24 máj 22, 04:07:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rikudou-sennin (a hat út bölcse) és az ő 6 útja  (Megtekintve 152501 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #510 Dátum: 12 szep 19, 14:56:41 »

Szerintem tényleg rosszul emlékszel. Senki sem tartott rájuk igényt ilyen célból. Egyszerűen az Uzumakik távoli rokonaik voltak a Senjuknak. Hashirama felesége Mito az Uzumaki klánból származott mint ahogy Kushina is. Az Uzumaki klán speciális képessége pedig a hosszú élet és a nagyon erős pecsételő technikákhoz kapcsolódott. Mivel a pecsételési képességük miatt rettegtek tőlük ezért tulajdonképpen megsemmisítették a falút az állandó támadások. A túlélők elmenekültek és szétszóródtak a világban. A Konohaiak ennek a rokonságnak a tiszteletére használják még mindig a hátukon az örvény jelét. Magának az Uzumakiknak nemigen lehet közük Rikudou hat útjához.
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #511 Dátum: 12 szep 19, 16:09:51 »

Hát én nem Kushinával példálóztam csak annyit mondtam hogy az uzumakik akkor mind kettő klánnak kellett (gondold végig hogy alakulnak ki a vérvonalak és hogy lehet erőssebbé tenni!!!!!!!
madara visszaemlékező gondolata Mitóról (mitó csak az első uzumaki akiről tudunk. ő az aki beházasodott a senjuk közé ergo a senjuk következő generációját erősebbé teszik a génjei. (a bijú az had a tortán arra a saringan is jó ha pl uchiha és uzumaki házasságnál)  Én úgy látom hogy az uchiha és a senju az érem két oldala mindegyiknek van valamilye ami a másiknak nincs ezért elvileg egyenlőek az uzumaki gének felborítják az egyensúlyt mivel egészséges testet hatalmas csakrát és spéci pecsét technikákat adnak. ők nem út az igaz de az útakhoz tutira hatalmas csakra készlet (az egészséges test előnyeit gondolom nem kell ecsetelnem) kell, mint szinte mindenhez a narutó világában ezen múlik pl átlag shinobi katonja és egy átlag uchiha katonja ( a katont vedd kérlek vedd útnak) melyik hatékonyabb az uchihák átlagnál nagyobb a csakrakészlete vagy a kissebb csakrakészlet tudd nagyobb pusztitást végezni. És akkor még az "uchiha szakértelem"  (genetika) -t nem is vettük figyelembe a katon irányába.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #512 Dátum: 12 szep 19, 16:42:50 »

Pont arról van szó, hogy az Uzumakik nem rendelkeznek hatalmas chakrakészlettel. Az ő képességük az hosszú élet, tehát az életerő a specialításuk. A hatalmas chakra itt jelenleg csak Narutora igaz a klánból és minden más olyan személyre aki jinchuriki is egyben. Kushina chakrája például különleges kategóriába sorolandó de azt soha nem tudjuk meg, hogy mannyi is volt neki. A Senjuk azok akik sok chakrával rendelkeznek, míg az Uchihák különleges chakrával vannak megáldva. Az Uzumakik nem közvetlen Rikodou vérvonalához kapcsolódnak, így Rikudou útja nem tartozik hozzájuk. Egy sima Uchiha katonja semmivel sem erősebb egy sima katonhoz képest ha a másik tagnak is az első elemi affinitása tűz. A tüzelem általánosan öröklődik és ezért gyakoribb az Uchihák között de ez nem jelenti azt, hogy erősebb lenne mint más shinibi tűzeleme. Az Uchihák spéci képessége a szemük és az ahhoz kapcsolódó chakrájuk. Az uchiháknál a lényeg a szem és az ahhoz kapcsolódó spéci chakra. A Hashirama vonal hozza a sok chakrát és az erős fizikai testet.
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #513 Dátum: 12 szep 19, 16:47:18 »

Akkor elnézésed kérem!
Kérlek máskor is javíts ki ha hülyeséget beszélek.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #514 Dátum: 12 szep 20, 15:08:45 »

Én is úgy tudom ,hogy hosszú életű,szívós-jó állóképességű,pecsételésben királyak voltak az Uzumakik.Az hogy nagy chakrakészletük volt,nem mindenkire volt igaz.Épp ezért Kushina lett a kyuubi második jinchuurikije,Mito meg az első.Mert ők tényleg nagyon különleges és sok csakrával rendelkeztek.Igaz,Naruto esetében ezt nem lehetett tudni.De rendesen ráhibáztak,jobb jinchuurikit ki se lehetett volna jelölni.És hogy a Senju klánnal rokonságba kerültek,azért mert nagyon szoros kapcsolatban ált a 2 Klán,kölcsönösen segítettek egymásnak.És tényleg nem ártott a Senju vérvonalnak az Uzumaki gén,így még szívósabb emberkék jöttek létre,mint pl:Tsunade.Aki még fél testével is életben tud maradni. Pojén Na de ez már nem igen a Rikudou-sennin témába tartozik...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 20, 15:16:49 írta dreamfolow » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #515 Dátum: 12 szep 20, 15:12:22 »

Idézet
És tényleg nem ártott a Senju vérvonalnak az Uzumaki gén,így még szívósabb emberkék jöttek létre,mint pl:Tsunade.Aki még fél testével is életben tud maradni.

