24 máj 03, 23:09:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Lee-nek vajon sikerül nagy ninjává lennie a taijutsujával?
igen - 305 (66.7%)
nem - 28 (6.1%)
talán - 56 (12.3%)
igen de belehal - 32 (7%)
nem de híres lesz - 36 (7.9%)
Összes szavazó: 411

Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lee-nek vajon sikerül nagy ninjává lennie a taijutsuval? Igen/nem és miért?  (Megtekintve 46801 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #165 Dátum: 11 dec 09, 13:39:45 »

Szerintem sikerül nagy ninjává lenni és, hogy miért? Láthattuk, hogy gai kakashival vetélkedik szóval gai kb. erős jounin lehet,de lee szerintem őt is túl fogja szárnyalni és a jouninoknál legerősebb lehet szerintem. Láthattuk, hogyha felfejleszti a fizikai erejét meg a gyorsaságát maxra akkor azzal eléggé sokat lehet elérni (Raikage (Gyorsaságával, Erejével alig akad ellenfele)) Ha lee továbbra is ilyen elszántan edz és nem adja fel soha akkor szerintem elérheti taijutsu edzéssel a raikage erejét és a gyorsaságát is állóképességről meg ne is beszéljünk mert írtó nagy az állóképessége. Szóval ha tovább folytatja így akkor kb. 30éves korára kakashinál kicsit erősebb is lehet, ha meg elérné a raikage sebességét és gyorsaságát amit kb. 35-36éves korára lehet, hogy sikerülne elérnie akkor még talán egy átlag kage szint is lehetne. Meg most nem a sharingan használókat akarom lenézni meg a ninjutsu használókat, de mit fog érni a sharingan meg a ninjutsuk, ha olyan gyors, hogy nem bírják majd követni és ha olyan jó a taijutsuja, hogy nem veszik fel a versenyt vele?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #166 Dátum: 11 dec 09, 13:49:29 »

A genjutsut ne felejtsd el, az mindig bazinagy gynengepont lesz. Plusz huszonöt, harmincéves kortól azöü öregedéssel is fel kell vennie a versenyt,  anmit mondjuk megnyerhet, de akkor is. Plusz a raikage is biztos, hogy gyúr folyamatosan, mint Lee, és nála még erre jön a ninjutsu. szóval az a zint álom marad... legalábvbis jópár chakrakapu nélkül. Úgy olyan erős lesz szerintem, mint Gai, de ezt sose tudjuk meg.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #167 Dátum: 11 dec 09, 17:15:19 »

Nem hiszem. Gai is tud katon-t használni, na meg idézni, erre pedig Lee képtelen, így hiába éri utol a mesterét pofozkodásban. Ha kifejlesztene egy új, a lótuszon alapuló taijutsu stílust, az kemény lenne, de szerintem nem fog, mert ez egy főszereplőhöz illő cselekedet lenne, Lee pedig ettől távol áll.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #168 Dátum: 11 dec 09, 18:06:44 »

Nagy ninja alatt mit értsek? Ohh My God A Hokage is nagy ninja, de Lee nem viszi addig, mert nem teheti. Nem így lett neki rendeltetve. Viszont szerintem sokra viheti csak taijutsuval is, Lee nekem személyes kedvencem, egy kicsit magamra ismerek benne xD ha ninja lennék, sztem ninjutsu nem is tudnék, nem bírnám megjegyezni a kézpecséteket--- smirksweat
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #169 Dátum: 11 dec 10, 15:38:16 »

... Gai is tud katon-t használni...

Nem tud. Az "Ébredő Pávakakasnál" olyan gyorsak az ütések és rúgások, hogy a levegő erős súrlódása miatt tűz keletkezik. De az nem tűz elem, csak fizika (már ha beszélhetünk ilyenről egy manga esetében Mosolyog).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ranzorser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 22


A Homok Ura


WWW
« Válasz #170 Dátum: 11 dec 17, 15:48:20 »

Talán igen, talán nem. Bár lehet, hogy valami csoda folytán híres lesz, de ahhoz el kell hagynia Gai-t. Nem hiszem hogy Kishimoto bácsi Nevet Nyelvesít változtatna akarna rajta, ezért szerintem marad így ahogy.
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #171 Dátum: 11 dec 19, 18:31:24 »

Hát Lee böven az erösek közt van Narutó generációjából, és a Shipuban még eddig a lábsúlyait se vette le egyszer se smirksweat

De ha más nem a szemöldöke híres, nagy ninjává teszi ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #172 Dátum: 12 ápr 16, 12:00:52 »

hát persze Mosolyog hiszen már most is jóval túlszárnyalt elég sok magas szintű ninját  bow
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #173 Dátum: 12 máj 11, 01:50:14 »

Sikerül. A hatalmas kitartása miatt, és hogy soha nem adja fel. Neki is ez adja meg az erejét, és én hiszem, hogy már most nagy ninja Mosolyog
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #174 Dátum: 12 máj 13, 11:52:21 »

Ha a mesterének sikerült, akkor neki is fog. Már most jó úton halad.  Nevet
Naplózva

AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #175 Dátum: 12 máj 13, 12:43:13 »

Sikerülni fog neki.

Ha Ninjutsut nem is, de a Taijutsuval sikerülni fog neki.A 8 kapuval, menni fog.
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #176 Dátum: 12 máj 13, 14:09:18 »

Biztos sikerül neki Nevet Amúgy vagy ő vagy Gai befog kerülni a töri könyvekbe sztem pl: Kinyitják a 8. kaput és kinyírnak vmi tápos ellenfelet amire más nem képes vagy vmi hasonló nagy tettel... Bár Hokage egyikből se lesz az biztos Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #177 Dátum: 12 máj 13, 14:11:30 »

Még csak az kellene, hogy Hokage legyen belőlük  ikszdé Az első intézkedésük az lenne, hogy kötelezővé teszik azt a gusztustalan ruhát  amelybe ők is vannak  smirksweat
Naplózva

kameyo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #178 Dátum: 12 júl 10, 22:10:08 »

Sikerülni fog neki! ^^ Nem tud ninjutsut használni, de pont ez miatt sokkal de sokkal szorgalmasabb mint bármelyik másik ninja. Legalábbis szerintem.
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #179 Dátum: 12 júl 17, 15:32:49 »

Lee nagyon szorgalmas és kitartó sokat küzd hogy elérje a céljait pár dolgot már biztos elért az életében szerintem menni fog neki hogy nagy ninja legyen már szerintem most is közel van hozzá Mosolyog Ő lesz a világ legerősebb Taijustusa, Gait szerintem utoléri majd egy idő után hisz még ahogy ők szokták mondani : "a fiatalság csúcsán van". Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!