24 máj 11, 16:04:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 118
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto gaiden - A hetedik hokage és a vörös tavaszi hónap  (Megtekintve 406856 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
zsolejka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #30 Dátum: 15 ápr 25, 14:12:25 »

Amúgy, ha Sarada Karin lánya akkor Uzumaki és Uchiha is egyben nem? Uzumaki Karin és Uchiha Sasuke lenne.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #31 Dátum: 15 ápr 25, 14:19:35 »

1, végre lehet kommentálni Nyelvesít
2, Hagyjuk már szerintem ezt a Sarada nem Sakura lánya azért mert szemüveg van rajta...Naruto is Kushina fia,pedig a haja sem piros.Anyámon kívül mindenki szemüveges a családomban,mégis tudom hogy ő az anyám.Sakura sem véletlenül hord Uchiha jelet a ruháján.
Lehet mindenféle összeesküvés elméleteket gyártani hogy vajon mi lehet a célja Kishinek ezzel az egésszel,de tök fölösleges.
Kuronak és Exkirionnak van igaza,és tuti csak azért rakta bele Kishi ezt hogy trollkodjon egyet és hogy vissza tudja hozni a Takát.
Vagy ez az egész egy titkos illuminati ciongyík terv része ami a kapitalista háttérhatalom és a szabadkőművesség eltörlésére irányul.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #32 Dátum: 15 ápr 25, 14:55:34 »

Szerintem is egyértelmű, hogy Sarada Sakura lánya, de ha véletlenül elmerné Kishi játszani azt, hogy Karin lánya, aki később meghalt, és Sakura meg befogadta, mert Sasuke nem tudott vele maradni, én el tudnám fogadni. Szóval ez a lehetőség sem lenne rossz, sőt, Sakura jócskán nőne a szememben.
Viszont ezután: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/699/17 ez az egész kizárt. Meg persze ott van az is, hogy Karin tényleg csak egy idióta fangirl, és Sasuke azért ennél intelligensebb.
(Amúgy még mindig nem értem, hogy több évnyi Sasuke okozta szenvedés után hogy lehet ennyire szerelmes Sakura, de őszintén, nem is akarom. Ha nem is elképzelhetetlen, hogy egy fangirl szerelem Sasuke bekattanásával ne elmúljon, hanem átforduljon igazi szerelembe, de akkor is...az egész valószerűtlen. Habár ha fordítva gondolok bele, és elképzelem, hogy a szerelmem a bosszúért sötétségbe süllyed, akkor...na jó, azért el tudom képzelni, hogy megmaradjanak az érzelmek. Na mindegy, sikerült meggyőznöm magamat, hogy van értelme, szóval ez a pár sor tök fölösleges, sorry Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 14:57:11 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mia
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #33 Dátum: 15 ápr 25, 15:08:05 »

 Sziasztok!
Olyan jó még egy kis Naruto.  bow 
Én arra tippelnék,hogy Sasuke nem is tud arról,hogy van egy lánya.  Pojén Gondolkozik
Végül is lehetséges lehet. Nincs szó arról,hogy mikor elindult vezekelni utána vissza jött-e a faluba. Igaz arról sem,hogy nem.  Technikai KO Nevet Következő részben remélem kiderül.
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #34 Dátum: 15 ápr 25, 15:19:17 »

Kijött az új Guest Book / Data Book ami a Naruto Exhibition-höz jár!

http://narutobase.net/forums/showthread.php?t=649696

Na akkor most mi van? Először előkapja az NS fanok "szemüvege van tehát Karin"t MOST MEG kiad egy ILYET?!?

WUT?!
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #35 Dátum: 15 ápr 25, 15:19:30 »

Végül is lehetséges lehet. Nincs szó arról,hogy mikor elindult vezekelni utána vissza jött-e a faluba. Igaz arról sem,hogy nem.  Technikai KO Nevet Következő részben remélem kiderül.
Hát ha nem jött volna vissza, akkor azt magyarázd meg nekem, hogy Sarada hogyan fogant meg? Nevet A homlokbökős módszerrel? Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/699/17
Valószínű, hogy visszajött, összejött Sakurával, valszeg összeházasodtak, (megfogant Sarada), ergo egy ideig Konohában volt, nemtom, egy-két-három évig (azért gondolom csak udvarolt Sakurának, és nem hagyta magát a csaj...), majd lelépett még azelőtt, hogy kiderült volna, hogy Sakura terhes.
Mondjuk, hogy milyen munkája, küldetése lehet, ami eddig tart, az jó kérdés.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 15:20:23 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #36 Dátum: 15 ápr 25, 15:23:58 »

Idézet
Sarada, daughter of Sasuke and Sakura. Coolness inherited from her father. She also seems to have inherited his bloodline limit?!

