24 máj 03, 22:07:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki a legerősebb a mostani 5 kage közül?
A (Raikage) - 26 (21.5%)
Tsunade (Hokage) - 14 (11.6%)
Mei Terumī (Mizukage) - 12 (9.9%)
Ōnoki (Tsuchikage) - 52 (43%)
Gaara (Kazekage) - 17 (14%)
Összes szavazó: 116

Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki a legerősebb a mostani 5 kage közül és miért?  (Megtekintve 17518 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samat
Vendég
« Válasz #15 Dátum: 12 máj 31, 21:26:26 »

Ahogy vissza olvasgattam észre vettem hogy egymás ellen állítottátok a kagékat pedig jobb lenne általánosságban venni:

Onoki a legerősebb szerintem ott a Jintonja meg teljes arzenál és sok évi tapasztalat.

Mei a 2.ik a sav elemmel és a suitonjával ami elég erős távolról és közelről is mellesleg a víz szerintem gyorsan eltud kapni bárkit és egy vízbörtön jutsuval gajra tenni (mint Zabuza)

Tsunade nagyon erős és regenerálódik ha valakinek odacsap akkor annak annyi és neki is van tapasztalata

Gaara eléggé erős de a homokon kívül nem sokat tud tehát ha elzárva van a homoktól nem sokat ér viszont amíg az a tök a hátán van tud magának homokot csinálni de kevés a tapasztalata

Raikage  fél keze van de erős távolságra nem igazán jó fél kézzel pecséteket sem tud nagyon csinálni és eléggé forró fejű Sasuke is majdnem megölte amikor neki akart ugrani talpal és Gaara mentette meg
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #16 Dátum: 12 máj 31, 22:01:33 »

én A-t választottam régen, azóta az öregapó egyértelműen megelőzte. hiába nyolcvan éves, legerősebbé tette kishi a madarás harc alatt.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #17 Dátum: 12 jún 03, 11:01:22 »

Csináltam egy kis 'databook' féleséget, hogy átláthassuk a kagék pontbeli sorrendjét.

Tsunade : Ninjutsu-5  Taijutsu 5 Genjutsu 3, 5 Intelligencia 5 Erő 5 Gyorsaság 3, 5 Állóképesség 4 Kézjelek 4 -35
Terumi Mei : Ninjutsu 5 Taijutsu 3, 5 Genjutsu 3 Intelligencia 4, 5 Erő 3 Gyorsaság 3, 5 Állóképesség 3, 5 Kézjelek 5 - 31
Gaara : Ninjutsu 5 Taijutsu 2 Genjutsu 3, 5 Intelligencia 4 Erő 2, 5 Gyorsaság 3 Állóképesség 5 Kézjelek 4 - 29
Raikage : Ninjutsu 5 Taijutsu 5 Genjutsu 2, 5 Intelligencia 3 Erő 5 Gyorsaság 5 Állóképesség 4, 5 Kézjelek 4 - 34
Onoki : Ninjutsu 5 Taijutsu 3, 5 Genjutsu 3, 5 Intelligencia 5 Erő 2, 5 Gyorsaság 3, 5 Állóképesség 4 Kézjelek 5 - 32

Ez lenne a végső lista:
Tsunade- 35 pont
Raikage 34 pont
Onoki 32 pont
Mei 31 pont
Gaara 29 pont

Tsunade és Gaara listáját nem én találtam ki, azok benne voltak az eredeti DATABOOK-ban. Próbáltam mindenhová reális értékeket írni, de ha valaki nem ért egyet valamivel, akkor jelezze.
Onokit sajnáltam, hogy csak olyan kevés pontot kapott, de ez főként azért van, mert megöregedett. Fiatalon ennél jóval több pontot érdemelt volna.

Ez nem erősorrend, csak egy kis szemléltetés!!!
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 14:00:32 írta TsunadeHime » Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #18 Dátum: 12 jún 03, 14:29:29 »

ja lehet hogy onoki pusztakézzel 2es erőt kap, aztán ha föld elemmel kombinál egy pofont, akkor 200ra felemelkedik neki. Mint mikor a hagylót áttörte. hogy lehet gara állóképességben jobb mint A, ez teljesen hihetetlen adat, a homok ellenére is.
Ja meg onoki annyira lassú, hogy simán lépést tartott deidarával, akinek szerintem nagyobb a gyorsasága Nevet
(igen rákerestem 4,5)
Egyébként nem rossz. A kézpecséteknek itt mondjuk semmilyen jelentősége sincs, tsunade, meg a raikage se használ.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #19 Dátum: 12 jún 03, 15:09:53 »

Az erő azt jelenti, hogy alapból mekkorát csap oda, vagyis mindenféle jutsu használata nélkül.  ( lásd Tsunade vagy Raikage). Kő ököllel természetesen jóval nagyobbat csap.  ikszdé
A gyorsaságért azért kapott ennyit, mert a földön nem lenne képes olyan gyorsan rohangálni  ikszdé ( a dereka miatt )

