24 máj 10, 19:09:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1006058 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2670 Dátum: 13 jún 13, 11:01:09 »

Ha új csapattárs lesz akkor szerintem az a gladiátor csaj lesz miután megeszi a mera mera no mi-t. Egy új csapattársnak tényleg ideje lenne lassan, de tuti hogy nem Barti lesz az. Maga a fejezet elég jóra sikeredett nekem tetszett, és jön Dofli is Nevet A kis manotörpemittudoménmik hogy megmotozták Robint Nyelvesít Nevet
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2671 Dátum: 13 jún 13, 11:20:53 »

Szerintem, nem lesz új társuk. A heti fejezet után Rebekát is kizárnám. Tőlük még Bellamy is reálisabb...most úgy is lezúzzák a főnökét...Luffyval is összehaverkodott. De nem hiszem, hogy új társat szereznének ebben az arcban.
Vagy ha mégis, még az is poén lenne ha egy gnómot "szereznének", habár aranyos és cuki szerepet már betöltötte Chopper.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 13, 11:22:32 írta Beeng » Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2672 Dátum: 13 jún 13, 13:31:49 »

Law nagy szarba került, főleg , hogy egyedül van...de kitud mászni a bajból, mivel Ceasar szíve nála van , szal eltud menekülni, különben megöli a gázost. És ha ez történne Joker elég nagy szarba kerülni.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2673 Dátum: 13 jún 13, 13:40:42 »

Én sem hiszem, hogy új társuk lenne ezen a szigeten. Law személye viszont ha így tekintjük új, és kb annyi ideig minimum a velük van, mint vivi volt annó, mert dressrosa után még visszaviszik a saját legénységéhez, ha minden jól megy. 

Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2674 Dátum: 13 jún 13, 19:14:58 »

Szerintem, nem lesz új társuk. A heti fejezet után Rebekát is kizárnám. Tőlük még Bellamy is reálisabb...most úgy is lezúzzák a főnökét...Luffyval is összehaverkodott. De nem hiszem, hogy új társat szereznének ebben az arcban.
Vagy ha mégis, még az is poén lenne ha egy gnómot "szereznének", habár aranyos és cuki szerepet már betöltötte Chopper.  Nevet

Komolyan mondom szinte biztos vagyok benne, hogy egy gnóm megfogja enni a Mera Mera no miit és csatlakozik a csapathoz. Iszonyatosan tetszene. Annyira masszív csapat lenne a szalmakalapos:D Illene oda teljes mértékben csak valami beütéses kell legyen akinek van valami hülye hóbortja:D Valami kleptomániás:D mindig lopná Nami pízét és nem emlékezne ráxDDD
Na jó kicsit elkalandoztamxD
Akkor is jó lenne egy kis gnóm:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2675 Dátum: 13 jún 13, 20:03:44 »

Nem tudom, Chopper apró külleme mellett hülyén mutatna egy még apróbb teremtmény. Továbbra is a Kinemon-Momonosuke párosból valakit érzek a legalkalmasabb csapattársnak.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 16, 16:03:29 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2676 Dátum: 13 jún 13, 21:17:14 »

Nagyon jó fejezet volt. Nevet

- Green bit:

Ez a szál érdekel annyira mint a colosseum. Jól elváltak, amúgy law és ceasar robinéktól. Usopp amit hazudhatott. ikszdé Robin megtapizása és más szögből való megszemlélése is tetszett. Mosolyog
Sanji érdekes infóval szolgált. Kíváncsi vagyok az ő rá is már azért.

- Zoro:

Wicca gnómnak mekkora ereje volt már. Hmm? Ő is érdekes infóval szolgált. Most meg zoro siet a hajóhoz. Az irány tévesztés megszokott lett. smirksweat

- Franky és Mr. soldier

Rebecca és mr. soldier szerelme valamiért nem lepett meg. Kár hogy játék katona. Emberek lehettek a játékok régebben akkor?

A dolgok megfordultak most. Ki tudja mi történik. A hajót megtámadta a donkihóte család és zoro most arrafelé tart. Harc lesz belőle. Law is megszívta. Doflamingo és még a tengerészet is feléjük tart. Azt nem értem akkor miért van itt a cp0? Franky a gyárat megy pusztítani. Sanji se tudni mit fog lépni. Luffy meg a saját útját járja most.

------
Anno még doflamingo-val végeztette ki a világkormány batmant. Pojén Szóval lehet 1-2 ismerőse onnan, akit megkért, hogy tudassa meg a világgal kivéve dressrosa-val, hogy lemondott a shichibukai rangról. Még ha nem is mondott le, attól még felelősségre vonnák 1-2 dolog miatt. Hogy tisztázza magát, átadná law-ot és a szalmakalapos csapatot + még több híres kalózt kínál a tengerészetnek, akik a gyümölcsért küzdenek. Akárhogy is, mindenképpen jól jár. Lehet még amúgy Law-nak is van egy B terve. Ennyire nem lehetett 100%-os a tervében, hisz az ellenfele egy befolyásos shichibukai. Luffy-t is csak lefoglalta ezzel a versennyel. A gyümölcs sem érdekli.

