24 máj 04, 04:21:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto barátnő jelöltjei, Sakura ls Hinata összehasonlítása - 2 soros szabály!  (Megtekintve 11135 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Dátum: 13 jan 03, 22:47:02 »

Sok hozzászólás érkezett ebben a témában, ezért szerintem megér egy topikot, mert sehol máshol nincs igazán helye.

Naruto manga témából áthozott hsz-em:
 
Basszus, most az a baj, hogy Sakura még nem szeretett ki Sasuke-ből? Akkor Hinata is visszafejlődött, mert még mindig Naruto-ra csorog a nyála  smirksweat


IGEN. Az is, többek között, és remélem éppen ez lesz az, ami megkülönbözteti majd Narutot Sakurától, hogy fontosabbnak tartja a belső értékeket, mint hogy szép és kawaii legyen a csaj (vagy Sakura esetében menő és cool a pasi). Sasuke személyisége egyre taszítóbb lett, ha pedig Sakura folytatja a rajongását akkor az ő is egyre unszimpatikusabb lesz, hiszen egy szemét idegbetegért van oda. (Hogy érthetőbb legyen: lehet, hogy tetszik egy lány, de ha egy piás szemétért van oda, aki nem tiszteli, de mondjuk jól néz ki és menő, akkor eszembe sem jut hogy kapcsolatom legyen vele, mert jellemzi az értékrendje.)
Ezzel szemben Hinata meglátta a kirekesztett(!) Narutoban a jót, azóta Naruto csak pozitív irányba fejlődött, felelősségteljesebb, kedvesebb, okosabb lett. Hinata pedig mellette maradt, és ez teljesen rendben is van, de mostanra annyit érett, hogy nem csak támaszt lát Narutoban, hanem ő lett a támasz (nem mint Sakura, aki a gyenge elhatározásával még a csapattársait is bajba sodorja és majdnem kinyíratja magát).

Pein elleni harcnál: Hinata tudott egyáltalán a Kyuubiról? De mindegy is, mindent megtett, hogy Naruto ne haljon meg, érzelmi és becsületi kérdés (pl. ha olyan vagy, lehet hogy nekimész akár 4 késesnek, ha meg akarják ölni testvéredet, már csak azért is, hogy ne úgy haljon meg, hogy a bátyja elfutott és otthagyta, valaki szerint bátorság, valaki szerint hülyeség, ez nehéz és nyomasztó téma, persze a shonenszereplők megtehetik, hogy idealisták legyenek).

Moderátor, Chakra (2013.01.04.):
Téma áthelyezve ide.
2 soros szabály életbe léptetve a témára.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 22:33:23 írta Chakra » Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1 Dátum: 13 jan 03, 23:08:06 »

Parancsolj, akkor ide is leírom, sőt ki is egészítem:

Sokan még azért is haragszanak Sakura-ra, mert püföli Naruto-t. Ez a legnevetségesebb és leggagyibb kifogás, amelyet valaha hallottam. Én pl. a tesómmal és a haverjaimmal poénból sokszor "verekszünk", mégse után minket ezért senki.
Ennyi erővel Tsunade-ra is lehet haragudni, hiszen egyszer eltörte Jiraiya mindkét karját, hat bordáját, továbbá számos belső sérülést is okozott neki. Ezzel szemben Sakura pofonjai nem igazán okoztak maradandó károkat.

Akkor ismét felteszem a kérdést: Ti most azért mondjátok, hogy Sakura visszafejlődött, mert még mindig UGYANABBA az emberbe szerelmes? Ha mindig másba szeretne bele, akkor ribanc lenne. Tehet ő róla, hogy szerelmes? Tehet bárki is az ellen, ha szerelmes? Ha te szerelmes lennél egy lányba, akit a haverjaid nem csípnek, mit tennél? Inkább rájuk hallgatnál és a boldogtalanságot választanád?