Amúgy kösz  Nevet
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #20 Dátum: 12 jún 03, 15:26:40 »

mivel tud repülni, a földön ugyanígy képes mozogni ha 1 centire lebeg Nevet
és ha a chakra beletartozik az állóképességbe, akkor aabban is onoki a legjobb, mikor megreptette a teknőst, vagy a meteorokat. ő és A a legtöbb chakrával rendelkezőek.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #21 Dátum: 12 jún 03, 15:58:34 »

'A' miért is  rendelkezne olyan sok chakrával? Eddig szinte nem is használt semmilyen jutsut és mégis kevés maradt neki. Ellenben Tsunade végig használta a chakráját. ( regenerálásra , gyógyításra, feltöltésre és támadásra is) Onokinak is biztos, hogy sok chakrája van, de a látottak alapján nincs annyi, mint a Hokagénak.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 16:01:09 írta TsunadeHime » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #22 Dátum: 12 jún 03, 16:02:31 »

Karin kijelentette hogy a raikage chakrája Bijuu szinten van, és ah 1 chakra érzékelő azt mondja akkor úgy is van.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #23 Dátum: 12 jún 03, 16:04:02 »

Eddig ebből a Bijuu szintű charkából nem sokat láttunk. Az elején mindenki úgy gondolta, hogy a Raikage a legerősebb közülük, holott az öreg jóval többet mutatott.
Ha tényleg Bijuu szinten lenne a charkája, akkor nem szabadott volna ilyen hamar elfogyjon neki.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #24 Dátum: 12 jún 03, 16:09:41 »

Ez tény és való, de attól még így van. Na de ha neki tegyük fel van még chakrája rendesen: mit ér vele? Jutsukat nem tud létrehozni fél kézzel, az ütései pedig tudjuk, hogy nem érnek már szinte semmit. Max magát védheti a villámpajzzsal, az meg nem sokat ér jelen pillanatban. Átadni sem tudja, hiszen nem gyógyító típus.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #25 Dátum: 12 jún 03, 16:11:20 »

Igen, ebben igazad van. De az tény, hogy elfogyott neki. Lehet, hogy addig rohangált a hatalmas sebességével , amíg kiizzadta?  Faceg  ikszdé
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #26 Dátum: 12 jún 03, 16:17:32 »

Könnyen lehet. ikszdé
Na de komolyan. Nem tudom ő miben merült ki, bár ugye voltak ugrások a jelenetek között, de még így is hihetetlen hogy tulajdonképpen a semmitől fogyott el a chakrája. Nem hiszem, hogy a villámpajzs fenntartása annyira sok chakrát zabálna, hogy annyira hamar lemerült, mint azok a kagék, akik folyamatosan használtak technikákat, nem is kicsiket.

Alternatív variáció:
Raikagénak a bal karjában volt a chakrája fele elzárva, Sasuke meg megoldotta ezt a kis "gondot", így most szívás van. Faceg
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #27 Dátum: 12 jún 03, 16:25:34 »

Az is egy lehetőség  ikszdé
Még Meit és Gaara-t is meg lehet érteni, hogy elfogyott a chakrájuk, hiszen elég szép technikákat nyomtak. Onoki is folyamatosan nyomta a Jintont, Tsunadéról nem is beszélve, aki még át is adott a chakrájából a Mizukagénak és az öregembernek is. Ezért gondoltam azt, hogy az 5 kage közül ő bír a legtöbb chakrával. ( köszönhetően az ereiben csörgedező két klán erejének )
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #28 Dátum: 12 jún 03, 17:36:22 »

egy kis közbe szólás, nincs bizonyíték hogy tsunade öreganyja mito, tehát nem biztos uzumaki Nevet
bár 100% hogy rokonok narutoval, mivel az öccse hasonmása lett.
De semmit sem jelent hogy ez a  2klán sarja, raikage meg a 3.raikage fia, mégsem bírja három napon át szórni a villámot ez már kiderült. Szóval ő sem volt senju, mégis tovább bírta mint bárki más.
onoki még mindig elverné az összeset 1v1be a mostaniak közül.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #29 Dátum: 12 jún 03, 17:40:50 »

Ha semmit nem jelent, akkor mit gondolsz kitől örökölte Tsunade a kitartását? Mint azt tudjuk a Senjuk és az Uzumakik is hatalmas 'életerővel' rendelkeztek. Ezt már bizonyította Tsunade is Pain támadása idején, amikor mindenféle védelem nélkül túlélte a Shinra Tensei-t, ami lerombolta a falut.
A chakráját akkor nem önmaga gyógyítására fordította, hanem az emberekére. Valószínűleg ezért is kómált be egy darabig.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!