24 máj 21, 09:12:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki a legintelligensebb szereplő a Naruto világában? Miért?
Itachi - 38 (26%)
Minato - 13 (8.9%)
Kakashi - 9 (6.2%)
Orochimaru - 14 (9.6%)
Tsunade - 3 (2.1%)
Jiraiya - 0 (0%)
Shikamaru - 27 (18.5%)
Shikaku - 28 (19.2%)
Sakura - 2 (1.4%)
Hiruzen - 1 (0.7%)
Obito - 7 (4.8%)
Más - 4 (2.7%)
Összes szavazó: 90

Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki a legintelligensebb szereplő a Naruto világában? Miért?  (Megtekintve 4291 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #15 Dátum: 13 feb 04, 10:11:27 »

Ez elvileg(!) így van. Viszont, ha úgy alakult volna a történet, hogy Narutóval történik valami, akkor Tsunadéra verik a balhét és ezen oknál fogva le is váltják.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #16 Dátum: 13 jún 04, 13:28:00 »

Én Itachit választottam és Obitot. Mindjárt le is írom, hogy miért.

Itachi: Kiskorában tudatosult benne, milyen világban is él a shinobi rendszer, és előre kitervelte az egészet. Bár az Uchiha mészárlást feladatának kapta, még is megmentette az öccsét azáltal, hogy megölte a többi Uchihát, cserébe megvédjék Sasukét. Azután beépült az akatsukiba, mert ez is a feladata volt. Miután Hiruzent megölték, eljött látogatóba, hogy megmutassa még élek, és itt vagyok. Aztán elérte, hogy Sasuke végül saját kezüleg végezzen vele, és ami a legokosabb döntése volt, hogy megbízott Narutoban, és átadta neki Shishui szemét. Így igaz, hogy rajta sült el, a terve, nem Sasukén, de így tudott ismét találkozni Sasukéval, és végeredményében megállította az edo tensejt. Szerintem egészen okosan, és inteligensen kiszámolgatta a dolgokat magában. Még a halálból is vissza tért.

Obito pedig azért: Most lássuk be...kis hülye volt kiskorában, egy mitugrász, és béna. Most meg még is miatta köszönhetjük a jelenlegi helyzetet. Igaz, hogy lehetne ellenérveket felvetni, hogy de ő gonosz, de még is kitervelte egyedül még ezt az egész háborút is neki köszönhetjük. Hát nem egy zseni veszett el benne? egy őrült zseni.  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #17 Dátum: 13 jún 04, 14:12:49 »

Narutó számolt le az Edo Tenseijjel  bow
mikor Itachi aktiválta a defeat Kabuto no jutsut kb a zombik 85%át már lerendezték a KCM klónok

Obitóval viszont egyet értek
mondjuk az indokkal nem mert azzal szemmel + dnssel Iruka is kezdhetett volna háborút Pontosan
Naplózva

Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #18 Dátum: 13 jún 06, 09:42:34 »

Legértelmesebbnek én is Itachit mondanám.
Tisztában volt a dolgokkal , feláldozta magát egy nagyobb jóért stb...
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!