Bár én NaruSaku-s vagyok, de amúgy nem igazán érdekel, hogy ki kivel kavar, ki- kivel jön össze. Ez a manga egyszerűen nem arról szól.
Engem csupán az zavar, hogy Kishi Hinatát csak akkor hajlandó előszedni, amikor meg kell menteni Naruto-t. Sakura mindig ott van, de valahogy mintha jelentéktelenebb lenne. Pedig nem az, csak a Hinata fanok 1-1 NaruHinás jelenet után addig ócsárolják Sakura-t, hogy azt már fáj nézni.

Az szép és jó, hogy Hinata mennyit törődött Naru-val a baj csupán az, hogy Naruto eddig ezt kb. le se szarta. A Pein incidens óta nem s beszélt Hinata-val, most meg már a kezét fogdossa.
Ahány Narutos flashback volt, az esetek többségében csupán Sakura, Sasuke és Kakashi jutott eszébe, Hinata soha.

A tesómért, barátnőmért, nagyanyámért persze, hogy nekimennék 5O késesnek is, de ezzel nem veszélyeztetném a városom kihalását.
Naplózva

Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #2 Dátum: 13 jan 03, 23:35:01 »

Most komolyan, azon vannak egyesek fennakadva, hogy Sakura felpofozta párszor Narutot ? Ugyanezt teszi Kaname Souskeval, Kagome Inuyashaval, Keiko Yusukeval, Akane Ranmaval,stb... mi a közös ezekben ? Mind az 5-en tsunderek. Azok a pofonok japán komikus elemek.
Igazából a "tsundere" nem is egy karakter-tulajdonságra utal, hanem egy karakterfejlődés, amikor XYZ személy ki nem ál valakit de aztán az a valaki nélkülözhetetlenné válik számára  Pontosan

Sakurának a fő hibája az, hogy a jószándék meg a jóakarat megvan, de az eszközei nem épp a legjobbak.
Hinatának meg az,ha ott van Naruto, akkor szinte se kép se hang, csak Naruto-kun
Naplózva
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #3 Dátum: 13 jan 04, 00:12:13 »

1. pofozkodás
Ezek "Just For Laughs" jelenetek, főleg animékben gyakran használt gag, ezért nem veszem komolyan, de nekem sem szimpatikus. Csonttörésig elmenni meg durván túlzás, de ez meg off-screen történt, talán ezért nem éreztem annyira súlyosnak.

2. Ha beleszeretnék egy lányba (de sokkal inkább azt kéne mondani, hogy "ha tetszene egy lány" a helyzetet tekintve) , akit a haverjaim nem csípnek, akkor lehet, hogy nem érdekelne, de ha a lány zárkózott lenne, többször is durván elutasítana és kifejezné, hogy idegesítem és nem érdeklem, akkor ezt tudomásul venném és továbblépnék (mg egyszer: itt csak testi vonzalomról, rajongásról volt szó, nem is ismerte Sakura Sasukét). Ha pedig drogos lenne belőle, vagy bűnöző, akkor elkerülném. Sakura esetében pedig vagy együttműködnék, vagy én magam ölném meg, de semmiképpen nem választanám azt, amit ő (társak elkábít ellenséges területen, magát majdnem megöleti Kakashival és Narutoval együtt), mert ez minden szempontból a legrosszabb döntés.

3. Nem láttam még ilyet, majd figyelek, ha tudnál linkelni, hogy Hinata-fan kezdett el kötözködni, akkor azt megköszönném. Én most a te kiborulásodra emlékszem visszagondolva, asszem leszóltad Hinatát és sajnáltad Sakurát.

4. A vallomás óta Naruto legyőzte Peint, a falu megveregette a vállát, meglátogatta Tsunadét, összeverette magát, bekötözték a sérüléseit, rögtön elment Vas Országába, ott volt pár ügye, akkor volt kb. 10 perce Konohában, amikor összegyűlt a csapat, közölte velük hogy Sasuke az övé, beült Ichirakuhoz de megidézték, ezután megint el kellett mennie, most edzeni a teknősre. Itt volt pár napot, majd harcolt a háborúban egy vagy két napot. Szóval a Pein arc óta egyszer lett volna alkalma Hinatával törődni, ezt hagyta ki (jellemzően egy ramenért Nevet), azóta pedig kb. egy hét telhetett el, szóval ezt a kézfogást vehetjük közvetlen válasznak is Hinata vallomására, attól függetlenül hogy mi azt távolinak érezzük (egy éve karácsonykor emlékszem hogy talán a Son Gokus fejezetet olvastam, azóta ott maximum egy óra telt el).
A flashbackekben volt önálló Sakurás, vagy Sakura is ott volt mellékesen, amikor Sasukéról álmodozott Naruto? Sakura-Naruto kapcsolatról volt flashback, vagy csak olyan, hogy "friendzoned nice guy, hozd már vissza az én scumbag barátomat"? Ha volt és esetleg tudod hol van linkeld légy szíves.

