24 máj 03, 19:30:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyiket szereted jobban?
Shippuuden - 377 (54.3%)
a sima részeket - 89 (12.8%)
mindkettőt egyformán - 228 (32.9%)
Összes szavazó: 606

Oldalak: 1 ... 18 19 [20]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden vagy sima Naruto és miért?  (Megtekintve 62770 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #285 Dátum: 14 máj 03, 19:40:57 »

Attól függ. Engem marhára nem érdekel a multiverzumok sorsa, engem ez nem tud megfogni. E világ sorsa sokkal jobban érdekel. Es a Narutóban mégiscsak általános emberi érzésekről, a mi világunkkal összehasonlítható világ sorsáról van szó. Grandiózusabbnak grandiózusabb. A barátság témája, az emberi kapcsolatok témája is komoly, sőt sokkal reálisabb, kézzelfoghatóbb, és ezáltal tanulságosabb téma, mint a világ megváltása. De a másik szerintem grandiózsabb.
De igazad van, a komoly nem jó szó. Maradjunk a grandiózsabbnál.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #286 Dátum: 14 máj 03, 23:03:10 »

"Attól függ. Engem marhára nem érdekel a multiverzumok sorsa, engem ez nem tud megfogni. E világ sorsa sokkal jobban érdekel."

nem kötekedni akarok, de amikor a Narutóban a világ sorsáról beszélnek (pl Obitó elpusztítja) akkor tulajdonképpen csak az aktuális nindzsabolygóról van szó (mert ugye a Tsukuyomit nem is fogják látni a más naprendszerben élők) csak a "világ" szó jobban hangzik, de pl ha nem érdekel az univerzumunk (ami majdnem elpusztul az említett sorozatokban) akkor, hogy érdekelhet a bolygónk ami automatikusan elpusztulna az univerzummal együtt? Technikai KO ha önmagában pusztul el az igazságtalanabb vagy mi? Gondolkozik mint mondom, nem kötekedni akarok csak próbálom megérteni a logikádat. peace
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 03, 23:03:54 írta nclearu » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #287 Dátum: 14 máj 04, 02:06:40 »

Figyelj, nem biztos, hogy konkrét logikám van ezzel kapcsolatban... Egyszerűen ennek a bolygónak a sorsa érdekel, nekem az univerzumok hihetetlenül távoliak, megfoghatatlanok. Ha az univerzum úgy dönt, hogy elpusztul, akkor az ember nem tehet semmit. De a világ megmentését meg lehet próbálni. (A mi kis bolygónkra gondolok a világ szó alatt.)
Plusz, az olyan történetek, amik már a szó szoros értelmében vett csillagharcosokról szólnak, nem jönnek be. Ez mindenkinél stílus kérdése. És ott még nem tartunk, hogy Narutóék világokat védjenek meg.
Amúgy ez már nem off?
Ui.:
De remélem, hogy a shippuden-part1 összehasonlításom érthető, még ha nem is értesz vele egyet.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 18 19 [20]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!