24 máj 04, 05:00:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki a legerősebb a mostani 5 kage közül?
A (Raikage) - 26 (21.5%)
Tsunade (Hokage) - 14 (11.6%)
Mei Terumī (Mizukage) - 12 (9.9%)
Ōnoki (Tsuchikage) - 52 (43%)
Gaara (Kazekage) - 17 (14%)
Összes szavazó: 116

Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki a legerősebb a mostani 5 kage közül és miért?  (Megtekintve 17524 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #45 Dátum: 12 júl 22, 12:41:59 »

Na akkor már én is írok egy sorrendet:

1. Onoki     : Kekkei Touta miatt és már elég tapasztalt veterán
2. Raikage  : Villám eleme miatt és nagyon erős a fizikailag
3. Tsunade : Orvosi ninjutsui miatt, Senju klán és fizikai ereje miatt
4. Gaara     : Homok ereje miatt
5. Mei         : Nem sokat láttam még tőle azért raktam ide                                                            
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 22, 12:43:06 írta Abe » Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
samat
Vendég
« Válasz #46 Dátum: 12 júl 23, 23:33:22 »

Gaara-t egy kicsit szerintem túlbecsülitek mert az ő ereje helyzet függő mert ha a tengerben csatáznának vagy valami nagyon vizes helyen akkor nagyon a homok sem segíthet neki
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #47 Dátum: 12 júl 24, 07:36:34 »

Azért az senkinek sem válna előnyévé ha a tengerben csatáznának. Persze ha tenger közelében folyik a harc és egy erős Suiton használó az ellenfele ( pl Tobirama, Mei vagy Kisame) akkor megfoghatják. De szárazföldön mindenképpen előnyt élvez az ellenfeleivel szemben. 
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #48 Dátum: 12 júl 24, 20:30:31 »

Mondjuk olyanoknál mint Kisame elég ha csak a közelben van egy folyó de mondjuk neki az sem kell mert Bee ellen is oda varázsolta a vizet. És mivel semmi más nem tud ezért eléggé sebezhető.
Naplózva
Kurama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #49 Dátum: 12 aug 11, 19:06:06 »

1értelműen a nagypapira (Tsuchikagéra) szavazok, mivel ha a por elemével elkap vmit, akk az ott pusztul meg. És mivel a többi kage (leszámítva Gaarát) nem rendelkezik naon dúrva védelmi jutsuval, nem hinném h ki tudnák védeni, sztem Gaara sem. (Asszem talán csak a Susanoo-val tudta kivédeni Madara, de erre nem naon emlékszem,h h is volt csak h kivédte Mosolyog)
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #50 Dátum: 12 aug 16, 08:24:58 »

Oonoki por elemének is megvan a hátránya ,hogy akárhogy is nézzük el kell találni vele az ellefelet , ami nagy sebességnél nem olyan egyszerű (gondolok itt A ra) . Persze ez is függ a helyszintöl is ,de ha Raikage rendesen el tudja találni , még mielött támadhatna a porral ,akkor van ellene esélye . Tsunade kevésbé gyors ,viszont helyette elég erős és durván tud regenerálodni  (pl sejtgenezis , aminél lényegében sebezhetetlen lesz egy rövid idöre , mondjuk arra kiváncsi lennék ,hogy ha eltalálná egy por elemes technika és aktiv a genezis ,akkor túlélné e vagy sem).
Gaara és mei technikáit erősen befolyásolják a környezeti tényezők (pl Gaarának vizközelben hátránya tud lenni , ezt egyik csatában ki is használják , mivel a vizes homokot kevésbé tudja irányitani , Mei méreg technikáit igazán csak zárt térben éri meg használni , a viz tecknikák már máskérdés).

Ez kicsit hosszura sikerült ,de itt van összefoglalva :
1.Raikage
2.Tsunade (ha a genezissel ki tudja birni a por elemet ) /Oonoki
3.Tsunade (ha nem birja ki a por elemet )/Oonoki
4.Gaara
5.Mei
Naplózva



TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #51 Dátum: 12 aug 16, 11:21:10 »

Aki Tsunade-t Gaara elé tette elmagyarázná, hogy a Hokage hogy tudná legyőzni a Kazekage-t? Mert hiába vagyok a fórum legnagyobb Tsunade rajongója még én sem tudom belemagyarázni a dolgokba h Tsunade le tudná győzni Gaara-t.  ikszdé
Naplózva

Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #52 Dátum: 12 aug 16, 11:47:24 »

Nagyon egyszerűen...Gaara + a homok ,egyszerűen szétüti...Mit nem lehet ezen érteni?Mosolyog Összesitésbe mondom ,mivel mondjuk mei letudná győzni  oonikit  de gaarát nem ...szval ha mindegyiket összesitenénk mindegyikkel ez jönne ki.Mindenkinek más a véleménye és nem az a topic hogy ki nyerne a csatában.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #53 Dátum: 12 aug 16, 16:57:57 »

Fontos azért a helyszín is. Egy sivatag, egy zárt helység (amit mondjuk nem tesznek 1 ütéssel nyitottá) meghatározhatja a harc kimenetelét.
Azért nem írnám le oonokit, tsunadét viszont nem második, hanem utolsó helyre tenném... mei-vel lehet versenyeznie, de ha meire nem hat a saját mérge, akkor ő az erősebb.
Gaara közép mezőny, oonoki meg A a legerősebbek.
(bár oonokira voksoltam)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 16:58:35 írta Zer0 » Naplózva
Olivia-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 6



« Válasz #54 Dátum: 13 okt 13, 13:56:15 »

szerintem Onoki egyértelműen a por eleme miatt
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #55 Dátum: 14 feb 24, 00:57:29 »

Én is Oonokira szavaztam. Egyértelműen ő mutatta a legtöbbet Madara ellen. A legerősebb technikái, és a legnagyobb harci tapasztalata neki van. Nagy hátrány az öregkora.
Második szerintem Gaara. Fiatal, hatalmas lehetőség van benne. Nagyon jó védelem, és támadás, pecsételő technika. Hátránya ha nem jó a csatatér.
Harmadik szerintem Tsunade. Nagyon erős, regenerálódik, idézés.
Negyedik A. Nagyon gyors, erős, de Tsunade erősebb. Szerintem a gyorsaságával nem tudja kompenzálni azt, hogy Tsunade regenerálódik. Az idézése is problémás számára. Igazából nagyon hasonlóak, talán egy hajszálnyival erősebb Tsunade.
Ötödik Mei. Nem mutatott annyit mint a többiek. Se erőben, se mentálisan.
Szóval Oonoki, Gaara, Tsunade/A, Mei.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!