24 máj 04, 00:51:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki a legerősebb a mostani 5 kage közül?
A (Raikage) - 26 (21.5%)
Tsunade (Hokage) - 14 (11.6%)
Mei Terumī (Mizukage) - 12 (9.9%)
Ōnoki (Tsuchikage) - 52 (43%)
Gaara (Kazekage) - 17 (14%)
Összes szavazó: 116

Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki a legerősebb a mostani 5 kage közül és miért?  (Megtekintve 17520 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #30 Dátum: 12 jún 03, 18:26:16 »

Tsunade : Ninjutsu-5  Taijutsu 5 Genjutsu 3, 5 Intelligencia 5 Erő 5 Gyorsaság 3, 5 Állóképesség 4 Kézjelek 4 -35
Most csak a lényegről írnék és jóindulatú leszek Mosolyog.
Ninjutsu
Véleményem szerint Tsunade Ninjutsuja az 5-ös érték közelében sincs. Ha a gyógyítás ninjutsunak számít, akkor már mutatott 1-et, egyébként pedig semmit. Hol van ez az érték Naruto, Itachi, Nagato vagy Kakashi ninjutsuihoz képest?! 3 pont (reális: 2,5 pont)

Taijutsu
Jóindulattal kaphatna 4 pontot. Hiába üt nagyot, ha lassú. Raikage gyors, erőset üt, Gai kapukkal szintén gyorsabb és erőben sem hinném, hogy gyengébb. Kapuk nélkül kb pont Tsunade ellentétje: gyorsabb, de gyengébb. Az összes Sharinganos, Byakuganos Shinobi jobb taijutsuban mint ő. 4 pont (reális: 3 pont)

Genjutsu
Én csak 3-at adnék, mert a normál genjutsuk ellen állítólag jól tud védekezni, viszont még nem használt semmilyen genjutsut (vagy csak én maradtam le róla). 3 pont

Intelligencia
Miért is intelligens ő? Erős átlag szintjén van, bár ahogy a legutóbbi mangában harcolt, inkább alulról közelíti a 3-as szintet. Fényévekre van Itachitól, Minatotól vagy Shikamarutól, de még Kakashi vagy Jiraya szintjétől is. Mivel jóindulatú vagyok és mégis ő a Hokage, legyen 4 pont. (reális 3,5 pont)

Erő
Reális az 5 pont.

Gyorsaság
Ez a szó és Tsunade 1 mondatban nagyon nem fér meg. 5 pontot a mostani Naruto és Minato kapna. A Raikage már inkább közelít a 4,5-höz Gai-jal és a kapukkal együtt. Szívem szerint 2 pontot adnék rá, de legyen 2,5 pont. (reális: 2 pont)

A többi érték nagyjából reális, így nekem 29,5 pont jött ki, bár sokkal reálisabb lenne a 27 pont.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 18:27:32 írta CsukiIce » Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #31 Dátum: 12 jún 03, 18:37:10 »

de ezeket az értékeket nem a legerősebbhez viszonyítva kapták, hanem kb egy chuninhoz mérten. (ezért is baj hogy nincs 5+os képesség)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
samat
Vendég
« Válasz #32 Dátum: 12 jún 03, 20:46:55 »

Csuki Ical értek egyet Tsunade itt túl van becsülve mert semmi olyan nagy jelentőségű ninjutsut nem mutatott eddig csak a gyógyítást ez 3,5 pont. és Raikage lassabb mint Minato azaz raikage sem 5 és Tsunade sem és konkrétan egyik sem mutatott Taijutstu mozdulatokat mint pl Lee vagy a sima Narutoban a tigris ketrec

Szerk: Szerintem az erőviszonyok gyorsan változnak és nem hinném hogy ez a legfrissebb pontozás talán még a sima Narutonál volt ez mert ott ugye nem volt mindenki agyon tápolva és Hasirama meg Madara sem félisten volt
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 20:51:30 írta samat » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #33 Dátum: 12 jún 03, 20:49:23 »

Akkor neked is azt mondom, amit CsukiIce-san-nak: Kérdezd meg Kishit, hogy miért van túlértékelve.
Egyébként ha már szóba hoztad, mit értesz nagy jelentőségű jutsu alatt? A Susanoo-t pl? Ja, olyant nem tud, viszont biztos vagyok benne, hogy sem Sasuke, sem Itachi sem Madara nem tud százakat gyógyítani egyszerre. Erre képes Tsunade, de ez szerinted nem annyira nagy jelentőségű...
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 20:52:55 írta TsunadeHime » Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 12 jún 03, 20:53:35 »

