24 máj 03, 16:22:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a kedvenc klánod?
Uchiha
Hyuuga
Aburame
Fuuma
Kaguya
Nara
Inuzuka
Akimichi
Nincs kedvencem!
Egyébb...!
Yamanaka
Senju (Első, Második Hokage)
Sarutobi (Harmadik Hokage, Asuma, Konohamaru)
Uzumaki (Kushina, Mito, Naruto(?))

Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a kedvenc klánod és miért?  (Megtekintve 50906 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #255 Dátum: 12 máj 22, 15:37:20 »

Az Uchihák viszik nálam az aranyat Mosolyog Már a legelső alkalommal amikor feltűnt imádtam a Sharingant. Mosolyog

Második helyen nálam a Nara klán van Mosolyog
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #256 Dátum: 12 máj 22, 20:33:18 »

Abba igazad van hogy chakra nélkül eléggé megcsappan az arzenálja Sasukénak de más ninjának is de ha kikerülöd ami egy sima sharingannal is (nem kell Mangekyo Sharingan) még könnyebb is akkor nem tudja eltalálni a chakra pontokat. Meg nem csak az Uchiháknak nem csak genjutsujuk van ott van pl az Amaterasu amit:
- közvetlenül nem lehet védeni mert mindent eléget még másik a ninjutsut is ( pl :. Sasuke tűzgolyója)
- 98%-ban nincs senki olyan gyors hogy kitérjen előle csak Minato meg a Raikage.
és még nem is említettünk komolyabb uchiha jutsut.

Meg általában az olyan kekkei Genkai-jal rendelkezők mint a Hyuugák meg az Uchihák a vele született tehetségük miatt fejlődnek gyorsan plussz a szemtechnikájuk is segíti őket a edzésben.

Az igaz hogy a hyuuga klán messze nagyon erős meg nincs öldöklés családon belül de a hyuugáknál meg egyik ág nyomorban tartja a másikat ez sem jobb.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #257 Dátum: 12 máj 22, 21:58:11 »

Bármelyik Hyuuga klánbeli kap 1%ot tőlem, hogy eltalálja Sasuke tengetsu-pontjait, és még kedves voltam..
Ayase, tőled megszoktuk, hogy lenézed Sasukét (aki már a hídon szétzúzhatta volna a híres-neves kedvenced), de azért hülyeségekkel ne fáraszd már a népet... 1 Hyuuga se tudná nemhogy legyőzni, még eltalálni se Sasukét, már a Shippuu elején sem, nemhogy most... smirksweat

Kedvenc klánom az Uchiha. (ki hinné mi?)
Tetszik a múltjuk, lenyűgöz az erejük és tudásuk... és lássuk be, imádom ahogy némelyik akkora arccal járkál, hogy nem férne be Konoha kapuján.. Nevet
Nem tudom, hogyha Uchiha lennék meg tudnám-e ölni a hozzám legközelebb álló személyt a Mangekyo-ért, majd elvenném-e az öcsém szemeit (amit pótolhatnék neki bárki más szemével mondjuk.. ikszdé) a FMS-ért... de ki tudja... talán.  kacsint
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #258 Dátum: 12 máj 22, 22:11:31 »

Az uchiha klánra szavaztam. Igazából megtetszett az életstílusuk szöcske visszaemlékezéseiből. Meg hát igen, a sharingan. Nevet
Hyuuga semmiképp, még romlottabb, mint az uchiha. ikszdé
Ami még érdekes az az aburame. =D  Na jó nem.

Mondjuk még az árnyékjutsuk se rosszak, szóval ami még szívesen lennék, az a nara klán, csak akkor ha túl okos lennék, akkor a végén annyi felelősség kerülne rám, hogy az már szörnyen mendokszé lenne. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 23:32:04 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #259 Dátum: 12 máj 30, 17:44:52 »

Èn a Hyuuga klánra szavaztam, mert Neji és Hinata is Hyuuga , bár kicsit zűrös  története van aklánnak.Mosolyog
Szerintem marha jól néz ki , és tök jó lehet 360Fokban látni:D mondjuk nem olyan sok technikájuk van mint az Uchiháknak de nekem ez a kedvencem Mosolyog És szerintem a Kaiten szinte áthatolhatatlan, javítsatok ki ha tévedek. Mosolyog
Azt meg nem kell ecsetelnem hogy ez a klán làtja egyedül a tenketsu pontokat Nevet
Szóval egy Hyuuga vs Uchiha harcot megnéznék szivesen. ^^
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #260 Dátum: 12 jún 14, 12:54:45 »

