24 máj 11, 06:26:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a legerősebb Espada?
Coyote Starrk és Lilynette Gingerback (1. Espada) - 29 (18.2%)
Barragan Luisenbarn (2.) - 19 (11.9%)
Tia Halibel (3.) - 3 (1.9%)
Neliel Tu Oderschvank (ex 3.) - 2 (1.3%)
Ulquiorra Schiffer (4.) - 83 (52.2%)
Nnoitra Jiruga (5.) - 0 (0%)
Grimmjow Jeagerjaques (6.) - 8 (5%)
Luppi Antenor (egy ideig 6.) - 1 (0.6%)
Zommari Leroux (7.) - 1 (0.6%)
Szayel Aporro Granz (8.) - 3 (1.9%)
Aaroniero Arruruerie (9.) - 1 (0.6%)
Yammy Riyalgo (10. & 0.) - 9 (5.7%)
Összes szavazó: 157

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Az Espada valódi sorrendje . . .  (Megtekintve 35397 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #45 Dátum: 12 dec 18, 19:16:51 »

Ez így rendben is van. Én magam is úgy vélem, hogy különbség van aközött, hogy ki, mennyire erős és aközött, hogy mennyire könnyen érheti el a végső fázisát. A többieknek elérni ezt a fázist aránylag könnyen megy de ha azt nézzük, hogy végső állapotában mennyire lehet erős, akkor bizony Yammy a nyerő.

Abban viszont nem fogadnék, hogy Barragan képes lenne még csak megkarcolni is Starrkot. Az ő képessége inkább közelharcra és védekezésre jó. Márpedig Starrk távolra specializálódott és még a szellemi ereje is nagyobb mint Barragané aki ráadásul még lassú is Starrkhoz képest.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #46 Dátum: 12 dec 18, 19:52:55 »

Jeeah, Starrk forevör.xD
Amúgy szerintem valahogy így lenne oké, természetesen max erőbedobással:
1. Yammi (Pedig mennyire utálom.xD)
2. Barragan (Őt is utálom.xD)
3. Ulquiorra (Na, őt szeretem.)
4. Starrk (Sztem amúgy Barragan elpusztítaná a ceroit és Ulquiorra is verné második alakban már csak a lándzsája miatt is.)
5. Grimmjow (Őt is bírom.xD) /+Nel (Nem sokat láttunk belőle, de ahogy elfenekelte Nnoitrát azért elmond egyet, s mást.)/
6. Nnoitra (Egy egy az egy ellen fightban inkább verné Grimmjow, mint fordítva, persze ez személyes vélemény.)
7. Harribel (Azért az ő ereje annyira nem tűnik durvának részemről. Egy gyorsabb ellenfél és vége.)
8. Szayel Aporro (Már csak az undok képessége miatt is, mert szinte lehetetlen teljesen kicsinálni.)
9. Aaroniero (Egy erősebb mentalitású, Byakuya vagy Ulquiorra típusú ellenféllel szemben nulla. Láttuk, hogy Bya hagyta volna megöletni Rukiát, ha nincs Ichigo.)
10. Zommari (Had ne részletezzem. Byakuya megoldása is jó, de látok könnyebb utat is.) /+Luppi (Nagyot néztem, amikor berakták Grimmjow helyére azt a kis izét.xD)/

Nem kell fikázni, véleménytlehet mondani, de az a saját sorrendem és pont.xD Köszipuszi.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 18, 19:59:00 írta Eszter4 » Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #47 Dátum: 12 dec 18, 19:58:18 »

Igen, szerintem se tudná Barragan legyőzni Starkot, sőt még van olyan espada akit nem tudna. Csakhogy valszeg ők se tudnák legyőzni Barragant a képessége miatt. Ezért is raktam első helyre őt, mert még ha nem is tudja legyőzni a többi espadát, akkor sem veszít, inkább egyfajta padhelyzet alakulna ki szerintem. Ezért talán szerencsésebb lenne úgy kialakítanom a sorrendemet, hogy Barragant figyelmen kívül hagyom, de mivel ő is espada muszáj berakni vhova és én úgy gondolom, hogy a képességéből adódóan az első hely illeti(pedig nem nagy kedvenc, vagy ilyesmi, nem elfogultságból teszem oda).