Hinata tudott a Kyuubiról? Tudott arról, hogy ki szokott törni? Amit a chuunin vizsgán láthatott esetleg, az korántsem volt kontrollálhatatlan erő, csak egy sima power-up. Tudta azt, hogy Naruto a földön van, egyedül, és elviszik megölni ha nem lép közbe senki, cselekedett amilyen gyorsan csak tudott, és ez volt a helyes logikusan nézve is, mert azt például látta, hogy van az Akatsukiban tér/idő jutsuval rendelkező tag, aki lehet, hogy csak arra vár, hogy kiüssék a jinchuurikit. Szóval morálisan és logikusan is helyes döntést hozott, nyilván a meglévő információit tekintve.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4 Dátum: 13 jan 04, 00:27:34 »

Te most összekevered a fanságot a szerelemmel.  Kúl Amiről te beszélsz, azt Ino és a másik 5O csaj csinálta. A part1 Sakura is ebbe a kategóriába tartozott, de mivel még a part2-ben sem múltak el a Sasuke iránti érzései, nyugodtan kijelenthetjük, hogy szerelmes belé.
Ennyi erővel azt is mondhatnád, hogy Naruto nem is Sasuke barátja, csupán a fanja, és elítélendő, amiért meg akarja mentei őt.

Nem mondhatnám, hogy ki voltam borúlva  Pojén Én még azon sem "borultam" ki amikor Madara kettévágta Tsunade-t  ikszdé Csupán tettem 1 csípős megjegyzést arra vonatkozóan, hogy Hinata haszontalan. Mert az is, ezt neked is be kellene látnod. Az, hogy össz. kétszer megmentette Naruto-t semmi. A part1-ben Tsunade 5 perc leforgása alatt legalább hatszor mentette meg Naruto-t Orochimaru kardjától. És ettől még sincs elájulva senki.

A Kyuubis dologról: Elméletileg Tsunade-nak nem szabadott volna elhallgatnia egy ilyen dolgot. Tehát elképzelhető, hogy Hinata tudott róla, bár erre konkrét bizonyítékom nincs. Amúgy nem ítélem el a cselekedete miatt, a helyében én is ugyan azt tettem volna. Csupán azt mondtam, hogy ennek a tettnek beláthatatlan következményei is lehettek volna.

A "válasz" meg elég későn érkezett  smirksweat. A leglogikusabb az lett volna, ha Naruto rögtön a Pein támadás után reagál valamit.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 00:28:36 írta TsunadeHime » Naplózva

malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #5 Dátum: 13 jan 04, 01:22:19 »

1. Az, hogy úgy is rajong érte, hogy évek óta nem látta annyit jelent, hogy nem csak fan, hanem megszállott agyatlan fan. Semmit nem változtat azon, hogy nem ismerte és semmilyen kapcsolatuk nem volt. (Leegyszerűsítve: mindegy, hogy két héten vagy 3 éven keresztül vagyok "szerelmes" egy csajba azért mert jó mellei vannak, az nem szerelem.)
Naruto és Sasuke legjobb barátok és sok szempontból sorstársak voltak.

2. Ha már egyszer is megmentette, akkor nem haszontalan. Az utolsó fejezetben ő akadályozza meg, hogy átadja magát a gonosznak Naruto. Milyen szemszögből haszontalan? Ő az első ember, aki a jót látja Narutoban, kedves vele, többször elmondja, hogy fontos neki és inspirálta, amint veszélyben látja gondolkodás nélkül az életét áldozná érte (most már 2x is), ő az első lány, aki szerelmet vall neki, most egy nagyon fontos ponton lelket öntött belé, miért zavar, ha most megfogja a kezét?