Aki ezek után még azt hiszi hogy Karin lánya,annak csak gratulálni tudok.
Amúgy meg lehet hogy Sasuke csak megunta a konohai létet,azt lelépett.Sakurának (már ha egyáltalán elköszönt tőle) annyit mondott hogy majd jövök xD
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 15:26:13 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Mia
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #37 Dátum: 15 ápr 25, 15:29:19 »

Jon97 jogos felvetés. De a rendes Narutóból végül is nem derül ki,hány nap telt el a háboru befejezése és Sasuke elmenetele között. De lehet vissza kellene olvasnom.  Gondolkozik Közte is történhetett a dolog. Senkiről nem tudjuk mikor is jöttek pontosan össze.  Technikai KO De ahogy írtad, lehet ,hogy tényleg hazajött egy pár évre.  Mosolyog
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #38 Dátum: 15 ápr 25, 16:22:33 »

Biztos tudja, hogy van egy lánya, Sarada is mondta, hogy még babakorában ment el.
Nekem úgy jött le az egészből, hogy a 699. fejezet után jött a The Last Movie és időben csak ezek után ment vissza a faluba. Hogy ott mennyi idő telt el azt ki tudja, de valószínű akkor született Sarada, és utána valamiért még egyszer elment.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 16:27:33 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #39 Dátum: 15 ápr 25, 16:28:39 »

Jon97 jogos felvetés. De a rendes Narutóból végül is nem derül ki,hány nap telt el a háboru befejezése és Sasuke elmenetele között. De lehet vissza kellene olvasnom.  Gondolkozik Közte is történhetett a dolog. Senkiről nem tudjuk mikor is jöttek pontosan össze.  Technikai KO De ahogy írtad, lehet ,hogy tényleg hazajött egy pár évre.  Mosolyog

A Light Novel sorozat (Naruto Hiden) szerint 1 év telt el mielőtt Sasuke elment. De mivel Sarada kb annyi éves, mint Boruto, ezért Sasuke tuti, hogy még egyszer viszsament Konoha-ba.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #40 Dátum: 15 ápr 25, 17:16:05 »

http://www.reddit.com/r/Naruto/comments/33sqrv/megathread_naruto_exhibition_booklet_scans_raw/
Itt lesz a teljes fordítás ehhez a fanbook-hoz vagy mihez, szóval confirmed a cucc.
Sarada Sasuke és Sakura lánya. Nevet Hál Isten így már talán nem kell annyi ökörséget olvasni a neten. Nevet

Még nincs minden lefordítva de a kék hajú srácról csak ködös infók vannak. Ahogy látom voltak a magazinban ilyen pár oldalas one shot fejezetek is. Jó lenne látni őket angolul is. Kiba úgy látom becsajozott. Nevet

Mielőtt valaki beizgul ezek a rövid 3 oldalas storyk nem Kishi szüleményei. Mivel ez egy Fanbook vagy mi így fanmade manga "fejezetek" kerültek bele szóval nem kapcsolódnak a fő történethez. Nevet

Egyébként nem értem minek jöttök az Uchiha meg Uzumaki keveréssel. Arra ott lesz Sarada meg Boruto. ikszdé
Ők úgyis egy pár lesznek vagyis lennének ha tartana addig a manga de nem fog. Kivéve ha a cég máshogy dönt és Kishi helyett is csinálják tovább mint a Dragon Ball esetében ugye. Nevet Ha Sasuke meg nem csinál egy fiút magának akkor nem igazán fog tovább öröklődni az Uchiha név. ikszdé

Ami Sasuke és Sakura kapcsolatát illeti: Valószínűleg 1-2 évet a faluban töltött és Narutoval gondolom lebeszéltek valami rendfenntartó vagy tudom is én milyen küldetést. Goku is felcsinálta ChiChi-t aztán azt se tudta csak évekkel később hogy lett még egy fia. Szóval ez sem újdonság. Nevet Kishi meg köztudottan DB-ből veszi az ötleteket.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 17:19:30 írta Kuro25 » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #41 Dátum: 15 ápr 25, 17:55:37 »

http://www.reddit.com/r/Naruto/comments/33sqrv/megathread_naruto_exhibition_booklet_scans_raw/
Itt lesz a teljes fordítás ehhez a fanbook-hoz vagy mihez, szóval confirmed a cucc.
Sarada Sasuke és Sakura lánya. Nevet Hál Isten így már talán nem kell annyi ökörséget olvasni a neten. Nevet

