24 máj 03, 19:21:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki(k) volt(ak) az eddigi legerősebb kagék?
Senju Hashirama (Első Hokage)
Senju Tobirama (Második Hokage)
Sarutobi Hiruzen (Harmadik Hokage)
Minato Namikaze (Negyedik Hokage)
Tsunade  (Ötödik Hokage)
Harmadik Kazekage (Sasori bábja)
Negyedik Kazekage (Gaara apja)
Gaara (Ötödik Kazekage)
Második Mizukage
Yagura (Negyedik Mizukage)
Mei Terumi (Ötödik Mizukage)
Harmadik Raikage
A  (Negyedik Raikage)
Muu (Második Tsuchikage)
Onoki ( Harmadik Tsuchikage)

Oldalak: 1 ... 10 11 [12]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A legerősebb kagék  (Megtekintve 39866 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #165 Dátum: 13 máj 28, 20:00:14 »

Kakashi tényleg letudná győzni Tsunadet,a felsoroltakkal együtt.
De egy döntetlenre szerintem Gai-nak is van esélye,ha kinyitja a 8ik kaput(kipihenten).
Igaz hogy belehalna,de az ereje és gyorsasága egy kis időre messze lekörözné az átlag kage szintet.
Tsunade regenerálódása tényleg zavaró lenne neki,de ha ha időben mindent belead egy csapásba akkor van esélye. Gondolkozik
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #166 Dátum: 13 máj 28, 20:10:25 »

1. A raikage simán lecsapná a fejét egy larriattal. A harmadik is lecsapná a fejét a nyitott tenyérrel vagy akár egy ujjal is.
Lehet hogy nem annyira lassú, de akiket felsoroltam mind öt kört vernének rá két konoha kör futáson.

2. Igaz nem a fél falu, hanem a lényeges karakterek 90%-a. Akikkel naruto együtt felnőtt nem is szerepeltek shipudenben, leszámítva a hetes csapatot.

A raikagét meg naruto csalással győzte le, ha egyből vérre szomjazott volna (benne volt hogy visszafogta kabuto) kiírtja a haderőt a fekete villámmal, aztán felugrik a Holdra és belekarcolja a nevét az ujjával hogy mindenki jól láthassa...
3. Elvileg a kamu háttér története alapján több chakrája volt mint a mostani öt kagének együtt, de minden esetre ezerszer több mint a fiának, akinek alapból biju méretű.
4. Ja és nem karcolta meg a rasen shuriken pedig szél>villám. Valószínű tsunade ütése leperegne róla, a betont nem ütni kell locsolni Faceg

1. Azt meg honnan  szeded, hogy a Lariat képes leszedni valakinek a fejét? Ha jól emlékszem nem volt még r
 példa, hogy A egymaga lefejezzen valakit
2. Ez attól függ, hogy mit értesz a "jelentős karakterek" között. Jelentős karakternek számít Hinata és Sakura is, Tsunade mégis egy ujjal intézné el őket.
Még ha a Kagékat nézzük is, az ereje akkor is közepesnek mondható. Kb. annyi kagét tud legyőzni ahányat nem.
Ha a jelenlegi erőszintet nézzük akkor nem csak ő, de a a Gokage többi tagja is gyengének tűnik. Tehát ezt nem hozhatod fel érvként.
3. Ezt ismét mire alapozod? A Raikage Bijuu szintű chakrával rendelkezik, de Tsunade sem marad el sokkal mögötte. Aztán ott van egy ex jichuuriki is. Nem hiszem, hogy a Raiakage majd' három Bijuu chakrájával bírt.
4. Temari viszont apró darabokra vágta a testét, szóval fail.

( el sem hiszem, hogy eddig nem válaszoltam erre )
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 28, 20:11:16 írta TsunadeHime » Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #167 Dátum: 13 máj 30, 06:26:12 »

Az hogy gaara csak egy ex, egyértelművé teszi hogy már nincs neki annyi mint volt. Igen temari szétvágta, de csak mert nem volt aktiválva a villámpajzs. (és megint megcáfolta magát a manga hogy kemény a bőre (legjobb védelem!), ja persze...
De ha hihetünk a 3 nap és 10000 ellenségnek, akkor belátható hogy van a 3.raikagénak annyi, sőt jóval több mint tsunadének a több éves chakra gyűjtés után is.

A pedig jelentősen le lett gyengítve a kage találkozó óta, egyrészt a keze, másrészt kipihenten megjelenik a harcmezőn, aztán két ütésben elfárad? Hát elég hihető.