3. Miért nem szabadott elhallgatnia? A Harmadik még meg is tiltotta, hogy beszéljenek róla, Tsunade miért kürtöltette volna szét?

4. Leírtam, hogy nem fért volna bele a cselekménybe egyrészt, másrészt nem biztos, hogy volt rá rögtön válasza Narutonak, mindenesetre nekem így sokkal jobban tetszik. De a kézfogással sem biztos, hogy érdemes egyáltalán foglalkozni, amíg megtudjuk, milyen jelentősége lesz.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #6 Dátum: 13 jan 04, 11:53:49 »



2. Ha beleszeretnék egy lányba (de sokkal inkább azt kéne mondani, hogy "ha tetszene egy lány" a helyzetet tekintve) , akit a haverjaim nem csípnek, akkor lehet, hogy nem érdekelne, de ha a lány zárkózott lenne, többször is durván elutasítana és kifejezné, hogy idegesítem és nem érdeklem, akkor ezt tudomásul venném és továbblépnék (mg egyszer: itt csak testi vonzalomról, rajongásról volt szó, nem is ismerte Sakura Sasukét). Ha pedig drogos lenne belőle, vagy bűnöző, akkor elkerülném. Sakura esetében pedig vagy együttműködnék, vagy én magam ölném meg, de semmiképpen nem választanám azt, amit ő (társak elkábít ellenséges területen, magát majdnem megöleti Kakashival és Narutoval együtt), mert ez minden szempontból a legrosszabb döntés.

3. Nem láttam még ilyet, majd figyelek, ha tudnál linkelni, hogy Hinata-fan kezdett el kötözködni, akkor azt megköszönném. Én most a te kiborulásodra emlékszem visszagondolva, asszem leszóltad Hinatát és sajnáltad Sakurát.

4. A vallomás óta Naruto legyőzte Peint, a falu megveregette a vállát, meglátogatta Tsunadét, összeverette magát, bekötözték a sérüléseit, rögtön elment Vas Országába, ott volt pár ügye, akkor volt kb. 10 perce Konohában, amikor összegyűlt a csapat, közölte velük hogy Sasuke az övé, beült Ichirakuhoz de megidézték, ezután megint el kellett mennie, most edzeni a teknősre. Itt volt pár napot, majd harcolt a háborúban egy vagy két napot. Szóval a Pein arc óta egyszer lett volna alkalma Hinatával törődni, ezt hagyta ki (jellemzően egy ramenért Nevet), azóta pedig kb. egy hét telhetett el, szóval ezt a kézfogást vehetjük közvetlen válasznak is Hinata vallomására, attól függetlenül hogy mi azt távolinak érezzük (egy éve karácsonykor emlékszem hogy talán a Son Gokus fejezetet olvastam, azóta ott maximum egy óra telt el).
A flashbackekben volt önálló Sakurás, vagy Sakura is ott volt mellékesen, amikor Sasukéról álmodozott Naruto? Sakura-Naruto kapcsolatról volt flashback, vagy csak olyan, hogy "friendzoned nice guy, hozd már vissza az én scumbag barátomat"? Ha volt és esetleg tudod hol van linkeld légy szíves.

Hinata tudott a Kyuubiról? Tudott arról, hogy ki szokott törni? Amit a chuunin vizsgán láthatott esetleg, az korántsem volt kontrollálhatatlan erő, csak egy sima power-up. Tudta azt, hogy Naruto a földön van, egyedül, és elviszik megölni ha nem lép közbe senki, cselekedett amilyen gyorsan csak tudott, és ez volt a helyes logikusan nézve is, mert azt például látta, hogy van az Akatsukiban tér/idő jutsuval rendelkező tag, aki lehet, hogy csak arra vár, hogy kiüssék a jinchuurikit. Szóval morálisan és logikusan is helyes döntést hozott, nyilván a meglévő információit tekintve.


