24 máj 03, 23:56:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kinek melyik Narutos lány a legbejövősebb?
Sakura
Tsunade
Hinata
Temari
Ino
Ten-ten
Ayame
Anko
Shizune
Kurenai
Konan
Tayuya
Karin
Az Ötödik Mizukage
Kushina
Samui
Karui
Kin
Shiho
Pakura (Kiszárítás ellem használó)

Oldalak: 1 ... 45 46 [47]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kinek melyik Narutos lány a legbejövősebb és miért? Avagy ízlések és pofonok.  (Megtekintve 108902 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #690 Dátum: 13 feb 21, 18:26:30 »

Karin, Tayuya... hang lányok a legjobbak sztem, Tayuya részben azért is mert a genjutsuja olyan embereken működik mint Itachi, nem mintha sok köze lenne a bejövésnek a powerlevelhez de vmilyen szinten számít...
jah és nekem is ott van Konan legalább a top10ben... még Sakura, Temari, Ino, Tenten, Mei azok akiket bírok
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #691 Dátum: 13 ápr 03, 01:09:41 »

öhm lehet én vagyok el maradva de honnan tudod hogy Tayuya-chan genjutsuja müködött Itachin ? :O
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #692 Dátum: 13 ápr 09, 07:49:49 »

off: Onnét tudja hogy Kabuto mikor harcolt Sasuke és Itachi ellen a hangötöse képességeit is használta, Tayuya furulyája pedig genjutsuba ejtette mindkettőt, akik ugyebár egymást is genjutsuval szabadították ki.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/585/10
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/585/11
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #693 Dátum: 13 ápr 09, 13:51:45 »

értem köszönöm most már még fantasztikusabb csajszinak tartom Tayuya-t Nevet
Naplózva

tothwivieen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


« Válasz #694 Dátum: 13 júl 30, 13:08:13 »

Kushinára szavaztam, bár Kin és Tayuya is nagyon bejövős nálam.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #695 Dátum: 13 aug 29, 14:04:10 »

Igazából, nagyon sok fajta lány van ebben a történetben, mindenki külső vagy belső alapján találhat valamit amihez "vonzódik".   
Csodálkozom, hogy TonTon nincs a listában. ikszdé

Külső alapján, anno még Mei Terumi-ra (az 5. Mizukage) szavaztam. Oly sok mindent nem tudunk róla, mármint "belső" téren, viszont nem néz ki rosszul, az tény. Viszont hibáztam mikor rá szavaztam.  Johhny Depi
Hinata kiskorában eszméletlenül aranyos volt. Itt van ez a kép, meg ez is. Tipikusan, a kis vissza húzódó, keveset beszélő, viszont hamar elpiruló leányzó, akinek ez a bája. Mikor felnőtt, már nem lett az igazi. Megmaradt ugyan olyan cukinak, de a külseje, számomra már nem jött be annyira. Viszont rohadt jól megtudják mások csinálni.
Amúgy szerintem sokan ezért szavaztak rá, mert ez a pirulós, zavarba jövő leányzó, bejön a férfiaknak, másokat, mint Hiei-t meg már irritál.
Fuka ezen a képen jól néz ki. Amúgy a többin nem, de itt, nem is rossz. Nevet
Ha már itt tartunk Guren (azt hiszem így hívják) sem rossz igazából. Bár kicsit agresszív arca van sajnos.
Temarit nagyon szeretem, szexi tud lenni, ez tény. Elég beteg képeket vágott az elején, mikor még csak ismerkedtünk a szereplővel, de szépen lassan, nagyon aranyos lett.

Viszont, szerintem a legszexibb nő Kurenai. A kicsit csapzott haja s a vörös szemei, jól áll neki, ahogy a nem kicsit szexuális ninja rucija. ikszdé Szerintem ő az egyik legjobb nő. A kis harcos szexi ninja.Nevet

A mellek meg hasonlók alapján érdekes véleményt mondani, hogy "csak emiatt" jön be sok embernek X meg Y... bár mindegy, ahogy mondja a topic "ízlések és pofonok". Nevet
Naplózva


Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #696 Dátum: 14 márc 23, 01:36:53 »

Kurenai! Nagyon jól néz ki szerintem. + ki tudja milyen extrákat tudna egy-egy genjutsuban mutatni! Mosolyog
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #697 Dátum: 15 szep 13, 05:24:55 »

Hinata a shippuuban 10/10 a last moziban már istennő,30 évesen meg meeeeh
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 45 46 [47]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!