24 máj 04, 00:40:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki a legerősebb a mostani 5 kage közül?
A (Raikage) - 26 (21.5%)
Tsunade (Hokage) - 14 (11.6%)
Mei Terumī (Mizukage) - 12 (9.9%)
Ōnoki (Tsuchikage) - 52 (43%)
Gaara (Kazekage) - 17 (14%)
Összes szavazó: 116

Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki a legerősebb a mostani 5 kage közül és miért?  (Megtekintve 17519 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Dátum: 12 márc 09, 20:05:33 »

Nos, itt ki lehet tárgyalni, hogy a mostani kagék közül kit tartotok a legerősebbnek. Szép érveléseket kérnék Mosolyog

Figyelem: Kérném a topic fenntartása érdekében, hogy itt ne beszéljetek meg csatákat! Bár példálózni lehet, de azok kimenetelét a megfelelő helyen szíveskedjetek megbeszélni!
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 21, 07:07:59 írta Chakra » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1 Dátum: 12 márc 09, 20:12:34 »

Ez egy jó téma (:
Hát... Tsunade semmiképpen, Oonoki táp, de ha beáll a dereka, akkor mindegy, A-nak egy végtagal kevesebbje van, nem tudom, ez mennyire hátráltatja. Mei-nek meg ott a sav elem, meg elég jó suiton-os. Gaara... hát erős, de nem tudom, a legerősebb-e. Nem tudom, valaki a 4 közül. Inkább 2, Gaara vagy Oonoki.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 12 márc 09, 20:14:13 »

Szerintem Oonoki.
A por elem elég táp + azon kívül még 3 elemre képes és repülni is tud. Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #3 Dátum: 12 márc 09, 20:16:32 »

Hm, Tsunade most mutatott egy új technikát, ezért nem tartanám a leggyengébbnek. Madara susanoo-ját képes volt egyetlen ütéssel összezúzni. Na, most képzeld el, mi történne egy átlag shonobival, aki egy ilyen pofont bekapna? Persze ettől függetlenül nem ő  legerősebb, hanem Mei- vagy Oonoki nagypapa.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 09, 20:17:32 írta TsunadeHime » Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #4 Dátum: 12 márc 09, 20:21:06 »

Na ez eléggé relatív:D

Alapból A a gyorsasága miatt a mindenkit legyőzne kivéve Onokit, mert ö elrepked odafent és A-nak nincs távolsági jutsuja, viszont Mei például le tudná szedni a levegőből Onokit, tehát ez attól függ hogy ki ki ellen megy Nyelvesít
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5 Dátum: 12 márc 09, 20:24:13 »

Örülök, hogy elnyerte a tetszésed Nevet

Nos én alapos megfontolás után úgy határoztam, hogy:
Tsunade sajnos nem a legerősebb. Védekező jutsut nem igazán mutatott, és egy távolharcossal szemben nem tudom, hogy hogy szerepelne.

Gaara homokját egy erős suiton használó legyőzheti, így ő sem.

A-nak a fél kar sztem nem nagy hátrány, mert úgyis jobbkezes Nevet , de nem tudom elképzelni, hogy ninjutsu ellen hogyan tudna védekezni. Hacsaknem a villámpajzs jó a ninjutsu ellen is, bár sztem nem használ.

Mei egy erős ninjutsu használó sokrétű technikái vannak, de a védekezést nem tudom hogy oldja meg. Igaz legutóbb egy rendkívül erős, és nagy hatótávolságú víz jutsut mutatott, ami a tűz jutsuk ellen kiváló, de más elem ellen sztem nem. De gondolom a tűz és a föld elemmel is képes esetleg védekezni.

Onoki meg a jintonnal szinte mindent képes elpusztítani, de ha kifogy a chakrából, nem tudom mihez kezdene. Ha a dereka is rákezd, és elfárad akkor sztem nincs már sok esélye.

Mindent összevetve én Meit és Onokit tartom a legerősebbnek a kekkei genkai ill. kekkei touta miatt, azokkal rendkívül nagy pusztítást lehet okozni.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 09, 20:25:29 írta Domynyk » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6 Dátum: 12 márc 09, 20:34:31 »

Én Mei-re szavaztam, az indokokat már előttem egy páran felsorolták... Oonoki már öreg, ha elfárad és megerőlteti a derekát, akkor sajnos nem megy semmire. ikszdé A azzal a fél kézzel is erős, de talááán annyira nem, mint az utóbbiak. Gaara-n is vacilláltam, de szerintem nincs még kellő tapasztalata. Tsunade szegénykémet már meg se említem, erősnek erős, de közel sem annyira mint a többi kage. De ha Naruto egyszer hogake lesz, akkor ráteszem a szavazatom. Pojén
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #7 Dátum: 12 márc 09, 20:48:11 »

Most hogy átgondolom Gaara vagy Onoki, de közülük is inkább Gaara. Meit meg A le tudja gyözni ugyan is még csak a szemével sem tudná követni At, nem hogy egy vízipisztollyal Nyelvesít Tsunadénél megint csak ez, de Gaara felrepül és eltemeti, kergeti az ellenséget amíg ki nem marad és meghal, egyedül Onoki lehet problémás, de Gaaranak kicsit többecskét adnák Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8 Dátum: 12 márc 09, 21:49:08 »

Huh, hát ez most egy kicsit hosszú lessz:

Tsunade közelharcos, ami már magában elég nagy hátrány ebben a közegben mivel a Kagék többsége a távolból támad. A Raikage az egyedüli kivétel, ő viszont a Naruto világ Super Saiyanje, kevés esély van rá hogy Tsunade hozzá tudjon érni. Az idegek, izmok támadása sajnos itt megint csak nem ér semmit. A folyamatos gyógyítás egy idő után eléggé kifárasztaná, a Yin pecsét felodása sem változtatna a helyzeten. A Byakougonról pedig még keveset tudunk.

