt tudja sztem csak a kinézetből lehet dönteni. Szerintem Haineko jobb.

A szétszóródó típusból én is a több-kisebbet látom jobbnak. Ha a porcica Byakuyánál lenne erősebb lenne mit a pengékkel, mert az áldozatból nem cafatok maradnának, hanem szivaccsá lépne elő Mosolyog

Az azonos típust szerintem viszont lehet versenyeztetni, -igaz soknál egyértelmű melyik abból a legjobb- de a legjobb méreg típust nem emlékszem, hogy kimondták, valószínűleg gin Kamishini no Yari-ja..
Melyik lehet a legjobb erő alapú?
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #82 Dátum: 12 jún 19, 08:49:29 »

Az erőalapúak közül én Komamura Tengenjét mondanám, annak a bankaia elég nagyot üt Nevet
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #83 Dátum: 12 jún 19, 11:13:52 »

annak a bankaia elég nagyot üt Nevet

Hőőh hát igen...  ikszdé  Kiröhög
Ha azzal megcsapnak nem sok minden marad a személyből, de azért a körülötte lévő helyből se. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 19, 11:14:49 írta Gino » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #84 Dátum: 12 jún 19, 11:53:08 »

Nagyot üt de a hátránya is nagy. Aki a kardot támadja olyan, mintha Kommamurát támadná.  Neeem
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #85 Dátum: 12 jún 19, 12:18:31 »

Minél nagyobb a felület annál könnyebb eltalálni a célpontot ,sőt azt se hiszem hogy az a monstrum olyan gyors lenne ,szóval Komamurának elég hátrányos a bankaija.Annyi hogy azért tényleg nagyot tud ütni ,viszont akkor Soi fon bankajai sem piskóta. Vagy az öreg mindent hamuvá égető támadásai.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #86 Dátum: 12 jún 19, 13:29:51 »

Hasznavehetetlen, ormótlan monstrum, ami lomha is. Komamura bankai-ja egyenlő azzal, hogy "Itt vagyok, öljetek meg."
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #87 Dátum: 12 jún 19, 14:41:21 »

...Gino nem azt kérdezte, hogy Komamura bankaia miért sz@r, hanem, hogy melyik a legerősebb erőalapú zanpakuto. Vagyis, hogy melyik rendelkezik a legnagyobb nyers erővel. Ez pedig tengen szerintem. Talán még Ikkaku bankaia is eléggé jónak mondható ezen a téren, de én maradok tengennél, hiszen az shikaiban is van olyan erős, mint Ryumon Houzukimaru.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #88 Dátum: 12 jún 19, 14:48:20 »

Persze, hogy nagyon erős már Shikai szinten is. Kommamura talán nem számít erős kapitánynak, de ha azt vesszük, hogy az összes hadnagynál erősebb talán már nem is tűnik olyan gyengének. Ha picivel gyorsabb lenne és a Banaki-ja-nak nem lenne meg a hátránya akkor még komolyabb lenne Kutyuli ereje.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #89 Dátum: 12 jún 19, 14:52:03 »

Ha a puszta nyers, pusztító erő, akkor egyértelmű, hogy Soifon Bankaija. Bár a Shikai az inkább méreg alapú de a Bankait én erőnek mondanám. A felsoroltakon kívül ég Renjié erő alapú. Nem véletlen volt a 11.Osztagban. Kenseinek a Bankaija is inkább erő alapúnak tűnik nekem.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!