Fent leírtam a pontozást illetően és nem erre gondolok hanem esetleg egy támadó jutsut pl Raikiri-t és nem használ csak orvosi ninjutsut ha tudna mondjuk olyat mint Naruto rasenganja akkor kapna 4-et és itt most a sage rasenre gondolok
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #35 Dátum: 12 jún 03, 20:56:51 »

A databook akár kishi adja ki akár nem, tetszik vagy sem, marhaság. Nem egymáshoz vannak hasonlítva a karakterek, emiatt lehet olyan állatság, hogy Tsunade aki genjutsuból sem megtörést, sem aktiválást nem mutatott még, kapott 3 pontot, míg pl Sasuke, aki Bee-t is elkapta genjutsuval 4-et...
Orochimaru, aki harcolt a 4farkúval és kb sérülésmentesen megúszta állóképességből kevesebbet kapott, mint Tsunade, ami azért is vicces, mert Marcsi ellen a Hokage esélytelen lenne.
Sosem fogom alapul venni azt a papírhalmazt, épp ezért. Vicc az egész....
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #36 Dátum: 12 jún 22, 10:36:40 »

Szerintem Onoki a legerősebb, mert a por elem nagyon ott van+eléggé tápos is.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #37 Dátum: 12 júl 17, 16:06:26 »

Szerintem is Onoki. Mégpedig azért mert elég idős, tapasztalt, részt vett már háborúkban, eszes is na meg amiért erős az a Kekkei Touta a Homok eleme az nagyon erős. De még azért is rá szavaztam mert Madara ellen ő hajt a legjobban hogy megállítsák nem adja fel egy könnyen.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #38 Dátum: 12 júl 18, 18:41:49 »

Ez jo kerdes es kizarasos alapon allnek hozza:
Nevegye senki rossz neven de a ket csajt mar igy az elejen kizarnam ami hagy minket a val garaaval es onokival in garat kiraknam mert meg fiatal es lenne par dolog amit tanulhatna, oonoki es a azok nagyon kozeliek, raikage jelenleg a legyorsab ninja a vilagon de onokinak ott. Por elem es a tapastalat de oreg is egyban ami nagy hatranyt jelent neki. Mivel csak egyet leherett. Valasztani a-ra raktam de az oonoki-garaa-a az nagyon kozeli es nehez donteni
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #39 Dátum: 12 júl 18, 18:48:37 »

Hát szerintem Oonoki. Már nem egy csatán van túl, mégis nagyon hasznosnak bizonyult. Pedig már öreg is. Ezzel szemben "A" Nevet Nem sokat tesz hozzá. Gyorsnak gyors, de egy nem leharcolt Oonokinak gyakorlatilag az összes többi kage egy por elembe kerülne. Mint, ahogy Sasuke is a levesben lenne már, ha tobi nem menti meg.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #40 Dátum: 12 júl 18, 22:08:42 »

1. Onoki: A por elem elég menő és jól használja a követ is. Tud repülni és sok a tapasztalata.
2. A: Nagyon erős és gyors plusz a villámpajzzsal kivédhet pár jutsut. A fél kar a hátrány de így is aprít.
3. Tsunade: Fizikailag a legerősebb és folyton gyógyítja magát. Chakrája se fogy el egyhamar.
4. Mei: A sav elem elég komoly ha megolvasztja a Susanot plusz jól nyomja a víz jutsukat is.
5. Gaara: A védelme nem semmi és van pár erős támadása de egy idő után ki ismerik. De nem elhanyagolható.

Igaz hogy csináltam egy listát de ezek nagyon kis különbségek... Mindegyik brutál erős nem abból kell ki indulni hogy egy túl tápolt, elpusztíthatatlan, fáradhatatlan Uchiha ellen mire képesek... (Az uchihák ereje amúgy is el van túlozva)

Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #41 Dátum: 12 júl 18, 22:41:38 »

Idézet
1. Onoki: A por elem elég menő és jól használja a követ is. Tud repülni és sok a tapasztalata.
2. A: Nagyon erős és gyors plusz a villámpajzzsal kivédhet pár jutsut. A fél kar a hátrány de így is aprít.
3. Tsunade: Fizikailag a legerősebb és folyton gyógyítja magát. Chakrája se fogy el egyhamar.
4. Mei: A sav elem elég komoly ha megolvasztja a Susanot plusz jól nyomja a víz jutsukat is.
5. Gaara: A védelme nem semmi és van pár erős támadása de egy idő után ki ismerik. De nem elhanyagolható.