A Nara klánt szeretem Shikamaru miatt főleg de amúgy konkrétan kedvenc klánom nincs de eggyértelmű hogy a legtöbb szavazatot miért az Uchiha klán kapta hiszen sokat szerepelnek és elég erős mindenki belőle. ikszdé
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Kurama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #261 Dátum: 12 aug 11, 19:35:21 »

(((((((Nagato is Uzumaki)))))) Nyelvesít
És igen, nekem az Uzumaki klán a kedvencem (sajna,h kivéve Narutot kihalt :S), mivel rendkívül nagy csakrakészlettel rendelkeznek, ha 1 byuu kijön belőlük (lásd Kushinából, amikor Naruto megszületett) akk is túl tudják élni (egyedül ez a klán), illetve rengeteg ki tudja milyen tiltott és milyen erős pecséteket ismertek és használtak. Akár mit tom én még az emberben a csakrát is el tudták pecsételni, vagy irányító pecsétet alkalmazhattak, vagy bénitó pecsétet, vagy akármi hasonlót (ilyen irányítós cucc asszem akk volt amikor 1 robotos csávó meg akart szerezni 1 hercegnőt, aki meg Narutoval akart megküzdeni, ez a házassági dolog, amit Jiraya "hagyott rá").
Nem véletlenül írtották ki -> túl erős pecsét jutsukkal rendelkeztek...
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #262 Dátum: 12 aug 22, 22:31:54 »

Uchiha, a változatosságáért. A senju se rossz, de a szemváltozatok nekem kifejezetten tetszenek.
Amúgy 500-adik szavazó voltam >.<#
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #263 Dátum: 12 szep 04, 17:47:31 »

Valaki amúgy már belegondolt abba, hogy férfiaknak milyen megerőltető lehetett uchiha lányokkal szemezni? (Mondjuk sokaknak alapból az ebbe a világba, de így még nehezebb lehetett:D) Gondoljunk csak bele. Egy férfi szemezget uchiha lánnyal az meg hirtelen átváltana sharinganrá, kicsit le lenne sokkolva a csávó:D Vagy nagyba szemeznek és férfi nagyon unszimpatikus az uchiha lánnyal az meg genjutsuba ejti az áldozatát:D
Amúgy uchiha a kedvenc clanom mert akiket ismerek uchihákból azokat kb. mindegyiket kedvelem és eléggé erősek is valamint a harci stílusuk bejön.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 04, 17:48:11 írta Mach5 » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #264 Dátum: 12 szep 04, 20:14:57 »

Haha..:DD IGAZ-IGAZ. Én az uzumakiknak bírom,csak mert kacsint...egyszer megkedvelsz valamit,kit nem tudod miért de ragaszkodsz hozzá,én nem tudom mért lájkolom narutot és az uzumakikat,hogy nem,olyan vagyok mint mások, a sok uchiha,szááászke<3 (tisztakiv) fan.Nekem nem jönnek be az uchihák,de itachit birom.(Y) talán azért mert sok azego??
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #265 Dátum: 12 szep 04, 20:44:33 »

De azért van mire büszkének (egositáknak) lenniük, mert egy olyan Kekkei Genkia, mint az övéké... Ellenben Narutoval, aki a sorozat elején hatalmas egóval volt megáldva, és nem is volt mire, mert harmatgyenge volt.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #266 Dátum: 12 szep 06, 19:11:50 »

Kedvenc klán? Hát talán Uchiha, bár most mint kiderült, hogy mit műveltek ott... Senju klán is nagyon jó emlékszem mikor láttam még mikor megidézte Oro Hasmiramat...  A Hyuuga se rossz de azért a sharingan menőbb..  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 06, 19:12:30 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #267 Dátum: 12 szep 06, 20:25:10 »

Nekem sorrendben az első 3:
1. Uchiha- nagyon raj a Sharinganjuk
2. Hyuuga- Byakugan sem rossz...
3. Kaguya- bírom a csontos cuccokat
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #268 Dátum: 12 szep 06, 21:18:14 »

kaguya képességei a legjobbak a szemembe, kár hogy agyatlan, szervezetlen ősemberek voltak akiket eltapostak hamar.
Azért ha lett volna pár tucat kimimaro nagyságú emberük országokat rengethettek volna meg.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #269 Dátum: 12 szep 06, 22:53:35 »

Nem feltétlenül. Ahogy láthattad ők tipikusan a taijutsura építettek. Márpedig szerintem a Taijutsu gyengébb képesség mint a ninjutsu használat. Így könnyen elbukhattak egy olyan falu ellen aki erős a ninjutsukban.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!