Amúgy minden kagét lehúzott kishi, tsunade volt az egyetlen aki majdnem elért valamit, de mégsem. Attól még A-t előrébb tenném, mert olyan hamar elintézné a nagyit hogy be sem tudná kapcsolni a regenerációt. (persze két kézzel)

Tehát tartom magam ahhoz hogy hokagék>3.-4.raikage, muu>többiek


És közben megálmodtam a lefejezését tsunadének: A-lecsapta a 20 kilogramm színizommal megáldott bal alkarját jobb kézzel, akkor egy izmok nélküli női nyakat (ez tsunadéjé) a simogatásával elnyír.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 30, 13:02:16 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Olivia-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 6



« Válasz #168 Dátum: 13 okt 13, 13:48:09 »

Gondolkozik nehéz kérdés de szerintem az 1. hokage és Oonoki
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #169 Dátum: 13 dec 24, 01:01:03 »

Azért meglepő, hogy a 4. kazekage 0 szavazatot kapott, pedig ugyanazt a jutsut használja, mint Gaara (bár nem homokkal)      
Szerintem az ereje is majdnem elérheti Gaara szintjét  (tudom, hogy Gaara legyőzte, de  akkor is... ikszdé )
És a harmadik sem kapott, pedig elvileg ő volt a legerősebb a kazekagék közt.

Gondolkozik nehéz kérdés de szerintem az 1. hokage és Oonoki
 Az 1. hokage-val egyet értek, de Oonoki?      Őt nem tartom olyan erősnek
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 24, 01:02:21 írta kisama » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #170 Dátum: 13 dec 24, 10:58:40 »

Az hogy gaara csak egy ex, egyértelművé teszi hogy már nincs neki annyi mint volt.

Viszont még így jelentősek a chakra tartalékai, mivel a databook 5 pontot ad neki.

Idézet
Igen temari szétvágta, de csak mert nem volt aktiválva a villámpajzs. (és megint megcáfolta magát a manga hogy kemény a bőre (legjobb védelem!), ja persze...

A villámpajzsnak semmi köze a védelméhez. Még a 4. Raikage is a villámpajzs használata nélkül élte túl a teleportációs technikát, akinek a bőre közel sem olyan kemény, mint az apjáé.

Idézet
De ha hihetünk a 3 nap és 10000 ellenségnek, akkor belátható hogy van a 3.raikagénak annyi, sőt jóval több mint tsunadének a több éves chakra gyűjtés után is.

Ha az ellenségek többsége gennin illetve chuunin szintű noname volt, akkor a Raikage-nak igazán nem lehetett nehéz dolga. Azt nem tudhatom, hogy mennyi chakrája volt, erről a manga nem mondott semmit.

Idézet
A pedig jelentősen le lett gyengítve a kage találkozó óta, egyrészt a keze, másrészt kipihenten megjelenik a harcmezőn, aztán két ütésben elfárad? Hát elég hihető.

Hogy lett volna már legyengítve? Ebben a harcban is kb. ugyan azt csinálta. Rohant, ordított és ütött.

Idézet
Amúgy minden kagét lehúzott kishi, tsunade volt az egyetlen aki majdnem elért valamit, de mégsem. Attól még A-t előrébb tenném, mert olyan hamar elintézné a nagyit hogy be sem tudná kapcsolni a regenerációt. (persze két kézzel)

Nem volt itt senki sem legyengítve, sőt még új technikákat is kaptak. Azért tűnhettek gyengének, mert Madara erős. Ugyan az a Madara aki legyőzte az 5 Kagét képes volt felvenni a versenyt a két legerősebb  Jinchuuriki-val, az egész haderővel végül pedig magával Hashirama-val. ( most pedig a bestiákat készül elintézni )

Két kézzel persze, hogy legyőzné, eggyel viszont nem.

Idézet
És közben megálmodtam a lefejezését tsunadének: A-lecsapta a 20 kilogramm színizommal megáldott bal alkarját jobb kézzel, akkor egy izmok nélküli női nyakat (ez tsunadéjé) a simogatásával elnyír.


Ezzel csak két probéma van:

- Ay soha nem célzott eddig senki nyakára. Madarát is többször képes volt megütni és Ay mindig a testét célozta és nem a fejét. Amikor Narutoval harcolt akkor is több alkalma nyilt arra, hogy a fejére vagy a nyakára célozzon és mégsem tette. Tehát a Raikage vagy nem elég intelligens ahhoz, hogy a fejre menjen vagy egyszerűen nem tartozik a harcstílusához.
- Tsunade azért valamivel gyorsabb és jobban reagál, mint Ay lángokban álló karja


szerk: Tudom, hogy azt mondtam Onoki a 2. legerősebb Kage, de ezt most visszavonom. Minato a második legerősebb.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 24, 12:19:35 írta TsunadeHime » Naplózva

Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #171 Dátum: 14 jan 05, 11:27:47 »

Szerintem Minato, Minato eddig a legjobb(kivétel:Hashirama)!Minato eddig a kedvencem!Hashiramáról az terjedt, hogy milyen erős, felélesztették őket és Minato erősebb volt...(A fél Kurama miatt) De lehet Hashirama fénykorában erősebb volt...(Sőt biztos.) Mosolyog
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Oldalak: 1 ... 10 11 [12]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!