Honnan veszed, hogy többi senju nem volt ennyire szívos? 2.hokage is keménynek tűnik hashiramához képest tsunade meg sehol sincs és hashirama mégse uzumaki+senju fia. Szóval nem jöttek még szívosabb emberkék létre hisz hashirama közelébe sincs senki olyan akinek a szülei uzumaki+senjuk.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #516 Dátum: 12 szep 20, 15:16:10 »

Ép ész és logikus gondolkodás kell ehhez.Mert sztem ez így van ,de te mindenben a kifogásokat keresed xD.Szerintem ha valaki kitünő álloképességgel,és hosszú élettel van megáldva,az több mindent kibír,mintha csak egy sima Senju lenne.Vagy nem így van?
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #517 Dátum: 12 szep 20, 18:04:31 »

Idézet
Ez nem ova, hanem a naruto stomr generations játék egyik átvezető jelenete -.-"

Egyre jobb.. Nevet Vegyetek inkább naruto karakteres figurákat aztán tegyétek egymás ellen őket és videózzátok le, hogy melyik nyer és hogyan zajlik le a harc aztán majd jöhettek ide magyarázni, hogy hogyan ment a harc:D  Na, de rikodou-sennin témába már nem írok ilyenekről bye
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #518 Dátum: 12 szep 20, 18:14:54 »

Te most mit dumálsz nekem? csak ki akartam javitani a gyerek hibáját mivel, még inkább nincs köze a dolgokhoz. erre te lehurrogsz. mekkora egy @@@@
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #519 Dátum: 12 szep 20, 18:17:34 »

Idézet
Te most mit dumálsz nekem? csak ki akartam javitani a gyerek hibáját mivel, még inkább nincs köze a dolgokhoz. erre te lehurrogsz. mekkora egy @@@@

Nem neked dumáltam csak ha már olyannal példálozik, hogy ova azt kiderül, hogy valami játék videó akkor ennyi erővel mi is csinálhatnánk azt amit írtam vagy akárki:D
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #520 Dátum: 12 szep 20, 18:18:59 »

Hát ne haragudj de eléggé félre érhetően beszéltél...
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #521 Dátum: 12 szep 20, 18:22:49 »

Idézet
Hát ne haragudj de eléggé félre érhetően beszéltél...

Az lehet, de úgy értettem mint amit írtam előbb, na de most már rikodou témába tényleg nem írok ilyeneket mert nem akarok moderátoroknak még több munkát csinálni. Beszéljünk inkább arról, hogy vajon mi lehet a maradék három út és mi van ha valakibe meg lesz ez a 6út? Például madarába meg tobiba 3van és ha valamelyik össze szedné a 6útat akkor megkapnánk a rikodou sennin juuby pecsételése előtti erejét? Meg ahogy elnézem az se mindegy, hogy ki használja a három útat hisz láthattuk, hogy madara sokkal keményebb három úttal mint amit tobi mutatott szintén három úttal, de ez szerintem azért lehet mert tobinak csak mangekyou sharingan van és az is egy darab, míg madarának fms valamint míg madara sokat harcolt hashirama ellen és jól tudja használni a fa elemet meg tudja a jutsu neveiket addig tobi nem valamint míg madara saját maga fejlesztette tovább rinneganra a szemeit és mind két szemébe képes azt használni addig tobi csak az egyikbe.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 20, 18:24:59 írta Mach5 » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #522 Dátum: 12 szep 20, 18:30:09 »

Madara már csak a sharingan úttal is uber powered volt szerintem.
Míg tobinak a hashirama dns a mostani manga szerint, annyit tesz hogy a testrészei abból vannak.
Míg madara alég keményen nyomatja a mokutont.
Illetve ha úgy vesszük hogy sharinganból alakul ki a rinnegan, akkor az meg csak 2 út nem?

Bár szerintem egy útnak is lehetne gondolni rikudo alkotási képességét is, amivel pl a bijuukat is felosztotta.
maradt akkor kettő.
Eléképzelhető hogy pl még jutsuk terén is tudott nagyot, mint oonoki  a por elemmel.
Mert ugye addig azt láttuk hogy hiába a sharingan, a kekke genkait  illtetvea kiterjesztett elem használatot nem tudja másolni.
És mint láttuk elég sok chakra elem lett a történet folyamán holott csak 5 darabot mondtak ami létezik.
hatodik szerintem meg vagy uzumakisághoz tartozik, vagy pedig maga a tökéletes jinchurikiség
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #523 Dátum: 12 szep 20, 18:40:10 »

Minnél több úttal rendelkezik a személy annál jobban felerősíti a képességeit a személynek, nem? Ráadásul madara 3úttal képes volt két meteort idézni és arra mondta, hogy rendelkezik rikodou sennin erejének a töredékével vagy kabuto mondhatta azt. Szóval lehet, hogy minnél többel rendelkezik annál erősebben és jobban bírja használni a képességeit valamint azt se tartom kizártnak, hogy új jutsut is kap. Lásd Madara két meteora. Azt se hinném, hogy simán fms-el képes lett volna létrehozni és azt se, hogy rinnegannal hisz akkor pein vagy nagato is csak használta volna szóval lehet, hogy fms+rinnegan tette lehetővé azt a jutsut.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #524 Dátum: 12 szep 20, 18:46:03 »

Van benne valami mivel konkértan madara csinálta a kézpecséteket, illetve a sussanoo két két keze is ilyen multi jutsu. xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!