Idézet
Starrk távolra specializálódott és még a szellemi ereje is nagyobb mint Barragané

Na igen ilyesmin gondolkodtam én is, hogy vajon eltudja-e nyomni Stark a respirat a lélekenergiájával, vagy sem. Aizen ellen hatástalan volt Soi Fon szúrása, de köztük hatalmas volt a különbség. Szerintem Stark és Barragan közt nincs akkora különbség, hogy Stark elnyomja ezt az erős támadást, de ezt valszeg úgy sem fogjuk megtudni így marad a találgatás. Nevet
Ezt azért írtam le, mert gondolom ezzel a "nagyobb szellemi erővel" arra céloztál, hogy talán tudja blokkolni vele Barragan képességét.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 18, 21:26:10 írta Szalonna » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #48 Dátum: 12 dec 18, 20:00:17 »

Oké, akkor csak vélemény mondok  és abból is csak egyet ( illetve kettőt)

1.
Starrk az előtt szétlőné (pontosabban vágná, hiszen nem kell átalakulnia)  Ulquiorrát mielőtt annak esélye lenne 2. res-be menni.

2.
Nagy a valószínűsége annak, hogy Harribel egyetlen támadással mosná el Grimmjow-t és Nnoitora-t egyszerre.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 18, 20:10:45 írta TsunadeHime » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #49 Dátum: 12 dec 18, 21:20:40 »

Harribelt csak a 7-edik helyre rakni ? xD 1 Vs 1-ben a kapitányok nagy részét képes lenne legyőzni. Toshiroval csak a jég miatt szívott annyit.

Most visszanézve Yammi harcait, olyan, mint Hulk. Nevet Minél dühösebb, annál erősebb, és ahogy egyre nagyobb lesz, a korábbi sérülései begyógyulnak 100%-ra. Ő olyan ellenfél, akit minél hamarabb el kell intézni. A 100 lábú formában még annyira nem vészes, hisz Kenpachi szemkötővel képes volt teljesen kiütni, csak végezni kellet volna vele, míg eszméletlen, csak Byakuyával eltökölték az időt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #50 Dátum: 12 dec 19, 14:04:05 »

Jó, na... egyedül vele voltam igazságtalan, mert nem szeretem, de nagyon nem és nem tudtam sehova sem beékelni. Szeegény Harribel.T-T
Szóval vegyük úgy, hogy nincs sorrendem, mert még át kéne gondolnom párszor. Mondjuk ne várja el tőlem senki este, két témazáró meg egy edzés után, hogy a toppon legyek agyilag. De azért remélem látszik, hogy nem a kedvenceim sorrendje, mert az egészen máshogy nézne ki.xD
Mindegy, majd kitalálok valamit, de azért van, amivel nem tudok egyetérteni. Pl.: Ha Barragan elpusztít kb mindent, ami körülötte van, akkor Starrk ceroi hogy találnának célba? Azt sem tudjuk, hogy Ulquiorra hány Lanza Del Relámpago cuccot tud ellőni. Ha pedig csak fele annyit is sikerül neki, mint Starrknak, akkor már veri, mert egy olyan lándzsa erősebb (sztem), mint egy cero vagy bala.
Lehet, hogy csak én gondolom így, de sztem Ulquiorra nem bosszantaná direktbe Yammit, vagy egyáltalán azt se várná meg, hogy legyen ideje növögetni... Annyira nem hülye.
Ha pedig a jelenlegi erejét nézzük Grimmjow már nagy valószínűséggel tovább fejlődött, mint Harribel, aki nem tudjuk mióta van a quincik fogságában. Márpedig, ha Grimmjow fejlődni akar, akkor fejlődni fog, mert nem olyan alaknak tűnik, aki csak úgy hagyja, hogy porig alázzák és el is felejti.
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #51 Dátum: 12 dec 19, 15:11:04 »