Mei a forrás elemmel szabadtérben nem sokra menne, bár talán föld elemmel megtudná oldani hogy a csata zárt helyen folyjon, de necces lenne megoldani, főleg hogy még nem láttuk tőle ezt az elemet. Repülni ugye nem tud, viszont középtávon a láva elemmel, hosszútávon pedig a víz jutsukka hatásosan tudna támadni, bár nem hinném hogy Gaarát csak vízjutsukkal eltudná intézni. Onooki és A ellen meg szerintem nem sok esélye van.

Gaara ereje eléggé csatatérfüggő, hiszen egy sivatagos helyen (mint a Kage harcnál) ha megindít egy homoktengert abból elég nehéz sérülés nélkül kikászálódni, függetlenül attól, hogy milyen elemű az ellenség. Más terepen saját magának kell megteremtenie a földben (mint Kimimaro ellen). A homok segítségével képes repülni, érzékelni, a klónok meg ugye szintén veszélyesek, pillanatok alatt beborítanak, és máris a piramisban csücsülsz lepecsételve.

A-nek szerintem mind1 hogy hány keze van, amíg van legalább egy  Nevet. A távolsági ninjutsuk elleni védekezésre meg szerintem a Raiton Shunshin no jutsu tökéletes, ha az Amaterasut (ami az egyik leggyorsabb jutsu) el tudta kerülni, akkor ez egy vízsárkánynál is menni fog. A homokklónok fizikai ereje miatt valszeg nem tudjnák egy helyen tartani. Azt viszont nem tudom, hogy hogyan támadná a repülő Gaarat vagy Oonokit...


Oonoki: talán ő az akire mondhatnám hogy a legerősebb, a hátfájásait most nem igazán veszem figyelembe. A legpuszítóbb támadással nyilván ő rendelkezik, a Por elem elég nagyhatótávú, talán még "A" sem tudna meglógni előle.
Plusz ott van még a súlyok szabályozása, ami megintcsak nagyon hasznos, pl: Muu kezeit olyan nehézzé tette hogy nem tudta megmozdítani őket, ha elfogná a homok akár annak is megemelhetné a súlyát, s így Gaara sem tudná könnyen elkapni, meghát a saját súlyát is a minimumra tudja csökkenteni, hogy ne lehessen eltalálni.

Így végül Oonokit mondanám, bár "A" is elég kemény ellenfél.  

« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 18:22:55 írta mateee-kun » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9 Dátum: 12 márc 11, 12:47:45 »

Én mindenképpen Oonokit mondanám a legerősebb kagénak. Olyan jutsu arzenállal rendelkezik az öreg, hogy akármilyen shinobi ellen van esélye, legyen az táv-középtáv-közelharcos. Ezenkívül a legtapasztaltabb kage. A jinton meg egy olyan jutsu, ami ha betalál vége a csatának. Véleményem szerint bármelyik kagét elverné.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #10 Dátum: 12 máj 04, 13:27:31 »

Én Mei-re szavaztam, talán szellemileg a legerősebb, ő! Mosolyog
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11 Dátum: 12 máj 30, 14:34:21 »

Meg kell, hogy mondjam a legutóbbi fejezet miatt megváltozott a véleményem a kagék erősorrendjét illetően. Ezek után Tsunadét semmi képen nem lehet a leggyengébb kagénak nevezni. Két Susanoos Madara szúrta át, mindkettőnek letörte a kardját, majd gyomrában a kardokkal lenyomott egy harmadik Madarát is. Később chakrát adott át Onokinak és még mindig talpon van.  Ha ezekbe a sérülésekbe nem halt bele és még chakrája is maradt, akkor Onokin kívül ( talán vele is, hiszen elég lenne neki egy gyengébb ütés) az összes kagéval ki tudna hozni minimum egy döntetlent.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 30, 15:20:21 írta TsunadeHime » Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #12 Dátum: 12 máj 30, 21:33:52 »

Igazat adok neked Hime, én kissé ledöbbentem, mikor megláttam Tsunadét két karddal átszúrva. Valjuk be, alig tudnánk pár embert sorolni, aki ezt Tsunade után csinálná.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #13 Dátum: 12 máj 31, 05:23:04 »

Tsunade most teljes erőbedobással küzdött, látszik hogy milyen szívós. Akkor talán ő a legerősebb...
Naplózva
Metroka1998
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #14 Dátum: 12 máj 31, 13:59:46 »

A legerősebb kage szerintem a Tsuchikage.
A por eleme nagyon erős. A repülésről nem is beszélve:)
A másik négy kage is nagyon erős, nekem eddig a leggyengébb kage-nak a mizukage stimmel.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!