"Ő az első ember, aki a jót látja Narutoban, kedves vele, többször elmondja, hogy fontos neki és inspirálta, amint veszélyben látja gondolkodás nélkül az életét áldozná érte"

Az Iruka volt, az első aki meglátta benne a jót s az első is aki az életével védte Narutot. Hinatának meg nemcsak ott állnia kellett és Narutot kukucskálni,hogy milyen keményen dolgozik, hanem odameni és valami ilyesmit mondani "hé, látom egyedül vagy, de engem nem érdekel mit gondolnak a többiek, szóval leszünk barátok?". Amúgy, az első lány, aki támogatta Narutot, az Sakura volt, mind verbális mind gondolatban (Zabuza-Haku arc, mikor Kiba ellen harcolt).



Morálisan véleményem szerint az nem helyes, ha egy srácot, akiről sac-per-kb csak annyit tudsz mi a ninja uta, előbbre helyezni a saját klánod/családodnál. Hinata korántsem áll olyan közeli kapcsolatban Narutoval, mint Sakura, vagy mondjuk Tsunade. Ahogy azt TsunadeHime is mondta, ez nem jobb Sakura meg Ino fangirlségénél a Part1-ben. De nem azért, nem vitatkozni akarok, csak én igy látom a helyzetet.
A linkek : oké,rendben. Ha szeretnéd akkor én is linkelhetek oldalakat ahol Sakura (fangirlsége ellenére is) kedvességet mutat.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 12:14:07 írta Dattenaro » Naplózva
Goauld1985
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 7


« Válasz #7 Dátum: 13 jan 04, 13:25:04 »

Hát igazából egyik vagy másik hölgyeménynek sem vagyok a legnagyobb fanja. Az összehasonlítása Sakurának és Hinatának teljesen felesleges, mert két embertípusról van szó, egyik kiáll magáért, karakán, a másik sokat vivódik önmagával.
De!  Hinata hatalmas lépést tett előre, egyre inkább önálló, és valljuk be, többször nagy segítségére volt Narutónak, legalábbis abból a szempontból, hogy Hinata kiállása hozott változást Naruto viselkedésében( Pein ellen is, éppúgy mint Madaráék ellen Naruto teljesen meg volt törve, és a letargiából Hinata megjelenése hozta ki.)
Naplózva
adamcadmon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #8 Dátum: 13 jan 04, 15:16:50 »


Nem ide!!! Bocsi
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 15:18:52 írta adamcadmon » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9 Dátum: 13 jan 04, 15:23:32 »

Úr Isten, beszólt egy okostojás   Pojén Ha nem tetszik, akkor ne olvasd el más emberek hozzászólásait. Amiért valami nem tetszik neked még nem kell kiborulni.  A  bunkóság az,  amit te csinálsz, mi itt normális hangnemben megosztjuk a véleményünket. Amúgy valamit félre olvastál, olyan dolgokról itt nem esett szó, hogy ki- kit kellene lecumizzon  Mosolyog Értelmezd a hozzászólásokat, mielőtt válaszolnál rájuk.
Köszönöm és további jó fórumozást Mosolyog

Amúgy ezt a témát tényleg be és le lehet zárni. A véleményeink ütköznek, bár én úgy érzem, hogy mindenkiében van némi igazság.

szerk: ó, most meg kitörölted Mosolyog Nyugodtan másold vissza ide, hogy az emberek lássák, hogy mire válaszoltam.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 15:37:17 írta TsunadeHime » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #10 Dátum: 13 jan 04, 17:58:17 »

Én se értettem miről szól ,ez a nem ide bocsi.xD De látom valami jó nagyon hülyeséget sikerült irnod  smirksweat

Naruto barátnőjelöltjei: Elméletileg csak Hinata és Sakura

Hinatáról a véleményem:Aranyos karakter,az a csendes visszahuzódó,narutoért bármikor kiáll,ez pozitívum számomra,de az most engem is egy kicsit lesokkolt hogy fogdossa a kezét naruto,bár ezt lehet nem szerelemből teszi...Sakura meg ennek láttára egy kicsit lesokkolt ikszdé http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/615/9 És még mindig nem kedveltem meg Hinatát ,inkább mondjuk úgy hogy csak eltüröm.