Két TZ, hát kemény napod volt.^^ Megtaláltam a régi hsz-em arról, hogy szerintem, hogyan működik a Respira:
A Respira nem olyan, mint egy mintegy lézerfal.. Nem folyamatos. Úgy értem ha pl 2 ember egymás mögött áll és szemből átmegy rajtuk egy Respira hullám, akkor csak a legelső embert fogja elkapni. Az első felfogja a testével így a hátsónak semmi baja sem lesz.
Ha egy Cero átmegy rajta tulajdon képen kilyukasztja, így egy rés keletkezik, amin átjuthatsz, ha nem érsz a széléhez. Legalábbis szerintem.
Annyi Cero egy Respira falat úgy kilyukasztja, mint egy halászháló. Szerintem ez az oka, hogy Starrk előrébb van a rangsorban.

Ulquiorrával kapcsolatban a  Lanza Del Relámpago igazad van. De nem szabad elfelejteni, hogy nem tud/nehéz vele pontosan célozni. Ezt ő maga mondta, és alá is támasztja az a tény, hogy a 20 méterre lévő, egy helyben álló Vasto Lorde Ichigót nem találta el vele. Nevet Szóval valószínűleg egy mozgó célpontot valószínűleg nem képes eltalálni, igaz ha a földön harcolnak, akkor elég ha csak mellette csapódik be a földbe, mert elviszi a robbanás.

Harribelről csak annyit tudunk, hogy maga Bach győzte le, gondolom nem sokkal azután, hogy Bachék bevonultak HM-be.
Grimmjow meg biztosan fejlődött, ha harcolni fog a Quincyk ellen, mert a régi erejével nem menne sokra. Csak az a kérdés, hogy azt beleszámítsuk-e majd az erősorrendbe ? Mert már az Espadanak vége és így nem lenne fair a már elhunyt tagokkal szemben.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #52 Dátum: 12 dec 19, 16:01:22 »

Nem kell itt nagyra gondolni. A legjobb példa erre Soi Fong harca amikor bankait használt. Barragan megpróbált elmenekülni előle mert nem volt képes teljesen elpusztítani. Be is szedett belőle rendesen Barragan egy adagot, főleg mikor lekorlátozták a mozgási terét Hacchigen által. Na most, Starrk összemérhetetlenül erősebb mint Soi Fong. Ha visszaemlékezünk akkor harc közben mondta is, hogy mi van ha nem egyesével lövi azt a Cerot hanem egyszerre több ezret. A lényeg, hogy Barragan védelme képtelen elég gyorsan elöregíteni a nagy sebességű és erejű támadásokat. Barragan számára pedig elszökni lehetetlenség Starrk elöl, hiszen Starrk szellemi erőben erősebb és sokkal gyorsabb is nála. Pont a szellemi ereje miatt vannak ketten mert ők egy személy valójában. Kicsit hasonlatos mint Ichigo esetében Zangetsu és Shirosaki esete. Ichigo mindig csak valamelyikük erejéhez fért hozzá, így jóval kisebb volt a támadási és védelmi potenciálja. Ez Starrkra is igaz. Amikor egyesültek Lilinettel akkor lett teljes az ereje.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 19, 16:04:17 írta rini67 » Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #53 Dátum: 12 dec 19, 16:05:38 »

Yo, akkor még egy kérdés: Yammi hogyan lehet erőben Barragan fölött?Nem lenne, aki felfogja azt a rohadt támadást és Yammi mehetne a süllyesztőbe... Gondolom ő nem tud egyszerre kismillió cerot lőni és mivel az ál Karakurában egész háztömbök váltak köddé Barragan keze nyomán nem hiszem, hogy akár Yammi is gondot jelentene számára.
És itt merült fel bennem a kövi: Starrk nem erősebb Yamminál, amit ugye valószínűnek tartunk már csak a számozás miatt is, de Barragan igen, akit viszont Starrk kényszerít hátra a sorban. Paradoxon?xD Vagy csak én nem értem... Esetleg Yammiban van valami, aminek a hatására Barragan nem tudja elrohasztani? A másik verzió pedig, hogy tényleg csak az ellenfél számít és annak a technikája illetve, hogy mennyire tudja kihasználni a másik fél gyengeségeit, ergo nem lehet egy korrekt sorrendet felállítani, mert egy 1 kontra 1 harcban a gyengébb is verné az erősebbet.
Már arra is gondoltam, hogy azzal a sok eszével akár Szayel is kitalálhat valamit, ami kicsinálja Godzillát, azaz Yammit. Nem?
Valaki rakjon már helyre!xD
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #54 Dátum: 12 dec 19, 16:41:52 »

