24 máj 10, 01:32:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shichibukai  (Megtekintve 34848 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kankuro Gaara
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 36


« Válasz #90 Dátum: 12 jan 16, 23:25:19 »

Az én kedvenceim Moria és Crocodile. Bár Donflamingo se rossz, de még szeretnék látni belőle egy keveset mielőtt véleményt mondok. Nevet Kíváncsi vagyok Moria-t mennyire szereti a közönség (mind a magyarok, mind a japánok és egyéb népek is Nyelvesít). Én nagyon csípem, ahogy szokták mondani. Olvastam, hogy meghal, remélem nem így lesz és erősödik egy kicsit. Mosolyog (Igaz nagyon szeretem, és jó képessége van, de azért nyomi egy kicsit szegény.  smirksweat ) Kuma-t hagyjuk, Kurohige meg -.- .....
Naplózva

,,Ne versenyezz az idiótákkal! Mert legyőznek a rutinjukkal!"
,,Én nem szeretem az egoistákat, mert nem engem szeretnek."
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #91 Dátum: 12 jan 17, 02:36:15 »

Hát 2 év alatt nem tudom, hogy mi van moriával, de a háború után amikor a pacifisták doflamingóval sarokba szorították, akkor nem hallt meg:D.   Erre az a bizonyíték, hogy amikor doflamingó a haditengerészet fejesével dumál, akkor felelősségre vonják, hogy hogyan lehet, hogy megszökött. Ekkor mondja doflamingó, hogy nem tudta, hogy az árnyékával helyet tud cserélni.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #92 Dátum: 12 jan 17, 09:40:51 »

Moriát utálom az összes Shichibukai közül a legjobban. Az egy szerencsétlen, nagypofájú, őrült, hülye. Reméltem, hogy meghalt, de nem volt szerencsém. Ahogy Duuu írja túl élte. Kuma meg Mihawk az aki most igazán érdekel a Shichibukaiból meg Flamingó valódi célja és képessége.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #93 Dátum: 12 jan 17, 14:19:45 »

Az lenne a vagány, ha mihawk is egy arcbeli sebhellyel tünne fel két év után:D Nem csak Zoro szenvedi meg az edzéseket.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #94 Dátum: 12 jan 17, 14:54:22 »

Szerintem annak biztos lesz valami visszaemlékezése amikor Zoro megsérült. Ez annyira "szemet szúró" változás, hogy nem lehet kihagyni vagy nem megjeleníteni azt a jelenetet. Éppen ezért a szem miatt gondolom, hogy Mihawk volt a másik károsult.

Moriát én sem szeretem. Leginkább a túlzott flegmasága és nagyképűsége irritál. Legalább ha lenne mire? Viszont a képessége az tetszik. Leginkább nekem is a Croci fiú jön be a Shichibukai tagjai közül.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 17, 14:58:32 írta rini67 » Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #95 Dátum: 12 jan 17, 21:21:30 »

Merem remélni, hogy valami képesség rejlik amögött a szem mögött, nem lenne szerintem túl jó hatással Zoro karrierjére szakmájából kifolyólag Mosolyog
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #96 Dátum: 12 jan 20, 15:50:58 »

Azt én is remélem, hogy Mihawkot is megtépázta kicsit ez a 2 év ^^ Nem kell, hogy neki is egy szeme legyen oda, elég, ha mondjuk az arccsonján, vagy az állpacsával párhozamosan van egy vékony vágás. Vagy nem is kell, rögtön látszania, elég, ha meglebben a köpenye, és ott látunk egy (új) heget.