Sakura nekem valamiért a kedvenc karakterem,nem tudom miért ,de part 2 sakut valamiért érdekesnek találom,talán mert nagyszájú,és Narutohoz mindig köze van.És persze hogy a két kedvenc szereplőmnek szurkolok hogy összejöjjenek,nem is ez a lényeg.Ha azt akarja hogy összejöjjön narutoval,akkor tisztáznia kell magával hogy kit választ.Szerintem mindenképp vacilál a 2 pali között,de sasukét úgymond kivülről szereti ,narutot meg belülről.Na már most látjuk hogy még mindig sasuke után csorog a nyála,nekem ez régen se nyerte el tetszésemet,de persze az első ilyen nagy szerelmet,ezért is olyan nehéz elengednie.Már megpróbálta de nem sikerült neki.

Remélem  Sakurával jön össze.Nevet
Naplózva

Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #11 Dátum: 13 jan 05, 18:51:26 »

Amíg Sakura rossz szokásához híven fedezékbe bújt egy fa mögé, addig Hinata ott harcolt a csatatéren a többiekkel, s volt hogy neki kellett megmentenie másokat, mint pl Neji-t.


Ebből is latszik, hogy ha Hinata csak a kisujját emeli fel akkor minden amit Sakura tett jelentéktelenné válik  smirksweat

Nem bujt el ő sehova, nagyon sok shinobit meggyógyított, ráadásul ő jött rá a fehér alakváltó zetsuk titkára is. Aztán Shizunéval elemezni kezdték az a Zetsut akit Sakura kinyírt.
Sakura is azt teszi amihez ért, meg Hinata is.  Nyelvesít
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12 Dátum: 13 jan 05, 21:24:45 »

Yeah,  Chakra engedélyezte a témát, tehát "vitázhatunk" még akkor is, ha ez egyeseknek nem tetszik.

Hát igen, van aki élő pajzsként, van aki orvosi ninjaként hasznos. Vitatható, hogy melyik hasznosabb.  Pojén
 Amúgy mi van akkor ha Naruto végül nem jön össze se Hinata-val se Sakura-val? Talán ez lenne a legjobb megoldás. Elvenné Ino-t és a két szöszi boldogan élne amíg meg nem hal.
Naplózva

Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #13 Dátum: 13 jan 05, 21:39:03 »

Lefordítva van aki az eszét használja, más meg a testét.  Nevet
Lehet Kishi-sensei tényleg a levegőben hagyja ezt a "fontos"  ikszdé kérdést, hogy kivel fog össze jönni Naruto.
Bar szerintem jobb lenne, ha döntene mert akkor a "shipping háború" folytatódni fog  Neeem

NaruIno... érdekes.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14 Dátum: 13 jan 05, 21:58:19 »

NaruHinás vagyok (mondjuk az se érdekel ha összejön Sakurával v 1 másik nőcijelölttel).
Sakurával nem az a baj h "veri" Narutot, hanem h nem mindig okkal veri (mintha rajta vezetné le a feszültséget), és ráadásul még mindig Sasuke után sóvárog [amikor a ninja  háborúba 1 pasi elmondta h teszik neki azt mondta h mást szeret, és Sasuke lebegett a szeme előtt] (ez nála már megszállottság).  Gondolkozik
Hinata szereti az biztos (Naruto érzelme már nem ilyen egyértelmű, de mintha "nyitna" felé)
Mindkét leányzónak megvannak a pozitív és negatív tulajdonságai ami lehet érv v ellenérv.  smirksweat
Sakura nem bír elszakadni a "megszállott" szerelmétől esetleg ha az Uchiha feldobná a bakancsot akkor elengedné.
Hinata félénk és nem mert (egész a Pain dologig) szerelmet vallani (az ő érzésére is lehetne mondani h "megszállott" de valahogy nem tűnik olyan "betegnek" mint Sakura Sáskekunos érzelme).  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!