24 máj 03, 16:27:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kinek összintébb az érzései a választotjuk iránt ?
Hinata - 7 (100%)
Sakura - 0 (0%)
Összes szavazó: 7

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hinatának vagy Sakurának összintébb az érzéseik a srácok fellé ( Naruto Sasuke )  (Megtekintve 3327 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Dátum: 15 jún 29, 19:19:55 »

Ez a kérdés már a Naruto vége óta érdekel,eredetileg csak úgy össze csapot pároknak tűntek,de a The Last után már jobban tetszik ez a Naruto Hinata kapcsolat,mint Sasuke Sakura kapcsolat .
Várom az érveket,ti hogyan látjátok ezt a dolgot .


Szerintem jobb a Hinata és Naruto kapcsolat,mert szépen fel lett építve .
Hinata gyerek kora óta szerette Narutot,de nem azért mert ő olyan okos tehetséges meg menő .Hanem azért mert Naruto megvédte ott volt ha kellet neki stb ezt szépen lehetett látni a The Last-ban is .

Míg a Sakura kapcsolata Sasukéval csak felszínes, tetszett neki Sasuke mert menő okos stb,de lényegében nem ismeri igazán Sasukét . Többször meg akarta ölni,nem törődött vele stb ,de Sakura mégis szerelmes maradt belé .

Kíváncsian várom szerintetek melyik páros a jobb .? Melyik lett jobban felépítve stb ...
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1 Dátum: 15 jún 29, 19:28:56 »

Ez egy hülye kérdés már megbocsáss.
Attól függetlenül hogy NaruHina fan vagyok,nem szeretem túlzottan Sakurát,de neki ugyanolyan tiszták az érzései Sasuke iránt mint Hinatának Naruto iránt.
Hinata kisgyerek koruk óta szerette Narutot,támogatta hitt benne.Amikor végül összejöttek az számomra egy baromi szép pillanat volt,Hinatának meg az álmai beteljesülése.Naruto meg megtalálta élete nőjét a rohadt mázlista Nevet
Viszont az hogy Sakura nem szerette őszintén Sasukét elég nagy baromság de tényleg.Igen kezdetben csak rajongott érte mert hát ő Sasuke azt mindenki rajong érte 24/7
De a shippuudenben ez a rajongás átváltozott szeretetbe.Szerette még azután is hogy megtudta mi mindent tett,és hogy őt is meg akarta ölni.Elviselte az a fájdalmat ami ezzel a szeretettel jár,és kitartott mellette.Mondom,nekem Sakura nem a kedvencem de mi ez ha nem őszinte szeretet?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 29, 19:32:15 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #2 Dátum: 15 jún 29, 19:40:03 »


Viszont az hogy Sakura nem szerette őszintén Sasukét elég nagy baromság de tényleg.


Tiszteletben tartom a véleményed,de számomra nem ez az őszinte szerelem .
Lehet hogy naiv vagyok és túl régi módi,de nekem az az őszinte szerelem,ha ismerem a választottam érzéseit mit miért tesz stb . És nem az alapján választok hogy milyen menő stb .De lehet hogy tévedek .
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3 Dátum: 15 jún 29, 19:45:46 »

Persze én is régimódinak vallom magam mert azt a nőt keresem aki talán az életem szerelme lesz,és nem dugom végig egész pestet.
Sakura ismerte Sasuke érzéseit és próbált hozzájuk idomulni.Ugye meg is mondta neki hogy képes lenne vele elhagyni Konohát hogy segítsen neki.Ez szerintem azt bizonyítja hogy igen is megértette min megy keresztül.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4 Dátum: 15 jún 29, 19:48:33 »

Az őszinte, tiszta szerelem bármiből létrejöhet. Lehet olyan mint Hinata viszonyul Narutohoz, lehet fangirl/boy rajongásból alakul át, vagy  2 random ember csak elkezd járni mert miért ne és hopp, valaki beleszeret a másikba.
A múlt meg már múlt, éppen ez a szép a Narutoban, telik az idő és változnak az emberek. Az érzéseik is átalakulnak.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 29, 19:50:52 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5 Dátum: 15 jún 29, 20:54:47 »

Ezért is értelmetlen maga a kérdés.Kinek őszintébbek az érzései? maga az őszinteség is rohadtul relatív,pláne az őszinte szeretet.Mindenkinek az az őszinte  ahogy szereti a másikat.Ennyi.
Én nem akarok beléd kötni kurama ,csak ez tényleg hülyeség.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 29, 20:55:56 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #6 Dátum: 15 jún 30, 17:49:34 »

Ezért is értelmetlen maga a kérdés.Kinek őszintébbek az érzései? maga az őszinteség is rohadtul relatív,pláne az őszinte szeretet.Mindenkinek az az őszinte  ahogy szereti a másikat.Ennyi.
Én nem akarok beléd kötni kurama ,csak ez tényleg hülyeség.

Oké tényleg hülyén raktam fel a kérdést .Akkor átfogalmazom .
Kishi melyikük kapcsolatát építette fel jobban ?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 17:51:41 írta kurama95 » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7 Dátum: 15 jún 30, 19:13:15 »

Igazából egyik kapcsolatrol se tudunk sokat. Az ok h a 2 csaj mit érzett de h a kapcsolatuk milyen? Csak annyit h adott egy távkapcsolat egy vándorló Sasukével egy magányos asszonnyal és egy apjára kiváncsi kiscsajjal és egy idillinek nevezhető de nyilván nem tökéletes (azért mondom mert semmi nem az) házasság egy elfoglalt Hokagével egy türelmes feleséggel, egy kislánnyal aki feltételezhetően anyuci szoknyáján csüng, és egy kevésbé türelmes kiscsávóval.
Amúgy meg minden kapcsolat más.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #8 Dátum: 15 júl 04, 14:48:20 »

A kapcsolatok felépítésével is döntetlen szerintem.
Naruto és Hinata kapcsolatának kiteljesedéséhez ott van a Last mozi,míg Sakura és Sasuke viszonyát a Sakura novellában mutatják be,
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9 Dátum: 15 júl 05, 00:15:09 »

Igazából ha a mangát nézzük, akkor egyik kapcsolat sem lett igazán felépítve. Persze, a Last az canon, viszont a Sakura novella az nem, szóval duplán. Mindenesetre engem ez nem zavar, voltak utaló jelek ezekre a párosításokra, a többit meg oda lehet képzelni. Láthattuk a legutóbbi fejezetben, Kishi még egy sima férj-feleség csókjelenetet sem akart megrajzolni, inkább elviccelte, szóval lehet, hogy jobb is ez így Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!