 Moria tényleg egy ritka elcseszett személyisség. Az őrült (Dedara), a hülye (Hidan), a nagypofájú (Sanji, Zoro), és a szerencsétlen (Tashigi) külön-külön lehetnek jó arcok, de egybe tényleg túlzás xD
 Viszont ha Moriát azért akarták likvidálni, mert gyenge (whatthefuck? O.O) akkor vajon Buggy meddig marad még életben? xD A Bluegorikat is alig győzte....
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #97 Dátum: 12 máj 24, 19:43:14 »

szerintetek amúgy melyik képviseli a legnagyobb erőt?
szerintem egyértelműen mihawk, lesöpörné az összes többit együtt. Mióta megjelent baratienál az egyik legmenőbb arc; és akkor azt gondoltam hogy senki sem juthat a grand linera, mivel Ő minden újat levadászik. Aki talán ellenfele lehet az donkihóte, de szerintem olyan akarata van hogy kitörne az irányítása alól. Sőt, feketeszakállat is lenyomta volna simán marinefordban, de 2gyümölcs ellen nem tudom mit hozna össze.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 24, 22:44:41 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #98 Dátum: 12 máj 24, 22:41:32 »

Attól függ. Egy sivatagban Crocodile a legnagyobb arc, a tengerben Jinbei, Hancock rendelkezik Hakival és igen durva gyümivel, Doflamingo - na róla nem tudni sokat, de akárcsak Mihawk, ő is megúszta sérülés nélkül a háborút Teach meg két gyümölcsöt is használhat. Moria a leggyengébb, ez fix.

Ha még Law-ot is bevesszük, akkor tényleg iszonyú erőt képvisel a hét hadúr. Buggy meg immunis Mihawk kardjára, de ha ő egyszer meglegyinti, elszáll mint egy ágyúgolyó, elvégre egy ötcentis vajazókéssel megállította azt a Zorot, aki komplett házakat hajigál és évekig győzött párbajokban egy Yonkou felett (különben nem ő, hanem Shanks lenne a legjobb kardmester).

Mindent összevéve, a két legerősebb szerintem Mihawk és Law, majd jön Teach, Crocodile, Doflamingo, Jinbei, Hancock, Moria és Buggy.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 24, 22:43:03 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #99 Dátum: 12 máj 24, 22:47:03 »

ja buggyt nem bírják megvágni, de egyszer lendítené meg az öklét, szilánkosra forgácsolná az egész bandájával együtt.
Ja Law eléggé menőlett, de szerintem nincs mihawk és feketesz szintjén. Máskülönben nem szövetkezne luffyval, hiszen bb lett az új 4.yonkou.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 24, 22:51:22 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #100 Dátum: 12 máj 24, 23:18:28 »

Ez konkrétan nincs kimondva, hogy ő a 4., de ő áll a legközelebb hozzá.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #101 Dátum: 12 máj 25, 07:30:40 »

én valami onepiece wikin találtam, hogy ő a jelenlegi
http://onepiece.wikia.com/wiki/Yonko
amúgy két éve biztos nem volt yonko szinten, főleg csapatra értem, meg erőre, shanks elől megfutamodott mint egy kisnyúl. De azóta biztos lett egy ezres bandája, meg valószínű jobban használja a tremor gyümölcsöt is.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #102 Dátum: 12 máj 25, 08:07:11 »

Jinbei mondta, hogy a két év alatt történt pár fontos változás, az egyik hogy Blackbeard Yonkou lett.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #103 Dátum: 12 máj 25, 08:33:51 »

Igazatok van. Most néztem vissza a részt.
http://www.mangareader.net/one-piece/650/7
http://www.mangareader.net/one-piece/650/8
Naplózva
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #104 Dátum: 12 máj 29, 19:52:11 »

Srácok, újra végignéztem Impel Downt és Marinefordot. Emlékeztek még arra a jelenetre mikor Ivankov rászól Crocodilera, hogy tűrtőztesse magát különben elárul egy titkot amit csak ők ketten tudnak? Ha emlékeztek Crocodile nagyon megijedt... Na most, lehet, hogy baromságnak hangzik de.... mivan ha Crocodile nő volt és Ivankov változtatta férfivá?! ikszdé Amúgy sokat gondolkodtam rajta és akkor kezdtem gyanakodni mikor néztem a Strong Worldet, ott az összes nagy kalózt mutatták úgy ahogy voltak egyedül Crocodilet nem mutatták csak kicsit hátulról. Szerintetek?
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!