24 máj 04, 04:31:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 28
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted melyik a legmeghatóbb, legszomorúbb jelenet a Narutóban és MIÉRT?  (Megtekintve 87517 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Katsu!
Vendég
« Válasz #15 Dátum: 08 feb 05, 17:37:41 »

szerintem Gaara-é, annyira megsajnáltam szegényt, amikor mutatják, hogy kiskorában visz valami ajándékot annak a kislánynak , és ő rácsapja az ajtott hogy "szőrnyeteg" és ... :'(
nameg persze szegény Chouji ;D
Neji-nél annyira nem hatódtam meg , bírom meg minden, de rajta látszik, hogy erős személyiség és egész jól viselte
Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #16 Dátum: 08 feb 05, 21:58:51 »

Szerintem sok ilyen van , amikor elkezdődik a sadness and sorrow (dal) akkor ált. mindig ilyen részlet van.Nekem mindeggyik az !
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #17 Dátum: 08 feb 06, 08:15:46 »

Igen Chojit en is nagyon sajnaltam  ;D foleg azert ,ert az hittem hogy meghalt deorulok hogy nem igy lett  Nevet
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #18 Dátum: 08 feb 06, 08:43:11 »

én tudtam, hogy nem halt meg ... xD mert láttam egy AMV-t még akkor és voltak benne későbbi jelenetek is ... Nevet
De Gaara-t énis sajnáltam ... na meg Lee-t, szvsz a többi nem volt annyira megható ... xD
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #19 Dátum: 08 feb 06, 15:24:17 »

szerintem minden szereplo torteneteben van valami meghato nem csak a harom foszereplojeben de van kivetel is pl ino  ???
Naplózva
Tien
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Válasz #20 Dátum: 08 feb 07, 16:49:01 »

nagyon eltalálták ezeket a szomorú részeket sztem!!!
És télleg a 3. temetése dicső-szomorúság!!! ha van ilyen!!!
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #21 Dátum: 08 feb 07, 22:49:34 »

Igen eléggé eltalálták ezeket a szomorú részeket . Engem néha eléggé be is kavartak néha nem is igyeltem mit mondanka , mert pl. azzal vaoltam elfoglalva , hogy Chouji meghal - e vagy egyebek .
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #22 Dátum: 08 feb 08, 08:37:26 »

Az a plane hogy szerintem midenki torteneteben van egy igassag ami alkalmazhato a "valo vilagban" is pl a fo uzenet Ne add fel az almaidat!!!!  Nevet
Naplózva
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #23 Dátum: 08 feb 08, 09:06:51 »

Vagy Neji esetében h képes vagy megváltoztatni a sorsodat! Azok a részek is szomorúak amikor Naruto és Gaara múltját hasonlítják össze és mutatják h Narutonak egyre több barátja van viszont Gaara még mindíg egyedül van. :'(
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #24 Dátum: 08 feb 08, 14:36:29 »

Foleg azert sajnaltam Gaarat mert az egyetlen ember akit szeretett es az hitte hogy szereti ot is (tan az anya tesoja vagy valami ilyesmi) az is utalta ot  Szomorú  es ez nagyon fajdalmas volt  Szomorú
Naplózva
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #25 Dátum: 08 feb 08, 14:55:08 »

De azt nem tom h ilyenkor hova tűnktek a tesói. Ők miért nem voltak vele?
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #26 Dátum: 08 feb 08, 14:59:52 »

Én nem tudom pl engem a Haku -Zabuza történet annyira nem fogott meg ( lehet azért mert magyarul láttam Nevet), persze valahol sajnáltam őket, de a későbbiekben is előfordult olyan kapcsolat mint az övéké. Szóval szerintem ez annyira nem egyedi. Az viszont nem kérdés h Gaara-nak volt a legszörnyűbb gyerekkora mindenki közül. Inkább éltem volna át ezerszer azt amit Naruto, mint sem egyszer amit Gaara Szomorú Szomorú Szomorú
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #27 Dátum: 08 feb 08, 17:10:59 »

Naruto gyerekkora ugyanaz mint Gaaraé... Ugyanazt élték át, és nem rajtuk múlott, hogy hova jutottak... Mind2jük számára volt egy ember az elején, Narutonak Iruka-sensei, Garaanak meg a muter huga... És a Kyuubi megölte Iruka szüleit, valamint Garaa anyja belehalt a szülésbe, és a két ember másként dolgozta fel... Iruka apja helyett apja lett Narutonak, míg a csaj meg akarta ölni Garaa-t. És innentől indultak el különböző utakon, Narutonak egyre több barátja lett, míg Garaa abban a hitben élt, hogy csak önmagáért kell harcolnia. Ez megváltozott, miután harcolt Narutoval.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #28 Dátum: 08 feb 08, 17:16:58 »

Amikor meghalt az én drága Gaaram; gyerekekorok (Gaara, Naruto, Haku); a Harmadik temetése; Haku Zabuza halála...  :'(  Szomorú
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #29 Dátum: 08 feb 08, 23:34:48 »

Kimo:
Gaara anyjának testvére, aki foglalkozott Gaarával, férfi volt. Csak rá is ugyanaz igaz, mint Hakura. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 28
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!