Elképzelésem a történésekről:

- Law megfenyegeti Doflamingo-t, hogy megöli ceasar-t, ha nem engedi őt el.
- Doflamingo elfogadná az ajánlatot, de megjelenik fujitora és emberei.
- Kisebb harc law, doflamingo, és a tengerészet közt.
- Law megszökik és doflamingo is.
- Ceasar a tengerészet kezébe kerül.
- Luffy végigveri a C-blokkot és lesz egy kicsit hosszabb csatája a hegytörő öreggel.
- A hajót is látjuk egy ideig. Megmutatkozik vagy megmutatkoznak az ellenfél/ ellenfelek. Csata.
- Wicca gnóm dolgával végeztek zoro-ék és most sietnek a sunny-hoz. Késő mert nincs már ott senki. Legyőzték namit brook-ot és choppert, majd elvitték őket.
- Momonosuke-nak alkalma adódik beszélni és mi nekünk is megismerni a '' másik '' szamurájt.
- A D blokk kezdetét veszi.
- Sanji összefut zoro-val és green bit-re sietnek.
- Green biten elbújik robin, usopp, law, sanji és zoro és új tervet eszelnek ki.
- Franky és a kiskatona megtalálja a gyárat.
- A D-blokk nyertese Cavendish.
- Kicsit maradunk még a colosseum-nál és látjuk a 4 donkihóte família tag elleni harcot.

Kb eddig tudom elképzelni.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2677 Dátum: 13 jún 13, 21:24:01 »

Ez lenen a séma igen:DD De Oda sosem úgy tesz, ahogy azt elképzeljük:DD lesz itt még 1-2 nagyobb csavar szerintem:D
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2678 Dátum: 13 jún 15, 15:05:49 »

Law akár el is teleportálhat most hogy kiderült Doflamingo átvert mindenkit.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2679 Dátum: 13 jún 15, 15:15:23 »

Elteleportálhatna ha kilométerekre kitudná terjeszteni a Room képességét, de szerintem ez nem kivitelezhető...
Szerintem bemenekülnek az erdőbe és ott elbújtatják a gnómok őket vagy vmi ilyesmi... Nevet
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #2680 Dátum: 13 jún 15, 17:12:46 »

Law megküzdene Doflamingoval, Caesar meg Fujitorával, Law kényszerítésére, és meglepetésből megfolytaná az admirálist. Tudom hogy esélytelen, de nagy lenne, enyhén sokkolná a világot Nevet
Naplózva

Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #2681 Dátum: 13 jún 15, 19:45:07 »

Issho-t szerintem nem fogja kiütni senki. Egy kemény Law/Doflamingo harcot megnéznék. A hajó története is haladhatna, nem szeretném ha az lenne hogy hetekig azt kapjuk. Voltak ezek a találgatások Bartolomeo mivoltáról , szerintem ötletes lenne ha valamelyik Yonkou kezére játszana. Én még mindig azon az állásponton vagyok ő lesz a következő csapattag.
Egyedi, van rendes személyisége stb..
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2682 Dátum: 13 jún 15, 20:16:00 »

Bartolomeo mint következő csapattag? Nevet Örülnék neki, mert bírom a tagot, de erre gyakorlatilag semmi esély. Sokkal seggfejebb az eddig látottak alapján, hogy egyáltalán jófiú lehessen, nemhogy olyan ember akit Luffy elfogadna társként.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2683 Dátum: 13 jún 16, 14:55:33 »

Nem mintha például Franky anno nem lett volna egy hatalmas tahó. Péppé verte Usoppot, és elköltötte a csapat szép nagy adag léjét.
Mégis lazán beválogatta Luffy. Lehet még itt akármi. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2684 Dátum: 13 jún 16, 15:57:33 »

Ez a fejezet ritka jó volt Nevet
Ezek a "tündérek" nagyon szimpatikusak ^^
A Robinos marháskodás nagyon jó volt Mosolyog Aztán szépen komolyra fordultak a dolgok.
Usopp mint hős? Nevet Dereng valami... mintha lett volna egy kép arról, hogy az öregasszony Skypiea-n egy Usopp szobor előtt áll.

Zoro is érdekes szituációba keveredett... Hát még a C.C. csapat. A C blokk remélem annyi lesz, hogy Luffy használja a Király Akaratát és már csak egy-két ember lesz talpon, akiket pillanatok lerendez. Hátha fülébe jut az infó Doffyról és bepöccen  smirksweat
Ideje lenne nyílt üzenetet küldeni az Újvilágnak, hogy ő bizony Kalózkirály lesz.

Sanji most tényleg érdekes helyzetben van.
Most a csaj elmondta neki Doflamingo célját vagy észre vette, hogy valami nincs rendben?

Egyébként egyetértek Hiei-el jó lenne egy törp a csapatba, látva mennyire együgyüek elférne Chopper és Luffy mellett.  >.<#
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!