Még nincs minden lefordítva de a kék hajú srácról csak ködös infók vannak. Ahogy látom voltak a magazinban ilyen pár oldalas one shot fejezetek is. Jó lenne látni őket angolul is. Kiba úgy látom becsajozott. Nevet

Mielőtt valaki beizgul ezek a rövid 3 oldalas storyk nem Kishi szüleményei. Mivel ez egy Fanbook vagy mi így fanmade manga "fejezetek" kerültek bele szóval nem kapcsolódnak a fő történethez. Nevet

Egyébként nem értem minek jöttök az Uchiha meg Uzumaki keveréssel. Arra ott lesz Sarada meg Boruto. ikszdé
Ők úgyis egy pár lesznek vagyis lennének ha tartana addig a manga de nem fog. Kivéve ha a cég máshogy dönt és Kishi helyett is csinálják tovább mint a Dragon Ball esetében ugye. Nevet Ha Sasuke meg nem csinál egy fiút magának akkor nem igazán fog tovább öröklődni az Uchiha név. ikszdé

Ami Sasuke és Sakura kapcsolatát illeti: Valószínűleg 1-2 évet a faluban töltött és Narutoval gondolom lebeszéltek valami rendfenntartó vagy tudom is én milyen küldetést. Goku is felcsinálta ChiChi-t aztán azt se tudta csak évekkel később hogy lett még egy fia. Szóval ez sem újdonság. Nevet Kishi meg köztudottan DB-ből veszi az ötleteket.

Sajnos eme story-k igazik.

Eme könyvek hivatalos neve Guide Book-ok + Kishimoto maga írta a dolgok többségét (lásd kommentárok, interjúk stb). Hogy miért nem használt tintát csak cerúzát, passz.

Azért vannak felállva erre az Uchiha-Uzumaki dologra, mert azt hiszik, hogy akkor Sarada-nak lenne Rinnegan-ja, pedig már tudjuk a 671-ik fejezet óta, hogy már régen semmi köze nincs a Rinnegan-hoz DNA marhaságok.

Mondjuk az Uchiha név így is tovább örökölhető, elvégre Naruto-t sem Namikaze-nak hívják.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #42 Dátum: 15 ápr 25, 18:04:17 »

1, végre lehet kommentálni Nyelvesít

Igen, köszi, hogy jelezted Capac, valami technikai hiba történt, szóval nem direkt lezz zárolva.

A Light Novel sorozat (Naruto Hiden) szerint 1 év telt el mielőtt Sasuke elment. De mivel Sarada kb annyi éves, mint Boruto, ezért Sasuke tuti, hogy még egyszer viszsament Konoha-ba.

Egyik se canon szerintem. Az elsőben a Kakashisban a vérbörtönbe mennek lol.

Mondjuk az Uchiha név így is tovább örökölhető, elvégre Naruto-t sem Namikaze-nak hívják.

Az Uchiha és az uzumaki egyenrangú klánok. Csak akkor viszi tovább a kölyök az anya nevét, ha az ő klánja magasabb rangú úgymond.

Lásd: Uzumaki Naruto, Yamanaka Inojin.

Naruto és Hinata esetében valószínűleg Hinata nem bánta a dolgot ezért lett a két kölyök Uzumaki, de szerintm ha Sarada és Boruto összejönne, akkor a gyerek Uchiha lenne, ha Sakuráéknak nem lesz több gyereke és Himawari vinné tovább az Uzumaki nevet, révén, hogy nem hiszem hogy sok náluk magasabb rangú klánt talál, főleg, hogy már egy hokage is jön az Uzumaki klánból.

Na és akkor ez beidézem ide mert ide releváns----

Ez fészbúkon volt
From: Naruto Exhibition!
- Kakashi sensei's face is revealed!

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11188415_384278588436158_1521792135946228816_n.jpg?oh=d7f9f5c55e7d0859199b5202d423b605&oe=55A190EC&__gda__=1439466580_c16d107491f6c49e369150af90f491ff

- The boy sitting next to Boruto is called Mitsuki (ミツキ). He is most likely Toneri Otsutsuki's son. But that hasn't been confirmed yet.
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xta1/v/t1.0-9/11088239_384278608436156_8153362284166208547_n.png?oh=8c7262447f66992c0ae3c41800403af7&oe=55D64063&__gda__=1439876330_8533abcd7b6f1eb715e40d0aff2cfc40

Mitsuki is/will be part of 3 man cell team that is Boruto, Sarada and him.