Nem feltétlen paradoxon. Nevet Egyszerűen annyi, hogy Yammynak hiába nagyobb az ereje/lélekenergiája ha buta és előnytelen a képessége a többiekkel szemben. Olvasd el az én sorrendem(ami harcban való hatékonyság alapján lett leírva)és az indokomat. Nem rakom be idézetként, mert nem olyan régen írtam.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 19, 16:44:48 írta Szalonna » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #55 Dátum: 12 dec 19, 20:03:46 »

Miért ne tudná elrothasztani. Simán megteheti. Viszont van egy kis anomália. Yammi méretei olyan hatalmasak, hogy mire elmorzsolja azt a nagy kezet vagy lábat addigra odaér az a kéz vagy bármi ebből a hatalmas méretből. Ráadásul mi lassúnak látjuk Yammit pedig azért nem is olyan lassú. Emlékezzünk, hogy a villámlépést csináló Rukiát lekapta mint a legyet. Tehát nem is olyan lassú az a nagydarab fickó. A lényeg viszont szerintem az, hogy leginkább kölcsönösen lenyomnák egymást, bár Yammi rage módban elsütött villáma azért nem lehet akármilyen. Ha viszont Yami elkapja Barragant egy fülessel, akkor neki annyi. Barragan elrothasztja azt a fülest kiosztó kezet és ezáltal támadhatja az egész testet, viszont Yami is levághatja azt. Így meg is menekülhet.
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #56 Dátum: 12 dec 20, 14:39:38 »

Szerintem Barragan a legerősebb mert bárki támadja lelassítja és elrohasztja a húsát és mert csak a saját erejével lehet legyőzni
Naplózva

nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #57 Dátum: 12 dec 20, 18:12:41 »

Nem csak a saját ereje tudja legyőzni. Amikor Hachi bezárja és Soi Fon bankaija megsebzi mert elég közelről és elég nagy sebességgel indít támadást ahhoz hogy Barragan képessége ne tudja megállítani vagy eltéríteni. Ha sikerülne többször közelről nagy erejű és sebességű támadással megtámadni akkor le lehetne győzni.
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #58 Dátum: 12 dec 20, 21:01:40 »

Jó jó de azért viszonylag kevesen járkálnak bazukával a válukon. meg amúgy azt sem értem hogy mért nem rohasztotta el ott a varázslatot mikor ha minden igaz képes rá  Gondolkozik
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #59 Dátum: 12 dec 20, 21:56:12 »

Nincs szükség semmilyen rakéta vetőre. Ezt a hatást bármilyen távolról harcoló kiválthatja, de még egy varázshasználó is. Barragan nem elsősorban elrothaszt dolgokat hanem az idővel képes manipulálni. Elöregíti a tárgyakat. A hátránya pedig az, hogy nem elég gyors ez az időmanipuláció, így mindig lenne valami olyan támadás ami elérné öt mire tulajdonképpen elöregszik az anyag. Mondok egy példát. Felállított útakadálynál őrködsz és a fegyvered egy gépágyú. Jön feléd egy jármű. Nekiállsz kilőni és ezáltal leamortizálni a tárgyat. Hamar végzel is ezzel a feladattal és megáll a jármű. Na most mi van ha nem egy személyautó a cél hanem egy kamion vagy netán egy sokkal gyorsabb jármű. Nyilvánvaló, hogy jóval később leszel képes megállítani, így akár téged is elérhet a támadás. Barragannak pont ez volt a problémája Soi Fong esetében is. Képtelen volt időben elporlasztani az a rakétát.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!