Első kettővel egyetértek, harmadiknak gaarat tenném be azért mert képes közel és távharcra is szóval ha látja, hogy közelharcba nincs esélye (kb. mindenki ellen van kivéve az ellen aki átbírja ütni a homokot vagy gyorsabb a homoknál, gyorsabb a homoknál ahhoz kellene minimum chakrakapus lee,sasuke sebesség, ahhoz meg, hogy átüssék a homokot kb. tsunade,sakura,raikage erő kell) Mei,Tsunade mit se érne gaara ellen ha gaara felrepül és onnan támad vagy benyom homokkoporsót. Szóval Gaara-t tenném harmadik helyre, tsunade az negyedikre csúszna mei pedig ötödiknek.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #42 Dátum: 12 júl 19, 09:09:05 »

1. Onoki: A por elem elég menő és jól használja a követ is. Tud repülni és sok a tapasztalata.
2. A: Nagyon erős és gyors plusz a villámpajzzsal kivédhet pár jutsut. A fél kar a hátrány de így is aprít.
3. Tsunade: Fizikailag a legerősebb és folyton gyógyítja magát. Chakrája se fogy el egyhamar.
4. Mei: A sav elem elég komoly ha megolvasztja a Susanot plusz jól nyomja a víz jutsukat is.
5. Gaara: A védelme nem semmi és van pár erős támadása de egy idő után ki ismerik. De nem elhanyagolható.

Igaz hogy csináltam egy listát de ezek nagyon kis különbségek... Mindegyik brutál erős nem abból kell ki indulni hogy egy túl tápolt, elpusztíthatatlan, fáradhatatlan Uchiha ellen mire képesek... (Az uchihák ereje amúgy is el van túlozva)



Az első oké. A másodikon vitatkoznék. Én Tsunadét hajszálnyival erősebbnek ( legrosszabb esetben is egyenlőnek. Tsunade erősebb és 'elpusztíthatatlan', míg a Raikage gyorsabb, de gyengébb. Agyilag is. ) és hasznosabbnak tartom, mint a Raikagét, főleg hogy neki már csak 1 kacsója maradt. Viszont Tsunadénál  és a félkezű A-nál erősebbnek tartom a Kazekagét. Mei gyengébb, mint az összes többi. Ami két Kekkei Genkai-val elég szomorú.
Tehát nálam a lista:

1. Onoki
2. Gaara/ A ( két kézzel)
3. Tsunade /  A ( egy kézzel)
4. A ( egy kézzel)
5. Mei
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 09:10:26 írta TsunadeHime » Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #43 Dátum: 12 júl 20, 00:43:16 »

Oonoki a legerősebb, ez egyértelmű, por elem simán üti gaara homokját vagy a mizukage sav/láva elemét. Tsunade a leggyengébb szerintem, gyógyításban kiváló(főleg az óriás csiga idézésével), de a taijutsuja nem olyan kemény, a raikage meg fél karral sokkal gyengébb, mint kettővel, mivel a villámütések a specialitása.
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #44 Dátum: 12 júl 20, 19:42:45 »

Szerintem:

1. Oonoki: Por elem, ütős kő technikák, még így "600" évesen is figyelemreméltó állóképesség, repülés, nuff' said Mosolyog
2. Tsunade/Raikage:
Tsunade: Veszettül erős, hasznos gyógyító képességek, harcban nagyon jól jövő regenerációs jutsu(k) big boobs  Ördögi.
Raikage: Egy kézzel talán egy fokkal gyengébb vagy hasonlóan erős Tsunadéhez, de egyébként szívós test, villámpajzs, nagyon erős nin-tai jutsu. A Raikage 2 kézzel talán előrébb lenne nálam Tsunadénél.
3. Gaara: Abszolút védelem, sokat ide nem tudok írni Nevet homokkal kb. bármire képes, támadni, védekezni, pecsételni. Elég hasznos (mármint a homokja) Mosolyog
4. Mei: Szerintem eddig ő nem túl sokat mutatott, illetve, amit tud azt volt lehetősége bemutatni Madara ellen. Láva elem nem rossz, sav elemhez nem árt zárt térben lenni az ellenséggel, nem túl hasznos. Jó víztechnikák.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!