- Naruto is so tall when he's standing next to Hinata
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/11160661_384279725102711_3907966007803290125_n.jpg?oh=c525a4a76f02f8fa71556afdfa60e06e&oe=55E42406&__gda__=1440592432_36e52869394dea10a2db9cb0ea88e387
Ja és a végén amit lehagytak az Uchiha ház
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/v/t1.0-9/11032014_384281021769248_7071838077121976559_n.jpg?oh=fb19229525bf2aa296f9eff238582a14&oe=55CF54C6&__gda__=1439452061_74d7dba656657b68b477a78a884dbdd1

Naszóvalakkor:
-Kakashi arca nagyon menő xD bár nekem a fanmade képek jobban tetszenek Nevet
-Ha az a srác tényleg Toneri fia...bár mondjuk Sasukét is beengedték a faluba,akkor Tonerit miért ne?
-Hinata <3
-Himawari nagyon aranyos Nevet


A két családi kép hivatalos, azokat már korábban is látni lehetett roszabb formában, a kép Mitsukiről is annak tűnik, Kakashi arcát nem tudom, mert Kishimoto sketchjeire emlékeztet, de mivel még nem láttuk az arcát, ezért így fura, de hihetőnek mondanám.

EDIT:

Úgy fest mind igazi, csak a plusz hírek nem. A könyv úgy jellemzi Mitsukit, hogy "Egy igazi rejtéj, aki megannyi titok ködébe burkolódzik". Semmi hivatalos infó Toneriről stb, de úgy néz ki valóban ő lesz Boruto új csapattársa.

Bocs a hegynyi hosszú komiért, de most értem haza és igyekszem válaszolni mindenkinek. A Shurikeneket már feladtam, mert nem tudom hol tartottam velük. Aki akar valamit majd regisztrál fórumra, vagy két hét múlva beszélünk lol.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 18:19:15 írta Exkirion » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #43 Dátum: 15 ápr 25, 20:29:41 »

A Light Novel sorozat (Naruto Hiden) szerint 1 év telt el mielőtt Sasuke elment. De mivel Sarada kb annyi éves, mint Boruto, ezért Sasuke tuti, hogy még egyszer viszsament Konoha-ba.

Egyik se canon szerintem. Az elsőben a Kakashisban a vérbörtönbe mennek lol.

De tudtommal a Light Novel-ben lévő "vér börtön" és a filmben lévő teljesen különbőek s az egyetlen közös bennük a kastély ura (Mui) és hogy Konoha + Kumo együtt leverték, de semmi szó a filmben lévő több dologról mint Satori-ról (az óriás Digimon-ról), vagy Ryuzetsu-ról, vagy tévedek?

Mondjuk az Uchiha név így is tovább örökölhető, elvégre Naruto-t sem Namikaze-nak hívják.

Az Uchiha és az uzumaki egyenrangú klánok. Csak akkor viszi tovább a kölyök az anya nevét, ha az ő klánja magasabb rangú úgymond.

Lásd: Uzumaki Naruto, Yamanaka Inojin.

Naruto és Hinata esetében valószínűleg Hinata nem bánta a dolgot ezért lett a két kölyök Uzumaki, de szerintm ha Sarada és Boruto összejönne, akkor a gyerek Uchiha lenne, ha Sakuráéknak nem lesz több gyereke és Himawari vinné tovább az Uzumaki nevet, révén, hogy nem hiszem hogy sok náluk magasabb rangú klánt talál, főleg, hogy már egy hokage is jön az Uzumaki klánból.

Ez igaz!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #44 Dátum: 15 ápr 25, 23:34:48 »

De tudtommal a Light Novel-ben lévő "vér börtön" és a filmben lévő teljesen különbőek s az egyetlen közös bennük a kastély ura (Mui) és hogy Konoha + Kumo együtt leverték, de semmi szó a filmben lévő több dologról mint Satori-ról (az óriás Digimon-ról), vagy Ryuzetsu-ról, vagy tévedek?

A Ryuuzetsuban nem vagyok biztos, de a többiről valóban nem.

Amúhy ez nekem is megfordult a fejemben, hogy létezhet egy hasonló börtön a canon sztoriban is ugyanazzal az úrral, csak a "valódi" sztoriban nem azok történtek és ezért belefér, de azért valljuk be elég dúrva véletlen egybeesés lenne.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 23:36:49 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 118
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!